pbmuz
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Aktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » pbmuz

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (1) : Adv (10) : Nov (0) : Średnia (5,5)

 
pbmuz 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6623 dni temu
Posty: 87
Skąd: Olsztyn
Punkty: 33
#1 Wiadomość | 2006-04-23, 21:27
pbmuz 
Witam. Jestem fagocistą, muzykiem klasycznym, absolwentem warszawskiej Akademii Muzycznej. Współpracuję z czołowymi polskimi orkiestrami i dyrygentami, koncertuję w kraju i zagranicą. Lecz okazało się, że aby być szczęśliwym potrzebuję tworrzyć. Nie wystarcza mi odgrywanie nut... I dlatego wróciłem do tego, co jak teraz myslę, jest moim prawdziwym powołaniem - muzyki rozrywkowej. Chciałbym aby moja moja muzyczna droga prowadziła właśnie w jej kierunku. Mam cichą nadzieję, że komuś przypadnie do gustu te kilka utworów, które popełniłem i że będzie to początek mojego nowego życia...Wszystkie teksty napisał Krzysztof Beśka - pisarz, poeta, dziennikarz ( autor m.in. nominowanej do Paszportów Polityki powieści "Wrzawa").

Sprzęt i software:
- Cubase SX, Reason 2.5
- M-Audio Firewire 410
- Roland RD-150
- Gitara akustyczna Oscarschmidt
- Gitara elektryczna Hohner ST59
- Line6 POD
- mikrofony Violet Black Knight i Shure SM58
- fagot Schreiber Prestige z esem Heckel nr 1

A oto linki:

Jazz Dance Link bezpośredni

Melodramat Link bezpośredni

Geometria
Link bezpośredni

Gdy Zechcesz
Link bezpośredni

Mam nadzieję, że się spodoba...
Pozdrawiam[/i]
Ostatnio zmieniony przez ZDV-12 2006-04-23, 23:48, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7156 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#2 Wiadomość | 2006-04-23, 21:37
 
pbmuz zanim serdecznie powitam Cię na BF (bo nie wiem czy po tym co Ci napiszę będziesz chciał..) napiszę, że..
BeatsFactory nie jest wytwórnią.
Działamy na zasadzie netlabela, którego głowną domeną jest szlifowanie swoich umiejętności, umiejętności tworzenia muzyki.
Nie wydajemy płyt, nie organizujemy koncertów.
BeatsFactory stworzyli artyści dla artystów. Czy chcesz abym otworzył zgłoszenie?
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
pbmuz 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6623 dni temu
Posty: 87
Skąd: Olsztyn
Punkty: 33
#3 Wiadomość | 2006-04-23, 21:40
 
poproszę :)
 
 
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6787 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#4 Wiadomość | 2006-04-23, 23:37 | Oddał głos na Professional
 
Przede wszystkim witaj na BeatsFactory!

Melodramat
Utwór o charakterze popowym..... mnie urzeka głównie bass.... jest pięknie nagrany......na lekkim przesterze z kaczuszką... miodzio.
Utwór ciekawy kompozycyjnie, choć melodyjnie zbyt skomplikowany i złożony, by zostawał w pamięci.
Perkusja brzmi całkiem ładnie, ma leciutki plastikowy posmak, ale nie jest to powodem do zmartwien absolutnie.
Czysty dzwiek piana, ja wole bardziej metaliczny dzwiek ale to juz sprawa mojego gustu :).
Śpiewasz bardzo czysto, bez kszty fałszu. Brawo.
Całość dobrze zrealizowana...... Masz ucho do takich rzeczy.

Gdy Zechcesz
Podoba mi się perkusja, bo nie naśladuje wprost rzeczywistej. Gitara elektryczna dobrze brzmi, mam natomiast wrażenie, że ok 0:22 mija się trochę z rytmem..... Bass taki kontrabasowy, bardzo ładny.
Gdzieś tam w tle słychać organy..... może są zbyt mocno z tyłu?
Wokaliza bez specjalnych fajerwerków, ale również bez jakiejś zwięzłej i charakterystycznej linii melodycznej.
Utwór sterylny....... trochę nie podoba mi się zakończenie..... takie jakby bez pomysłu.

Geometria
Ten utwór najbardziej mi się podoba. Lekko funkujący styl. Ciekawy tekst, który zostaje w pamięci.
Gitara grana na ciekawym efekcie coś typu flanger.....chorus. Podoba mi się zdecydowanie.
ładnie akcentujesz pianem. Bongo ładnie sobie pyka w tle.....
Kompozycja zwrotkorefrenowa..... ciekawa.... ale nie porywa.

Generalnie Twoja muzyka podoba mi się, mimo iż wyraźnie skierowana jest w komercyjną stronę. Gdybym miał Cię stylem porównać do kogoś, myślę, że byłby to ktoś na kształt Mietka Szcześniaka... mam nadzieję, że Cię tym nie obraziłem. Sszkoda, że mało eksperymentujesz z różnymi ciekawymi brzmieniami, nie szukasz czegoś nowego tylko korzystasz z istniejących już schematów.

BeatsFactory to społeczność złożona głównie z samouków, zatem mam ogromną nadzieję, że podzielisz się swym doświadczeniem i wiedzą kjtórą zapewne posiadasz :)


Konkludując...... myślę, że masz absolutnie świetnie wykształcony słuch muzyczny, potrafisz robić muzykę i myślę, że jej jakość zasługuje na miano profesjonalnej. Taki też proponuję Ci status

Professional
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Horus 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6672 dni temu
Posty: 69
Skąd: Lublin
Punkty: 40
#5 Wiadomość | 2006-04-23, 23:37 | Oddał głos na Advanced
 
och pbmuz, pbmuz!

tys profesjonalista z krwi i kosci!, szkoda ze qbs usunal z panelu do glosowania klase PRO bo powinienes taka dostac na wstepie <lol>
mily masz glos, tylko troche czasami plasko spiewasz (stac Cie na wiecej, jestem o tym przekonany!). slychac ze instrumenty nagrywane na zywo (niby nic dziwnego skoro jestes wyksztalcony w tej materii ale to tylko potwierdza moja opinie o Twoim profesjonalnym podejsciu do muzyki). jedyne na co moge zwrocic uwage na razie to wokal od strony technicznej. staraj sie zawsze by byl tak klarowny jak w 'jazz dance' bo nie zawsze tak jest ale to tylko kwestia chwili z korektorem czy subtelnym poglosem.
cóz ja maluczki :P bede wiecej smucił - wystawiam advanced bo pro nie moge, a za 'jazz dance' - moim zdaniem najlepszy z powyzszych utworów - mocne, amerykanskie 'shakehand'
pozdrawiam
 
 
 
 
i am the left eye, you are the right.
would it not be madness to fight? we come one
 
pbmuz 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6623 dni temu
Posty: 87
Skąd: Olsztyn
Punkty: 33
#6 Wiadomość | 2006-04-24, 11:31
 
Dzięki panowie

ZLK napisał/a:ok 0:22 mija się trochę z rytmem

Fakt...

ZLK napisał/a:trochę nie podoba mi się zakończenie..... takie jakby bez pomysłu.

rzeczywiście nie wiedziałem jak to skończyć...
ZLK napisał/a:

Gitara grana na ciekawym efekcie coś typu flanger.....chorus.

ten efekt nazywa się u mnie ROTARY, to chyba pochodna Leslie....
ZLK napisał/a:

mimo iż wyraźnie skierowana jest w komercyjną stronę

Masz rację i absolutnie się tego nie wypieram. Jest to, jak to chyba zwykle bywa, wypadkowa moich zainteresowań, a nie ukrywam, że nie uciekam od muzyki komercyjnej...

ZLK napisał/a:Gdybym miał Cię stylem porównać do kogoś, myślę, że byłby to ktoś na kształt Mietka Szcześniaka... mam nadzieję, że Cię tym nie obraziłem.

asolutnie nie :)

ZLK napisał/a:Sszkoda, że mało eksperymentujesz z różnymi ciekawymi brzmieniami, nie szukasz czegoś nowego tylko korzystasz z istniejących już schematów.

myślę, że to konsekwencja tego, iż staram się korzystać z zywych instrumentów...Próbuje eskperymentować z innymi elementami. Szcególnie kładę nacisk na harmonię i połączenia akordów...ale może tak mi się tylko wydaje...

Horus napisał/a:ale to tylko kwestia chwili z korektorem czy subtelnym poglosem.

Może faktycznie by to pomogło...Choć możliwe, że jest to też kwestia poziomu wokalu w miksie. Zawsze mnie denerwowało, że w muzyce polskiej wokal jest przeważnie głośniejszy niż w produkcjach zachodnich. Teraz mam wrażenie, że jest to wynik specyfiki naszego języka, w którym jest nagromadzenie dużej ilości syczących i szeleszczących dźwięków ( o proszę, o tym mówię :D ), że po prostu musi być głośniej aby było zrozumiale...Być może popełniłem tu ten błąd

Dziękuję za pozytywne opinie
Pozdrawiam
 
 
 
 
Wszystko przemija z wyjatkiem prawdziwej sztuki - dlatego tylko Ona jest godna zaufania!
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6740 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#7 Wiadomość | 2006-04-24, 12:59
 
Niwiem czemu ale wczoraj sciaglem jeden utwor, a dzis nie moge zadnego, przy wgrywaniu pisze ze nie mam jakiegos playera a niby mam wszystkie typu flash, niewiem czy moge tu oceniac na podstawie jednego utworu, ale brzmiaj on w pelni profesjonalnie, masz juz doswiadczenie w muzyce,skonczyles szkole muzyczna i zapewne dalbym Ci odrazu pro no ale jeden utwor to chyba troche za malo na glosowanie, wczoraj dzialalo dzis juz nie, eh.
 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
pbmuz 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6623 dni temu
Posty: 87
Skąd: Olsztyn
Punkty: 33
#8 Wiadomość | 2006-04-24, 14:31
 
Nerious napisał/a:Niwiem czemu ale wczoraj sciaglem jeden utwor, a dzis nie moge zadnego, przy wgrywaniu pisze ze nie mam jakiegos playera a niby mam wszystkie typu flash


hmm, u mnie działają te linki...nie dział ani" LINK BEZPOŚREDNI" ani "TYTUŁ UTWORU"?
 
 
 
 
Wszystko przemija z wyjatkiem prawdziwej sztuki - dlatego tylko Ona jest godna zaufania!
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6740 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#9 Wiadomość | 2006-04-24, 14:39 | Oddał głos na Advanced
 
o juz dziala i dzialalo caly czas tylko ja slepy nie widzilem tego linka ponizej <wstydnis>
Przepraszam zaraz przeslucham

2006-04-24, 16:03 // Dodano
Jazzdance - Rozumiem ze to Twoj glos, wszystko gra super, brzmienie jest te bardzo dobre jakosciowo.
Melodramat - Ladne subtelne piano, podoba mi sie ten efekt rewersu, ciekawe jak go uzyskales, jazzowe granie bardzo mi sie podoba, perkusja jest troche uboga jak na moj gust, jakies male zgrzyty doslyszalem w drugim wejsciu piana :), swoja droga duzo bym zrobil aby poznac w jaki sposob gra sie takie akordy aby mialy ten specyficzny jazzowy klimat.
Geometria - Ten kawalek neco dynamiczniejszy, reszta jak wyzej:D
Postawil bym z czystym sumieniem pro no ale ze nie moge to daje adv, pozdro i zycze dalszych sukcesow
 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#10 Wiadomość | 2006-04-24, 19:51 | Oddał głos na Advanced
 
JAZZ DANCE
Pierwsze skojarzenie głosu było tak silne, że popędziłem do szuflady sprawdzić kasetę bo..... brzmienie i to nazwisko gdzieś tam niepewnie kołaczące się w głowie ;-)
... ale nie -Ty to nie on a on to nei Ty ;-) Niemniej skojarzenie głosu pozostaje mocne - podobnie z resztą jak styl zagrania i zaśpiewania tej piosenki :-)
Polucjanci i Kuba Badach :-)
Potraktuj to jako komplement bo wg mnei są (byli) rewelacyjni a Ty reprezentujesz bardzo podobny poziom :-)
Świetny utwór popowy solidnie zniekształcony jazzem.
Głos masz bardzo przyjemny - czasem ewentualnie mógłbyś chyba go wzmocnić ale nei jestem specjalistą od wokalu.
Mimo całego tego jazzowego bagażu nei boisz się zagrać stopą 4x4 - to lubię :-)
Tak czy siak numer bardzo dobry - o aranżu nei będę się wypowiadał bo jest poza moim zasięgiem - mogę słuchać i się zachwycać.
Szkoda tylko, ze to nei taka muzyka się dobrze sprzedaje.... pewnie dlatego o Polucjantach już nei słychać..... tysiąc razy wolałbym usłyszeć w radiu Ciebie niż tych nudziarzy (te nudziary), które tam bywają.....

MELODRAMAT
Piano miodek......
tylko 02.45 czy tam się palec omsknął na mol czy to zamierzony efekt?
03.26 znowu.......
Jeśli to rzeczywiście zamierzone to ja się nie zgadzam z tym zamierzeniem :]
Fajny basiorek :-)
Ta piosenka jest nieco słabsza - taka..... prostsza - nei dajesz tutaj posmakować tych krzywizn harmonicznych jak w poprzednim utworze a smaka narobiłeś ;-)
Ale solo na pianinie w środku jest smakowite :-)
Perkusja jest troszkę za sucha.

GEOMETRIA
O! Zaśpiewane fajnymi nutkami :-)
Znowu to piano prześliczne.......
Zdecydowanie dobry refren - wpadający w ucho i jednocześnie nie zbanalizowany tak jak suma piosenek Kasi Kowalskiej :]
Jest tylko pewien rozdźwięk miedzy spokojnymi zwrotkami i z nagła wchodzącym skoczno dynamicnzym refrenem - zbyt znienacka to się dzieje.
Bardzo dobra piosenka <ok>

GDY ZECHCESZ
Setaki początek..... z tymi wstawkami wokalnymi.
Jak wchodzi pełny wokal to się robi przyjemnie bo zaczynasz po tej harmonii złamanej biegać i słuchanie tego sprawia dużą satysfakcję :-)
Gitarka fajna - delikatne wstawki - mogłoby jej być więcej ;-)
Piano klasycznie już świetne.
Perskusja znowu troszkę zbyt sucha - nieco przestrzeni mogłoby być więcej.
Ogólnie cała sfera melodyczna baaaardzo ciekawa ale nie należy do tych, które wpadną w ucho i tam zostaną - zbyt dużo łamańców a zbyt mało powtarzalności jakiejś charakterystycznej.
Nie jest to oczywiście zarzut - chodzi mi jedynie o to, ze hit to to nie będzie.

A SE TAK TERAZ POGENERALIZUJĘ
Zdecydowanie bardziej nadajesz się do tego by promować Twoja muzykę niż większość tego, co w tej publicznej ofercie jest teraz.
Z jednej strony złamane a z drugiej jeszcze strawne.
Świetnie zaaranżowane.
Pianino to ogromny atut - mam na myśli ocz sposób grania a nie fakt, że instrument stoi w pokoju ;-)
Śpiew - również - z mojego punktu widzenia praktycznie bez zastrzeżeń.
Drobiazgi techniczne do poprawienia w praktycznie 5 minut..... więc nei ma co się tu specjalnei czepiać.
Skojarzenie z Polucjantami baaardzo mocne - ciągle jednak mam nadzieję, ze potraktujesz to jako komplement ;-)
Teksty bardzo dobre - nie dosłuchałem się banału a uczulony jestem i dostaję na jego widok wysypki ;-)

Co by tu jeszcze......
Co do muzyki to wg mnei poziom preofesjonalny.... z punktu widzenia całokształtu BF proponuję status Advanced a Pro czeka w zależności od tego jak potoczą się dalsze Twoje losy na BF.

Utwory zostają u mnei na dysku do dalszej intenstywnej eksploatacji ;-)

Czego oczekujesz od BF?
 
 
 
 
pbmuz 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6623 dni temu
Posty: 87
Skąd: Olsztyn
Punkty: 33
#11 Wiadomość | 2006-04-24, 23:10
 
Nerious napisał/a:Rozumiem ze to Twoj glos,

a no mój :)
Nerious napisał/a:swoja droga duzo bym zrobil aby poznac w jaki sposob gra sie takie akordy aby mialy ten specyficzny jazzowy klimat.

jeśli faktycznie będę umiał coś podpowiedzieć to zrobię to z przyjemnością.
Nerious napisał/a:jakies male zgrzyty doslyszalem w drugim wejsciu piana

no rzeczywiści...jestem prawie pewien że to nie jest przesterowanie...w tym miejcu troche mi sie komputer zamulał bo dość procesożerne te tomy. Może coś mu tam chrobotnęło przy mioxdownie...coś z tym zrobię
Piter napisał/a:Polucjanci i Kuba Badach

Dziękuję bardzo. Traktuję to absolutnie jako komplement... a tak na marginesie, to wiem, że grali koncert chyba ze 2 miesiące temu w Warszawie. Teraz pod nazwą PoluZjanci. Wiem też, że materiał na nową plytę jest gotowy i chyba nawet nagrany, także miejmy nadzieję, że już niedługo będzie ją można usłyszeć.
Piter napisał/a:tylko 02.45 czy tam się palec omsknął na mol czy to zamierzony efekt?
03.26 znowu.......

Pierwszy był zamierzony (miał być taki Jarretowsk gliss ale może faktycznie nie w stylu) a drugi wyszedł niechcący :) ...Nagrałem to tak orientacyjnie z zamiarem późniejszego poprawiania ale jakoś mnie nie raziło więc zostawiłem... się mi pewnie osłuchało
Piter napisał/a:Czego oczekujesz od BF?

hmm, nie chcę tworzyć do szuflady:) Niby wydaje się, że to uczucie, które towarzyszy powstawaniu utworu jest w zupełności satysfakcjonujące, ale gdy praca jest już w miarę zakończona (czasem nawet wcześniej :D) rodzii się we mnie nieodparta potrzeba podzielenia się z kimś tym co "stworzyłem". Nie jestem chyba osamotniony w tym odczuciu? Druga sprawa: jestem bardzo krytyczny w stosunku do tego co robię, więc szukam osób mogących mi powiedzieć czy to ma jakąś wartość czy zupełnie do niczego się nie nadaje. Kolejna rzecz, baardzo ważna! - chce się doskonalić, ulepszać warsztat. A mjoże i ja będę mogł komuś w czymś doradzić... Tak chyba działa to miejsce, nie? Dobrze trafiłem?
 
 
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7157 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#12 Wiadomość | 2006-04-25, 04:58
 
pbmuz napisał/a:Dobrze trafiłem?

idealniutko :-)
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7084 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#13 Wiadomość | 2006-04-25, 11:53 | Oddał głos na Advanced
 
Jazz Dance - zbyt ubogo jak dla mnie bije perkusja - aż się prosi, aby mocniej grała. Wrażenie, że coś za chwilę mocniejszego nastąpi wciąż mnie prześladuje przez cały numer. :P Jeszcze jedna sprawa - ten pochód harmoniczny który stosujesz w zwrotce - jest fajnie zbudowany, jednakże brakuje mi rozwiązania tej czwartej funkcji (fis), żeby ładnie pasowało do wejścia na tonikę (c-moll) (czyli kadencji jakiejść minimalnej). Albo wyjść do innej tonacji i tamtą funkcję fis potraktować jako dominantę septymową i w innej tonacji juz grasz i jest fajnie. :) To takie moje dwie uwagi. Poza tym brzmi to bardzo profesjonalnie (pianino z basem zwłaszcza). Bardzo dobrze.
Geometria - noo tutaj to nie mam zastrzeżeń. Wszystko brzmi tak jak powinno brzmieć (choć może perkusja ociupinkę za cicho gra w refrenie). Profesjonalne gitary i fortepian.
Do reszty numerów też w sumie nie mam większych zastrzeżeń (a te które są to już były tu poruszane) i więcej chyba nie napiszę bo moje komentarze niewiele wniosą - po prostu wzorowo (i zawodowo) wyprodukowane kompozycje.

Pozdrawiam. :)

2006-04-25, 12:55 // Dodano
Co do inspiracji jazzem jako gatunkiem to widzę (słyszę), że będziemy mieli ze sobą dużo wspólnego. :)

2006-04-25, 12:57 // Dodano
Piter napisał/a:Szkoda tylko, ze to nei taka muzyka się dobrze sprzedaje.... pewnie dlatego o Polucjantach już nei słychać..... tysiąc razy wolałbym usłyszeć w radiu Ciebie niż tych nudziarzy (te nudziary), które tam bywają.....


Dokładnie. :)
 
 
 
 
Kret 
Advanced


Dołączył 6699 dni temu
Posty: 30
Skąd: Opole
#14 Wiadomość | 2006-04-25, 13:23 | Oddał głos na Advanced
 
JazzDance - zmieniłbym tylko drugi bit na pełniejszy, bardzo ladny plan przestrzenny wokalu
Melodramat - po "spiętrzeniu" zagrałbym jednak mocniej
Geometria - najbardziej odpowiada mi poziom wokalu do reszty
Gdy zechcesz - nic dodać nic ująć

Bardzo ładne piosenki o zabarwieniu jazzowym, dobrze współbrzmiąca barwa głosu z instrumentami i wyrazem całości. Piosenki mają logiczną całość, dążą do obranego celu, jestem jak najbardziej za:) Mimo, że to zupełnie nie moje granie to naprawdę kawał dobrze wykonanej pracy:)
Powodzenia:)
 
 
 
 
Arek "KRET" Kondrowski
www.barracuda.com.pl
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7158 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#15 Wiadomość | 2006-04-25, 21:23 | Oddał głos na Advanced
 
Witam na forum... troche spozniony (jak zwykle :))
Teraz tak.... Nie mam wyksztalcenia muzycznego. Jestem totalnym amatorem, nie wiem co to sa te czarne kropki na pieciu liniach i co one znacza... Ale mam sluch wiec potrafie okreslic gniota nie gniota.
Anyway, tutaj gniotow nie ma.... Nie bede opisywal kazdego kawalka pokolei bo w kazdym, jak na moje uszy wystepuje ten sam blad moze dwa. Pozostale techniczne sprawy mozna rozwiazac pozniej...
Blad to ze vocal jest za bardzo wypchany do przodu, jest plaski, nie ma odzwierciedlenia muzyki jaka leci w podkladzie. Drugi to ze od czasu do czasu slysze falsz w vocalu. Tak jakby byly miejsca w Twojej skali gdzie sie ta skala konczy...( chyba to dobrze okreslilem) Wiec reasumujac, Uzywaj wiecej poglosu do vocalu, paru innych effect'ow i dla mnie bedzie lepiej...

Pozdrawiam

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7011 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#16 Wiadomość | 2006-04-26, 19:38 | Oddał głos na Advanced
 
Witam

Widze że wszyscy już powiedzieli to co chciałem napisać, więc od razu przejde do rzeczy. Głosuje na Advanced. Dlaczego? A no dlatego że znasz sie na tym co robisz. Tworzysz przyjemną dla ucha muzyke, masz świetny głos, i co najważniejsze masz spore obycie w świecie muzycznym. Utwory wrzuciłem do mp3player'a i wyruszyłem na miasto. Bardzo przyjemnie się słuchało <ok> Narazie Advanced, a w przyszłości być może PRO :)

Pozdrawiam
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#17 Wiadomość | 2006-04-27, 21:46
 
Hmmm.... no jeśli jeszcze zostały Ci jakieś wątpliwości to myślę, że do pewnego stopnia przyzwoitości możesz się ich pozbyc ;-)
Słucham sobie Twoich utworów i przyznam, że nei tylko jestem pod ich wrażeniem ale po prostu słuchanie ich sprawia mi przyjemność :-)
Co tu dużo gadać - kawał dobrej muzyki :-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#18 Wiadomość | 2006-04-27, 22:40 | Oddał głos na Advanced
 
Bardzo dobra przyzwoita muzyka z dosc nowatorskim podejsciem. Muzycznie wszystko poprawnie i doibrze zaaranzowane. Brzmienia ok, melodie tez. Jeden minus to wokal zle wmiksowany w kawalki. Za malo na nim efektow, tak jak Tairus napisal idzie za bardzo do przodu, ale to jest pestka do poprawnienia, bo w samej muzyce nie ma nic o zarzucenia. Glosuje na advanced.

BTW bardzo dobre pianinka leca w kawalkach. Chcialbym takie umiec tworzyc, bo wlasnie z pianem mam najwiekszy problem ,a kocham ten instrument :)
 
 
 
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6828 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#19 Wiadomość | 2006-04-28, 20:20 | Oddała głos na Advanced
 
Nie potrafię napisać Ci tak szczegółowo, jak ZLK czy Piter o warstwie muzycznej, pianinie, gitarach etc. Mogę jedynie napisać jak ja odbieram te kawałki :) Wszystkie są bardzo ładne nagrane. Czysto. Nie ma to jak
prawdziwe instrumenty :) na pewno masz szansę przebicia się z płytą i myślę, że nie musisz tworzyć do szuflady - przecież na pewno jakaś wytwórnia się Tobą zainteresuje :)
Bass jest rzeczywiście przecudowny! Głos masz... hmm.. nie zrozum mnie źle - z typową polską barwą. Znaczy... nie mogłabym Cię odróżnić od innych wokalistów, którzy chociażby wybijali się z musicalach jak "Metro". Może to
taka maniera Akademii. Ale z pewnością śpiewasz 10000 razy lepiej niż ja ;) bo czysto, z vibrattem i delikatnie :)
Wszystkie utworki są spokojne. Relaksacyjne wręcz. Miłe dla ucha. Jednak osobiście nie zainteresowałabym się Twoją twórczością, gdyby pojawiła się w radiu.... czy na półce w sklepie. Nie ma czegoś charakterystycznego, tylko
Twojego w tych kawałkach. Na pewno wkładasz w to wszystko serce.

Najbardziej podoba mi się "Gdy zechcesz" :)

dla mnie "Pro". ale nie ma go przy glsowaniu :/
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6836 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#20 Wiadomość | 2006-04-29, 21:17 | Oddał głos na Advanced
 
Jazz Dance-prosty ładny kawałek z pomysłem,rewelacynie zrealizowany,wokal bardzo dobry słuchałem z przyjemnością...
Piter napisał/a:Pierwsze skojarzenie głosu było tak silne, że popędziłem do szuflady sprawdzić kasetę bo..... brzmienie i to nazwisko gdzieś tam niepewnie kołaczące się w głowie ;-)
... ale nie -Ty to nie on a on to nei Ty ;-) Niemniej skojarzenie głosu pozostaje mocne - podobnie z resztą jak styl zagrania i zaśpiewania tej piosenki :-)
Polucjanci i Kuba Badach :-)
to fakt ja także miałem takie skojarzenie... ;)
Geometria-popka ;) ...giarka z kaczuszką bardzo fajnie natomiast za z na lewym kanale zupełnie mi się nie podoba..., utwór zrealizowany świetnie...
piszesz że twoim powołaniem jest tworzenie muzyki tzw"rozrywkowej"... :o ....no cóż powołanie to powołanie... :)
Pozdrawiam i życzę sukcesów...acha... utwory które przesłuchałem to profesjonalna robota...
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » pbmuz

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi