SSAH
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Aktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » SSAH

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (7) : Nov (3) : Średnia (4,4)

 
Ssah 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6615 dni temu
Posty: 101
Skąd: Warszawa/Gdynia
Punkty: 8
#1 Wiadomość | 2006-04-23, 07:45
SSAH 
Witam

Początki Ssaha sięgają 1996 roku, kiedy to w powstała pierwsza amatorska brzmieniowo produkcja. Komputery nie miały tych możliwości co dzisiaj i wszystko polegało na żmudnej pracy z sekwencerem. Inspiracją, czego nie ukrywam była i jest muzyka ambient pierwszej połowy lat 90-tych np. Autechre, Orbital, FSOL, Global Communication, System 7. Po czasowym zawieszeniu działalności w 2003 roku postanowiłem wrócić do tworzenia muzyki. Zamieszczam linki do trzech najlepszych moim zdaniem utworów.

November acid
http://www.openmusic.pl/?...on=mp3&mp3=2301

Arowin (the end of dreams)
http://mp3.wp.pl/i/sciagnij?id=138547

Tir na Nog
http://www.openmusic.pl/?...on=mp3&mp3=2643

Pozdrawiam wszystkich

Ssah
Ostatnio zmieniony przez ZDV-12 2006-04-23, 20:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6731 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#2 Wiadomość | 2006-04-23, 09:10
 
No prosze kogo widze, ambientalny maniak, w zwiazku z tym ze zachowales sie w stosunku do mnie chamsko i nie umierz pisac konstruktywnych opinii ( mowie o komentarzu na wp strefie) nie bede Cie ocenial, niech to zrobia inni.Tez podejrzewalem ze tworzysz ambient, niewiem ile masz lat ale to co napisales swiadczy o Twojej niedojrzalosci.
Pozdro
 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6749 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2006-04-23, 09:10
 
"November acid" wydaje mi się trochę monotonny...
Instrumenty całkiem fajne... snare trochę za suchy...
nie ma żadnego drum'a ??
Wstrzymuję się od głosu...
Nie ściągam więcej kawałków bo mam już zapchany dysk :P
PZDR i witam na BF!

2006-04-23, 10:11 // Dodano
Nerious napisał/a:achowales sie w stosunku do mnie chamsko i nie umierz pisac konstruktywnych opinii ( mowie o komentarzu na wp strefie)

Nerious daj mi link... Przeczytam....

2006-04-23, 10:18 // Dodano
Chcę wiedzieć z kim mam do czynienia...

2006-04-23, 10:39 // Dodano
pokasowałem trochę żeczy i ściągnąłem kawałek "Shadow Dancer" i powiem tyle że sopran strażnie gryzie mnie w uszy... Znowu ta monotonia... Utwór bez sensu...nie słyszę tego rytmu...
Gdzie tu życie.... ocena 3/10
"Tir na Nog "
Początek sprawia że chce mi się spać... Znowu straszna monotonia...
czekam i czekam aby coś napisać, ale nic z tego...
Brzmienia strasznie suche...
Podszkolisz się trochę w novice to pogadamy...
Jednak mnie nie zachęciłeś... ocena 4/10
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Ssah 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6615 dni temu
Posty: 101
Skąd: Warszawa/Gdynia
Punkty: 8
#4 Wiadomość | 2006-04-23, 09:56
krytyka 
Kolega (nie wiem czy mogę tak pisać nawet) Nerious nie lubi krytyki, ale ma się chyba prawo mi coś nie podobać. Zwróć uwagę, że krytyczną opinie wyraziłem tylko do twojego jednego utworu. Komentarz nie był niegrzeczny, tylko głęboko szczery. Ponieważ ambientu słucham kilkanaście lat nie każdy utwór który jest spokojny zaliczam do ambientu. Pisałem przecież że bliżej mu do elektroniki JMJ.

Ssah
 
 
 
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6731 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#5 Wiadomość | 2006-04-23, 10:52
 
Bardzo szanuje krytyke ale taka ktora cos wprowadza ,doradza, mowi co jest nie tak, argumentouje to np. fajne ale bym cos zmienil, nie podoba mi sie bo..., a kolega ssah powiedzial krotko, utwor komercyjny (jak to jest komercja to ja jestem chudy) utwor do taniego filmu s-f no ale cos o nim samym nic, moze i Twij komentarz byl szczery ale zbyt powierzchowny, ja dostaje wiele komentarzy tez nie zawsze pozytywnych, po za tym to co Ty robisz to nie ambient to raczej szkola berlisnka z elementami innych nurtow, to nie jest zla muzyka, jezeli kazdy utwor bedizez tak ocenial na tym portalu( jezeli sie dostaniesz) to raczej nie zyskasz sobie wielu przyjaciol.
proponuje zakoncyzc ta dyskusje i sie jakos dogadac.
pozdro
 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6828 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#6 Wiadomość | 2006-04-23, 11:19
 
posłuchałem sobie utworków poczytałem "konstruktywnej" krytyki ze strony PanaSsah na temat muzyki Nerious-a,czekam na otwarcie głosowania :)
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Horus 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6663 dni temu
Posty: 69
Skąd: Lublin
Punkty: 40
#7 Wiadomość | 2006-04-23, 13:23
 
Drogi Ssahu,
mam zastrzezenie natury formalnej w związku z Twoim zgłoszeniem.
Pełny tytul drugiego utworu brzmi: 'Shadow dancer znika w blasku słońca remix by bondzor vs z-pio', dalej cytuję info: 'Linia melodyczna basu, beat, melodyka należy do Ssaha.Remix, mastering to bondzor vs z-pio.'
Jesli mozesz to nie umieszczaj w zgloszeniu remixow bondzora i z-pio, z całym szacunkiem dla nich, tylko swoj wlasny utwor od początku do konca, bo mamy oceniac Twoje umiejętnosci również techniczne. Poprosze jeszcze jeden kawałek, z góry dziekuję i pozdrawiam serdecznie.
 
 
 
 
i am the left eye, you are the right.
would it not be madness to fight? we come one
 
Ssah 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6615 dni temu
Posty: 101
Skąd: Warszawa/Gdynia
Punkty: 8
#8 Wiadomość | 2006-04-23, 14:20
 
Pragnę go mimo wszystko umieścić, remix i mastering został wykonany przez kogo innego, co nie oznacza, że nie jest to produkcja Ssaha. Proszę zauważyć została zrobiona pod szyldem Ssah. Mogłem przecież nie umieszczać tej informacji. Po prostu podszedłem do sprawy uczciwie.

pzdr
 
 
 
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6749 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#9 Wiadomość | 2006-04-23, 15:52
 
Cytat:Pragnę go mimo wszystko umieścić, remix i mastering został wykonany przez kogo innego, co nie oznacza, że nie jest to produkcja Ssaha. Proszę zauważyć została zrobiona pod szyldem Ssah. Mogłem przecież nie umieszczać tej informacji. Po prostu podszedłem do sprawy uczciwie.

Ma być 100% Twoje, ponieważ głosowanie się nie rozpocznie!!
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Ssah 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6615 dni temu
Posty: 101
Skąd: Warszawa/Gdynia
Punkty: 8
#10 Wiadomość | 2006-04-23, 16:17
głosowanie 
Nalegać nie będe. Mogę co najwyżej usunąć ten utwór.

Pzdr
 
 
 
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6749 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#11 Wiadomość | 2006-04-23, 16:51
 
Ale musisz dodać inny :]
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#12 Wiadomość | 2006-04-23, 17:21
 
Panowie, spokojnie, jeśli ktos ma niezałatwione porachunki to prosił bym via e-mail się dogadać, tudzież prywatne wiadomości/gg, ten post to głosowanie, a teraz Liqui:

LiquiPower! napisał/a:Ma być 100% Twoje, ponieważ głosowanie się nie rozpocznie!!

LiquiPower! napisał/a:Ale musisz dodać inny

fajnie by było gdybyś wyłączył tryb krzyczący i tryb rozkazujący

Ssah jeśli jest to remix, czyli utwór nie został w całości wykonany przez Ciebie to nie może być wystawiony do głosowania, prosił bym o wstawienie innego zastępczego, dzięki z góry
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Ssah 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6615 dni temu
Posty: 101
Skąd: Warszawa/Gdynia
Punkty: 8
#13 Wiadomość | 2006-04-23, 17:38
dodatkowy utwór 
Ok dodatkowy utwór

Arowin (the end of dreams)
http://mp3.wp.pl/i/sciagnij?id=138547
 
 
 
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6749 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#14 Wiadomość | 2006-04-23, 17:44
 
Arowin (the end of dreams)
Melodia za dużo delaya... Kick całkiem fajny, typowy do tego stylu... druga melodia albo został użyty pheaser albo flangler...
Nie wiem.... może to Twój styl, ale dla mnie za duża monotonność :/
Niestety nadal jestem za Novice
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Ssah 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6615 dni temu
Posty: 101
Skąd: Warszawa/Gdynia
Punkty: 8
#15 Wiadomość | 2006-04-23, 17:46
dyskusja 
Aha i co do prywatnych spraw. Wyjaśniliśmy sobie sprawe z kolegą Neriousem na priv. Proszę już do tego tu nie wracać.
 
 
 
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6749 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#16 Wiadomość | 2006-04-23, 17:49 | Oddał głos na Novice
 
Nie ma sprawy... Ja się już nie udzielam w tej kwestii...
PZDR

2006-04-23, 23:57 // Dodano
A więc Novice
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Horus 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6663 dni temu
Posty: 69
Skąd: Lublin
Punkty: 40
#17 Wiadomość | 2006-04-23, 23:12 | Oddał głos na Advanced
 
Witaj Ssahu,
aj aj, najbardziej podobal mi sie remix <lol> lecz nie biore go pod uwage nie wiedzac konkretnie co jest w nim Twoje a co nie. przesłuchałem zamieszczone przez Ciebie utwory i powiem tyle, ze czasem faktycznie powiewa z nich nuda. sa po prostu przydługawe. zmiany delikatne. mydelko? hmm, nawet nie. delikatne brzmieniem to wszystko. podobaja mi sie poniewaz posiadaja klimat, głebie, na moj gust sa specyficzne, trzymasz poziom. czuje to wszystko i jestem zadowolony mogac dac Ci advanced. poza tym dobrze zrealizowane technicznie.
zamieszczone przez Ciebie utwory trafiaja do mojego folderu BF's Good Music :D (poza 'arowin', nie odpowiada mi w nim dobor brzmien, sa sztuczne, tzn mam takie skojarzenia nieprzyjemne) - niewiele zgloszeniowych tam wpada wiec to komplement na start ;)
pozdrawiam serdecznie i czekam na wiecej
 
 
 
 
i am the left eye, you are the right.
would it not be madness to fight? we come one
 
Ssah 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6615 dni temu
Posty: 101
Skąd: Warszawa/Gdynia
Punkty: 8
#18 Wiadomość | 2006-04-24, 05:02
 
Taki mam styl, słuszne zauważono i o to chodzi. Lubie rzeczy przydługawe płynące, delikatne zmiany itd. co nie wszystkim musi się podobać
 
 
 
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6778 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#19 Wiadomość | 2006-04-24, 10:32 | Oddał głos na Advanced
 
Witaj!

November Acid
Zaczyna sie fajnie i klimatycznie........ dochodzi werbel..... szkoda ze jest taki sztuczny, moze by go wygladzic kompresorem...... ja w jego miejscu bym widział inny dzwiek w ogole.
2:50....... wchodzi cos na ksztalt melodii, moglo sie to juz wczesniej pojawic....... ja bym tu dal glebszy reverb, zeby bardziej oddalic od uszu ten dzwiek. Szkoda ze w momencie kiedy utwor zaczal sie rozkrecac, zakonczyles cala kompozycje.

Arowin
Ciekawy początek, ładnie chodza te dzwieki na zmianie barwy. Szkoda, że zastosowales tu rytm 4x4. Utwor dość monotonny, ale niekoniecznie nudny. Mi się podoba, inna rytmika i byłby świetny. Acha te chóry męskie są strasznie sztuczne i szpecą utwór. Mastering taki sobie....

Tir na Nog
Zdecydowanie za słaba jakość, przy takich częstotliwościach (dużo średniactwa) niestety obnaża się niedoskonałości formatu mp3. Lepiej już jest kiedy wchodzi perkusja...... Ma ciekawy rytm, sample nienajlepsze, ale mogą ewentualnie być...... brakuje mi tu wyrazistej linni basowej....... mogłaby wchodzić np od 1/3 utworu....... albo nawet w polowie.


Podoba mi się Twoja muzyka, jest ciekawa i mimo dłużyzn, bardzo przyjemnie się tego słucha. Ciekawie operujesz barwami i motywami, dobry z ciebie ambientowiec ;)

Zdecydowanie ADVANCED
Zapraszam do aktywnego udziału w życiu BF
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6991 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#20 Wiadomość | 2006-04-27, 06:17 | Oddał głos na Advanced
 
siem! na zajecia sie spiesze wiec sie zbytnio nie rozpisze...

przesluchalem utworki... troche wieje nuda ale w miare zgrabne to wszystko. na czym robisz muzyke bo nie doczytalem?

glosuje za ADV :]
 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
mr_smok 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7137 dni temu
Posty: 140
Skąd: Poznań
Punkty: 7
#21 Wiadomość | 2006-04-27, 16:32 | Oddał głos na Advanced
 
posluchalem (co rzadko mnie sie zdarza)Towich utworeczkoow.zostalem wciagniety w nastrooj nostalgii widzialbym to jako podklad do wolno plynacych obrazoow na ekranie badz chmur lub co tam cokolwiek wolnego ;-)calkiem ciekawe dzwieki i co mi przyszlo do glowy z latwscia dalo by to razde zmixowac w jeden dlugi zapetlony utwoor -muzyka nie przeszkadza mimo ze malo w tym melodii wiecej zabawy z przestrzenia.jak juz bedziesz w BeeF zapodaj reszte kawalkoow bez wstydu.pozdrawiam.
glosuje na ----- Adv.
 
 
 
 
 
Mr Smok
Endorphin'owiec
 
Ssah 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6615 dni temu
Posty: 101
Skąd: Warszawa/Gdynia
Punkty: 8
#22 Wiadomość | 2006-04-27, 17:21
 
W kwestii uzupełnienia................... i informacji o instrumentarium

Tworzę przy użyciu Korg Wavestation (niesamowite przestrzenne płynące brzmienie) oraz komputera + klawiatura sterująca + mikser behringer UB 802. Szukam też po necie różnych ciekawych syntezatorów freeware z których udaje się wycisnąć czasami niesamoiwte rzeczy. W najnowszych niegotowych jeszcze produkcjach używam gitary elektrycznej Honher i procesora efektów Digitech do dogrywania płynących partii solowych na elektronicznym ambientowym podkładzie.

Ssah
 
 
 
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7141 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#23 Wiadomość | 2006-04-27, 22:52 | Oddał głos na Advanced
 
Dobre klimatyczne kawalki. Bardzo dobre i profesjonalne brzmienie. Mastering tez dobry, pomysly na kawalek tez masz. Czujesz klimat i wiesz co i jak w tym temacie dlatego jestem na Tak, czyli advanced. :)
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
fungky 
Advanced


Dołączyła 6683 dni temu
Posty: 175
Skąd: Puławy
#24 Wiadomość | 2006-04-28, 16:18 | Oddała głos na Advanced
 
wybralem na pierwszy ogien Twoj drugi kawalek z listy i jak to zwykle bywa u ciekawych tworcow slychac od poczatku ze jestes ponad przecietny conajmniej (: pozdrawiam : ADV
 
 
 
 
Kinetic Jane is in the plane
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6819 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#25 Wiadomość | 2006-04-28, 19:37 | Oddała głos na Novice
 
Witam.
"November Acid"
Zaczęło się całkiem sympatycznie, chociaż żałuję, że tak powoli wszystko się rozkręca. Haty w tej całej bąbelkowej sprawie mnie gryzą jednak, dodatkowo perka jest bardzo sucha. Jest jakiś pomysł na ten utwór, ale
mało skrystalizowany. Troszkę nużący kawałek. Zastanawiam się na ile tworzysz sam sample, a na ile korzystasz z gotowych. Bo w utworach tego typu bardzo łatwo jest wykreować światy z gotowych już padów, brzmień etc.
Zabrakło mi czegoś w tym uwtorze.

"The end-of dreams"
Brzmieniowo nie wypada to najlepiej, zwłaszcza ten deley na początku. Podoba mi się bit, rytm. Fajniusi soczysty, przygłuszony bicik. Dodajesz kolejne przeszkadzajki. Podoba mi się to, ale jednocześnie w warstwie melodycznej nic się nie zminia
co powoduje kolejną monotonię. Utworek bardzoej "galaktyczny".... ale brakuje mi tu różnych rozwiązań kompozycyjnych. Zdecydowanie utwór za długi. Widzę tu wstęp, rozwinięcie i znowu wstęp (powtórzony na zakończeniu).

"Tir na Nog"
Znowu ciekawy pad. Ciekawe skąd ten dźwięk jest? ale jakiś Korgo'waty mi się wydaje ;) Fajnie się znowu roznosi po bitach. Utwór zdecydowanie lepszy. Ale znowu warstwa melodyczna się nie zmienia. Hmmm.. coś narasta,
coś się kumuluje... czekam na wybuch! na punkt kulminacyjny.... i ? i... ? no i niestety :(

Podsumowyjąc. Chciałabym zobaczyć Twoje działania w Novice. Co prawda jesteś tak na progu Novice i Advanced ale do końca nie wiem, jakimi ideami kierujesz się w swej twórczości. Widzę,że
pewne elementy są zgrabne i ładne, inne niedopracowane. Zastanawiam się jakbyś się spełniał w innych utworach. No i czy robisz własne brzmienia? Bo ambient opiera się w głównej mierze na tych padach, synthach, a to często już gotowa sprawa, tylko odpowiednio posklejać....
 
 
 
 
Ssah 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6615 dni temu
Posty: 101
Skąd: Warszawa/Gdynia
Punkty: 8
#26 Wiadomość | 2006-04-28, 19:55
 
Z zasady nie wybucham................. Stąd nie ma finałów w tych utworach, choć większość słuchaczy tego oczekuje. No ale gratuluje Tiffany wyczucia padu w Tir na Nog. To mój ulubiony Korg Wavestation

Pzdr

Ssah
 
 
 
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6819 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#27 Wiadomość | 2006-04-28, 20:04
 
Cytat:Z zasady nie wybucham................. Stąd nie ma finałów w tych utworach, choć większość słuchaczy tego oczekuje. No ale gratuluje Tiffany wyczucia padu w Tir na Nog. To mój ulubiony Korg Wavestation


Skoro nie wybuchasz może rozwiązaniem jest uspokajanie utworu? Czyli, żeby utwór zmierzał do ciszy... do melancholi... Bo skoro rozkręcasz kawałek to naturalną reakcją słuchacza jest ochota usłyszenia kulminacji. Jak w grackiej tragedii :)
Wavestation? hmmm... rozumiem, że to wtyczka... i to ta co jeszcze się w niej dźwięki rozjeżdżają ;)
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
Ssah 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6615 dni temu
Posty: 101
Skąd: Warszawa/Gdynia
Punkty: 8
#28 Wiadomość | 2006-04-29, 07:50
 
Nie bo klawisze............
 
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#29 Wiadomość | 2006-04-30, 08:45 | Oddał głos na Novice
 
November Acid - brzmienia przyjemne dla ucha, wieje jednak monotonią i ciągle czeka się na coś więcej. Kawalek oparty na trochę zbyt krotkim motywie. Gdyby tu mocny breakbeat wstawić w niespodziewanym momencie. Do końca utworu nie wydarza sie to na co się czeka. Brakuje tego "czegos wiecej"

Arowin (the end of dreams) - dużo bardziej mi się podoba, ale znowu opierasz całą konstrukcje o krótki loop, który przetacza się przez cały kawałek okraszany tylko dodatkowymi liniami melodycznymi. Duzo bogatsza perka. Od 1:36 zmuszony byłem w trosce o słuch podziałać rezystorem moich słuchawek (rezystor to czy potencjometr, bo sam nie wiem?;)). Minus - monotonia

Tir na Nog - pad znakomity, no ale chyba przydługawo juz mi tu zabawia w eterze. Podkladzik przyjemny, jak bicie serca - utwor relaksacyjny - powinienes wstawić tutaj śpiew ptaków albo szum wody. Wydaje mi się, że to najlepszy z Twoich kawałków

mimo ostatniego utworu wg mnie zasługujesz na novice, co zresztą i tak niewiele zmieni
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7139 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#30 Wiadomość | 2006-04-30, 09:56 | Oddał głos na Advanced
 
NOVEMBER ACID
Piękne bulgocące tło - świetne ambientowe i sugestywne pulsujące dźwięki - czyli cudowna przestrzeń dźwiękowa.

No i to neistety wszystko co jest w tym utworze.
Motyw z werblem kompletnie niepotrzebny a jeśli już to zdecydowanie nei ta barwa werbla - jest po prostu brzydki i suchy.
Poza tym aż się prosi o zmianę akordu - na choćby jeden inny.... to niespełnione napięcie oczekiwania jest po prostu neiznośne.
Generalnie to mam wrażenie, że nie bardzo miałeś pomysł na to co zrobić z tym pięknym tłem - jak je uzupełnić i czym......

Niemniej już właśnie sama ta podstawa jest wspaniała.... myślę, ze czas wziąć ten utwór ponownie na warsztat.

AROWIN
Przyjemne od samego początku. Dźwięki początkowe złamane i do tego stopa 4x4 - świetne połączenie :-)
Brzmienia ciekawe - stosunkowo delikatne jak przystało na ambient (troszkę tu wzmocniony).
Czekam na rozwinięcie.....
Nie doczekałem się :-(

Chyba mi się nie sciągnął cały kawałek bo mam 2.09 i urwany.... no nic.
Dwa akordy to za mało choć forma mnie zachwyca to treści malutko.

TIR NA NOG
Kolejny przyjemny klimat - tym razem neico bardziej szeleszcząco szumiący - i fajnie.
Do tego delikatny bicik zrobiony z wyczuciem.
Tym razem w tle sporo jest takich falujących ledwie dostrzegalnych zmian - baaaaardzo przyjemne.
Świetny utwór.


Ogólnie
Pierwsze dwa utwory stoją na poziomie średnim - dobra lub niemal dobra realizacja słabej dosyć treści.
Trzeci utwór natomiast obie te dfery utrzymuje na poziomie naprawdę wysokim - więcej treści, bardziej rozbudowany aranż i praktycznie brak słyszalnych błędów realizacyjnych, które występowały w poprzednich produkcjach.
Tak więc sądzę, że należy Ci się Advanced.
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » SSAH

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi