DJ PAUL - Holidays In The Sun.
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] DJ PAUL - Holidays In The Sun.
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7168 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#1 Wiadomość | 2006-03-31, 01:22
[finał] DJ PAUL - Holidays In The Sun. 
Trance, moze dream

Takze, chyba po polrocznej przerwie skonczylem kolejny song. W sumie teraz bedzie lepiej bo mam juz drugi skonczony, ale jego pozniej dam. Kawalek juz uzyskal aprobate w mojej wytwornie i niedlugo bedzie dodany do sciagania jako platne mp3 na stronie www.beatport.com

Rytmy mysle ze lekko ibizowskie i plazowe jak ja to nazywam. Sporo pracy, ale i pod koniec meki(zreszta jak to zawsze u mnie). Pianko slabo rozbudowane , z braku pomyslu, mial mi pomoc w tym Gabriel, ale jakos troche sie nie dogadalismy. Gitarka mi sie chyba udala. Mam nadzieje, ze dalej trzymam poziom hehe, bo o to przeciez chodzi :) Mi sie kawalek podoba, ale jak dla mnie to nizej niz Burning. Zapraszam do sciagania i komentowania. Pozdrawiam. O to link:

DJ PAUL - Holidays In The Sun
Średnia: 7,82 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6743 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#2 Wiadomość | 2006-03-31, 08:42 | Ocenił na 8
 
Nom.. ladny synth.. lubie takie delikatne brzmienia.. wchodzi jakis string.. aj.. bas taki.. ulozeni ebbardzo fajne.. ale jest taki malo basowy ;) weszla perka .. i spoko klimacik :) faktycznie wakacyjny :) ten synth co leci po dwoch nutach caly czas troche denerwuje :) kick troche malo wyrazny . Aranzacyjnei spoko.. tylko szkoda ze ta fjan melidia jest jakby troche zepchnieta na drugo plan kosztem synthow.. ktore niesstety juz takiej fajnej melodi nie graja.. ladnie sie nastrojem bawisz.. wycieszenia wejscia na padach.. gyt :) 3.36 no i tutaj wlasnie.. nie wiem ja bym zroibl to tak.. wywalil teog syntha
dal glosniej pad.. jakiegos ciaglego syntha brzmieniowo podobnego do pada.. ktory gra ta melodie.. i tego przyjemnego syntha zpoczatku.. utworek nabral by delikatniejszego klimatu bylby baridzej melodyczny a jednoczesnie zachowal by powera.. ale ogolnie clakiem fajna produkcja

Take Care
Ocenił na: 8 
 
 
 
What dreams may come ...
 
fungky 
Advanced


Dołączyła 6710 dni temu
Posty: 175
Skąd: Puławy
#3 Wiadomość | 2006-03-31, 09:23 | Oceniła na 6
 
spook piosenka, z uwagi na swoj charakter swietnie pasowalaby jako tlo do programu popularnonaukowego;, raczej nie zaskakuje ale w pewnych okolicznosciach milo relaksuje

nowatorstwo: -
wykonanie: + (da rade sluchac nawet na glosniczkach w monitorze)

pozdro :)
Ocenił na: 6 
 
 
 
Kinetic Jane is in the plane
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7143 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#4 Wiadomość | 2006-03-31, 09:53 | Ocenił na 7
 
Wakacje nad morzem? :)
Ułożenie basu - spotkałem się z takim duużo razy.. Wyciszenie fajne :) A leadzik strasznie delikatny, choć w sumie pasuje to do nastroju kawałka. Drugie wyciszenie też OK, ale nie wiem czy nie za długie. Podoba mi się ułożenie perkusji. I to nawet bardzo :)
Ocenił na: 7 
 
 
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7029 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#5 Wiadomość | 2006-03-31, 12:33 | Ocenił na 8
 
Witam

Kawalek moim zdaniem bardziej podchodzi pod dance :) Najbardziej podoba mi sie oczywiscie klimat. Poczatek jest fajny - padzik w tle ladnie gra; melo wpada w ucho. Utwor utrzymany jest w klimatach ATB, przynajmniej mi sie tak skojarzylo. Basik jest ladnie ulozony. W momencie wejscia perki utwor staje sie jeszcze lepszy. Fajnie to wszystko ze soba wspolgra. Widac ze sie przy tym napracowales. Kawalek jest bardzo dobrze zaaranzowany, i moze sie podobac :)

DJ PAUL napisał/a:Mi sie kawalek podoba, ale jak dla mnie to nizej niz Burning

Burning posiadal swietny wokal, i to wlasnie on w duzej mierze budowal ten niesamowity klimat. W tym utworze troche brakuje porzadnego wokalu, ale i tak prezentuje wysoki poziom :)

8/10

Pozdrawiam
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
DeRelict 
Advanced


Dołączył 6733 dni temu
Posty: 32
Skąd: Bydgoszcz
#6 Wiadomość | 2006-04-01, 23:09 | Ocenił na 8
 
Witam.Troche mnie tu nie bylo , ale nie moja wina.Przesluchalem kawalek i coz moge powiedziec.Jak dla mnie za spokojne i zbyt malo bassu , choc wiem ze tak mialo byc i postaram sie ocenic obiektywnie.Ladne sa te short synthy.Wlasciwie najbardziej mi sie podobaja.Ich barwa.Kick jest wg. mnie troche hybiony.Zbyt delikatny jednak.Nie czuc przez niego w ogole powera.Troche tez mnie drazni jak np pad gra bardziej na prawym kanale.No ale to wklasciwie wszystko z minusow :D Plusow jest duzo wiecej.Kawalek na poziomie ,wykonany poprawnie.Ocenie 8 na 10
Ocenił na: 8 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7175 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#7 Wiadomość | 2006-04-07, 10:30 | Ocenił na 10
 
fale, morze omg <wstydnis>
klimat, tempo - podchodzi mi tutaj pod ATB, natomiast uzyty synth zalatuje PvD, ale to tylko dobrze swiadczy
Łagodnie przechodzisz pomiedzy poszczegolnymi elementami kawalka - chyle czoła przed aranżacją. Niski pad jest świetny, wysoki rewelacyjny.
powiem szczerze, ze ten krotki wokalik wcale mi tu nie pasuje. Przyzwyczailem sie juz ze nie ma zadnych odglosow ludzkiej obecnosci.
Masz u mnie 10 i tyle
Ocenił na: 10 
 
 
York 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6867 dni temu
Posty: 68
Skąd: Poland
#8 Wiadomość | 2006-04-07, 16:04 | Ocenił na 9
 
Witam
Kawałek klimatyczny, jak zawsze u ciebie......napisze krótko, podoba mi sie :)
Pozdro...
Ocenił na: 9 
 
 
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6855 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#9 Wiadomość | 2006-04-08, 16:49 | Ocenił na 7
 
Witaj DJ PAUL...moim zdaniem brzmienia które zastosowałeś są poprostu platykowe i takie nijakie...zaaranżowany poprawnie tylko linia bębnów moim zdaniem jest do poprawienia...bas-nalegam zróbcie Panowie Tracowcy troszkę fajerwerków :) bedzie naprawdę miło...generalnie bardzo klimatycznie i miło...
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6986 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#10 Wiadomość | 2006-04-11, 21:33 | Ocenił na 9
 
Elo Paul...

Pierwsze nutki jakie wchodza chyba tego pianka fałszują... ale tylko pierwszy takt, potem jest juz OK...
Bass fajny, chodź ciut bym zmienił jego barwe...
Pady podobają mi sie ... zresztą zawsze masz je dobrze dobrane :)
Troche przeszkadza mi, że ten motyw (arp z początku) gra cały czas to samo... jak na tło za głośny jak na motyw przewodni zbyt monotonny.
Fajnie później uspokajasz temat... Beat ładnie wchodzi... wokalik dobrze wpasowany i rozwinięcie przyjemne...

Nie wywarło to na mnie takiego wrażenia jak np. Burning, ale napewno swoj klimat ma...

Jak dla mnie troche takie bez "wyrazu" ale jak na Dream to spokojowo może być.

Umiesz lepiej :) i dlatego tylko 8 :)
Choć ze względu na to, że jesteś w ADV (gdzie moim zdaniem być nie powinieneś) to podwyższam na 9 bo nie wielu ADV portafi grać tak jak Ty to robisz.
A wyróżnić Cie czymś napewno trzeba.

Pozdr.
Adix
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6995 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#11 Wiadomość | 2006-04-14, 09:51 | Ocenił na 5
 
witam

ja wiem, że niepowinienem się brać za ocenianie tego co nazywacie transem..ale dla mnie to tylko poprawnie zrealizowane plumkanie..szum fal i niebardzo wyszukane brzmienia..żadnej innowacji..schematyczne przejściówki..no dream to tak..ziewam przy kawie..ogólnie to błędów chyba niepopełniasz, ale i nic nie wnosisz..jedziesz na sprawdzonych patentach..tylko, ze taka "poprawność"tylko jeszcze bardziej mnie zniechęca..

ocena:
wykonanie 8
odbiór2
--------
=5
Ocenił na: 5 
 
 
 
 
wstreciuch.go.pl
 
MepH 
~Moderator~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7175 dni temu
Posty: 439
Skąd: Nowy Sącz
Punkty: 40
#12 Wiadomość | 2006-04-15, 10:49 | Ocenił na 9
 
piękna melodia - barwa :o
czuć zrówno ibize plaże jaki dream z naciskiem na to ostatnie
świetny mastering, synthy i ten tajemniczy głęboki bass z wyciszeniem innych scieżek
no kawał wspaniałej roboty uwielbiam ten tym muzy dodaje do playlisty :)
perka też syczy przyjemnie

Respect
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
...::: przesiadka na Reason 3.0 :::...
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7168 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#13 Wiadomość | 2006-05-03, 22:11
 
Dzieki wszystkim za mile opinie i oceny. Sam wiem, ze kawalek to nie moj szczyt mozliwosci, ale chyba i tak sadzac po opiniach i komentarzach nie jest zle. :)
Średnia: 7,82 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] DJ PAUL - Holidays In The Sun.

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi