smiler
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Aktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [zgłoszenie] smiler

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (1) : Adv (12) : Nov (4) : Średnia (4,5)

 
smiler 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6629 dni temu
Posty: 14
Skąd: Wrocław
#1 Wiadomość | 2006-04-05, 12:14
[zgłoszenie] smiler 
Witam serdecznie. Mam 22 lata pisaniem muzyki zajmuję się od 10 lat. Nigdy nie ograniczałem się gatunkowo dlatego ciężkko jest mi powiedzieć coś konkretnego o swojej muzyce. Nie będe opowiadał tez o tym czego dokonałem a czego nie. Jeśli chodzi o moje aktualne zainteresowania to skupiłem się ostatnio na muzyce symfonicznej dzięki nowoczesnym próbkom jest to możliwe do zrobienia na komputerze. To co chciałbym zrobić w najbliższym czasie to napisać muzykę do jakiegoś filmu oczywiście niezależnego.

Oto cztery krótkie utwory które powstały pod wspólną nazwą 5th Frontier (piąta granica):
http://mp3.wp.pl/p/strefa...9,sciagnij.html
http://mp3.wp.pl/p/strefa...6,sciagnij.html
http://mp3.wp.pl/p/strefa...7,sciagnij.html
http://mp3.wp.pl/p/strefa...4,sciagnij.html

To są utwoty które opowiadają cztery różne historie i napisane zostały na orkiestrę ( uprzedzam tych którzy nie lubią takiej muzyki:))
 
 
 
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7071 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#2 Wiadomość | 2006-04-05, 13:33
 
Nie to, ze nie lubię muzyki symfonicznej, ale wszelkie próby jej tworzenia na komputerze za pomocą sampli moim zdaniem mijają się z celem. Po prostu nie da się uniknąć sztuczności bijącej z takich utworów. Również z Twoich (to nie Twoja wina oczywiście ;) ). Brzmi to po prostu jak z modułu brzmieniowego (takiego lepszej jakości ;) ).
Hmmm słuchałem Twoich utworów i... nie porwały mnie. Czasem za długo się rozwijają, kręcisz jeden motyw, pochód harmoniczny w kółko, moim zdaniem nie tak to powinno wyglądać, trochę nudą wieje. Czasem potrafisz zaskoczyć (vide pierwszy kawałek pod koniec), ale generalnie dla mnie trochę brakuje tu czegoś. Może większej ilości harmonicznych rozwiązań, większej ilości przemyślanych motywów, mniej "ciągnięcia się". Moim zdaniem najbardziej udany utwór z tych czterech powyżej to ostatnia kompozycja - ma jakiś swoisty klimat.
Twoja muzyka być może jako muzyka tła sprawdziłaby się (film czy gra), jednakże do mnie, jako słuchacza, nie trafiła.
Na pewno nie brzmisz jak Novice - to oczywiste. Ale również trudno mi będzie zagłosować na Advanced po przesłuchaniu tych paru dość krótkich utworków.
Piszesz, że nie ograniczasz się gatunkowo, tworzysz muzykę od 10 lat, w związku z tym czy mógłbym poprosić o parę Twoich innych gatunkowo kompozycji? Pozwoli mi to się określić i zagłosować. :]

Aha i witam na forum. :)

Pozdrawiam.

2006-04-05, 17:48 // Dodano
Ale ze mnie ślepiec, przecież tam na Twojej strefie wp są 2 inne utwory. :D

Zastanawiam się - dlaczego dając zgłoszenie tutaj nie wystawiłeś tamtych utworów tylko akurat te? Tamte są naprawdę profesjonalnie zrobione!
 
 
 
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6964 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#3 Wiadomość | 2006-04-05, 18:43 | Oddał głos na Advanced
 
hello

piszesz, że dzięki nowoczesnym próbkom można tworzyć muzykę symfoniczną na kompie..jednak jak byś sie nie starał, zawsze będzie słychać syntetyke w brzmieniu :/ ponadto uważam, że do "zagrania" takiego uwtoru emocje jednego człowieka to o wiele za mało..ok, jesteś dyrygentem, ale Twoi instrumentaliści są cyfrowe - nie podoba mi się ta kombinacja..ale do rzeczy

1st frontier - tak jak piszę we wstępie - brzmienie plastikowe..konstrukcja utworu delikatna, przyjemna, odprężająca..kiedy więcej instrumentów gra naraz, sztuczność trochę zostaje przygłuszona..jednak nie znika do końca..od czasy do czasy uderzają niby kotły, brzmią jednak jak tomy-bez mocy czegoś co przecież jest ogromne..jednak po utworze słychać, że jesteś obdarzony talentem i dobrym "smakiem"..
nie wiem czy przy tego typu muzyce można mówić o masteringu, jednak stosunki głośności poszczególnych ścieżek wydają się byś świetnie dopasowane

2nd fontier - brzmieni kontrabasu nawet całkiemprzyzwiote..utwór nieco bardziej dynamiczny..poziom podobny co w poprzednim

3rd frontier - śmieszny początek..powiedziałbym fynky ;) słabo brzmieniowo..sztuczne trąbeczki..wiem..najlepsze próbki można podkręcać najlepiej jak się da i nic z tego.. :P

4th frontier - hm..takalekka psychdelka <diabel> podoba mi się ten początek..mimo, że też ten plastik się przebija..ładnie zbudowałeś tutaj nastrój psychozy..dobry utwór do ciężkich scen (jak np. w "Requiem for a Dream";)

mam takie ale..nigdy nie słyszałem utworu symfonicznego tak krótkiego jak Twoje..uciekają Ci pomysły, czy odechciewa Ci się dalszej pracy (rozumiem, że sporo pracy potrzeba by taki utwór skonstruować, ale weź np. Mozarta - on nie miał kompa..wszystko pisał na papierze..a konstrukcja była niesamowicie złożona..no ale to był Mozart;)

mimo sztuczności moim skromnym zdaniem reprezentujesz wysoki poziom..czyt. masz mój głos <ok>

pzdr
Ostatnio zmieniony przez wstrĘciuch 2006-04-06, 06:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
 
wstreciuch.go.pl
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 6998 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#4 Wiadomość | 2006-04-05, 20:02 | Oddał głos na Advanced
 
no utworki rozne sa ... slychac ze ucho masz do tych spraw ... najlepsza chyba jest 1st frontier moim zdaniem ... troche fakt faktem troszke stucznie brzmiace sample ... ale cuz zeby znalezc cos dobrego trzeba sie sporo naszukac ... znalazlem fajny pack ... ale odrazu mozesz zaczac oszczedzac kase i po kilku latach moze wczesniej uzbierasz 2695$ na 70gb pack sampli o najwyzszej jakosci EWQLSO
z utworami jestem za przyjeciem cie do grupy BF
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6815 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#5 Wiadomość | 2006-04-05, 20:23 | Oddała głos na Novice
 
Owszem próbki i są, ale nie zawsze są dobre. Ja również ubolewam nad jakością skrzypiec. A w 1szym utworze słychać, ze to nie prawdziwe skrzypce...Bardzo ładna kompozycja, wejścia smyków interesujące. Nie rozumiem jedynie HITu, który uderza na raz... w ciszy... a potem na dwa... i dopiero wybrzmiewa. To szczegół, ale moim zdaniem lepiej by to brzmiało, gdyby było bardzij zwięzłe.
Niestety ale nie ulegniesz u mnie porównań z Neriousem, czy Gabrielem, którzy robią tutaj podobne utwory :] Jednak mimo wszystko czegoś zabrakło mi w tym kawałku, ale potraktuje go jako "opening" ;)
Lecimy dalej.
Rezcywiście używasz w tych utworach tych samych instrumentów, co powoduje, że wszystkie stanowią o całości. Hmmm... Znów brakuje mi jakiegoś basu. I te HITY niedobre :/
Trzeci song...
Niepodoba mi się, jak używasz niektórych instrumentów. Czasami nie zgadzają mi się melodie z tym, jak naprawdę może zagrać instrument. Ten kawałek przypomina mi "Pejzaże" Neriousa. Jednak brakuje mi tu dynamiki. Znów warstwy basowej.... Cały utwór jak i poprzednie jest lekki, niezobowiązujący, jednocześnie troszkę gdzieś mi tam umyka... Wiele powtarzalnych elementów powoduje, że nie wyobrażam sobie połączenia tej muzyki z filmem...
Początek jednak trzeba pochwalić - charakterystyczny :)
4ty song.... Ach.. znowu te HITy. :/ Dobry wstęp. Psychodeliczny. Wiadomo o co chodzi. :) Ach.. szkoda, ze się nierozwinęło....

Muzyka instrumentalna jest moim zdaniem bardzo trudna to wykonywania na komputerze. Łatwiej ją łączyć z innymi gatunkami, ale sama w sobie wymaga wielkiej znajomości samych intrumentów, jak i gry na nich i prowadzenia ich.
W tym wszystkim co robisz jest potencjał, ale porównując Cię z osobami, które znajdują się w randze Advanced i robią podobne kawałki, proponuję Ci rangę Novice. Zapraszam. :)
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7071 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#6 Wiadomość | 2006-04-05, 20:30
 
Posłuchajcie 2 innych jego kawałków na mp3.wp.pl ;)

Nie wiem jak mam zagłosować w sumie, bo te kawałki, które tutaj przedstawiłeś są jak dla mnie na słaby Advanced, natomiast utwory, których tu NIE przedstawiłes zobowiązują do zagłosowania na Pro (moim zdaniem).
 
 
 
 
smiler 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6629 dni temu
Posty: 14
Skąd: Wrocław
#7 Wiadomość | 2006-04-05, 20:55
 
zgodnie z prośbą dodatkowe dwa utwory:

http://mp3.wp.pl/i/sciagnij?id=139814
http://mp3.wp.pl/i/sciagnij?id=135843

zupełnie inna muzyka niż ta która wczesniej zaprezentowałem:)

a jeśli chodzi o to co przedmówca napisał o długości utworów i o Mozarcie, to powiem że nie miałem na celu stworzenia muzyki klasycznej tylko coś w rodzaju zupełnego eksperymentu orkiestrowego a i to nie go końca, bo ostanio zacząłem mieszać orkiestrę z różnymi dziwnymi instrumentami perkusyjnymi nie koniecznie pochodzenia akustycznego. Powiedziałbym, że bardziej podążam w kierunku szeroko ostatnio pojętej muzyki filmowej gdzie właśnie instrumenty orkiestrowe grają wspólnie z różnymi innymi dziwnymi instrumentami :)
 
 
 
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6815 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#8 Wiadomość | 2006-04-05, 21:00
 
Nie no... to teraz to już za późno ;) nie można zmieniać głosowania :P
Kawałki sa rzeczywiście o niebo lepsze! Mam pytanie - kto śpiewa w "Pozwól mi żyć"?

2006-04-05, 22:01 // Dodano
Juz doczytałam. Ty sam! No no! Gratuluję miłej barwy i dobrego warsztatu wokalnego! :)
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
smiler 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6629 dni temu
Posty: 14
Skąd: Wrocław
#9 Wiadomość | 2006-04-05, 21:05
 
a dziękuje bardzo :)

Właśnie zawsze mam z tym problem, czyli z tym czy traktować to co robię jako całość czy dzielić na gatunki bo robię różne rzeczy. Zaczynałem od elektroniki, ale na dzień dzisiejszy to uważam te stary utrowy za bardzo słabe, a nowe w tym klimacie to zrobiłem ale tylko jakieś jingle do radia studenckiego w którym sam zresztą prowadzę audycje, więc nie mam na dobrą sprawe całego utworu tylko takie powiedzmy trzydziesto sekundowe tematy.
 
 
 
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6815 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#10 Wiadomość | 2006-04-05, 21:07
 
smiler: a czego oczekujesz od BF?
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
kednopser 
Novice


Dołączył 6645 dni temu
Posty: 83
Skąd: Ozimek
Punkty: 22
#11 Wiadomość | 2006-04-05, 21:11
 
Widzę w Twoich utworach poważne "nawiązania" do muzyki filmowej. W utworze nr 1 jakbym słyszał pierwszą frazę motywu z Jurassic Park - Welcome to Jurassic Park. W następnych nie widzę już takich hmmm... zapożyczeń? Kojarzą mi się natomiast z twórczością Michaela Nymana...
Niestety nie zachwyciły mnie te kawałki : / Brakuje mi w nich jakiegoś charakteru, brakuje mi emocji. Trudno mi też dopowiedzieć do nich jakąś historię : /

Pozdrawiam
 
 
 
 
TranceQuall 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6705 dni temu
Posty: 112
Skąd: Kielce
Punkty: 6
#12 Wiadomość | 2006-04-05, 21:17 | Oddał głos na Advanced
 
hmmm. cóż mogę napisac... w pierwszym utworze podobają mi sie dzwieki i padzik ;) , owszem wszystko ladnie pieknie tylko moim zdaniem nic sie zbytnio nie dzieje do 2 min, praktycznie nie ma perki, moglbys wczesniej jakis kicki wtracic ale mniejsza z tym. Ja tworze zupelnie inny gatunek muzyki takze moze i sie w niektorych momentach myle.. :> . :P Drugi utwór podobny do pierwszego, nie powtarzaj sie w tworczosci to duzy minus, :/ instrumenty brzmią tak samo te hity prawie ze tez jednakowe. Trzeci utworek ciekawszy...podoba mi sie...ciekawie pogrywają instrumenty...czwarty to zabójczy jakis:P heh... te dwa ktore dodales napewno lepsze... Zagłosuję na BF, tylko wzbogac swoje kawalki i staraj sie nie powtarzac pewnych elementow... <ok>
 
 
 
 
 
...::Music is a Record Feeling::...
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7071 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#13 Wiadomość | 2006-04-05, 21:24 | Oddał głos na Professional
 
Puszczam w niepamięć symfoniczne kawałki i mam nadzieje, że pójdziesz w inną stronę.
Tamte 2 z wokalem zrobiły na mnie wrażenie.
 
 
 
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6727 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#14 Wiadomość | 2006-04-05, 21:26 | Oddał głos na Advanced
 
Hm troche sie tu zamotalem , zaczynalem od sciagania dwoch utworow ktore dodales w nastepnym poscie...jestem pod wielkim wrazeniem, dosc ze muza swietna to glos tez nie byle jaki, po prostu jestes artysta co tu duzo mowic. A teraz slucham serie frontier...
Co do brzmien orkiesrty... no moze przydal by sie wiekrzy poglos...nie, nie sadze, dobrze jest, jezeli sie dobrze wsluchamy to slychac nieco ta samplowa sztucznosc, no ale na to juz nic poradzic nie mozna, czesc druga wyraznie jest mroczniejsza, bardzo dobrze obracasz sie w roznych klimatach i nastrojach, trzecia taka jakby skoczna chociaz nie za bardzo mi ta trabka pasuje, zbyt naiwna, uklad harmoniczny troche bym inaczej poprowadzil (inne przewroty) ale to juz nie jest tak wazne. Czwarta czesc - tym razem widac tu jakies niebespieczenstwo, akcje, troche bym zglosil tremolo w tle, i to wszystko.
Ogolnie rzecz biorac mozna rzec ze to zbior krotkich orkiestrowych fraszek, bardzo fajnych przy okazji:) laczac wszystkie przesluchane prze ze mnie utwory smialo stwierdzam iz gdyby nie usuniecie rangi professional to bym Ci ja wstawil bez niczego ,ale tak daje advanced.
Powodzenia
 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
smiler 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6629 dni temu
Posty: 14
Skąd: Wrocław
#15 Wiadomość | 2006-04-05, 21:46
 
Tiffany napisał/a:smiler: a czego oczekujesz od BF?


ojej, to trudne pytanie tak na prawde. Mówiąc szczerze to trafiłem tu zupełnie przypadkiem nawet już sam nie wiem jak, szukałem jakiegoś serwisu filmowego i gdzieś coś nacisnąłem i wylądowałem tutaj. Ucieszyłem się bo, generalnie zaczynam dopiero uczestniczyć w czymś takim jak Fora dyskusyjne, więc chętnie się zapisałem bo można się powymieniać informacjami na temat samej produkcji muzyki:) a to że można tu zamieścić swoje utwory to wielki plusik :)

Poza tym mimo tego że sam cały czas się ucze to lubię podpowiadać też innym w miarę możliwości:)
 
 
 
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6815 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#16 Wiadomość | 2006-04-05, 22:05
 
Mirrored: nie ma juz takiej rangi ;P
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
smiler 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6629 dni temu
Posty: 14
Skąd: Wrocław
#17 Wiadomość | 2006-04-05, 22:08
 
skoro się już tak rozpędziłem, to podaje jeszcze dwa starsze kawałki:)

http://mp3.unreal.pl/zesp...l?id=2498&idu=2
http://mp3.unreal.pl/zesp...l?id=2498&idu=3

a tak nawiasem mówiąc to fajne rzeczy tutaj się dzieją na forum własnie oglądam sobie :)
 
 
 
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6774 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#18 Wiadomość | 2006-04-05, 22:17
 
Witam kolege z Wrocławia. :)
Nie moge sciagnac ani jednego z Twoich utworków, te 2 dodatkowe ida jak krew z nosa ;)
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6815 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#19 Wiadomość | 2006-04-05, 22:23
 
ZLK: wszyscy sie na nie rzucili pewnie ;)
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
smiler 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6629 dni temu
Posty: 14
Skąd: Wrocław
#20 Wiadomość | 2006-04-05, 22:32
 
hehe, dobry żart. Prawda jest taka że to pewnie wina tego serwisu na którym są one postawione. utwory ze strefy ściągają się bez problemu a z mp3.com.pl tak jak widać, z tym że na mam jeszcze chyba jeden czy dwa utwory w poczekalni już od miesiąca prawie. Więc to inna sprawa
 
 
 
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7071 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#21 Wiadomość | 2006-04-05, 22:39
 
Tiffany napisał/a:Mirrored: nie ma juz takiej rangi ;P

Ale wszystko wskazuje na to, że powróci. ;)
 
 
 
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6712 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#22 Wiadomość | 2006-04-05, 22:52
 
1st - zaczyna sie delikatnie.. i brzmi strasznie sztucznie .. az za bardzo .. plusem jest melodia, jedne stringi maja ustawiony zly atack.. sprawiaja wrazenie urwanych jak wchodza.. w tego typie muzyki wlasnie dobor instrumentow i ich brzmienie jest najwazniejsze.. tomy tak jakos za glosno sa i bez wyrazu.. wysookie dzwieki kuja w uszy strasznie .. ladne przejscia i budowanie klimatu.. brakuje przestrzeni.. cala magia tej muzyki zawiera sie w jej przestrzennosci nie musisz sie skupiac na wyraznym zarysie kicku.. tutaj mozesz se pozwolic zeyb sluchacz czuł sie otoczony przez muzyke i slyszal rozne instrumenty z roznych stron i w roznych odleglosciach.. zakonczenie jest fatalne..

2nd - znowu problem z tomami :) za bardzo sie wybijaja.. tu melodycznie juz slabiej ale rozumiem ze to sie rozkreca dopeiro no to sluchamy dalej.. brzmienie nadal troszke plastikowe.. bardzo dorbze operujesz dynamika utowru .. utor narazie jest strasznie pusty .. ii..iiiii ? i sie skonczyl :) no to mnei nastawilo negatywnie .. ciutke

3rd - ten isntrument na poczaktu ma fatalne brzmienie.. te smyczki nadaja fajny klimat.. ale slabo wspolgraja z tym instrumentem.. nawet nie wiem co to za instrument :D no zaserwowales jakiegos konga :) trabka brzmi strasznie palstikowo.. taki wesoly klimat.. nie no narazie utowr pierwszy byl najbardziej zlozony i najbardziej mi sie podobal.. ten znow jest pusty strasznie.. i co smutne.. jak na ta dlugosc utowru nudny..

4th - no zaczyna sie tajemniczo... hehe sekcja smyczkowa jak z horroow z lat 70 ;) plus za klimat.. yh ale nadal pusto.. znow dobrze bawis sie dynamika utowru .. ale jakosciowo wsystkie utwory leza..

Ehh az przeslucham te dwa nastepne...

I teraz mi powiedz.. sam robiles muzyke.. bo nie chce mi sie wierzyc.. ze te utowry co zaprezentwales sa takie plastikowe i nijakie.. a Twoje popowe produkcje stoja na bardzo dobrym poziomie.. (wokal jest tyko zle obrobiony jest za bardzo z tylu) barwe glosu i zdolnosci wokalne masz imponujace.. z tym ze bardziej mnie w tym momencie interesuje kto skomponowal muzyke.. bo slychac raczej ze bas i gitarka sa grane na zywych isntrumentach .. wiec jak to jest z ta muza zaglosuje hmm

zaglosuje jak po namysle i ni eukrywam ze odpowiedz na moje pytanie bedzie miala duzy wplyw :) a motyw z "Drogi" z czyms mi sie kojarzy :) tylko nie moge sobie przypomniec z czym :)

Pozdrawiam
Take Care
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
smiler 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6629 dni temu
Posty: 14
Skąd: Wrocław
#23 Wiadomość | 2006-04-05, 23:05
 
hihi. No cóż, wszystkie utworu komponuje sam od początku do końca tzn od pewnego czasu, gdy przestałem robic bigbeat-owo breakbeat-owych numerów z olbrzymią ilością sampli.

Wszystkie partie gitarowe jakie można znaleźć w moich utworach są zagrane przez Roberta Grabowskiego mojego kolege,ale bas absolutnie widzę, że kolega dał się nabrać:P bas jest zrobiony w reasonie dylko jest troszke podrasowany przez kompresje, nie jestem pewny ( bo utwory popowe powstały jakieś 2 lata temu) ale chyba też harmonizer lekki tam gdzieś sie znalazł no i delay, chyba nic więcej, aha no i możliwe że gdzieś gdzie niegdzie mogą się wymieniać dwa brzmienia basu jeden slap i fingered:)

aha i jeszcze jedna sprawa. jeśli chodzi o przewagę utworów popowych nad tymi orkiestrowymi:)

Muzyką powiedzmy rozrywkową zajmuję się od samego pczątku mojej przygody z muzyką, a jeśli chodzi o muzykę orkiestrową to są to 4 pierwsze moje utwory w tamik stylu, nigdy wcześniej nie robiłem czegoś takiego:) dobpiero zaczynam.
Dlatego też najbardziej zależało mi na ocenie tych utworów:)
 
 
 
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6712 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#24 Wiadomość | 2006-04-06, 08:02 | Oddał głos na Advanced
 
Slidy na basie ladnie wyszly to dalem sie nabrac :)
No cóż.. ale mam dylemat.. w dalszym ciągu nie wiem jak zagłosować..
Eh na novice umiesz za duzo..
No to Advanced

Take Care
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Horus 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6659 dni temu
Posty: 69
Skąd: Lublin
Punkty: 40
#25 Wiadomość | 2006-04-06, 12:16 | Oddał głos na Advanced
 
seria 'frontier' - wszystko fajnie tylko instrumenty smyczkowe brzmia plasko, w moim mniemaniu nalezaloby pobawic sie obwiedniami. ten rodzaj muzyki moglbym okreslic nie jako powazna a raczej filmowa, ale to juz takie moje wlasne mundrosci :D
brak mi wpadajacego w ucho motywu, czegos co by mnie zaciekawilo, technicznie dobrze. czasem przynudnawo, no i te instrumenty smyczkowe faktycznie brzmia miejscami sztucznie szczegolnie gdy graja wysokie dzwieki

osobno trzeba podejsc do pozostalych dwoch utworow. sa zdecydowanie lepsze, powinienes byl je od razu wstawic na poczatku - nikt by nie mial watpliwosci! typowe radiowe przeboje jak dla mnie, profesjonalnie wykonane i nagrane, ladnie spiewasz poza tym ze czasem brakuje ci tchu (tak to brzmi) ale zdarza sie to tylko raz czy dwa. nie ma sie poza tym do czego przyczepic. jak dla mnie muzyka do taksowki albo knajpy, ostatnio jak bylem w pizzeri to lecialo cos w tym stylu z kąta, slowem nie odbiegasz wlasciwie od tzw. profesjonalnych polskich tworcow muzyki rozrywkowej. potraktowac to mozesz jako komplement albo zupelnie zbagatelizowac bo ostatnio mecze w kolko koncerty faithless wiec to jakby inna beczka i sie nie znam :P
glosuje na BF, w starym systemie byloby to silne advanced i prawie pro gdyz 'frontiery' obnizyly ci noty, dlaczego juz wiesz,
pozdrawiam serdecznie

ps. hmmm... przy glosowaniu dalej widze podzial na novice, advanced i pro, to jak w koncu z tym jest bo nie rozumiem (whatever, wciskam advanced)
 
 
 
 
i am the left eye, you are the right.
would it not be madness to fight? we come one
 
lookup 
VIP


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7142 dni temu
Posty: 785
Skąd: Błonie
Punkty: 145
#26 Wiadomość | 2006-04-06, 21:57 | Oddał głos na Advanced
 
1st

melodyjnie kawałek super i nawet udało Ci się ukryć fakt iż muza jest robiona na kompie , dsyc ładnie to brzmi :) , tylko jeden mankamęt , kawałek za cicho nagrany ;]

2nd

brzmki jak kontynuacja kawałka u góry i to mi sie wumie podoba ale mogłeś użyć nieco innych instrumętów :) , ale ogólnie i tak kawałek mi się podoba mimo ze trwa tylko 1:42

3rd

nieco słabszy kawałek przez ta trąbke zapewne :) , nieco juz zaczyna mnie nudzić niestety cała ta granica w 3 odsłonach :( bo nic nowego a tym samym ciekawego w trzeciej wersji nie zaprezentowałeś :)

4th

no nawet fajnie momentami w czwartej odsłonie sie robi :) ale dalej krótko i mało interesujaco bez żądnej myśli przewodniej moim zdaniem tym samymm bez większego przesłania całosć sie wydaje :(

ogólnie 4 odsłony uchyliły rąbka twojej twórczości , twórczosci która mimo iż nie jest w moim guście to i tak trzeba Ci przyznać i ż masz ucho i potrafisz zbudować fajny klimacik , dotego dochodzi jeszcze fakt iż komponujesz na kompi a wykrzesać takie brzmienia jest z tego co się oriętuje niezwykle cięzko :) za to duzy + i głos na advanced
 
 
 
 
 
dobry house-ik nie jest zły:)))))
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6955 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#27 Wiadomość | 2006-04-06, 22:37 | Oddał głos na Novice
 
Witam...

Utwór pierwszy...
Dość długo sie nic nie dzieje... ten sam motyw ciągnięty przez pól utworu... Technicznie niestety słychać sporo niedorubek szczególnie w brzmieniu barw... brak wybrzmiewania i pogłosów...
Akcentujesz po ponad połowie utworu dopiero zmiane motywu (która tak ciągnie sie do końca już utworu) - Tu bardzo wyraźnie można zaówarzyć brak wybrzmiewania szczególnie na crashach...
Ogónie aranżacja wg. mnie słaba i uboga... technika tez niestety nie rzuca na kolana.

Utwór drugi...
Za mocne te uderzenia na początku w stosunku do tła...
....i reszta patrz wyżej...

Utwór trzeci...
Huh... znowu ten sam motyw cały czas i w kólko...
Ten Gong... chyba nie potrzebny, ale to twoja produkcja więc i twoja aranżacja... fakt, że mi ona naprawde wydaje sie uboga.
Dodajesz i odejmujesz tylko poszczególne sekcje... i NIC więcej.

Utwór czwarty...
Ciekawe modulacje tych skrzypek w tle... takie schizowe :)
Ohhh Jesuuu... Co to było ? hehhee Prawie spadłem z krzesełka jak przywaliłeś tymi skrzypkami ala "psycho" i tym boom'em... heh
A co do samego motywu ala "psycho" to wyszedł Ci tak średnio... Za dużo brzmień walnołeś naraz i w efekcie zrobił sie mish mash fonetyczny.

Meritum.
Po pierwsze to ciesze sie, że podejmujesz sie walki z muzyką symfoniczną. To bardzo ciężki orzech do gryzienia. Z drugiej jednak strony pokazujesz, że nie starasz sie iść w komercję co bardzo doceniam i pochwalam.
Jednakże w moim odczuciu masz przed sobą jeszcze spoko nauki. Przede wszystkim technika, aranżacje, mastering i sam pomysł. Kawałki są nudne i monotonne, nie ma tam żadnego pomysłu na przedstawienie jakiejś wizualizacji.
Tchnij w nie życie dodając więcej (dużo więcej) motywów pobocznych, zmian tonacji. Daj do tego dobrą technikę i aranż, podkreśl dobrym masteringiem a napewno stworzysz coś dobrego... Słychać w Tobie potencjał więc go nie zmarnuj i nie poddawaj sie po recenzjach takich jak chociażby moja.

Zapraszam do Beginerów i życze owocnej nauki w ich szeregach.

Pozdr.
Adix

2006-04-06, 23:52 // Dodano
Mirrored napisał/a:Mirrored: nie ma juz takiej rangi ;P

Ale wszystko wskazuje na to, że powróci.


Mirrored...
Aranżacje pianina i gitary wykanał kto inny (Robert Grabowski), więc ma sie to nie jak do twojej oceny i wydania decyzji na temat zgłoszenia Patryka Sceliny (smiler).
Pozatym zgłoszenie jest jasno przedstawione i jasno określone są kawałki do oceny.

Pozdr.
Adix

PS.
Gdybym soć przeoczył to bije sie w pierś, ale po powierzchownym zbadaniu tematu uwarzam jak wyżej.
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
smiler 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6629 dni temu
Posty: 14
Skąd: Wrocław
#28 Wiadomość | 2006-04-07, 09:23
 
Adix napisał/a:walnołeś naraz i w efekcie zrobił sie mish mash fonetyczny.



Mirrored...
Aranżacje pianina i gitary wykanał kto inny (Robert Grabowski), więc ma sie to nie jak do twojej oceny i wydania decyzji na temat zgłoszenia Patryka Sceliny (smiler).
Pozatym zgłoszenie jest jasno przedstawione i jasno określone są kawałki do oceny.

.


zaraz zaraz kolego nie rozumiemy się chyba całkowicie. Nie wiem skąd masz informacje że jakiekolwiek aranże zrobił Robert. A w szczególności Pianina, bo tak się składa, zę ja gram na klawiszach. To wygląda w ten sposób że ja robie przeważnie cały już aranż nawet czasem już z wokalem, a potem porsze Roberta na jeden dzień i siedzimy nad gitarą, więc jest on współautorem parti gitarowej.

I PROSIŁBYM ZEBY NIE GADAC GŁUPOT I NIE TWIERDZIC ŻE COŚ CO ZROBIŁEM ZROBIŁ KTOŚ INNY.

a poza tym to nigdy bym się nie podpisywał sam pod jakąś muyzyką gdybym ja jej nie zrobił. Jeśli ktoś w nagraniu bierze udział, zawsze podaje taką informacje, na strefie wp, jest wyraźnie napisane ( chyba że ktoś nie umie czytac) kto co zrobił.
Ostatnio zmieniony przez smiler 2006-04-07, 09:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7135 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#29 Wiadomość | 2006-04-07, 09:29
 
Z opisu utworu "Obudź się"
Cytat:Informacje o utworze:
utwór bardzo prosto zaaranżowany, Pianino i gitara akustyczna (Robert Grabowski)


Dziś się przysłucham Twoim propozycjom.

P.s.
Krzyczymy?
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
smiler 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6629 dni temu
Posty: 14
Skąd: Wrocław
#30 Wiadomość | 2006-04-07, 09:33
 
Piter napisał/a:Informacje o utworze:
utwór bardzo prosto zaaranżowany, Pianino i gitara akustyczna (Robert Grabowski)

O ludzie. Wymieniłem główne instrumenty które się w utworze znajdują Pianino i Girara akustyczna a w nawiasie napisałem kto na tej gitarze grał.
 
 
 
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7135 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#31 Wiadomość | 2006-04-07, 09:37
 
Dobrze więc - sprawa została wyjaśniona.
Wracamy do muzyki.
O ludzie.

Nie trzeba od razu krzyczeć na kogoś, kto zinterpretował nieprecyzyjną wypowiedź inaczej niż trzeba.
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6955 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#32 Wiadomość | 2006-04-07, 09:41
 
Cytat:O ludzie. Wymieniłem główne instrumenty które się w utworze znajdują Pianino i Girara akustyczna a w nawiasie napisałem kto na tej gitarze grał.

No to jeśli nie Ty grałeś na gitarze to nie jest ona Twoim wykonaniem. Więc o czym mowa ?

Poza tym, produkcje "obudź sie" i ta druga z WP różnią sie tak diametralnie swoim wykonaniem i zawartością od tego co prezentujesz w zgłoszeniu, że cięzko uznać, że robiła je ta sama osoba. (Dlatego mam pewne wątpliwości).
PS.
Nie krzycz.
Ostatnio zmieniony przez Adix 2006-04-07, 10:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7071 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#33 Wiadomość | 2006-04-07, 09:49
 
Chill out panowie. ;) Nie ma potrzeby do spierania się. Moja ocena na Pro została wystawiona pod wpływem przesłuchania obu numerów, gdzie jak widać cały aranż, pianino, wokal, kompozycja są opracowane przez Smilera. Te 2 kompozycje obrazują, że pod względem muzyki jaką reprezentują jest lepiej niż dobrze.
Peace.
 
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7144 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#34 Wiadomość | 2006-04-07, 10:58 | Oddał głos na Advanced
 
zaproszenie kogoś do współudziału w tworzeniu kawałka to nie jest nic złego. Wszystko można sobie w spokoju wytłumaczyć. Ja głosuje na adv, bo kolega ma talent, w jego utworach czuć duszę artysty i zdecydowanie brak mocniejszej głębi w utworach instrumentalnych to nie jest powód do przyznawania beginnera. Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze współpracowało/tworzyło :)
 
 
 
smiler 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6629 dni temu
Posty: 14
Skąd: Wrocław
#35 Wiadomość | 2006-04-07, 13:16
 
Adix napisał/a:
No to jeśli nie Ty grałeś na gitarze to nie jest ona Twoim wykonaniem. Więc o czym mowa ?

Poza tym, produkcje "obudź sie" i ta druga z WP różnią sie tak diametralnie swoim wykonaniem i zawartością od tego co prezentujesz w zgłoszeniu, że cięzko uznać, że robiła je ta sama osoba. (Dlatego mam pewne wątpliwości).
PS.
Nie krzycz.


a czy autorem symfoni jest orkiestra czy kompozytor??
Skoro uważasz że sam tego nie zaranzowałem i skomponowałem:)

jeśli chodzi o twoje wątpliwości to nie są one wyznacznikiem prawdy:P

Więc skoro mówiłem że robie różną muzykę nawet skrajnie różną to chyba oznacza to że mogą jest ona taka jaka jest.
A to ze w jednym gatunku idzie mi lepiej w innym gorzej to inna sprawa, ale nie kwestionuj proszę tego czy to moje czy to nie moje.
Bo gdybym nie czuł się autrorem tego co robie to bym tego nie pisał.

i nie krzyczę:P
 
 
 
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6824 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#36 Wiadomość | 2006-04-07, 16:38 | Oddał głos na Advanced
 
Witaj na Bf,ja specjalnie nie bede się rozpisywał bo ściągnołem 3rd frontier i 4th frontier i te kilka dzwięków na krzyż w tych dwóch utworach mnie poprostu nie przekonało do ściągnięcia następnych...nuda prosze Pana,dłużyzna...ooo droga na Wrocław ;)
ściągnołem sobie natomiast "Obudź się"...no cóż wszystko jest poprawnie taki Stachursky ;)...popka coby nie powiedzieć papka...hm moje zdanie nic tutaj chyba nie zmieni ale ja jestem zdecydowanie na nie...hm...ale z drugiej strony trance to także komercha, a trancu u nas tyle że można za psami rzucać... ;)
a niech tam zapraszam do grupy Advanced,zawsze to jakaś odmiana :)

2006-04-07, 17:44 // Dodano
acha i jeszcze jedno skoro wystawiłeś utwory do oceny to moim zdaniem uwagi i krytykę wypadałoby przyjąć ze spokojem i pokorą...tak na przyszłość :)
Pozdrawiam
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
SchiZZer 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6842 dni temu
Posty: 43
Skąd: Wrocław
#37 Wiadomość | 2006-04-07, 18:48 | Oddał głos na Advanced
 
Witam
Wsłuchałem się bardzo dokładnie w 4 utwory, które tu przedstawiłeś i coś w nich jest. Niestety bardzo szybko się nudzą z powodów wyżej przedstawionych. Narazie jest pół na pół Novice i Advanced.
Potem zabrałem się za "Droga(Pozwól żyć)" i kompozycyjnie jest na Pro ale..., czegoś mi brakuje.
"Chwile ulotne" - brzmi mi to jak jakieś przerobione disco polo ;)
Pozostaje tylko "Obudź się". To jest na Pro, ale biorąc pod uwage to, że nie oceniamy tu Twojego głosu, a także to, że do oceny oddałeś 4 utwory powyżej to skłaniam się do przyjęcia Cię do grupy Advanced. :)
Powodzenia :D
 
 
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7135 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#38 Wiadomość | 2006-04-07, 19:06 | Oddał głos na Advanced
 
1ST FRONTIER
Dobry motyw, zagrany nieźle, zrealizowany po prostu fatalnie.
Wada podstawowa to wręcz nachalna powtarzalność owego motywu - nei silisz się na jakiekolwiek rozwinięcie melodyczne tylko różnicujesz go aranżacyjnie. Być to tak nie powinno wg mnie.
Realizacja na kiepskich samplach no ale to już kwestia tego czy dostałbyś lepsze narzędzie do ręki czy też nie. Skoro zaczynasz dopiero w tych rejonach to, powiedzmy, nie ptoraktuję tego jako wpadkę tylko wczesny etap rozwoju.
Aż podskoczyłem jak wszedł hit - sprawa fatalna bo mnie to znerwiło.......

2ND FRONTIER
Znowu hit z niespodzianką.....
Flecik jakiś taki męczący - nie za bardzo mi się podoba.
Znowu słyszę pwotarzalność ale w tym rpzypadku powtarzasz raptem dwa akordy - po pierwszej minucie jest najnormalniej nudno a ten flet robi co może by mnie zniechęcić do końca.

3RD FRONTIER
Przyjemny początek - sam go zagrałeś czy to taki sam-pe-lek?
Dramaturgia tego utworu jest taka trochę naciągana. Najpierw delikatnie optymistyczny motyw, potem wyciszenie z crashem czy gongiem, które wprowadza nastrój grozy i potem zaraz z powrotem do optymizmu ocierającego się wręcz o naiwną radość.... nie bardzo rozumiem zamysł (tak tak wiem - mimo, ze ja nei rozumiem to nei znaczy, że zamysłu nie było :])
Znowu powtarzalność.

4TH FRONTIER
Noooo.... tajemniczo. Tutaj troszkę rozwinąłeś skrzydła (Psychoza 13 ;-)) jednak znowu czuję, że oprócz zmian aranżacyjnych nie silisz się kompletnie na jakiekolwiek rozwinięcie melodyczne - wprowadzenie nowej części, któa byłaby np. jakimś rozwinięciem myśli przewodniej.
Nie jest juz nudno :] ale to tylko 1.13...... Co by było gdyby?

DROGA
Szczęka mi opadła.... gdzieś tu jest chyba..... jak to możliwe, że jest tak kolosalna różnica w realizacji tego utworu i poprzednich? Przecież sam master powinien być porównywalny nawet jeśli weźmiemy pod uwagę jakość sampli..... :roll:
Utwór niezły - zagrany jeszcze lepiej niż skomponowany i zrealizowany wg mnei bardzo dobrze.

OBUDŹ SIĘ
Realizacja i master jak wyżej.
Piosenka sobie taka. Melodycznie prosta, tekstu nei bardzo chce mi się analizować. Aranż bardzo dobry. Nie ma co się czepiać.

NAUCZYŁAŚ
No... tu smyki lepiej brzmią mimo, że to sampelki - są lepiej przystosowane dla ucha - nei takie surowe jak we Frontierach. Pianinko miodek choc to takie trochę pościelowo łzawe.... no.. pewnie tak miało być.
Jak zaczynasz śpiewać to przydałby się jakiś element rytmiczny oprócz pianina - to taka mała sugestia.
Piosenka jak piosenka - nie sądzę by m,ogła utkwić mi w pamięci ale honor oddać muszę, że zrobiona jest bardzo dobrze.

SE TA KIE GA DA NIE PI TE RA
Przepaść między tymi partiami utworów jest ogromna i po prostu dziw mnie bierze, że człowiek z takim doświadczeniem (co słychać po utworach popowych) tak bardzo schrzaniłeś realizację utworów orkiestrowych......
Każdemu zdarzają się potkniecia ale.....
No nic... musiałem dać ujście memu zdziwieniu.

Za Frontiery dostałbyś mocnego Beginnera (Novice) bo potencjał słychać - całkiemc iekawe motywy i.... niewiele więcej. Sporo w tej materii pracy przed Tobą jeśli chcesz w tej dziedzinie dalej pracować.
Za popy dostałbyś solidnego Membera (Advanced) albo nawet Pro (gdyby takowe było). Nie wystawiłeś ich wystawiając z kolei mnie na kłopotliwą sytuację wahań w decyzji.....
Nie ma to wpływu na moją ocenę twórczości ale przyznam, że bardzo mnie zniesmaczyła Twoja arogancja - zacząłeś grzecznie ale skończyłeś dośc paskudnie......

Myślę, że niesprawiedliwym byłoby umieszczenie Cię w Beginnerach bo utwory popowe nie powinny się tam znaleźć a w orkiestrowych dopracujesz stronę techncizną mam nadzieję.
Głosuję na Advanced dla Ciebie.

P.s.
Cytat:i nie krzyczę:P


Zaprzeczanie oczywistym faktom jest domeną kobiet a i to nie wszystkich dlatego mogłeś już sobie to darować bo ani to obrona ani dowcip.
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6955 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#39 Wiadomość | 2006-04-07, 19:46
 
Cytat:Skoro uważasz że sam tego nie zaranzowałem i skomponowałem

Napisałem tylko, że tego nie zagrałeś (gitary), nic nie wspominałem o aranżacji i komponowaniu. (szczerze mówiąc chętnie bym zobaczył partyture z zapisem sekcji gitarowej - scan).
Wybacz ale przepaść miedzy tymi produkcjami jest ogromna i nie przemawiają do mnie argumenty, że jeden tym muzyki robie lepiej a drugi gorzej... OK, tak może być ale nie po całości wykonania. We wszystkich frontierach nie ma nic z techniki jaka jest w np. "Obudź sie". To samo jest z aranżacją, że już nie wspomne o barwach i masteringu...
Pytam sie dlaczego tak jest ?
Gdzie sie myle lub czego nie widze ?
Dlaczego nie dałeś jako zgłoszenie tamtych kawałków ?

Pozdr.
Adix

PS.
I tak do wszystkich oceniających ....
Nie mam NIC do smilera, ale do krwy nędzy, oceniamy tu to co wystawił do oceny a nie to co jest na WP i byłbym rad gdybyście sie nie sugerowali innymi utworami.
Jeśli wystawi "Obudź sie" i inne to będziecie oceniali "Obudź sie" i inne... ale nie krwa tu i teraz.
Jeśli jesteście konsekwentni w stosunku do wszystkich innych artystów którzy sie do nas zgłaszają w ocenach wystawionego materiału to i tu zachowajcie konsekwencje... Czy może znowu jakaś samowolka z poza regulaminu... bo jakoś w nim nie wyczytałem o klasyfikacji członka po utworach innych niż wystawione w zgłoszeniu.

(i powtórze... NIC do Ciebie Smiler - chodzi tu o zachowanie dyscypliny na BF)... Bo jakoś ostatnio z nią krucho tu.
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6815 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#40 Wiadomość | 2006-04-07, 20:14
 
ja nie rozumiem o co Wy się tu kłócicie? ;P smiler przecież napisał wszystkie te utwory :) Moim zdaniem ma do nich pełne prawo, nawet jeśli sam nie grał na gitarze. Ja sama kiepsko gram na instrumentach i często mówię "słuchaj zrób tak a tak" i ktoś coś pokazuje mi, a ja mówię "o! o to mi chodziło!" albo "nie, słuchaj, a może gdybyś zrobił tak..." :)

Ja już oddałam swój głos ;)
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [zgłoszenie] smiler

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi