Horus - Life's Prototype
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] Horus - Life's Prototype
 
Horus 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6692 dni temu
Posty: 69
Skąd: Lublin
Punkty: 40
#1 Wiadomość | 2006-04-17, 02:21
[finał] Horus - Life's Prototype 
Witam,
oto utwór, ktory kleiłem przez ostatnie dni, a ze u mnie czasu nieduzo wolnego, to w koncu na swieta go skonczylem.

bezposredni adres pliku (link dziwny ponizej powstaje z tego bo jest apostrof w nazwie pliku)
republika.pl/kubaszumowski/mp3/horus%20of%20prea%20-%20life's%20prototype.mp3

w przypadku problemow zapraszam na kubaszumowski.prv.pl skad w dziale 'muzyka' mozna go bezproblemowo zassac.
pozdrawiam <lol>

DJ_Golem napisał/a:Bezposredni link przekopiujcie do przegladarki i smiga jak zloto ;)


DJ Golem, wywalilem jednak to http na poczatku bo wtedy link sie automatycznie skraca (kropki w srodku) i nie da sie tego skopiowac do paska adresu.
Ostatnio zmieniony przez DJ_Golem 2006-04-17, 19:36, w całości zmieniany 1 raz  
Średnia: 7,67 
 
 
 
i am the left eye, you are the right.
would it not be madness to fight? we come one
 
TranceQuall 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6738 dni temu
Posty: 112
Skąd: Kielce
Punkty: 6
#2 Wiadomość | 2006-04-18, 18:47 | Ocenił na 7
 
Utworek mily dla ucha...spokojne calkiem rytmy, lekkie dla ucha. :D ..Podoba mi sie perkusja ogolnie ulozenie, pady sa ciekawe.... :P
Mialbym jednak zastrzezenie co do aranzacji i budowy.. :/ .fajnie pogrywaja dzwieki lecz troche jednolite jest to wszystko, ale to moze kwestia gustu...daję 7 <ok>
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
...::Music is a Record Feeling::...
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6997 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#3 Wiadomość | 2006-04-23, 14:29 | Ocenił na 7
 
hello

..nie lubie transu(poza psy i goa)..ale tu słyszę nieco inne podejście..ciekawa gra basem i padami..pierwszoplanowe syntezatory nie bardzo mi się podobaką..jednak wiele fajnych momentów się przewija w kawałku..ma coś w sobie..stopę mógłbyś jakąś ciekawszą dobrać..ogólnie perka taka lajtowa,ale chyba nie doszlifowana trochę..bongosy też jakieś ubogie..

sumując-całkiem ciekawy utworek, dobry na leniwą niedzielę ;)

pzdr
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
wstreciuch.go.pl
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7169 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#4 Wiadomość | 2006-04-24, 18:46 | Ocenił na 8
 
Pierwsze wrażenie..... świetne: miłe dla ucha i solidnie podbite stopą acz bez przesady - z wyczuciem.
Jarrowate pady od początku tworzą kosmiczny klimat a cała sekcja rytmiczna nie burzy go tylko podtrzymuje swoją nienachalnością.
Mimo, że jedziesz na jednym akordzie to starasz się budować melodię tym czymśtamfletopodobnym w sposób interesujący mimo, że umiejscowiony w wąskim zakresie tego jednego akordu.

Odrobinę zbyt mało zróżnicowania aranżacyjnego - dopiero po około 2 i pół minuty zmienia się coś dosyć konkretnie. Potem wraca do motywu podstawowego i tak pozostaje już do konca.

Ze spraw technicznych - bongosy są neirówno rozłożone - wysokie są blisko środka a niski po prawej stronie - myślę, ze symetria byłaby wskazana.
Nie podobają mi się snary w przejściówkach - są z jakiejś kompletnie innej bajki tym bardziej, że snare, którego używasz w wypełnianiu taktu jest świetnie brzmieniowo wkomponowany. Tamte wybijają się swoją nienamiejscowością ;-)

Nieco zbyt mało wysokich tonów - tak ogólnie.

Aranżacja wg mnei bardzo dobra - wszystkie sfery brzmieniowe pracują ze sobą doskonale tworząc spójną całość.
Myślę, że cała partia basowa zasługuje na pochwałę. Tak samo z resztą wszelkie dźwięki w tle - naprawdę smakowicie połączone.

Bardzo lubię taką muzykę - ten utwór z pewnością zasługuje na uwagę.
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Horus 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6692 dni temu
Posty: 69
Skąd: Lublin
Punkty: 40
#5 Wiadomość | 2006-04-24, 21:15
 
dzieki wielkie za wszelkie komentarze, wszystko biore pod uwage, czekam na wiecej <lol>
Średnia: 7,67 
 
 
 
i am the left eye, you are the right.
would it not be madness to fight? we come one
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6807 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#6 Wiadomość | 2006-04-25, 18:43 | Ocenił na 8
 
Rzeczywiście stopa ma się nienajlepiej, nie kopie w czaszke dobrze.
W pełni syntetyczny utworek może poza bongo ktore całkiem niezle brzmi. Problem tylko taki ze za bardzo sie to bongo loopuje.
Utwor z lekką dozą ambientowego rozwleczenia. Podoba mi się, bo relaksuje i odpręża, dzwieki są miłe dla ucha synthy nie rażą nie są agresywne jakieś.

Takie delikatne granie z wyczuciem, bo realizacja jest niezła. Mimo wszystko kawałek wydaje się jakiś niepełny.

Utwór minimialnie mnie przenosi w klimaty 1 płyty Apollo 440 - Milennium Fever..... tak 3 maj.....
Podobało mi się
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7179 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#7 Wiadomość | 2006-04-25, 20:51 | Ocenił na 7
 
No to teraz moje skromne zdanie:

Moze jest to iciekawie ulozony i rozwiazany technicznie utwor ale ja mam swoje pare widzimisie's:
Wejscie poerkusji zaraz na poczatku jest nierowny. Ten dzwiek z oparty na flanger i bedacy wpleciony w tlo chyba przez caly kawalek ma troche denerwqujacy wplyw na sluchanie...
Perkusja za bardzo w tle, troszke wiecej powinna byc wysunieta do przodu, a jezeli nie to troche wiecej przejsc, zmiany rytmicznej...
Reszta, hmmm.... moze byc, jak na moje ucho...
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
adre'n'alin 
~Urlopowicz~


Dołączył 6796 dni temu
Posty: 116
Skąd: Pyrlandia
Punkty: 1
#8 Wiadomość | 2006-05-04, 22:39 | Ocenił na 8
 
Wejście perkusji nierówne.Dalej jest już poprawnie.kompozycyjnie jest tak jakoś sucho.Bongosy fajne za to reszta brzmi keyboardowo.Coś jak muzyka do programu edukacyjnego czy coś w tym stylu.takie mam skojarznia.Jednak jesli chodzi o brzmienie to jest w porządku.Nic nie przeszkadza.Cięzko jest mi się wypowiadać na temat tego utwóru bo totalnie nie mój klimat.Daję mocne 8,5.
Ocenił na: 8 
 
 
 
...adre-and-alin.go.pl
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6848 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#9 Wiadomość | 2006-05-05, 23:11 | Oceniła na 8
 
Podobają mi się te pady. Bongosiki takie dość standardowe... Przeszkadzajka w formie głębokiego basu, który czasem wyskakuje równiez mi się podoba. Utwór lekko sobie płynie,
ale jakoś nie pozostawia w mojej głowie znacznych treści... Jest jak powiew wiatru na gorącej łące - chłodzi, ale szybko o nim zapominasz, bo znów robi Ci się ciepło, gdy przestaje wiać.
Główna melodia pozytywna i ciekawa. Perkusja też mi się podoba bo nabiera tempa i jakby wystrzeliwuje PUF! aby wejść w łagodne rytmy :] Hmmm... Ciężko mi coś więcej napisać.
Utwór nie przeszkadza niczym złym. Jest wykonany dobrze, chociaż nie mogę się w nim doszukać jakiś elementó kulminacji. Jest jednak podział na zwrotki i refreny.
Podoba mi się :)
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
www.avell.net
 
Horus 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6692 dni temu
Posty: 69
Skąd: Lublin
Punkty: 40
#10 Wiadomość | 2006-05-06, 00:06
 
brakowalo mi w mojej tworczosci takiego mydelka, ciesze sie ze sie podoba (umiarkowanie ale zawsze :P ) wszystkie komentarze biore pod uwage przy kolejnych produkcjach na ktore ostatnio mam coraz mniej czasu niestety choc powinno sie to za okolo 2 miesiace zmienic, pozdrawiam wszystkich i dziekuje za opinie :)
Ostatnio zmieniony przez Horus 2006-05-06, 18:04, w całości zmieniany 1 raz  
Średnia: 7,67 
 
 
 
i am the left eye, you are the right.
would it not be madness to fight? we come one
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7177 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#11 Wiadomość | 2006-05-06, 13:11 | Ocenił na 8
 
Horus oglądałeś Immortal?

utwór cieply, płynący, rozciągnięty na dużej przestrzeni,
bardzo podoba mi się to co zrobiłeś z basem
gdybys trochę więcej padów, tłustszych padów, dołożył
przestaje oceniać na dzisiaj..straciłe formę, albo BF trzyma poziom :P
Ocenił na: 8 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Horus 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6692 dni temu
Posty: 69
Skąd: Lublin
Punkty: 40
#12 Wiadomość | 2006-05-06, 18:02
 
tak ogladalem, obowiazkowo heheh :) wspanialy film, mimo iz moze wydawac sie niewtajemniczonym w klimaty enki bilala ze to kicz. mnie ujal, zreszta dlugo bym pisal a chce sie ustrzec przed offtopem ;) :P
Średnia: 7,67 
 
 
 
i am the left eye, you are the right.
would it not be madness to fight? we come one
 
maxus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6809 dni temu
Posty: 127
Skąd: małopolskie
Punkty: 19
#13 Wiadomość | 2006-05-06, 18:04 | Ocenił na 8
 
bardzo miły i przyjemny utworek, ładne instrumenty, wszystko takie lekkie, brzmi to jakby chilloutowy trance, po porstu płynie i nic mi w nim nie przeszkadza, interesujący klimat i konstrukcja, podoba mi się szczególnie do siedzenia i czytania stronek internetowych :), gratuluje, moja ocenka to 8/10
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
:)
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] Horus - Life's Prototype

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi