ZET - Fly Away
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] ZET - Fly Away
 
Zet 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6993 dni temu
Posty: 332
Skąd: Iława
#1 Wiadomość | 2006-04-13, 19:15
[finał] ZET - Fly Away 
Trance

Witam!
Oto moj najnowszy utwor :) Bardzo sie z nim meczylem, bo komputer juz ledwo zipial :/ Ale wedlug mnie oplacalo sie :) Czekam na wasze komentarze i rady co powinienem zmienic, poprawic. Pozdrawiam

http://bm3.irlshop.net/ze...m3music.com.mp3
Ostatnio zmieniony przez ZET 2006-05-13, 14:49, w całości zmieniany 3 razy  
Średnia: 5,42 
 
 
 
 
"Aby zdobywać wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtwarzać"
Antoine de Saint - Exupéry (1900 - 1944)
---------------------------------
www.zet.music.prv.pl
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6860 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#2 Wiadomość | 2006-04-13, 19:31 | Ocenił na 6
 
Początek zapowiadał że będzie ciekawie a tu przez cały kawałek serujesz jeden temat,ubogo w nutki niestety...i to jest do poprawienia ;) utwór zrealizowany poprawnie mastering dobry...tylko ZET przydało by się jeszcze nad tym kawałkiem posiedzieć bo jak wczesniej napisałemniestety materiału jest na 1 min ale ogólne wrażenie i produkcja na 6
Pozdrawiam
Ocenił na: 6 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7173 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#3 Wiadomość | 2006-04-13, 22:32 | Ocenił na 5
 
Poczatek dla mnie za bardzo plastikowy. Melo tez nie ciekawe i plastikowe, poprostu czuc PC. Jakies to takie bez dynamiki i polotu. Master moim zdaniem slaby, bassu wogle prawie nie slychac, linia pekrkusyjna do wymaiany. Kawalek tobie nie wyszedl, bo miales lepsze. Mi sie nie podoba.
Ocenił na: 5 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Zet 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6993 dni temu
Posty: 332
Skąd: Iława
#4 Wiadomość | 2006-04-14, 10:20
 
Chetnie bym jeszcze dodal jakies nutki ale nie wiem czy komp to wytrzyma :P Ale bede sie staral jeszcze go dopiescic.
Średnia: 5,42 
 
 
 
 
"Aby zdobywać wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtwarzać"
Antoine de Saint - Exupéry (1900 - 1944)
---------------------------------
www.zet.music.prv.pl
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6748 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#5 Wiadomość | 2006-04-14, 12:32 | Ocenił na 6
 
Melo na syncie za abrdzo odstaje od reszty.. robi w ogóle sie efekt taiego plumkania na kanalach.. troche to zamaskowane powinno byc.. perka calkiem fajna.. bas za bardzo pulsuje powinien byc mniejszy .. melo mi sie podoba :) wejscie.. aj ostrasznego syntha dobrales.. lepszy bylby jakis bardziej przestrzenny i mniej "kwasowaty" pod wzlgedem aranzacyjnym narazie nie mam do czego sie przyczepic.. z tym ze tne synth odrzuca troszke.. brakuje czegos temu kawalkowi.. tla.. zdecydowanie kawalek nie ma dobrego tla.. cos tam niby gra ale w ogóle nie zapada w pamiec.. jakies drobne przeszkazajki mozna by wrzucic.. instrument k tory by sie pojawial na sec.. w apru momentach czy cos.. byloby ciekawiej.. tak kawalek jests strasznie suchy.. plus za melo i perke bo jest bardzo fajna.. bas moze byc ale ja bym posiedzial nad nim jeszcze.. ogolnie kawalek calkiem calkiem (glownie ze wzgledu na melo)

Take Care
Ocenił na: 6 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Zet 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6993 dni temu
Posty: 332
Skąd: Iława
#6 Wiadomość | 2006-04-16, 15:38
 
wrzucilem poprawiona wersje, czekam na komentarze.
Średnia: 5,42 
 
 
 
 
"Aby zdobywać wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtwarzać"
Antoine de Saint - Exupéry (1900 - 1944)
---------------------------------
www.zet.music.prv.pl
 
maxus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6812 dni temu
Posty: 127
Skąd: małopolskie
Punkty: 19
#7 Wiadomość | 2006-05-02, 12:43 | Ocenił na 6
 
witam, pady ktore uzyłes wydają sie jakieś pałoskoplatikowe;/... perka tez standardowa, niby jakość jest ok ale samama melo i wykonanie monotonne i standardowe, brakuje mi jakis głebokich stringów i zreverbowanych transowych padów. Jeżeli oprcesor cię ogranicza, rób np sekwencje i zapisuj je do wave, bedizes zmial wieksze pole do popisu i dalesze mozliwosci w efekciarstwie. MOja ocenka to 6/10, pozdrawiam
Ocenił na: 6 
 
 
 
 
:)
 
Kret 
Advanced


Dołączył 6722 dni temu
Posty: 30
Skąd: Opole
#8 Wiadomość | 2006-05-02, 13:40 | Ocenił na 5
 
Jest początek, jest koniec i niby wszystko jest:)
Tej kompozycji brakuje Twojego serca, nie usiadłeś i nie zastanowiłeś sie dokąd chcesz podążać tylko poszedłes na żywioł kręcąc czym się da. Pomyśl jaką historię chcesz opowiedzieć słuchaczowi, określ sobie cel do jakiego ta historia ma zdążyć i powinno być dużo lepiej:) Keep tryin'!:)
A gdybyś tak na ten przykład w którymś obrocie czterech akordów bazowych, zagrał drugi na przykład pół taktu?:)
Powodzenia:)
Ocenił na: 5 
 
 
 
Arek "KRET" Kondrowski
www.barracuda.com.pl
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6810 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#9 Wiadomość | 2006-05-02, 15:11 | Ocenił na 6
 
Utwór sprawia wrażenie jednolitej masy.... mimo iż są jakieś przejścia (to na 2:18 mi sie nawet podoba :) )..... crashe mało metaliczne..... widziałbnym tu trochę cięższe ( wszędzie takie bym widział hehe) bass zbyt Benassiowaty........ Czegoś tutaj brak, może jakiejś wyrazistej melodii albo wyrazistej barwy, czegokolwiek co by ten utworek wyróżniało..... niby jest ok, wypełniony, a jednak ma sie uczucie bezpłciowości.
Jakościowo niezabardzo...... gdzies uciekły wysokie czestotliwosci..... jakoś tak mało czysto..... może przez kompresje.

Stać Cię na wiele wiele wiecej :)

Kawałek jako wypełniacz może ewentualnie być ;)
Ocenił na: 6 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
MepH 
~Moderator~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7180 dni temu
Posty: 439
Skąd: Nowy Sącz
Punkty: 40
#10 Wiadomość | 2006-05-02, 16:42 | Ocenił na 7
 
dość standardowe wejście ale to nic :) ładnie leci, melodia mogła by być lepsza z początku ale zato to poźniej fajniutka
technicznie ok perka nie zaskakuje ale pasuje i płynie z kawałkiem, za głośno wchodzi chyba lead z kickiem po przejściu - i cały czas to samo nic nowego się nie dzieje dochodzi jeden synth i tak do konca sobie leci sobie wałek a szkoda bo nie wpadł mi w pamięć w ogóle, gdy oczekiwałem rozwinięca kawałek się skonczył, przeleciał i tyle dynamizm ma ale brakuje jaja :D

pozdro

MepH
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
...::: przesiadka na Reason 3.0 :::...
 
Souls in Motion 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6656 dni temu
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Punkty: 16
#11 Wiadomość | 2006-05-03, 07:58 | Ocenił na 4
 
[pkp]

Mankamentem nie jest mała ilość melodii - przecież nie zachodzi zasada, że im więcej ścieżek tym lepiej...
Moim zdaniem faktycznie nie jest to może cacko z dziurką, ale całkiem porządny kawałek. Brzmienie niczego sobie, mastering też daje radę (chociaż przydałoby się nad tym posiedzieć dłużej). Całość nie porywa do tańca, mostki i przejścią co prawda występują, ale nie mają mocy - ciężko odetchnąć po czymś, czego w istocie nie było. Melodia mi się podoba, choć mało wyrazista. Możnaby spróbować z innymi dźwiękami. Biorąc całość pod uwagę i to, że ocena "5" mowi o zupełnie przeciętnym utworze, który można posłuchać, daję 4. "Fly Away" to jakby dopiero połowa pracy nad kawałkiem - gdybym odczuł 100%, oceniłbym na 8.
Ocenił na: 4 
 
 
 
 
www.SoulsInMotion.info
 
CraQ 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6727 dni temu
Posty: 112
Skąd: Wrocław
#12 Wiadomość | 2006-05-05, 11:03 | Ocenił na 4
 
no tak - wczoraj nasluchalem sie prawdziwego minimal trance w wagonie...

no coz... sa anwet transwe-komercyjne utworki ktore mnie porywaja, rzadko ale sa...

w tym wypadku wszedl mi w glowie motyw jakby znajomy, tudziez jest to pewien morph fraz i rytmow ktore juz slyszalem. mysle ze powinienes wieksza uwage skupiac na wlasnie bardziej oryginalnym graniu, szukac wlasnego stylu. we wszystkich (lub w wiekszosci) komercyjnych transowych kawalkach boli mnie jedna rzecz i slychac to od razu - jesli jet jakis kawalek, to mozna go przyporzadkowac do kazdego artysty, zero indywidualizmu jest. tutaj jest podobnie.

szukaj wlasnego stylu i nie staraj sie powielac, nie boj sie szukac czegos nowego, jak komus sie nie spodoba to najwyzej bedziesz niekomercyjny, ale przynajmniej bedziesz mial swiadomosc i pewnosc ze to co robisz - jest twoje i taka swiadomosc beda mieli sluchacze. ja czuje ze to twoje nie jest twoje. wlacze wiwe i juz mam.

nie uwazam tez zeby trzeba bylo rozbudowywac melodie.

keep working :)
Ocenił na: 4 
 
 
 
AmBeam 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6641 dni temu
Posty: 51
Skąd: bydgoszcz
Punkty: 12
#13 Wiadomość | 2006-05-05, 17:59 | Ocenił na 5
 
Po przesluchaniu tracka zauwazylem cos jakby nie pasila czasami linia basowa do melodycznej. Moze to takie zludzenie "fonetyczne" ale nie pasuje mi tutaj ulozenie nutek w melodii, zwlaszcza w 2:33. Slychac to wyraznie jak zaczyna sie loopowac melodia (petla gra od nowa). Nie jest to falsz, ani dysonans, po prostu takie hmm.. indywidualne "nie teges" ;). Rytm na poczatq fajnie brzmi, ale pozniej przydaloby sie go rozwinac o dodatkowe haty, ride'y i inne przeszkadzajki, zeby stal sie taki pelny. W sam raz by to pasowalo do tego typu transu. Inna sprawa - stopa. Za bardzo buczy, a nie uderza (mozliwe ze sie czepiam :) ).

Co mi jeszcze tak z deka nie pasuje to dzwiek syntezatora w 2:19 (tam zaczyna grac). Przypomina mi Kai Tracid, a to jest laik kompletny (lol :D ) heh..
Co napewno jest dobre to rytm w refrenie (brzmi lepiej jak otaczasz go wieksza iloscia dzwieqw), fajnie supportujesz stringami, dobrze brzmi syntezator ktory gra od poczatq. Bas jest zadbany, gra odpowiednio mocno wzgledem stopy. Ogolnie nie jest zle, nie jest cudownie, jest ok.

Pozdrawiam
Ocenił na: 5 
 
 
 
kednopser 
Novice


Dołączył 6681 dni temu
Posty: 83
Skąd: Ozimek
Punkty: 22
#14 Wiadomość | 2006-05-06, 12:14 | Ocenił na 6
 
Nie jest to mój gatunek, ale wydaje mi się, że w niektórych momentach synthy mogłyby uderzać trochę, zaczepiać, idą zbyt prosto moim zdaniem, zwłaszcza na początku, mogły by trochę zamieszać. Również brakuje mi tutaj jakiejś melodii, ale brzmieniowo i aranżacyjnie jest jak najbardziej ok.
Ocenił na: 6 
 
 
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7148 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#15 Wiadomość | 2006-05-06, 19:22
 
Za dużo reverba na basie, clapy jakieś dziwne takie podwójne.. Nie podchodzą mi :P Później jeden motyw ciągnęty za długo. Nie jestem fanem gatunku, ale słychać że kawałek jest wykonany porządnie. Zamula strasznie, ale może o to chodzi? Nie oceniam bo nie wiem jak :D
 
 
 
 
pbmuz 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6647 dni temu
Posty: 87
Skąd: Olsztyn
Punkty: 33
#16 Wiadomość | 2006-05-07, 12:25 | Ocenił na 5
 
Jest to muza na ktorej sie nie znam i której nie słucham więc cięzko mi coś powiedzieć jednak wydaje mi się, że tu właściwie nie ma tematu - nie ma czego słuchać... dla mnie są to po prostu jakies akordy....Poza tym realizayjnie chyba takie rzeczy powinny miec bardziej wyeksponowaną dolne pasmo czestotliwościowe...bas i "stopa". tam powinna byc energia.
Ocenił na: 5 
 
 
 
Wszystko przemija z wyjatkiem prawdziwej sztuki - dlatego tylko Ona jest godna zaufania!
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] ZET - Fly Away

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi