Tiffany - Ty i ja dzielone na...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [demo] Tiffany - Ty i ja dzielone na dwa
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6607 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#41 Wiadomość | 2006-07-01, 22:49 | Ocenił na 6
 
Mam dylemat. Sam utwór wzbudza u mnie pozytywne emocje, ponieważ:

- minimalnie. brzmienia jest pozornie niewiele, a jednak czai się gdzieś z tyłu. To jest jak z włądcą pierścieni - chcesz wyciąć jakiś dialog a tu się nagle okazuje, że w tle jest pełno muzyki :)))

- tekst jest "śmiszno-sympatyczny", za sprawą owego turli-turli i innych delikatnych smaczków (przyszłość ma niepewna, lol)

Patrząc na te argumenty jest okej... ale:

- jest pusto. minimalizm jest fajny, ale trzeba go wyważyć umiejętnie.
- mam obiekcje do rozmieszczenia wokali. Moim zdaniem powinny być bardziej z przodu. Poza tym brakuje mi tu zabawy wokalem. Skoro stawiasz na minimalizm brzmieniowy to w moim odczuciu wokal powinien zwracać uwagę. Na przykład dlaczego go nie 'dublujesz' ? Tekst główny dać z przodu, a zdelikatnym, ale wyraźnym opóźnieniem dać tę samą strofę zaśpiewaną delikatniej, albo szeptem, cofnąć do tyłu reverbem albo korekcją... porozrzucać go bardziej dynamiczniej bo panoramie, robić powtórzenia... reversy,, jednym słowem dzialać! Tego tu zabrakło
Oczywiście to wszystko w ramach załozenia, że jest spokojnie i refleksyjnie, acz z przymróżeniem oka.

No i cóż mam Ci postawić za ocenę, droga Tiffany? Byłem zadowolony z utworku, zalinkowałem znajomkowi, kręcącemu się w klimatach rock/metal.... reakcja była skrajnie negatywna... jak widzisz różnie można odebrać taką prodkę. Dam 6, i liczę, że następna produkcja w tym klimacie będzie zbudowana lepiej. Pozdrawiam!
Ocenił na: 6 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6843 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#42 Wiadomość | 2006-07-01, 23:22
 
Hej carmazine :) dziękuję za ocenę.
Nie będzie więcej utwórów w tym klimacie. :)
Średnia: 8,26 
 
 
 
 
www.avell.net
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [demo] Tiffany - Ty i ja dzielone na dwa

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi