Alternativ
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Partnerzy » Partnerzy » Radio Netplay » Alternativ
 
Milka 
Moderator

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6732 dni temu
Posty: 37
Skąd: zza rogu
Punkty: 10
#1 Wiadomość | 2006-04-19, 17:47
Alternativ 
Jak można zauważyć na stronie radia pojawiła się nowa opcja - możliwość słuchania kanału Alternativ. Kanał Alternativ jest skierowany dla odbiorców, którzy słuchają muzyki : house, trance, elektro, chillout, drum and base, rock. Kanał jest w pewnym sensie nowością na rynku radiostacji internetowych ze względu właśnie na rodzaj muzyki, która jest na nim grana oraz jakość - 96 kbps, co daje dużo lepszą jakość delektowania się muzyką. Alternativ - jest kanałem muzycznym, gdzie najważniejszą rolę gra muzyka i na to będziemy kłaść uwagę. Będziecie mogli usłyszeć nowości muzyczne z całego świata oraz sety sławnych producentów. Testy Kanału Alternativ potrwają do maja, wtedy to zapadnie decyzja dotycząca przyszłości Alternativ.
Proszę bardzo o opinie na temat kanału.
 
 
 
 
 
ForSound.pl - Poznaj nasze Imperium Dźwięków.
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6828 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#2 Wiadomość | 2006-04-19, 18:43
 
bardzo dobry i przyszłosciowy pomysł z tym że takie gatunki jak house, trance,chillout nie mają nic wspólnego z tzw.alternatywą...wyżej wymienione gatunki muzyczne to czysta pop-masówka,komercja i tyle...jesli chodzi o kanał alternative widziałbym takie gatunki jak;drum and base, rock,industial rock,industrial,avangarde...
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6778 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#3 Wiadomość | 2006-04-19, 21:23
 
Zgadzam sie z ix_peterem, kanał o takiej nazwie będzie sprawiał mylne wrażenie dla niektórych.
Szczerze mówiąc jak zobaczyłem temat to się ucieszyłem, że może będzie tu coś dla mnie ale jak przeczytalem dalszą część postu to zawiodłem się, bo nie kryje się to, czego bym sobie zyczył pod tą nazwą :)
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Milka 
Moderator

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6732 dni temu
Posty: 37
Skąd: zza rogu
Punkty: 10
#4 Wiadomość | 2006-04-19, 21:30
 
Tak jak pisałem to są tylko testy dlatego wszystko może się zmienić. Z góry przepraszam jeszcze za buffery, które są związane z konserwacją serwerów.
 
 
 
 
 
ForSound.pl - Poznaj nasze Imperium Dźwięków.
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#5 Wiadomość | 2006-04-20, 20:37
 
ix_peter napisał/a:bardzo dobry i przyszłosciowy pomysł z tym że takie gatunki jak house, trance,chillout nie mają nic wspólnego z tzw.alternatywą...wyżej wymienione gatunki muzyczne to czysta pop-masówka,komercja i tyle...jesli chodzi o kanał alternative widziałbym takie gatunki jak;drum and base, rock,industial rock,industrial,avangarde...


Niezgadzam sie ze to komercja House, Trance i Chillout. House komercyjny to glownie funky, ale np progressiv nie jest na pewno komercha. Chillout to szerokie pojecie tak samo nie koniecznie to muzyka komercyjna., Trance... zalezy ale tez jako taki nie jest zbytnio komercyjnym gatunkiem (prawdziwy Trance).

Ja dorzuce do listy styli z mojej strony: Breakcore, Raggacore i inne troszke mniej znane gatunki.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6716 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#6 Wiadomość | 2006-04-21, 12:32
 
I new Age :D ja chce New Age :)
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Partnerzy » Partnerzy » Radio Netplay » Alternativ

Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi