ix_peter-t.o.k
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] ix_peter-t.o.k
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6858 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#1 Wiadomość | 2006-04-09, 16:05
[finał] ix_peter-t.o.k 
elektropunk ;)

popełniłem dziś takiego gniota mastering jak i zawartość artystyczna pozostawia wiele do życzenia.tyle tytułem wstępu zapraszam
http://mp3.wp.pl/i/sciagnij?id=143835
Ostatnio zmieniony przez ix 2006-04-16, 14:45, w całości zmieniany 1 raz  
Średnia: 7,8 
 
 
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7177 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#2 Wiadomość | 2006-04-10, 12:25 | Ocenił na 9
 
Ale pięknie to poszarpałeś no i z czacem robi się coraz bardziej kolorowo no i potem w 44 s popłyneło dałeś odpocząć od nerwowej atmoswery, to jest mi strzowskie zagranie
Nie wiem o czym opowiada ten pan ale ładnie brzmi Zapomniałbym jeszcze pochwalić przejścia na perce i ataki na słuchacza tym skwaszonym stringiem Szkoda tylko że nie dożuciłeś jakiegoś agresywnego wiosła
Pozdro
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6858 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#3 Wiadomość | 2006-04-10, 12:43
 
LaNsEr napisał/a:zkoda tylko że nie dożuciłeś jakiegoś agresywnego wiosła
kawałek miałbyć bez gitar ale zrobię wersję z gitarami...dzięki za ocene i uwagi...
Średnia: 7,8 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7032 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#4 Wiadomość | 2006-04-10, 15:30 | Ocenił na 8
 
Czy to Twoj pierwszy electropunk? Musze przyznac ze jestem pod sporym wrazeniem. Kilmat jest swietny. Nie podoba mi jedynie poczatek, bo jakos tak zbyt gwaltownie wszystko sie zaczyna. Haty moim zdaniem sa troche za glosne. Podoba mi sie perka, a w szczegolnosci te genialne przejscia :) Ladnie to wszystko ze soba wspolgra. Mysle ze powinienes czesciej robic muzyke utrzymana w takich wlasnie kilmatach :) Bardzo fajnie Ci to wyszlo. Jestem ciekaw jak to wszystko bedzie brzmialo z gitarami :)

Pozdrawiam
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7105 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#5 Wiadomość | 2006-04-10, 16:47 | Ocenił na 7
 
Słucham tego na swoich głośnikach i jedyne co słyszę to perkusję i od czasu do czasu syntha, czasem tez przebije się wokal. Jak dla mnie - mastering do wymiany.
Utwór fajny, agresywny, perka fajnie bije... no nie potrafię nic więcej o nim napisać z wyżej wymienionych powodów - jeden wielki wypie***** (oczywiście w pozytywnym znaczeniu). Nie jestem pewien, czy to odpowiednia dla niego forma, wydaje mi się, że by brzmiał lepiej w formie prodigy-podobnej, w agresywnym drum'n'bassie. :)
Pozdrawiam.
Ocenił na: 7 
 
 
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6858 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#6 Wiadomość | 2006-04-10, 17:01
 
Mirrored napisał/a:Jak dla mnie - mastering do wymiany.
...zgadzam się...
Średnia: 7,8 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6998 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#7 Wiadomość | 2006-04-14, 10:05 | Ocenił na 9
 
hello..o stary, nieźle tą perką wymiatasz..do tego te schizy wszystkie i mówiący przez krótkofalówkę..niezła dawka energi..super stopa-tylko trochę mało głośna..ale jej brzmienie jest wypas! basik też piękny i reszta brzmień.. <ok>
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
wstreciuch.go.pl
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6746 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#8 Wiadomość | 2006-04-14, 12:51 | Ocenił na 8
 
o tak o od razu zaczynasz :D hehe na ostro :) plastikowo strasznie .. perka rzeczywiscie fajnie operujesz .. sekcja rytmiczna jak zawsze u Ciebei bardzo ciekawa.. bass niezly te synthy kwasne tez ladnie klimat nadaja.. tlyo brzmeienie.. niestety musze zauwaazyc ze pomimo zlozonosci kawlaka i bogatej sekscji rytmicznej.. jest on monotonny.. przyanjmniej w moim odczuciu.. a to za psrawa tego ze przez caly kawalek leca te same isntrumenty.. ktorymi tlyko sie bawisz..

Do poprawy:
- brzmienie przedewszystkim..
- czasami fajnie by bylo w takich kawalkach dac jakies wycizsenie albo jakas zmiane zeby wprowadzic w klimat..
- dodac momentami jakis isntrument inny, delikatniejszy wybijajacy sie z calosci.. zeby kawalek czyms zaskakiwal

Ogolnei bardzo fajan produkcja :) ale moglab byc jeszcze lepsza (jak se wyobrazam ten kawalek z dorbze rozozona panorama , ladnie brzmiacymi synthami.. i w duzej przestrzenii to naprawde.. moglby utowrek rozwalic niejedna glowe)

Take Care
Ocenił na: 8 
 
 
 
What dreams may come ...
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6808 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#9 Wiadomość | 2006-04-14, 22:05 | Ocenił na 8
 
Wgniata mnie w siedzenie...... i czuje sie jak bym dostawal po mordzie z kopyta, chociaż to pozytywne odczucie :)

Trochę się gubie w tym tłoku :) niektórych przejść nie kumam :P Żal, że nie ma jakiegoś wprowadzenia, tylko tak od razu łubudubu.

świetne elementy wokalne, synthy wyjechane w kosmos. Fajny utwor, ale zle sie zaczyna i zle sie konczy, za malo przy nim majstrowales chyba ;)
Widziałbym tu naturalną gitarę.... takie proste prostackie punkowe riffy ;)
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Steerpike 


Dołączył 6818 dni temu
Posty: 111
Skąd: ....
Punkty: 6
#10 Wiadomość | 2006-04-15, 21:32 | Ocenił na 7
 
allo :) hehehe ,nietypowe i dobre te przejscowki na perce :D , og. perka jest fajna , tyklo wloasnie te dwie stopy (jak leci na dwie)rozpi**** tymi swoimi dołami ta perke w calosci,, przez nie ten werbel gdzies mi ginie .. odłuch na sluchawkach :P dobzrze ze synthy nie pozwalają na calkowity zanik basuf ;) ......klimacik mi sie podoba :) jeszcze jak bys zindustrialił i nie wycierał kurzuf :P , nionio , ale brakuje mi tej mocy...kompresja dosc mocno zanika ..hmm w tego typu utworkach chyba jast to potrzebne ...chaciaz niewiem ... tak mi sie wydaje :) pozdrawiem
Ocenił na: 7 
 
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7169 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#11 Wiadomość | 2006-04-17, 22:30 | Ocenił na 7
 
Ja myślę Peter, że Ty powinieneś chyba odsapnąć bo zaczynam się zastanawiać ile w tym wyżywki a ile rzeczywistej sztuki.....
To jest praktycznie duet perkusisty z superspeedowym syntezatormanem.
Trudno tu mówić o kawałku bo dla mnie to brzmi jak improwizjacja (o ile można mówić o takowej w dobie komputerów).
Basu niet - w ogóle wszystkiego neit - jest tylko ostra jazda w niewiadomym tak naprawdę kierunku.

Myślę Peter, ze musisz się zastanowić czemu te utwory mają służyć - bo to jest sygnał o wysokiej częstotliwości, który wysyłasz i nie baczysz na to, że dla wielu, których życie nie osiąga tak wysokich obrotów, to zbyt mocno/szybko (niepotrzebne skreślić) by zrozumieć sens sygnału....

Technicznie jest lepiej - perkusja zgrywa się z reszta - nei jest czymś odrębnym.
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6858 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#12 Wiadomość | 2006-04-18, 07:10
 
Piter napisał/a:Ja myślę Peter, że Ty powinieneś chyba odsapnąć bo zaczynam się zastanawiać ile w tym wyżywki a ile rzeczywistej sztuki.....

to jest czysta wyżywka... :) i jakoś mnie generalnie i specjalnie na tym etapie nie insteresuje inne podejście do muzyki... :) dzięki Piter za uwagi i ocenke...
Pozdrawiam
Średnia: 7,8 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
adre'n'alin 
~Urlopowicz~


Dołączył 6797 dni temu
Posty: 116
Skąd: Pyrlandia
Punkty: 1
#13 Wiadomość | 2006-06-30, 11:13 | Ocenił na 7
 
Hm...zamysł ciekawy.Szkoda,że tak płasko z masteringiem bo brzmienie dałoby tu niezłego kopa.No ten basik mi się podoba.Perka też nieźle popieprza.Tylko przydałby się jakiś motyw konkretny na którym by się zawiesiło ucho...Moze jakiś wokal,gniewny wokal albo coś w tym stylu.Może jakiś instrument ale nie wiem nawet co to miałoby być.Za nagły koniec i początek.Nie dajesz czasu na wkręcenie się i na zakończenie tej electropunkowej podróży.
Ocenił na: 7 
 
 
 
...adre-and-alin.go.pl
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6628 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#14 Wiadomość | 2006-07-03, 17:47 | Ocenił na 8
a wiec tak ...... 
Jak dla mnie ogolnie petarda.Za mocno wchodzi od poczatku tak jakby bylo wyrwane z jakiegos miksu,ogolnie perkusja jest zrobiona mistrzowsko dla mnie ,siekasz nie milosiernie bijesz i trzaskasz bitem,Synthy swietnie graja mam na mysli barwy ale w niektorych miejscach jak dla mnie jest za duzo chaosu ,wyciszenie milo slychac w pewnym momencie bo juz myslalem ze ataku serca dostane i serce zacznie mi dorownywac predkoscia do twojego bitu <ok> bas plasko slychac popraw to,te gadki na walki-talkie pasuja jak ulal,dobry psycho - elektronik - punk,popraw ogolny zarys i brzmienie a bedzie petardystycznie <ok>
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] ix_peter-t.o.k

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi