Monq da beator - "Lonely...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] Monq da beator - "Lonely Time"
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7174 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#1 Wiadomość | 2004-12-18, 14:07
[finał] Monq da beator - "Lonely Time" 
kawałek dawałem z miesiąc temu jako betę... Trochę mnie gryzło, czy upubliczniać ten kawałek, ale nie wtajemniczając nikogo w proces myślowy prowadzący do decyzji, zrobiłem to ;) Stopniowo staram się wprowadzać jakieś gitarowe motywy do moich kawałków, gram po prostu to, co jestem już w stanie zagrać RÓWNO, czyli bardzo niewiele, na razie gitary używam jako ubarwiacza... ;) Kawałek powstał przy okazji wymyślania hymnu klasy na potyczki klas pierwszych :) Hymnu w końcu nie ma, ale zostało parę prostych akordów, które były podstawą do zrobienia tego kawałka :)

http://mp3.wp.pl/p/strefa/sciagnij/92809.mp3
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7173 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#2 Wiadomość | 2004-12-18, 15:53
 
Muzycznie żadnych zastrzeżeń ładnie brzmi gitara hymn klasy no ładnie typowa aranżacja do tego typu muzy dobrze wykonana całość ale te instrumenty jak z gry
na commodore trochę psują całość jak to jest finał i byłbyś zainteresowany to ja z chęcią bym zrobił remix tego kawałka bo zaciekawiły mnie sztywne zasady których trzyma się ta muzyka i fajnie by się psuło Zastanów się nad tym :twisted:
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#3 Wiadomość | 2004-12-25, 17:01
 
no ja juz gdzies to slyszalem :P ..nadal uwazam, ze kawaleczek jest troche za slodki..chociaz przyjemny i nie slucha sie go zle. Taki pod dobranocke. Na 1:13 zaje**** efekt, ale nie pasuje na srodek kawalka..na koniec owszem.. Ostatnio nie bardzo podchodza mi zakonczenia fade out..z tego przejscia na 1:13 moglbys zwyczajnie zakonczenie zrobic
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7176 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#4 Wiadomość | 2004-12-25, 18:11
 
hehe akademia kleksa :wink: nie pamietam jak brzmiala poprzednia wersja ale melodycznie zadnych zmian. slychac pare zmian chocby przejscie na 1:13 no i ten niefajny fadeout na koncu... coz ci napisac? napisalem w tamtym co mi sie podoba a co nie. w tym moge dodac ze ladnie to brzmi ale dzwiek tego pianina na 2:20 troche odtsaje od reszty
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7176 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#5 Wiadomość | 2005-01-09, 09:25
 
http://www.beatsfactory.c...php?p=1609#1609

na 1:13 dodales tego sampla zjezdzajacego w dol :)

motyw co idzie na 4tej minucie na pianinku, tlo basowe plus lead - mi sie super podoba - mimo to ze brzmi dosc prosto, ale mi sie podoba

kawalek za wiele nie rozni sie od tej bety - przynajmniej ja nie slysze tego
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
DJ Toxic 


Dołączył 7175 dni temu
Posty: 15
Skąd: Olsztyn
Punkty: 5
#6 Wiadomość | 2005-01-18, 10:54
 
Cieszący mordę ten track - przezucenie Komodoraka 640000 do współczesności. Rebirth hiehie. Strona wykonania - ołkej czyściutko. Teraz zatrzezenia - kawałek na kilka razy .
 
 
 
 
 
([^Trance Maniax Team ^])
 
kenny 
~Urlopowicz~


Dołączył 7153 dni temu
Posty: 336
Skąd: Gorzów Wlkp
Punkty: 9
#7 Wiadomość | 2005-01-19, 11:53
 
Racja..jak akademia pana kleksa....odcinek o biegnących dzieciach do szkoły....w 1.13 trafiających na sypki żwir.........no niemam zastrzeżeń..ładne wykonanie,czyste dzwieki,suche szkolne piano itd itd....podobało mi sie ale dlamnie to utwór na jeden raz...ale zostawie go dla siostrzenicy
 
 
 
 
 
www.endorphine.prv.pl
www.aazero.com
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] Monq da beator - "Lonely Time"

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi