Adix - Right in the Night 2006
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [finał] Adix - Right in the Night 2006
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6975 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#1 Wiadomość | 2006-04-07, 17:11
[finał] Adix - Right in the Night 2006 
Remix

Autor - Jam and Spoon
Remixer/Rebuilder - Adix
Tytul - Right in the Night 2006
Waga - 4,27MB
Czas - 4:39
Jakosc - 128kbps CBR / 44100Hz / 2Ch. (Stereo)
Styl : Trance
Link - RIGHT IN THE NIGHT 2006
(jesli link nie dziala, nalezy go przekopiowac w miejsce adresu i zatwierdzic).

Komentarz:
Rebuild/Remix utworu Jam & Spoon.

Pozdr.
Adix
Średnia: 8,67 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6844 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#2 Wiadomość | 2006-04-07, 17:46 | Ocenił na 7
 
..początek bardzo klimatyczny,wokal kobiecy bardzo dobry i na 1:21 jazda w stylu Adixa...standardowo,bez specjalnych udziwnień fajerwerków...kawałek przyjemny do posłuchania,zrealizowany jak zawsze bardzo dobrze,dobrze zaaranżowany...
7/10
Pozdrawiam
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6732 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#3 Wiadomość | 2006-04-07, 17:54 | Ocenił na 9
 
Ładnie sie zaczyna kwałek.. tak spokojnie .. pady fajnei brzmią tak delikatnie.. wokal tez ladnie pasuje.. wejscie basu jest dobre.. od rzu nadaje kawalkowi powera.. hehe melo jest fajne :) podoba mi sie :) potem jak gra perka z samymi padami.. tak troszke pusto ale posko.. potem dochodzi jakis syncik.. ale tak gra jakos bez pomyslu.. ale realizacja jest mistrzowska :) wszystko ladnie brzmi.. no i ta fajna melodia jest znowu na końcu :P szkoda mam pewien melodyczny niedosyt po tym akwalku.. ale ogolnie kawal dobrej roboty :)

Take Care
Ocenił na: 9 
 
 
 
What dreams may come ...
 
TranceQuall 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6725 dni temu
Posty: 112
Skąd: Kielce
Punkty: 6
#4 Wiadomość | 2006-04-07, 21:32 | Ocenił na 9
 
Super....Podoba mi sie od samego poczatku nic dodac nic ujac. :D ..wokalik fajny. ;) ;) ...synth i w ogóle pady...tez najczesciej tworze ten sam gat. muzyki...on mnie ozywia... <ok>
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
...::Music is a Record Feeling::...
 
SchiZZer 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6862 dni temu
Posty: 43
Skąd: Wrocław
#5 Wiadomość | 2006-04-08, 07:20 | Ocenił na 8
 
Hmm zdaje sobie sprawe, ze jest to Trance i nie moge wymagac zeby bylo to co np. w New Age ale czegos mi brakuje ;)
Oczywiscie kompozycja, master itd. - to wszystko jest bardzo dobre. Melodia fajna, pomysl fajny, a jednak... to widocznie roznica gustu ;)
Co moge wiecej napisac. Mysle, ze utwor zasluguje na ocene 8. Dlaczego nie wiecej? Poniewaz miales juz lepsze utwory ;)

8

P.s. dlaczego zawsze robisz Trance itp. ? ciekawy jestem co by wyszlo z Twoich eksperymentow z innymi gatunkami :)
Ocenił na: 8 
 
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6975 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#6 Wiadomość | 2006-04-08, 12:52
 
SchiZZer napisał/a:P.s. dlaczego zawsze robisz Trance itp. ? ciekawy jestem co by wyszlo z Twoich eksperymentow z innymi gatunkami

Moje eksperymenty są tu źle oceniane, więc chyba sprawa jest jasna :)

Pozdr.
Adix
Średnia: 8,67 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7157 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#7 Wiadomość | 2006-04-08, 13:53 | Ocenił na 10
 
Super wejscie, poprostu brak slow. Pady bomba, wokal troche kicha wlozone, ale linia bassu jak w oryginale, oj stare c zasy sie przypominaja hehe. zaje**** brzmienie mela, o melu sie nie wypowiadam bo wiadomo ze to sprawka Jam & Spoon. Dynamika w kawalku jest wprost zniewalajaca, bass zaje****, brzmienia eleganckie, dynamika wrecz idealna, wszystko zaje**** wspolgra i zeby to nie byl remiks to by przebilo dla mnie Eventa, ale i tak dycha sie nalezy, ze techniczny aspekt, za to ze remiks 9, wiec srednio 9,5 jako ze nie ma takich posrednich not to bedzie 10 hehe
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
DJ Shurik 


Dołączył 6624 dni temu
Posty: 5
Skąd: Świdnica
Punkty: 9
#8 Wiadomość | 2006-05-02, 16:45 | Ocenił na 10
 
Początek to spokój, przygotowanie się do walki, rozmowa z trenerem. Później zaczyna się frontalny atak na przeciwnika :D Jedna z najlepszych Twoich piosenek moim skromnym zdaniem. Piękne brzmienia, spokojny, ciepły kobiecy wokal oraz wszystko inne co dla duszy potrzebne :>
Ocenił na: 10 
 
 
Souls in Motion 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6640 dni temu
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Punkty: 16
#9 Wiadomość | 2006-05-03, 17:39 | Ocenił na 6
 
[SiM]

I znowu kolejny remix...
Widać, że masz spory potencjał, ale dlaczego wszystko co ostatnio nam serwujesz jest niczym innym jak odgrzewanym kotletem? Czyżby skończyły Ci się pomysły na własne kompozycje? Nie sądzimy... Jak można dać 9 lu 10 za coś, co już kiedyś ktoś wymyślił, a Ty zmieniłeś jedynie formę. Przecież to czysta rzemieślnicza robota - za grosz tu Twojego indywidualnego artyzmu. Poza tym, nie podoba nam się dziecinny dobór barw (wszystko brzmi wysoko, infantylnie - brak głębi), nie mówiąc już o tym zabawnym wokalu z początku... Ale to nasza subiektywna opinia. Jak widać powyżej, istnieją ludzie, którym podoba się Twoja twórczość. :)

PS: Czekamy na coś, co w 100% powstanie w Twojej głowie. :)
Ocenił na: 6 
 
 
 
 
www.SoulsInMotion.info
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6975 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#10 Wiadomość | 2006-05-03, 20:44
 
Souls in Motion napisał/a:Czekamy na coś, co w 100% powstanie w Twojej głowie.


Przejżyjcie moją dyskografie... coś 100% mojego napewno znajdziecie...

Pozdr.
Adix
Średnia: 8,67 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
AmBeam 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6625 dni temu
Posty: 51
Skąd: bydgoszcz
Punkty: 12
#11 Wiadomość | 2006-05-05, 09:59 | Ocenił na 9
 
Nom tu juz poczatek zdecydowanie lepszy, choc pady jeszcze nie takie jakie by byc mogly :P. Jak zwykle bas swietny, chodzi o brzmienie. Synthy typowo densowe.. Fajny beat, bardzo mi sie podoba, jest taki heh.. oldschoolowy, a pisze to dlatego, bo przypomina mi stare walki densowo-transowe, z lat 1991-93, mialem od cholery wlansie takich kaset z ta muza, jaaaak onaaaa sie wkrecaaaaalaaaaa.... :D Caly Twoj walek wlasnie dzieki rytmowi zyskal fajny klimat, podoba mi sie, nawet melo pomimo standardowego juz ukladu nut jest swietnie zaaranzowane w calosc walka. Faktycznie dobry jestes, z checia posciagam wiecej Twojej muzy, slysze ze warto...

Pozdrawiam
Ocenił na: 9 
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#12 Wiadomość | 2006-05-06, 12:48 | Ocenił na 9
 
wokale rzucają się trochę na uszy - nie pasują
tłuściutkie piękne pady
zawsze w Twoich kawałkach uwage mą zwracają szybko wybrzmiewające pojedyńcze nutki w melo..czasem robisz to za szybko, ucinasz i zostaje trochę niewykorzystanego miejsca.
poza tym trudno się czegoś czepić, no chyba, że końcówki :P - zakończyłeś crashem, ale i tak coś nie zdąrzyło wybrzmieć do końca i ciągnie się jeszcze za tym crashem
Ocenił na: 9 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7164 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#13 Wiadomość | 2006-05-21, 18:29 | Ocenił na 10
 
świetny track

2006-05-25, 18:39 // dj ebeb
A może by tak cos wiecej?...
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
ZeheOS 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6693 dni temu
Posty: 261
Skąd: Poznań/Kielce
Punkty: 44
#14 Wiadomość | 2006-05-24, 20:18
 
Wokale na początku mi się kompletnie nie podobają. Brzmią jak mowa dziecka z wadą wymowy - ot tak brutalnie mówiąc. ;-)
Synth co wchodzi at 1:08 tak jak Loom powiedział, ostatnie nutki powinny być dłuższe, bo jest bardzo nieprzyjemny efekt urwania (przynajmniej dla mojego ucha). :/
Chętniej bym tu usłyszał cieplejsze pady, podbite nisko, a delikatnie podcięte wysoko, albo też grające niżej. :)

Basik bardzo ładnie sobie gra, świetnie wykonałeś sekcję rytmiczną - nic się nie wybija, nic nie gra za cicho, everything ok! :P
Leadom/synthom raczej nie da się nic zarzucić, poza tym, że są zbyt wysoko i brak im ciepła.
 
 
 
 
 
<fruityloops> My MP3s (strefa mp3.wp.pl)
<reason> ZeheOS = Zehe Operating System :P
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7164 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#15 Wiadomość | 2006-07-04, 23:13 | Ocenił na 10
 
dlaczego niby mialbym pisac cos wiecej lol? <mrgreen>
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7091 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#16 Wiadomość | 2006-07-15, 13:34
 
Adix napisał/a:Moje eksperymenty są tu źle oceniane, więc chyba sprawa jest jasna :)

Nie wstydź się. :D
Słabe oceny eksperymentów chyba nie powinny być powodem. :]
 
 
 
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6935 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#17 Wiadomość | 2006-07-19, 11:05 | Ocenił na 9
 
Mirrored ma racje.
Przyzwyczaiłeś nas już do najwyższego poziomu Twojego trance, tak jest i tym razem. Wokalik mnie nie drażni, bas jest za to miodny :)
no i melo pierwsza klasa! Wszytsko jest ok, kawałek aż porywa. świetni sie słucha!

Pozdrawiam
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6835 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#18 Wiadomość | 2006-07-27, 17:05
 
Ten kawałek mi się bardziej podoba od To The Moon, którego przed chwilą słuchałam. Nie znam orginału niestety....
Ma coś w sobie gotyckiego klimat tego utworku ;) podobają mi się pady w połączeniu z ostrymi soczystymi bitami i lekki głos w tym wszystkim.
Tak. zdecydowanie lepiej wywarzony utwór od To The Moon :) moim zdaniem jeno...;) A no to wypróbuję Cię na jakiejś akademikowej bibie ;)
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
DJ Moralez 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7165 dni temu
Posty: 63
Skąd: Mierzęcice
Punkty: 13
#19 Wiadomość | 2006-08-13, 11:35 | Ocenił na 8
 
Wszystko ładnie cacy! Ale czy nie słyszeliśmy gdzieś już tego wcześniej? kto jest ze starszego rocznika powinien pamiętać serię kaset audio pod hasłem " BITT - Jacek Pluta prezentuje" to było jeszcze w poprzednim tysiącleciu fakt! ale jestem przekonany w 100%, że wzorowałeś się na wersji prezentowanej na jednej z tych właśnie kompilacji - oczywiście absolutnie nie chcę cię urazić! po prostu skojarzyłem to sobie tak od razu, może jestem już za stary :(
Bardzo podobna jest linia basu jak i wiele innych motywów ale ty ładnie to odświeżyłeś , początek spokojnie, synth łądnie pasuje tylko kick został z tamtych lat. Ogólnie lubię ten utwór, dużo wspomnień mam z tamtego okresu.

bez urazy

Pozdroofka...
Ocenił na: 8 
 
 
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6975 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#20 Wiadomość | 2006-08-13, 14:06
 
DJ Moralez napisał/a:BITT - Jacek Pluta prezentuje

Nigdy nie słyszałem tej kompilacji... pierwszy raz "Right in the night" usłyszałem w bodajże 94r. w uwczesnej VIVIe... Po czym, podjarany na maxa pojechałem do Holiday' Inn kupić CD (bo za tamtych czasów tylko tam można było dostać świerze składanki z zachodu)...
Prawdą jest, że to hołd dla tamtych czasów... :)

Pozdr.
Adix
Średnia: 8,67 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
DJ Moralez 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7165 dni temu
Posty: 63
Skąd: Mierzęcice
Punkty: 13
#21 Wiadomość | 2006-08-13, 15:02 | Ocenił na 8
 
Cytat:jestem przekonany w 100%, że wzorowałeś się na wersji prezentowanej na jednej z tych właśnie kompilacji



no jednak się chyba myliłem :/ spróbuje poszukać tej starszej wersji żebyś mógł porównać

Pozdro...
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [finał] Adix - Right in the Night 2006

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi