Souls in Motion
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Aktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Souls in Motion

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (3) : Adv (9) : Nov (0) : Średnia (5,9)

 
Souls in Motion 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6681 dni temu
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Punkty: 16
#1 Wiadomość | 2006-04-17, 13:16
Souls in Motion 
Souls in Motion to projekt tworzony przez dwóch młodych ludzi uzależnionych od elektronicznej muzyki. Tworzymy wspólnie muzykę już od 5 lat zbierając pozytywne opinie od wielu słuchaczy. Poniżej zamieszczamy próbki naszych twórczych możliwości. Słuchajcie i oceniajcie.

Sprzęt i oprogramowanie:
- Celeron 1,7GHz
- karta dźwiękowa Creative Sound Blaster Audigy 5
- Reason 3.0
- Nero Wave Editor

http://www.soulsinmotion.dnx.pl <-- pod tym adresem znajdziecie 3 pełne utwory.





EDIT:

Linki bezpośrednie (L.):
http://www.soulsinmotion....forgiveness.mp3
http://www.soulsinmotion....d_the_truth.mp3
http://www.soulsinmotion...._to_delight.mp3
Ostatnio zmieniony przez Loominator 2006-04-17, 13:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7205 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#2 Wiadomość | 2006-04-17, 13:44
 
Cytat:<map name="mapa">
<area coords="262,210,361,232" href="souls_in_motion_-_forgiveness.mp3" shape=RECT>
<area coords="251,232,370,253" href="souls_in_motion_-_behind_the_truth.mp3" shape=RECT>
<area coords="250,253,373,274" href="souls_in_motion_-_closer_to_delight.mp3" shape=RECT>
</map>

niby powinno działać, ja tam sie nie znam, no ale mi nie działa - umieszczam powyżej w waszym poście linki bezpośrednie
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6835 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#3 Wiadomość | 2006-04-17, 21:05 | Oddał głos na Advanced
 
Witajcie PKP na BeatsFactory!

To co robicie nazwałbym w miare dojrzałym dichem..... :)

Powiem szczerze ze te 3 utwory sa dla mnie średniorozróżnialne...... brzmią podobnie, bazują na podobnych dzwiekach... to wcale nie ujma, ale szkoda troche.
Nic nowego nie prezentujecie... to wszystko już było.
Mało wpadające w ucho melodie są ubrane w dobre jesli nie bardzo dobre ogólne brzmienie, dlatego słucha się tego w miare przyjemnie.

Nie jestem znawcą gatunku toteż nie będę tutaj wielkich wywodów prawił.
Powiem tylko ze nie podoba mi sie hi-hat...... jest taki standardowy (wszyscy uzywaja takiego samego).
Również nie podoba mi się brzmienie synthów.
W utworze Behind The Truth są momenty obnażające bardzo słabą jakość. Moze to przez VBR mp3.... generalnie kluje to w uszy.
Najbardziej spodobał mi się utwór Closer To Delight, jest nastrojowy, ma fajny klimat.
Słychać jednak, że macie doświadczenie... utwory kompozycyjnie są przemyślane, z głową to wszystko zostało poskładane.

Dlatego jestem za przyznaniem Wam rangi ADVANCED

Pozdrówka
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Piter 
Moderator


Dołączył 7196 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#4 Wiadomość | 2006-04-17, 21:44 | Oddał głos na Advanced
 
FORGIVENESS
Technicznie od razu słychać, że jest w tym wprawna ręka. Wchodzi basiorek i przywołuje mi na myśl np. Pet Shop Boysów ;-) Z mojej strony to git - lubiłem gości :-)
Potem, biorąc pod uwagę melodykę utwór kieruje się raczej w stronę transików z odcienią dreamu - też fajnie :-)
Nieco dłużyzn - tu popracowałbym nad tym. Powoli też budzi się we mnie tęsknota za jakimś motywem przewodnim bo jedzie praktycznie podkład - niemniej..... zrobione naprawdę z wyczuciem.
Gdy wchodzi ziarnisty przewodnik po jaskini transowej to robi się już naprawdę miło :-)
Nie jest to jakis nwoatorski utwór ale rzemieślnicza ręka wprawną jest jak na moje ucho.
Dobry utwór, który można jeszcze poprawić - ubarwić.
Nieco zbyt długi jak na tą ilość materiału. Sądzę, ze zmieściłoby się to spokojnie w 4 minutach i wtedy nikt nie posądziłby Was o dłużyzny.

BEHIND THE TRUTH
Tutaj też - od pierwszych nut czuć wprawną rękę. Technicznie zrealizowane świetnie - wszystko bardzo dobrze brzmi - psozczególne ścieżki uzupełniają się wzajemnie nei przeszkadzając sobie co świadczy o dobrym masteringu.
Optymistyczna melodyka - brak motywu przewodniego - jak poprzednio.
Podoba mi się to, ze różnicujecie fragmenty utworu bardziej niż przez dodawanie czy odejmowanie instrumentu - szczególnei widoczne jest to np. od 02.03 - nie wiem czy dobrze wnioskuję ale wydaje mi się, ze czuć tu wpływ Chicane - uwielbiam ich muzykę :-)
Zdecydowanie nei jest to amatorszczyzna <ok>
Buildup od 03.32 jest soczystym uwieńczeniem całości - bardzo dobry utwór :-)

CLOSER TO DELIGHT
Początek dosyć monotonny ale.... świadomy jestem, ze to prezent dla DJa :P
Zbyt długo jednak się rozkręca. Jak już delikatny rozkręt następuje to znowu zbyt długo ten motyw jest ciagniety.
Tym razem układ akordów nie udał sie Wam - jest nijaki niestety - a miało być znowu chicanowato ;-) No... zdarza się - nei każdy utwór musi być hiciorem ;-)

Ogólnie powiem tak:
jesteście naprawdę neiźli. Podoba mi się to, co robicie i mimo tego, ze nie każdy utwór jest rewelacyjny to jednak uważam, że zdecydowanie jesteście szczęśliwymi posiadaczami dobra zwanego talentem i całe szczęście poparte to jest całkiem niezłym zapleczem warsztatowym - dobrą umiejętnością doboru brzmień i naprawdę neizłą realizacją.
Advanced należy się bez mrugniecia okiem a od pro oddziela Was tylko (a może aż) bariera oryginalności, którą wg mnei z czasem pokonacie bez specjalnego probemu.
Witam na BF i cieszę się z Waszego zgłoszenia <ok>
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7198 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#5 Wiadomość | 2006-04-17, 23:43 | Oddał głos na Advanced
 
Spokojna i wywazona muzyka, bez zadnych wodotryskow. Spokojne klimaty i rytmy ktorych lubie posluchac. Dobra barwa instrumentow i dosc nowatorskie pomysly na kawalki bez glebszego zastanownienia kieruja moje mysli w kierunku advanced. Spoko mastering, dobre przejscia, fxy i barwy poszczegolnych instrumentow. Poprostu spoko muza.
Ostatnio zmieniony przez DJ PAUL 2006-04-18, 10:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Souls in Motion 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6681 dni temu
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Punkty: 16
#6 Wiadomość | 2006-04-17, 23:57
 
Hmm... Może faktycznie troche niefortunnie dobraliśmy utwory. Wszakże twórczość SiM to nie tylko upliftingowy trance, ale i masa różności. Poniżej zamieszczam linki do dwóch kawałków utrzymanych w nieco innej konwencji. Co do jakości - faktycznie, słabo z tymi mp3 - ograniczenia serverowe nie pozwalają na lepszą, ale zapewniam, że wave'y śmigają bez żadnych trzasków. Mam nadzieję, że i te dwie próbki przypadną Wam do gustu. Dziekujemy zarówno za pozytywne opinie jak i słowa krytyki.

http://www.soulsinmotion....-_hypnotiza.mp3 - Coś bardziej housowego.
http://www.soulsinmotion....ated_to_i.).mp3 - Bliżej niezdefiniowano.
 
 
 
 
fungky 
Advanced


Dołączyła 6740 dni temu
Posty: 175
Skąd: Puławy
#7 Wiadomość | 2006-04-18, 10:39 | Oddała głos na Advanced
 
witka, od pierwszysch dzwiekow macie ADV, tworzcie & dzielcie sie radosnie z dziecmi Jah ! pozdrowki
 
 
 
 
Kinetic Jane is in the plane
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6835 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#8 Wiadomość | 2006-04-18, 10:39
 
Te 2 kawalki sa o niebo lepsze niz tamte.

Po kawalku The Only bylbym w stanie nawet zaglosowac na pro.

Macie talent chlopaki.... :) czekam na wiecej utworow takich jak te 2 ostatnie....
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6788 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#9 Wiadomość | 2006-04-18, 11:24 | Oddał głos na Professional
 
Souls in motion- super melodyka, swietne profesjonalne brzmienie, perka tez niczego sobie, ta gitarke zapewne nagrywaliscie na zywo chociaz nie jestem pewien:), brzmienie piana z reasona zostawia wiele do zyczenia ale tutaj nawet niezle pasuje.
Hypnotiza - pady na poczatku sa mile dla moich uszu, klimat jest bardzo specyficzny, ja bym to nazwal ambient- house, bo slychac tu polaczenie tych dwoch nurtow, utworek ogolnie transuje, wciaga, dobra produkcja.
Forgiveness- No to nie moje klimaty, ale mzule jze jest bardzo dobrze zrealizowane, tylko neco bym ten utworek przyciszyl.
Behind the truth-Tu dodam ze utwork kojarzy mi sie z tworczoscia ATB.
Oglnie rzecz biorac jest super, jestescie wszechstronni w muzyce, mastering jest bardzo dobry, ale utwory transowe sa za glosno jak dla mnie, mimo to jestem skory dac az pro, bo miacie doswiadczenie w tym co robicie, pozdro
 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
Souls in Motion 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6681 dni temu
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Punkty: 16
#10 Wiadomość | 2006-04-18, 14:43
 
Owszem, gitara nagrywana przez mikrofon. Dziekuje za PRO i żałuję, że nie umieściłem od razu 5 utworów... Szkoda, ale nic to. Czekamy z niecierpliwością na dalsze opinie... Pozdrawiam.
 
 
 
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6885 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#11 Wiadomość | 2006-04-18, 17:50 | Oddał głos na Advanced
 
Witajcie na Bf...
odsłuchałem utwory Hypnotiza oraz The Only powiem szczerze że zrealizowane są na wysokim poziomie z pomysłem,wyobraźnią...
The Only-piękny nastrojowy utwór który zostawię sobie napewno do ponownego odsłuchania...
Rewelacyjnie...
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6806 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#12 Wiadomość | 2006-04-18, 20:32 | Oddał głos na Professional
 
A widz tak...
Nie mam sie czego czepic w kawalku Forgiveness...
Moje klimaty... Mastering i technika git! Melo tez super!
Professional!!
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7059 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#13 Wiadomość | 2006-04-21, 11:19 | Oddał głos na Advanced
 
Witam

Wasze utwóry mam na dysku już od kilu dni, więc dość dobrze się z nimi zapoznałem :)

Behind The Truth

Świetna technika i świetny aranż. Bardzo klimatyczny utwór. Dobrze przemyślany, i ładnie zrealizowany. Master stoi na wysokim poziomie. Do techniki nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo fajna nutka <ok> Na pewno jeszcze nie raz będe słuchał tego kawałka :)

Closer To Delight

Początek troche standardowy, ale poźniej całość fajnie się rozkręca. Po raz kolejny musze pochwalić technike. Na prawde dobrze zrealizowany numer. Tak jak wspomniałem - sam początekk niczym szczególnym się nie wyróżnia, ale od 2:07 robi się na prawde miodnie :) Ładne brzmienia poszczególnych instrumentów.

Forgiveness

Ciekawe wejście ;) Podoba mi sie bass. Całość dość długo się rozkręca. Trzymacie słuchacza w niepewności :) Na szczęście jest na co czekać. Melo jest świetne. Taki 100% transior z klimatem <ok> Od strony techniczej utwór zrezalizowany jest bardzo dobrze. Coraz bardziej podoba mi się Wasza twórczość :)

Podsumowanie:

Jesteście świetni w tym co robicie. Znacie się na muzyce, i co najważniejsze wiecie jak zainteresować słuchacza. Tworzycie bardzo klimatyczną muzyke. Odważe się nawet stwierdzić że jest to jedno z najlepszych zgłoszeń do BF w jakich do tej pory miałem przyjemność uczestniczyć. W tej chwili zagłosuje na Advanced ponieważ na PRO moim zdaniem jest jeszcze za wcześnie. Najpierw chciałnym Was troche lepiej poznać, i posłuchać jeszcze kilku innych projektów. Myśle że PRO w Waszym przypadku jest tylko kwestią czasu :) Gratuluje talentu, i przede wszystkim pomysłów.

Pozdrawiam
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
Souls in Motion 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6681 dni temu
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Punkty: 16
#14 Wiadomość | 2006-04-21, 14:35
 
Miło... Widzę, że opisałeś tylko 3 pierwsze kawałki. Być może nie zauważyłeś 2 dodanych po jakimś czasie - zapraszam do przesłuchania i tych 2 kompozycji (recenzje mile widziane). :)
 
 
 
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7016 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#15 Wiadomość | 2006-04-22, 16:02 | Oddał głos na Advanced
 
Witam w BF...

Forgivnes...
Ładny początek, bass przyjemny... stopa tez ok.
Troche mi brakuje urozmaicenia gry na padach.
Barwy dobrze dobrane.
Jeśli chodzi o aranż, to jest OK z jednym minusem... całość jest moim zdaniem za bardzo rozwleczona... zawarty material w utworze możnaby zamknąć w 3-4 minutach spokojnie.
No i końcówka zupełnie bez pomysłu. (poprostu "ciach")
Technicznie nie mam większych zastrzeżeń. ;)

Behind the truth...
Spokojniejszy moim zdaniem... chyba, że tylko początek tak zapowiada...
Przyjemnie sobie leci ... taki easylistening...
Dość długo budujecie klimat i w efekcie utwór traci troche na dynamice.
Troche bez wyrazu, ale przyjemne.

Closer to delight...
Znowu bass na początku przyjemny...
Stopa głęboka :)
Heh... w tym utworze wyraźnie zostawiliście ślady kopiowania tracków... dobrze obrazuje to pad którego 4-ty takt ma identyczną modulacje w każdym tracku... (no chyba, że to efekt zamierzony a nie lenistwo :) )
Szkoda troche, że jak już obraliście dany zestaw akordów dla utworu to sie nie rozłącznie go trzymacie - to wprowadza nutkę monotonii... (hmmm... sam czasami popełniam taki błąd ;) )
...i koniec.

Meritum.
Bardzo przyjemna muzyka do słuchania... Natomiast czegoś mi tu brakuje... Może bardziej wyraźnego pomysłu... Żaden z utworów nie zapada w pamięć (przynajmniej mi).
Problem może tkwić w uwidocznieniu motywów, są one doskonale wkomponowane w resztę utworu - ale paradoksalnie same w sobie przestają sie wyróżniać.
Aranżacyjnie jak już wspomniałem przy okazji komentowania pierwszego utworu - OK, ale dłużyzna sie z tego robi - przerost formy nad dostępnym materiałem.
Technicznie brzmi dobrze zarówno pod względem barw jak i samej techniki.
Z pewnością grupa Advanced. Pro jeszcze niestety nie (ale kto wie... może niedługo.... ;) ).

Pozdr.
Adix

PS.
Do wszystkich z grup Novice i Advanced.
...a w zasadzie do tych, którzy jeszcze o tym nie wiedzą ...

Nie możecie oddawać głosów na Pro - wasze głosy na Pro automatycznie do momentu aktualizacji technicznej będą brane jako głos na Advanced. (w niedługim czasie prawdopodobnie qbs zmodyfikuje odpowiednio możliwość wyboru w głosowaniu do NOV i ADV).
Sprawa jest aktualnie dyskutowana, ale kwestia głosów na Pro jest już jasna (tylko założyciele-admini-Pro mogą decydować o przydziale do Pro).
Dziękuje, tyle w temacie.

;)
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
TranceQuall 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6766 dni temu
Posty: 112
Skąd: Kielce
Punkty: 6
#16 Wiadomość | 2006-04-22, 16:45 | Oddał głos na Advanced
 
hmm... coz tu pisac. Muzyczka wypasik :D Macie talent do tego co robicie, <ok> :D . Oby tak dalej...ADV <ok>
 
 
 
 
 
...::Music is a Record Feeling::...
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7024 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#17 Wiadomość | 2006-04-22, 17:17 | Oddał głos na Advanced
 
nie mogę słuchać takiej muzy, bomi się mózg lasuje ;P ..ale wielu to lubi..a jak na szybko przelatując jestem w stanie spostrzec, że robicie to na niezłympoziomie :) ..pzdr
 
 
 
 
 
wstreciuch.go.pl
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7173 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#18 Wiadomość | 2006-04-22, 19:54 | Oddał głos na Professional
 
No na 100% jest to lepsze od wielu kawałków które często lecą w radiu Planeta FM... Z przyjemnością poraz pierrwszy głosujęna PRO
 
 
 
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7016 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#19 Wiadomość | 2006-04-22, 20:10
 
dj ebeb napisał/a:Z przyjemnością poraz pierrwszy głosujęna PRO

Przeczytaj to co jest napisane wcześniej w moim poście w post scriptum.
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6806 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#20 Wiadomość | 2006-04-23, 18:55
 
Adix napisał/a:dj ebeb napisał/a:Z przyjemnością poraz pierrwszy głosujęna PRO

Przeczytaj to co jest napisane wcześniej w moim poście w post scriptum.

Spoko :(
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Souls in Motion

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi