Mirrored - abcd
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [beta] Mirrored - abcd [tytuł roboczy]
Przesunięty przez: DJ_Golem | 2006-09-12, 11:02
 
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7127 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#1 Wiadomość | 2006-04-21, 14:54
[beta] Mirrored - abcd [tytuł roboczy] 
Ambient, muzyka tła

Witajcie. Oto utworek, nad którym męczę się od dłuższego czasu i wsumie nie mam na niego pomysłu. Niemniej jednak doza monotonii tutaj jest zamierzona.
Skomponowany pod wpływem pewnych sytuacji. Wszystko jest rozlane, rozciągnięte. Po prostu - muzyka tła, nic więcej.

Pozdrawiam i zapraszam.

http://my.opera.com/mirro...iles/abcd11.mp3
 
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7200 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#2 Wiadomość | 2006-04-21, 15:07
 
klimat, nie ma co
głeboki pad, deszcz, idealne, że tak powiem dopracowanie brzmienia pianina.
Pad trochę zbyt opieszale idzie za pianienem, a po dłuższym słuchaniu wydaje się zbyt głeboki i zaczyna trochę drażnić. Nie podoba mi się synth, który wchodzi pod koniec. Jest za szorstki jak na ten kawałek.
Słuchało się z przyjemnością
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6783 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#3 Wiadomość | 2006-04-21, 16:10
 
w zwaizku z tym ze to tylko beta powiem krotko- super kawalek:) uwielbiam takie cus, mam pytanko czy to piano pochodzi od plugsound free (czy jak to sie tam zwalo:))?
Jak bedzie final to postaram sie bardziej wypowiedizec
 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6830 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#4 Wiadomość | 2006-04-21, 18:57
 
Bardzo lubie taki głęboki reverb....... lubie tez niski bass, ale momentami chyba jest za niski i wpada w rezonans... nie na kazdym tez sprzecie bedzie go slychac.

Klimatycznie i nastrojowo. Ładny utwór. Pod konieć wchodzą fajne dzwieki z dużą dawką p[rzestrzeni.... szkoda ze utwor nie rozkreca sie dalej...... ja bym tu widział stopniową charmonizację..... po czym wejście jakiegoś rytmu.....

Jest bardzo dobrze, czekam na rozwiniecie dalsze... będą ludzie z tego kawałka :)

9 na zachętę do dalszej pracy :)
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7127 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#5 Wiadomość | 2006-04-21, 21:54
 
Nerious napisał/a:mam pytanko czy to piano pochodzi od plugsound free (czy jak to sie tam zwalo:))?

Nie - to pianinko z Reasona 3.0 :)

Dzięki za komentarze.
Pozdrawiam.
 
 
 
 
Steerpike 


Dołączył 6840 dni temu
Posty: 111
Skąd: ....
Punkty: 6
#6 Wiadomość | 2006-04-22, 21:30
 
Sluchajac tego zastanawialem sie nad subtelnym lub nie, wlączeniem do tego obrazu,tla wszelkiego rodZaju talerzy (crash itp) ....chyba skupił bym się głównie na nich ....a i tez na wiekszym drązeniu tla czyms bardziej experyment. na tle tych pad bassow tzn plynne przejscia w inne barwy ,rzadziej spotykane dzwieki (chodż niekoniecznie) .. nie ciągnol bym tego lekko jazzujacego pianina przez caly utwor . Pozycja bitu tez by swietne się tu mogła odnalesc (niekoniecznie) ale tylko wtedy kiedy utwor trwal by dla mnie conajmniej 15/30 min :) hmm pozatym minimum melodji..no i jak naj mniej jej :)no coz.. Fabuła z pomysłami.. na dodatek pomysły z przyszłością...bardzo dobry kawałek.. podoba mi sie :) pozdrawiam
 
 
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7020 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#7 Wiadomość | 2006-04-23, 14:12
 
falny..senny klimat..ale brakuje mi tu zewsząd otaczającego tła..szumu i pisków..przewijają się momentami,ale to za mało..możnaby też zautomatyzować nieco głośność tego pada..doskonały dobór brzmień..szczególnie pianino, które przeprowadzi nas przez cały utwór..działa trochę jak pilot wycieczki ;) wydaje mi się, że w niektórych momentach mógłbyś lepiej ułożenie dopracować..i brakuje mi tu jeszcze jakiegoś motywu, który by coś powiedział/czymśprzejechał pod kopółą ;P

super koniec

pzdr
 
 
 
 
 
wstreciuch.go.pl
 
CraQ 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6748 dni temu
Posty: 112
Skąd: Wrocław
#8 Wiadomość | 2006-04-26, 11:51
 
nie wiem kiedy sie skonczyl...
 
 
 
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7127 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#9 Wiadomość | 2006-04-26, 13:13
 
To dobrze czy źle? :P
 
 
 
 
CraQ 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6748 dni temu
Posty: 112
Skąd: Wrocław
#10 Wiadomość | 2006-04-26, 13:14
 
chyba dobrze :)
 
 
 
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6871 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#11 Wiadomość | 2006-04-28, 20:39
 
Ale smutno..... czemu? co się tu wydarzyło... Czemu tak pusto w tym pokoju, a te szyby takie mokre i zimne, nie tylko mokre od deszczu. :|
Piękna melodia... Reeverb głęboki. Buczenie troszkę za głośno. Ja tu jeszcze słyszałabym dźwięk zaspanej ulicy, hamowania autobusu...
Ach... słychać, że utwór powstał z głębokich uczuć. Niesamowite... mam wrażenie, jakbyś stał tuż obok mnie i powiadał mi historię....
Pięknie przelewasz uczucia w muzykę.

Zakończenie... niestety mnie zawiodło.

Jakie uczucia targały Twoją duszą, gdy Tworzyłeś ten utwór? Napisz, proszę PW, oczywiście jeśli możesz odpowiedzieć. :)
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
maxus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6832 dni temu
Posty: 127
Skąd: małopolskie
Punkty: 19
#12 Wiadomość | 2006-05-01, 08:29
 
ambiencik pierwsza klasa, ładnie zagrany, uczuciowo, nastrojowo, jak na bete jest jzu swietnie, ale 2 rzeczy , ktore mozna by było poprwaic, bas, jest głeboki, ale jakis vibruje troszeczke na strony, troszeczke niewyraznie, i ten deszcz, troche brzmi jak szum i przeszkadza w słuchaniu tegi pięknego piana. pozdrawaim jak na razie 9/10
 
 
 
 
 
:)
 
MepH 
~Moderator~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7200 dni temu
Posty: 439
Skąd: Nowy Sącz
Punkty: 40
#13 Wiadomość | 2006-05-01, 10:07
 
początek niesamowity szum wody głęboki bass i piękna melodia grana na pianinku (świetna barwa - ma moc tak jak pianinko z gry Resident Evil 2 jak grałeś to wiesz o co mi chodzi)
technicznie też super szczególnie bass, brakuje mi tu jakiejś perki delikatnej i może w późniejeszej części jednak beatu oszywiście jeśli kawałek ma przechodzić w żywszy etap :p
ten szum wody używany jest w programach do synchronizacji półkul mózgu w celu relaxacji więc spełnia tu super zadanie :)

kawałek naprawde robi wrażenie myśle że uspokoił by mnie po ciężkim nerwowym dniu :D

nie pozostawiasz mi wyjścia 9

na finał czymam dyche :D
 
 
 
 
 
...::: przesiadka na Reason 3.0 :::...
 
Kret 
Advanced


Dołączył 6742 dni temu
Posty: 30
Skąd: Opole
#14 Wiadomość | 2006-05-02, 07:47
 
Jak dwie krople krwi zaklęte w taniec po nadgarstku........
Pięknie stworzony klimat, który łapie od pierwszego dźwięku i nie puszcza do ostatniego, dzięki za dźwięki:)
 
 
 
 
Arek "KRET" Kondrowski
www.barracuda.com.pl
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [beta] Mirrored - abcd [tytuł roboczy]

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi