CHRIS RAMSSEY
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Aktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » CHRIS RAMSSEY

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (6) : Nov (6) : Średnia (3,8)

 
Chris Ramssey 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6647 dni temu
Posty: 9
Skąd: OLEŚNICA
Punkty: 7
#1 Wiadomość | 2006-04-15, 21:23
CHRIS RAMSSEY 
Witam o to pare slow o ,mnie...
Program Fl uruchomilem po raz pierwszy 3 lata temu...wtedy jakos mnie nie zainteresowal, nie wiedzialem co i jak...na czym to polega itd. Od kiedy dziewczyna ze mna zerwala :) - to bedzie z 7 miesiecy, zajmuje sie caly czas zabawa na FL. Te zalaczniki ktore tu daje to sa utwory robione tak dlla zabawy...takie moje poczatki i utwory ktore powstawaly w 3 godziny...bardzo dlugo nic nowego nie zrobilem...ale mysle ze duzo juz sie nauczylem...o kompresji i masteringu o ktorym nie mialem pojecia robiac te kawalki ktore sa na linkach...to sa stare utwory zmienione troche jakis czas temu na fl 6, ale podkreslam ze to byla taka zabawa, a teraz jakos bardziej traktuje to jako czesc zycia...i ciagle sie ucze.
Dlatego mysle ze novice bedzie dla mnie odpowiednie...tymbardziej ze zrobilem do tej pory ze 4 kawalki... dwa z nich jeszcze jakos mozna posluchac :) czesto sie spotkalem z opinia ze mam potencjal ale to nie mnie oceniac dlatego prosze Was o opinie.Tworze tylko to co przyjdzie mi do glowy...ostatnio probuje laczyc rozne style muzyczne...najbardziej lubie trance Armina Van Buurena a take muzyke imprezowo-housowa. pozdrawiam
Run Away
Na House

Utwor Na House jak i Run Away to sa takie stare projekty odnowione troche na Fl 6, ale brzmia jak brzmia - na novice :]
Aha i przepraszam ze tylko 2 ale od niedawna mam wiecej czasu wiec to nadrobie...wiele projektow zaczelem ale caly czas staram sie nauczyc odpowiedniego brzmienia






Zgodnie z regulaminem kolega dołożył nam jeszcze jeden utwór:

Ok znalazlem na mp3.wp.pl
Bardzo stare ale co tam :)


I am what I am



ten to juz w ogole tragdia ale ma byc to niech bedzie :D

niepotrzebne posty usunąłem żeby bałaganu nie było - L.

Bardzo dziekuje <ok> Tu przynamnniej ktos sie zajmuje tym co trzeba a nie na tycm umarlym omp...
Ostatnio zmieniony przez Loominator 2006-04-15, 22:30, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
 
 
Just Music
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7172 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#2 Wiadomość | 2006-04-15, 23:05 | Oddał głos na Advanced
 
Run away - no no 192 kbps. Kick troche jakby nie do tej muzyki..wiesz, taka stope to bardziej widze w disco polo :P . Pad od 1:15 cały czas na jednej nucie - trochę to kłuje w uszy. Kiedy juz decydujesz sie na zabawę większą ilością nut robi się ciekawie i nastrojowo, nastroj sie konczy jak dokladasz ten kick. Gdyby go nie było.. Dołożenie melo koło 4:15 to dobry krok. Niby trance i łupanką śmierdzi na odległość..końcówka trochę kłuje w uszy..daję 5/10

Na Hause - podziwiam - ilekroć probuje uzyskac "Benassiego" zawsze wychodzi mi z tego jeden wielki shit.. tutaj brzmi to rewelacyjnie, wokal rewelacja, siedze nie mogę sie nie ruszać, przejścia rewelacja, melo wchodzące kolo 1:20 rewelacja. Kawałek zaje**** o stary więcej nic nie muszę słuchać 10/10 ło matko

no, ale przesłucham:
eeee, nie słucham..nie jest to złe, ale nie chce sobie wrażenia zepsuć

za Na-Hause masz Adv .. rob takie kawalki a masz we mnie fana, pozostałe są przeciętne, a bass I am what I am beznadziejny

2006-04-16, 00:06 // Dodano
jakby sie ktos pytal chaos bo pisalem na zywca ;)
 
 
 
Chris Ramssey 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6647 dni temu
Posty: 9
Skąd: OLEŚNICA
Punkty: 7
#3 Wiadomość | 2006-04-15, 23:11
 
Heh ja troche zaluje ze ten Na house flp juz nie mam ;/ bo teraz bym to lepsze zrobil(juz wiem co to kompresja i mastering)...a tam to ten bass benasowy jest za glosno itd
Gdybym na nim na prawde posiedzial to bylby dobry...i zasluzyl by na 10 ;) Ale zaznaczam ze to jest wlasciwe 4 lub 5 kawalek(czyli ostatni)...nie mowiac o tym ze cpu juz mi na tamtym projekcie siadal ;/
Odnosie Run Away to myslalem ze bedzie lepszy od Na house ;)
I am what I am - wlasciwe pierwszy moj utwor wiec nie ma co sie dziwic...ake nik napewno nie powie ze brzmi tradycyjnie :P

A odnosnie bassu benassiego...to jest bardzo latwo zrobic...ten z na house to jest slaby...teraz zrobie o wiele lepszy...wszystko zalezy od podbicia czestotliwosci i ze zwyklego 3xosc mozna taki zrobic np Brass :D
 
 
 
 
 
Just Music
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7172 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#4 Wiadomość | 2006-04-15, 23:31
 
Chris ja wiem jak zrobić ten bass, ale zrobić a ułożyć, dopasować, zgrać z innymi ..no nic bede probowal ;) , nie robmy offtopa
nie narzekaj tak na ten kawalek bo zawsze mozna zmienic zdanie :P
 
 
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6983 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#5 Wiadomość | 2006-04-16, 02:31 | Oddał głos na Advanced
 
Witam...

No ten Na House rzeczywiście OK... Podobał mi sie szczerze... Szoda tylko, że master jest jeszcze na nie najwyższym poziomie... ale prócz tego kawałeczek naprawde dobry. :)

No dobra... teraz Run Away...
Ładnie używasz padów... i w efekcie tło jest OK, chodz w bodajże 1 minucie nawarstwienie padów robi wrażenie delikatnego fałszu.
Nie ma póki co żadnego motywu przewodniego i utwór jest mało wyrazisty, ale ogólnie nie jest męczący a to już dużo.
No niestety nie chwyta już tak jak Na House. Za mało sie dzieje... I troche stopa jakby sucha... ale może to kwestia gustu.

No i I am what I am...
Troche nie lubie utworów zaczynających sie od samej stopy.
Wokal nie zgrywa sie z podstawą utworu...
Za to pianko... hmmm ... mniam typowo housowe... uwielbiam grac takie pianko na klawiszach na żywo :)
Ciekawe akcenty trąbki (bądź czegoś co brzmi w podobie do niej) :)
Przejscia ładne... mi sie widzą.
Tylko ten wokal męczy... No i poza tym piankiem nie słysze znowu jakiegoś motywu przewodniego... Niby gra ten sampelek, ale ja bym go nie uznał za główny.

Meritum...
Faktycznie potencjał jest !!
Dobrze aranżujesz, barwy też dobrane odpowiednio...
Master jeszcze troche do podgonienia ale tym sie nie powinieneś bardzo martwić bo dużo do roboty w tym temacie nie masz :)
Całkowicie zasłużony Advanced.

Pozdr.
Adix
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6740 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#6 Wiadomość | 2006-04-16, 11:04 | Oddał głos na Advanced
 
Nu Hause - za duzo reverbu troche na basie.. przez co za mocno sie wybija w moim doczuciu :) co troszke przeszkadza.. barwa pianian bardzo dobra. lawalek ma niezly wykop i za to duzy plus.. ladne przejscia aranzacyjnie niezle.. jednak ten reeverb troszke meczy.. kawalek jest przez to za abrdzo rozlazly.. bass powinien nadawac moc w tym kawalku swoja wyrazistoscia a nie tym ze jest najglosniej.. ale ogoleni dobra robota :)

Run Away - no tutaj musze powiedziec, ze lubie takie klimaty.. bardzo ladne barwy instrumentow.. ladnie to wszystko gra kawalek nie nudzi choc jak zauwazyl adix motywu przewodniego.. nie musi to byc naprawde cos wielkiego ale jakas prosta klimatyczna melodyjka jako uzulepniacz do tla na jakism deliaktnym syncie i by byl naprawde bardzo dobry kawalek a tak jest tylko dobrry.. :) ogolenie in mam za bardzo sie do czego przyczepic..

No 3 nie bede jzu sciagal bo.. sa swieta i mam lenia :) ale an podstawie tych dwóch moge z pewnością stwierdzic ze zaslugujesz na Advance'a.. Za pomysly i dobór brzmień.. warsztat tez ienajgorszy choc troche do poprawy jeszcze :) i całokształt bo przyjemnie się tego slucha :)

Pozdrawiam
Take Care
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6852 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#7 Wiadomość | 2006-04-16, 11:45
 
...z bardzo prostych i wiadomych przyczyn mi i ramssey-owi głosuje na novice...nie mam zamiaru rozpisywać się dlaczego ale nie tylko muzycznie ale i pewne cechy charakteru które pan Ramssey posiada uważam że do Advanced jeszcze bardzo dużo mu brakuje.... ;P

2006-04-16, 13:12 // Dodano
...dodam tylko Ramssey że chamstow na tym forum jest gaszone w zarodku i mam nadzieję że nie pokarzesz się tutaj z tak dobrej strony jak mnie pokazałeś się na Omp
(prywatna korespondencja)...
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Chris Ramssey 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6647 dni temu
Posty: 9
Skąd: OLEŚNICA
Punkty: 7
#8 Wiadomość | 2006-04-16, 13:22
 
Tutaj z tego co wiem ocenia sie muzyke a nie charakter, ale i tak bylem pewnien ze bedziesz glosowal na novice.
Hamstwo hamstwem lecz to ty zaczeles pchac do mnie jakies wiadomosci bo mi sie nie podobaly twoje utwory. Gdybym byl chamski, nie proponowano by mi stopnia mlodszego redaktora. Wiec ciebie Ix prosze o nie wypowiadanie sie.
To tyle na ten temat.
Adix, Piter nie wiedzialem ze taki "chlam" ktory robilem po bardzo krotkim czasie tak sie spodoba :)
Ostatnio zmieniony przez Chris Ramssey 2006-04-16, 14:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
 
Just Music
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6852 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#9 Wiadomość | 2006-04-16, 14:03
 
zacznijmy od tego że cała sytuacja wyglądała nieco inaczej niż ją przedstawiasz...
Chris Ramssey napisał/a:mlodszego redaktora
To tyle na ten temat.
. Wiec ciebie Ix prosze o nie wypowiadanie sie.[quote="Chris Ramssey"]
oj chłopcze twoja buta mnie przeraża i uważaj sobie z takimi stwierdzeniami...bo jesteś tutaj 5 min i zaczynasz pouczać...
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7165 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#10 Wiadomość | 2006-04-16, 22:20 | Oddał głos na Advanced
 
BArdzo dobre pady w Run Away. Bass i kick troche mi nie podchodzi, ale pady spoko i klimat tez. Ogolne wykonanie kawalka mogloby byc lepsze, ale nie jest zle. Klimat kawalek ma wiec juz ma swoje plusy. Znowu w drugim kawalku chyba ten sam kick, nie najlepszy. Fajny klimat w kawalku tez masz. Piano spoko i taki prawdziwy housowy kawalek. Dla mnie to advanced.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Horus 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6687 dni temu
Posty: 69
Skąd: Lublin
Punkty: 40
#11 Wiadomość | 2006-04-17, 01:19 | Oddał głos na Novice
 
na house - przyznam ci sie do czegos. nie lubie benassiego :P stad tez podobienstwo basu mnie razi, bardzo nawet. nie sposob jednak odmowic ci talentu. utwor skoczny i na impreze w sam raz. calosc mocno skompresowana, rozumiem ze celowo, tylko ze za silnie jak dla mnie. zaden ze mnie inzynier dzwiekowy ale musisz poznac dokladniej eq albo jesli juz znasz po prostu uzywaj go! dobra, wiem ze uzywasz ale to troche brzmi jak niedopracowane <lol> reszta w porzadku, slucham i kiwam glowa z rytmem.

run away - faktycznie dziadowski kick, klepanie schaboszczaka. 'jednorodny' pad mniej by razil gdyby petla byla bardziej subtelna. utwor nie rusza mnie w ogole w przeciwienstwie do poprzedniego. slaby jest i monotonny, w sumie zaryzykuje stwierdzenie ze nudny. jesli juz robisz muzyke taneczna to staraj sie aby kazdy kawalek byl skoczny, cos chwytalo za ucho albo jakis inny trick zastosuj <lol> no i bas mi nie pasuje znowu taki benassi tylko tym razem cichutki (moj boze jak ja sie wymadrzam!)

i am what i am - a czym jest ten kawalek?! hmm, niby pomyslowym miejscami ale ogolnie znanym i powielanym w nieskonczonosc schematem, nihil novi do bólu, na dodatek slabo technicznie. rozumiem ze stary jest i teraz wiecej umiesz ale mogles cos lepszego rzucic na pozarcie :P

cóż ja malutki bede wiecej pisal. potencjal to ty faktycznie posiadasz, w gatunku sie odnajdujesz, jesli 'na house' faktycznie jest ostatni to widac postep. dryg do tematu bo skoro tylko kilka kawalkow napisales do tej pory (w co nie chce mi sie wierzyc specjalnie) to kolejne musza byc lepsze ;)
i teraz mam, prosze ciebie, dylemat wielki bo twoje utwory poza pierwszym sa slabe, ix_peter'a lubie (heheheh), a z drugiej strony mam oceniac ciebie jako artyste i twoj dorobek.
na razie chyba novice, bo dorobek malutki a i tylko klika utworow wykrzesales przez te 3 lata o ktorych wspominasz (tak, pamietam o 7 miesiacach), znaczy ze trzeba cie zmotywowac do wiekszego wysilku;) powiem ci jednak tym samym ze gdybys skrobnal jeszcze kilka na poziomie 'na house', to bez watpienia dalbym ci advance. pozdrawiam serdecznie
 
 
 
 
i am the left eye, you are the right.
would it not be madness to fight? we come one
 
Chris Ramssey 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6647 dni temu
Posty: 9
Skąd: OLEŚNICA
Punkty: 7
#12 Wiadomość | 2006-04-17, 08:49
 
No nie wiem czy mnie to zmotywuje...jesli chodzi o novice...ale ja jestem tego samego zdania, tak jak pisalem na poczatku, ze te utwory sa na novice :) Ale przynajmniej piszesz co i za co.Hehe lepiej nie pisz ze lubisz Ix_petera bo twoja ocene moge tez inaczej zrozumiec <lol>W run away jest zupelnie onny bass, ale tez jest kijowy ;)
 
 
 
 
 
Just Music
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6852 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#13 Wiadomość | 2006-04-17, 10:43
 
Witaj ,zgodnie z obietnicą odsłuchałem po kilka razy twoje utwory i starałem się być obiektywny...
Run Away- stopa jest kiepska brzmieniowo ale w momencie kiedy wchodzą pady zaczyna robić się ciekawie...chciałeś uzyskać nastrój tajemniczości w utworze i moim zdaniem udało ci się to...kawałek za długo się rozwija a motywy które przez utwór się przewijają są monotonne za długo je ciągniesz ,nie zaskakujesz niczym ,jest bardzo ubogo w fx...utwór jest długi trwa 5:24 natomiast materiału jest na max 2min...
...synth który wchodzi na 0:20 katuje mnie na jednym dźwięku praktycznie przez cały kawałek, bas także...
... jeśli chodzi o linie basu mogłeś pokusić się o bardzie skomplikowane ułożenie i myślę że to powinieneś zmienić w tym kawałku bo jest całkiem niezła podstawa do dobrego utworu...

Na House- utwór monotonny dwa tematy które przewijają się w kółko, mam wrażenie że te loopy słyszałem tysiąc razy, u tysiąca innych wykonawców... na szczęście trwa 3:20

Podsumowując...potencjał jest niewątpliwie tylko niestety nie zaskoczyłeś mnie niczym...w utworach nie słyszałem nic oryginalnego...myślę że warto by popracować nad własnym stylem a nie powielać nie do końca dobre schematy twórców muzyki tanecznej...
Troszkę oryginalności musisz Ramssey tchnąć w swoje utwory a będą niewątpliwie nie tylko na Advanced...
Ogólne wrażenie jest 50:50 ale z przyczyn które zaistniały wcześniej głos jest oddany i kredytu niestety udzielić Ci nie mogę , jeśli nawet trafisz do grupy Novice długo tam miejsca nie zagrzejesz.
Pozdrawiam
Ix
 
 
 
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7026 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#14 Wiadomość | 2006-04-17, 12:34 | Oddał głos na Advanced
 
Witam

Run Away

Kick jest straszny, i kompletnie nie pasuje do tego gatunku muzyki. Perka standardowa. Przez cały czas trzymasz się jednego schematu. Na 1:10 utwór nareszcie zaczyna sie rozkręcać. Podoba mi się ten padzik który gra w tle. Motyw od 2:15 jest miodny :) Uwielbiam takie klimaty. Ładne barwy instrumentów. Miałem nadzieje że w końcu zrobi się ciekawiej, ale znowu wszedł ten okropny kick :/ No cóż... szkoda. Czuje pewien niedosyt po przesłuchaniu, ale i tak jestem skłonny przyznać Ci mały plusik za ten kawałek :)

Na House

Uhhh... Benny Benassi. Ten styl powoli zaczyna robić się nudny. Ostatnio coraz częściej słysze muzyke utrzymywaną w tych klimatach. Bass moim zdaniem jest za głośny. Wokal jest dobrze dobrany i fajnie tu pasuje. Piano też jest OK. Całość jest troche monotonna, ale nie można spodziewać się cudów po takim gatunku muzycznym. Na imprezie w clubie świetnie by się sprawdziło :)

Podsumowanie:

Nowicjuszem w muzyce na pewno nie jesteś. Potrafisz robić muzyke, i całkiem fajnie Ci to wychodzi więc z czystym sumieniem moge zagłosować na ADVANCED :)

A więc...

ADVANCED - TAK
NOVICE - NIE

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Not4uS 2006-04-17, 14:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7174 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#15 Wiadomość | 2006-04-17, 13:08
 
ja tylko cos testuje :P glos usune :P
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6802 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#16 Wiadomość | 2006-04-17, 13:10 | Oddał głos na Novice
 
Witam.
Oleśnica to ładne miasteczko.... spędziłem tam bardzo wiele czasu. :)
Przede wszystkim chciałbym tutaj zaznaczyć, że nieco zbyt ofensywnie wkraczasz do BF. Myślę, że podstawą jest pokorne przyjmowanie krytyki.
Nieładnie się zachowujesz wobec kolegi Ix_Petera, takich rzeczy nie robi sie publicznie na forum, zresztą to tylko w złym świetle Ciebie stawia.

Run Away
Bez celowa łupanina. Nie widzę specjalnie ładnych elementów. Mało zmian, ten pad w tle opiera sie na jednym dzwieku.... to meczy bardzo.
Dość słabe sample, crash gra samotnie..... tak nie może być. Kick bardzo drewniany.
Mastering poprawny.
Generalnie flaki, olej i nuda.

Na House

Zaczyna sie tak jakoś bezpłciowo.
Znów ciągniesz jedną nutę do końca utworu. Jedynie w momentach zwolnienia są aż 3 dzwieki.
Wokal niekoniecznie pasuje.....
Utwór męczy swoją prostolinijnością.
Staram się znaleźć jakies pozytywy tutaj, ale ciężko...... mogę pochwalić jedynie dość pełne brzmienie.

I am what I am
Znów proste wejście, standardowe sample, monotonia basu...... utwór jest milionową kopią tego czego najwiecej, czyli łupaniny.
Znów wokal kompletnie nie pasuje do muzyki. Brzmienie nienajgorsze.

Jestem zdecydowanie na NOVICE z uwagi na niski poziom nowatorstwa, minimalizmu i nudy ktora powiewa bardzo mocno.
Techniczie nie jesyt zle, ale moim zdaniem powinieneś to wykorzystać bo zauważam trochę przerost formy nad treścią.
Chris Ramssey napisał/a:Tutaj z tego co wiem ocenia sie muzyke a nie charakter

Tutaj oceniamy muzykę, charakter a pozniej rowniez aktywnosc. BF to jest społeczność, jak organizm złożony z komórek..... ważne jest aby sie wszyscy szanowali a nie dojeżdzali sobie wzajemnie.

Pozdr.
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Chris Ramssey 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6647 dni temu
Posty: 9
Skąd: OLEŚNICA
Punkty: 7
#17 Wiadomość | 2006-04-17, 14:23
 
Heh jak to nie jestem nastawiony nha krytyke?? :O ;P
Przeciez sam pisze na co zasluguja te utwory...a ty opierasz sie na tym ze nie przyjmuje krytyki bo ix peter tak napisal...to troche niewporzadku
W ktorym miejscu napisalem tutaj ze sie niezgadzam albo cos takiego...
 
 
 
 
 
Just Music
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#18 Wiadomość | 2006-04-17, 14:56 | Oddał głos na Novice
 
RUN AWAY
Rozumiem, że dajesz czas DJowi bo jestem już kole 01.10 i po prostu się nudzę samym kickiem i basiorem.
Heh - potem coś weszło i niestety - złudne me oczekiwania - nadal leci to samo tylko już z mocnijeszym padem w tle, który non stop gra jedną nutę.
02.23 - w końcu pojawiły się jakies akordy...... jest w miarę przyjemnie - lekko ambientowo - przyjemne brzmienia, spsute troszkę zbyt nachalnymi crashami, które pobrzmiewają tu i ówdzie.
No i wszedł..... kick.....
Powiem tak: lubię kick 4x4 ale on musi byc skontrowany czymś - musi mieć alternatywę w postaci czegoś bardziej złamanego - nei może być sensem sam w sobie. W najgorszym przypadku musi mieć zaplecze melodyjnych akordów dla transowych numerów.
Tu jest naprawdę minimum muzyki - a utwór ma przecież 05.25.
Wg mnei bardzo słabo i niestety nudno - mimo, że to coś klubowego to jednak dla mnie zbyt często pozwalasz sobie grać jedną nutą przez parę(naście) taktów a zbyt mało jest tu muzyki jako takiej.

NA HOUSE
OJ!
O ile sfera rytmiczna jest całkiem ok jak na house to ten brzęczyszczykiewicz, który jest tu przewodnikiem brzmieniowym jest dla mnei po prostu denerwujący. Sama zagrywka owszem - moze byc ale czy to musi aż tak drażnić ucho?
Nie jestem specjalistą od housu - to przyznam - ale nie podoba mi się ten utwór - najnormalniej w świecie mimo, że doskonale wiem, ze house nei wymaga zbyt wiele melodii - po prostu drażni mnie ten dźwięk przewodni i uważam, ze nie powinno go tu być - muzyka powinna sprawiać przyjemność a nie ból.....

I AM WHAT I AM
znowu młócka..... znowu dźwięk drażniący.....
Strasznie brzydki hat gra na "i". Hit nie pasuje - fałszuje.
Pianinko całkiem całkiem - przypomina mi początek lat 90tych.
Chaos - jeden wielki haos gdy grasz wszystkim na raz.....

Ogólnie rzecz ujmując utwory te kwalifikują Cię na Novice - nie mam tu jakichś specjalnych wątpliwości.
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#19 Wiadomość | 2006-04-17, 20:38 | Oddał głos na Novice
 
Witam na Forum...

Teraz Tak... Jako ze jest Najwiekszym Krytykiem (swoich kawalkow tez...) co wiekszosc BF'owcow wie zaczne tak:

Pierwsze wrazenie? Oh No, Man znowu OpenMusic - bedzie sie zciagalo w nieskonczonosc...
Wiec zaczalem od kawalka na wp. Standardowe rozpoczecie, nic nie wnoszace, kawalek rozpedza sie praktycznie przez cale 4:43 min a trwa tyle samo... Ta zawodzaca vocalistka doprowadza do szalu...
no wreszcie sie zciagnal tez z openmusic.... ???????????? to jest ten sam kawalek?????????? co na wp??????????
Ten sam kick, te same wejscia, ten sam schemat... C'mon Man,
Nie odbieram nic nowatorsko-wartosciowego... Co nie znaczy ze nie bedzie lepiej... Ale na to chyba nalezy poczekac...
tego trzeciego nie sciagam... Narazie bo po tych dwoch juz jestem zdecydowany.

Here it comes Man: Novice

Z Szacunkiem

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Chris Ramssey 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6647 dni temu
Posty: 9
Skąd: OLEŚNICA
Punkty: 7
#20 Wiadomość | 2006-04-19, 07:41
 
To moze sciagneles dwa razy ten ssam utwor, bo tam nic sie nie powtarza
 
 
 
 
 
Just Music
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#21 Wiadomość | 2006-04-19, 15:23
 
Chris Ramssey napisał/a:moze sciagneles dwa razy ten ssam utwor


No Man, napewno nie - jeden z Open Music a drugi w wp (ten jak to Okresliles - staroc)

Pozdrowka

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
TranceQuall 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6733 dni temu
Posty: 112
Skąd: Kielce
Punkty: 6
#22 Wiadomość | 2006-04-20, 18:19
 
Nie oddam raczej glosu bo sam nie wiem na co. :/ Tworzysz gatunek muzyki w ktory najbardziej mi sie podoba, podobaja mie sie Twoje utworki ale brakuje im czegos, jakiegos powera.... :D Nie wiem moze to tylko kwestia gustu...Pracuj pracuj i bedą efekty.... <ok>
 
 
 
 
 
...::Music is a Record Feeling::...
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6992 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#23 Wiadomość | 2006-04-22, 17:36 | Oddał głos na Novice
 
u mnie masz novice..przed Tobą jeszcze kawałek drogi od chaosu do harmonii..
Chris Ramssey napisał/a:czesto sie spotkalem z opinia ze mam potencjal ale to nie mnie oceniac dlatego prosze Was o opinie

to fakt..wchodzą mi Twoje kawałki..błędy są natury czysto technicznej i dla tego myślę, ze następnymi trzema podniesiesz swoją rangę i to bez problemu ;)

pozdrawiam i życzę powodzenia
 
 
 
 
 
wstreciuch.go.pl
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7171 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#24 Wiadomość | 2006-04-22, 19:45 | Oddał głos na Novice
 
Run Away
Początek ujdzie ładnie idzie ten kick chodz jak dla mnie brak mu jakiejkolwiek kompresji potem wchodzą dosyć ciekawe pady,za to od około 2.50 wszystko zaczyna się robić
rozmyte i męczące te pady co były na początku spokojnie by wystarczyły Kick wali jak opętany a reszta co nuda i prostota wzbogacona kilkoma ciekawymi efektami
Na House
Tu się nie wysiliłeś wcale za dóżo wysokich tonów nie wiem czy chciałeś w ten sposób ukryć słabe zample czy co ?
I znowu się za bardzo zlewa i był by całkiem dobry kawałek gdyby nie mastering on właśnie zkwasił całość .
Czekam na te lepsze utwory
Pozdro ;)
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7140 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#25 Wiadomość | 2006-04-22, 19:46 | Oddał głos na Advanced
 
Hmm... No sam nie wiem czy nov czy adv... Ale chyba adv, bo jeśli to są początki to pewnie zaraz będzie 100% adv :)
 
 
 
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » CHRIS RAMSSEY

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi