DIAGNOSTICK-Genetic change
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [demo] DIAGNOSTICK-Genetic change
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2004-12-19, 10:49
[demo] DIAGNOSTICK-Genetic change 
Eloo BF membersi :)
ehh dawno tu nic nie wrzuciłem wiec postanowiłem wzucic moje nowe wypocinki :D
narazie tylko demko poniewaz mam mały przestój twórczy
ten kawałek sciałem zrobić troszke inaczej i wychodzi tak jak chem ale dla normalnego słuchacza nie miłosnika trancu pewnie bedziesie troszke nudził.....ale tak musi byc heh ;)
jak juz wspominałem to jest demko jeszce nie zmasterowane tak jak wyszło z programu tak tu jest i prosiłbym o konstruktywne posty :)
jak narazie słuchałem to tylko na moim sprzecie wiec jak jakis dzwiek piszczy lub cosik jest za głosno itd..zaraz pisac
zycze miełego słuchanania no i czekam na was!! :)


http://members.lycos.co.u...hange(demo).mp3


pozdro & bestregards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
Mane 


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2004-12-19, 12:03
 
fajny poczatek taki jakby pod goa chyba :p. niezle haty, kick gra za cicho koniecznie nałóz na niego jakis eq, w 1:12 s za duzo wysokich tonów , bass mi sie podoba, breakbeat :D to lubie, ogólnie bardzo dobry utwór ale musisz zrobic mastering bo bez niego utwór duzo traci :)
 
 
 
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7182 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#3 Wiadomość | 2004-12-19, 17:42
 
Muzycznie mi się totalnie nie podoba, takich kawałków jest dużo, nie lubię takiego stylu i tyle ;) Co do technicznej strony, to przesadziłeś z pogłosami i delayami, sam się często łapię na tym, ale czasem z żalem i wielkim bólem ograniczam je, z czego później jestem bardzo zadowolony, kawałki stają się bardziej spójne, ogólnie robią lepsze wrażenie, bardziej pr0 ;) Więc ogólnie to słabo mi to brzmi, może to tylko sprawa tego reverba ;) Ścisz je trochę, więcej się odsłoni i więcej będzie można napisać :)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#4 Wiadomość | 2004-12-20, 17:39
 
Te sanre'y co wchodzą 1:16 są według mnie zbyt głośne...
Moment od 1;38 do 2:17 jak dla mnie full wypas :) za wyjątkiem tego crasha (?) w 2:04, choć melo mógłbyś bardziej rozwinąć...
3:52 - 4:32 - też fajny momencik :)
 
 
 
 
 
Moje zdjęcia w akcji
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7184 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#5 Wiadomość | 2004-12-20, 18:53
 
Wlasciwie to nie wiem co napisac.... Jak Moncubus wspomnial takich kawalkow jest kupe i jeszcze troche. Chociaz dla mnie to ma jakies cos w sobie relaksujace, hmmm.....
Brakuje czegos - jeszcze nie wiem czego - ale ogolnie na teraz moge powiedziec ze jest OK.
Synth ma dobry dzwiek, aranzacja jest poprawna, wykonanie tez. Brak glebszego bassu - o - to czego sie moge czepic :)


KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [demo] DIAGNOSTICK-Genetic change

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi