Komisja Śmieszna Nr 166 (orgi...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] Komisja Śmieszna Nr 166 (orginal mix)
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7148 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#1 Wiadomość | 2006-04-15, 18:09
[finał] Komisja Śmieszna Nr 166 (orginal mix) 
Mocno zwichrowany hip-hop w strone industrial,psycho

Jako że mam nową karte muzyczną i mikrofon zdecydowałem się zrobić ten kawałek całkiem inaczej bo do premiery filmu jeszcze czas a chcę
żeby moja muza nie wypadła słabo wszelkie wskazówki napewno będom pomocne .Będe jeszcze tylko dogrywał oryginalne skrecze i podbicia wokalu no i jeszcze wokal może się zmienić

BETA :D



NO WIĘC TO JUSZ FINAL

FINITO.MP3 ;P
Ostatnio zmieniony przez Kostec/so 2006-05-06, 07:35, w całości zmieniany 2 razy  
Średnia: 8,4 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6778 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#2 Wiadomość | 2006-04-20, 21:26 | Ocenił na 8
 
Perkusja mi przypomina Nine Inch Nails z wczesnych lat 90 tych :)

Fajny kick, dobry bas,.... niezle fxy...... swietna aranzacja..... Ma energię kawałek....... bardzo fajnie brzmi, chociaż więcej trzasków i przesterów by się przydało :D

No wokal nie zachwyca.... mogłoby być w nim więcej melodyjności bo opiera sie on na 3 nutach.... może w refrenie chociaż..... o ile takowy istnieje, a warto by bylo zeby istnial to by sie latwiej zapamietalo utwor :)

8 za dobrą i podobająca mi się jakość :)
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#3 Wiadomość | 2006-04-21, 15:14 | Ocenił na 7
 
dżizys jakasz piła.
Na moje ucho za dużo ostrych brzmień i do tego są za głośne w porównaniu z podkładem. Z wokalem brzmią już jak trzeba
tekst jest :D
fajna zabawa dziękami, nie boisz się eksperymentować
co do brzmienia wokalu ja tam nie mam zastrzezeń
Ocenił na: 7 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7148 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#4 Wiadomość | 2006-04-23, 10:53
 
ZLK napisał/a:więcej trzasków i przesterów by się przydało

Oscar de la Veer napisał/a: za dużo ostrych brzmień

To sam jusz nie wiem ja myślałem że za łagodnie ale każdemu dogodzić się nie da :D
Oscar de la Veer napisał/a:nie boisz się eksperymentować

A co się mam bać ;)
Dzięki za dotychczasowe komenty ;)
Średnia: 8,4 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6968 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#5 Wiadomość | 2006-04-23, 14:17 | Ocenił na 9
 
lubie takie bezpośrednie brzemienia :) takie co się nie pierd*** <diabel>
zawsze lubiłem nietypowe podejście do hh..fajne przejścia..jakeś efekciory by się przydały..dobre dźwięki się przewijają..co tu dużo mówgić..dobra produkcja !!

pzdr
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
wstreciuch.go.pl
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6828 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#6 Wiadomość | 2006-04-23, 20:55 | Ocenił na 9
 
heh...no Lenser wokal mocno konkretnie i na temat...tyle na temat wokalu... :) ...podkład w klimatach industrialno hh...ciekawie nietuzinkowo...oryginalnie...wokale w kliamcie matrixowskim bardzo fajne...tylko do takiego tekstu mocy potrzeba siły coby dobitniej wszystko przekazaj bo niektórym jak się nie....doli to niezrozumieją...
kawałek zostaje do kolejnych częstych odsłuchań...
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#7 Wiadomość | 2006-04-24, 21:09
 
Dawno nie słyszałem czegoś takiego, mówie tu o kawałku jako całości, mroczny klimat z dobrym tekstem, taki oryginalny hip hop. Podkład jakby nadciągała apokalipsa, nie wiem czy dźwieki mozna nazwać ostrymi, sa poprostu wymowne ubierając utwór w klimat. słowa - treść - dobra, nie tylko dlatego że przedstawia cyrk, który możemy obserwować w TV ale głównie dlatego że jest ładnie ubrany w przenosnie i inne formy literackie. Wmiksowanie w aranż w miarę dobre, ale samo zgranie wokalu nie było robione z "pełną moca" co słychać, głównie chodzi o to że wokal czasem nieznacznie rozjdzie sie z rytmem, czasem go słychać mniej, czasem jest niedopasowany do reszty, ogólnie to wokal jest do poprawy lub choćby korekty. Jeśli chodzi o sam aranż to nie mam pytań, jest dobry, ciekawy, klimatyczny. Przyznam że dawno nie słuchałem twojej muzyki a to błąd ;-) Bo przedstawiasz nią ciekawy styl. Cały utwór ma charakter, nie wypowiem się natomiast dokładniej nt strony technicznej bo jest za późno żeby brać głośniej, napewno jest to ciekawy pomysł z conajmniej dobrym wykonaniem. Słuchając rozszczepia mnie między Kazikiem, Sweet Noise i czyms jeszcze, ale nie mogę skojarzyć z czym :-)
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7148 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#8 Wiadomość | 2006-04-25, 11:32
 
ZDV o taki koment właśnie mi chodziło mimo że wytknąłeś błedy o których wiem ale zawsze to jakieś potwierdzenie i pewność że nie ujdzie mi to na sucho Więc dałeś mi motywacje do poprawienia wokalu Ogromne dzięk!!!....i za te dobre słowa tesz ;)
ZDV-12 napisał/a:Słuchając rozszczepia mnie między Kazikiem, Sweet Noise i czyms jeszcze, ale nie mogę skojarzyć z czym

No i ja to utorzsamiam sobie jeszcze jeszcze z "Mattafix" może tego ci brakowało :D
Średnia: 8,4 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
CraQ 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6696 dni temu
Posty: 112
Skąd: Wrocław
#9 Wiadomość | 2006-04-26, 12:49 | Ocenił na 9
 
jakiego filmu?
zabojczy kawalek :) dobry klimat :) brakowalo mi takiego wokol tych wszystkich plumkaczy.
Ocenił na: 9 
 
 
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7148 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#10 Wiadomość | 2006-05-06, 07:38
 
Mam finał i się cieszę dzięki za opinie Jak ktoś chce niech rzuci uchem ;)
Troche wyszło inaczej ale mi się podoba :D
FINITO.MP3
Średnia: 8,4 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] Komisja Śmieszna Nr 166 (orginal mix)

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi