Składanki Przeznaczone do wysł...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Składanki BF » Składanki Przeznaczone do wysłania...
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6787 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2006-03-28, 15:16
Składanki Przeznaczone do wysłania... 
Ok jak napisałem wcześniej, tutaj możecie zasugerować jakie utwory mam wysłać do dwóch wytwórnii...
Zapytam sie także czy one muszą być, na składankach wydawanych przez nie, czy na własnych płytach...
P.S.
Można typować tylko utwory z grup:
-NOVICE
-ADVENCED
-PROFESSIONAL


www.bazze-rec.com


www.djpromotion.com.pl
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7154 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#2 Wiadomość | 2006-03-28, 15:24
 
Nerious - Zapominam o Swiecie całym - ale to na pewno nie te gatunki :P
 
 
 
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6997 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#3 Wiadomość | 2006-03-29, 21:24
 
Destiny of Love
DJ Hopeless - 70km (Adix Rebuild RMX)
Event Horizon

...i tyle.

Pozdr.
Adix
:)
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6787 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2006-03-29, 21:55
 
Tylko?
Ok zadzwonię do nich, ale to najwyżej zostanie wydane na ich prywatnych składankach... Nie będzie nazwy "Składanka BF"
Jeżeli chcecie mogę tak wysłać, ale muszę mieć zgodę tych artystów, którzy są na składance...
Dam znać potem... Jutro dzwonię do BZEREC...
Pozdrawiam!
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Zet 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6999 dni temu
Posty: 332
Skąd: Iława
#5 Wiadomość | 2006-03-30, 13:53
 
To moze jeszcze:

Entrance
http://piotrawm.w.interia...%20Entrance.mp3

Explosion Of Sounds
http://piotrawm.w.interia...Of%20Sounds.mp3

State Of Mind
http://piotrawm.w.interia...20Of%20Mind.mp3

:)
 
 
 
 
 
"Aby zdobywać wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtwarzać"
Antoine de Saint - Exupéry (1900 - 1944)
---------------------------------
www.zet.music.prv.pl
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6787 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#6 Wiadomość | 2006-03-30, 13:57
 
Ej to każdy ustawia swoje 3 kawałki??
Ja też dodam 8)

2006-03-30, 18:42 // Dodano
Ludzie zacznijmy od tego, że mam chyba wysyłać składanki, a nie prywatnych artystów... jak tak będzie to pujdę z torbami...
Postaram się wyprować kilku z Was, ale jak mi się tu zejdą wszyscy to będę LiquiBankrutem <lol>
Sorry
ale dajcie mi składanki BF i linki z kawałkami o jakości większej niż 192 kbs
wtedy pogadam z dyrami wytwórnii
a jeżeli komuś znowu coś nie pasuje w sprawie składanek "ewentualnie" publikowanych dzięki mnie to niech zamknie ten temat, a mi da status urlopowicz...
nie mówię o QBSIE
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6997 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#7 Wiadomość | 2006-03-31, 17:27
 
LiquiPower!
To sie robi troche inaczej... Jeśli chcesz dopiero rozmawiać z wydawcą to bierzesz dema do niego i 128kbps w zupełności wystarcza (takie znajdziesz na BF forum)... Jeśli wydawca jest zainteresowany to ustalacie warunki umowy w której zobowiązujesz sie dostarczyć materiał w wysokiej jakości (najczęściej żądają wav'ów), a wydawca zobowiązuje się wydać to co dostarczysz w określonej liczbie egzemplarzy i w określonej promocji (bo kasy za to oficjalnie nie zobaczysz - na umowie też nie będzie słowa o jakichkolwiek pieniądzach. Powód jest prosty - wydawca nie może czerpać kożyści materialnych z twórczości artystów bez zawarcia umowy z ZAiKSem, a tak zapłaci spory tantiem i hologramy za coś takiego... Więc jedyną możliwością wydania jest opcja PROMO bez hologramów).

Pozdr.
Adix

PS.
...i nie oburzaj sie, nikt nie stara sie pomiejszyć twoich chęci, ale zacznij rozmawiać poważnie i konkretnie. Wiem coś o wydawaniu płyt dlatego czytając to co piszesz, troche sie w tym gubie...
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6787 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2006-03-31, 17:33
 
Może i fakt, ale wierz mi reklamę mogę zrobić sporą...
Jeżeli się znasz na prawach autorskich to wytłumacz mi jedną rzecz...
Znajomy producent D-... powiedział mi, że prawa są przyznawane, od razu po pokazaniu utworów publicznie...
a wytwórnia DJ PROMOTION wysyła kawałki od razu po całej polsce...
Jeżeli one się przyjmą wśród publiki to podpisują z artystą umowę na temat współpracy...
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6997 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#9 Wiadomość | 2006-03-31, 20:00
 
Prawo autorskie masz do swojej produkcji już w momęcie jej skończenia, ale nic to z tego... Prawo takowe do utworu musisz zarejestrować, bo w przeciwnym razie przy publikacjach ktoś może podszyć się pod Ciebie i powiedzieć, że dany utwór zrobił on. (i co ? i nic... Jeśli on wcześniej zarejestruje prawo do twojego utworu to możesz sobie darować - utwór jest prawnie jego). Dodać trzeba, że praktycznie nie istnieją sytuacje kradzieży utworu w skali 1:1, zawsze jest to Rebuild ze strony "złodzieja" tak aby miał plik źródłowy, wtedy za nic nie udowodnisz, że coś co Ci ukradł jest twojego autorstwa. Po to jest rejestracja praw i ZAiKS.
Pomijając już powyższy fakt, nie ma w ogóle opcji aby utwory które chcesz wysłać np. do DJ Promotion zostały odtwarzane publicznie gdziekolwiek bez licencjonowania ze strony producenta i ZAiKS'u !! - Tak stanowi prawo !!
Inną rzeczą są nielegalne poczynania ze strony DJ-ów na dyskotekach czy w klubach.... ale to już inna sprawa.

LiquiPower! piszesz rzeczy o których pojęcie masz tylko z podań znajomych producentów czy jakiś ogólnych wiadomości jakie biegają w społeczeństwie muzyków amatorów (i to przez duże "A"). Jek chcesz sie czegoś dowiedzieć to nie słuchaj osób które Ci obiecują złote góry tylko odwołaj sie do źródeł, bo będzie Ci strasznie głupio jak autorzy utworów będą chcieli mnieć zabezpieczenia w postaci oświadczeń ze strony DJ Promotion, a Ci ich poprostu nie będą mogli wystawić... Nie pomyślałeś, że to nie piaskownica i podejście do tematu jest raczej poważne ? Obiecanki cacanki typu DJ Promotion już nie jeden z nas przeszedł i wcale nie było tak świetlanie jak na początku wyglądało. Także jeśli już sie do czegoś zabierasz to z głową i ostrożnie bo nikt tu nie chce być wydymany.

Powyższe napisałem nie aby Cie równać z błotem ale ku twojej przestrodze. Nawet nie wiesz jaki ten rynek jest agresywny jak chodzi o kase.

A żeby nie pozostać gołosłownym tutaj masz tel. do Wydziału Nagrań Mechanicznych ZAiKSu (022) 635 52 53 wew 327, 339 albo bezpośrednio (022) 635 58 76, kierownikiem sekcji umów jest p. Teresa Gurawska. Jeśli bardzo Ci zależy na sprawdzeniu mojej wersji historii o prawie autorskim i jego wykorzystywaniu, czuj sie zobligowany do wykonania powyższego telefonu.

Pozdr.
Adix
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6866 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#10 Wiadomość | 2006-03-31, 20:17
 
Adix ma rację ale nie do końca :)
Dz.U. 1994 Nr 43 poz. 170

Data wydania: 1994.02.23
cz.1 cz.2 cz.3

C z ę ś ć : 2



Rozdział 1
Przedmiot prawa autorskiego

Art. 1.

1. Przedmiotem prawa autorskiego jest każdy przejaw działalności twórczej o indywidualnym charakterze, ustalony w jakiejkolwiek postaci, niezależnie od wartości, przeznaczenia i sposobu wyrażenia (utwór).
2. W szczególności przedmiotem prawa autorskiego są utwory:

1. wyrażone słowem, symbolami matematycznymi, znakami graficznymi (literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne oraz programy komputerowe),
2. plastyczne,
3. fotograficzne,
4. lutnicze,
5. wzornictwa przemysłowego,
6. architektoniczne, architektoniczno-urbanistyczne i urbanistyczne,
7. muzyczne i słowno-muzyczne,
8. sceniczne, sceniczno-muzyczne, choreograficzne i pantomimiczne,
9. audiowizualne (w tym wizualne i audialne).

3. Utwór jest przedmiotem prawa autorskiego od chwili ustalenia, chociażby miał postać nie ukończoną.
4. Ochrona przysługuje twórcy niezależnie od spełnienia jakichkolwiek formalności.

Art. 2.

1. Opracowanie cudzego utworu, w szczególności tłumaczenie, przeróbka, adaptacja, jest przedmiotem prawa autorskiego bez uszczerbku dla prawa do utworu pierwotnego.
2. Rozporządzanie i korzystanie z opracowania zależy od zezwolenia twórcy utworu pierwotnego (prawo zależne), chyba że autorskie prawa majątkowe do utworu pierwotnego wygasły.
3. Twórca utworu pierwotnego może cofnąć zezwolenie, jeżeli w ciągu pięciu lat od jego udzielenia opracowanie nie zostało rozpowszechnione. Wypłacone twórcy wynagrodzenie nie podlega zwrotowi.
4. Za opracowanie nie uważa się utworu, który powstał w wyniku inspiracji cudzym utworem.
5. Na egzemplarzach opracowania należy wymienić twórcę i tytuł utworu pierwotnego.

Art. 3.

Zbiory, antologie, wybory, bazy danych są przedmiotem prawa autorskiego, nawet jeżeli zawierają nie chronione materiały, o ile przyjęty w nich dobór, układ lub zestawienie ma twórczy charakter, bez uszczerbku dla praw do wykorzystanych utworów.
Art. 4.

Nie stanowią przedmiotu prawa autorskiego:

1. akty normatywne lub ich urzędowe projekty,
2. urzędowe dokumenty, materiały, znaki i symbole,
3. opublikowane opisy patentowe lub ochronne,
4. proste informacje prasowe.

Art. 5.

Przepisy ustawy stosuje się do utworów:

1. których twórca lub współtwórca jest obywatelem polskim lub
2. które zostały opublikowane po raz pierwszy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej albo równocześnie na tym terytorium i za granicą, lub
3. które zostały opublikowane po raz pierwszy w języku polskim, lub
4. których ochrona wynika z umów międzynarodowych.

Art. 6.

W rozumieniu ustawy:

1. utworem opublikowanym jest utwór, który za zezwoleniem twórcy został zwielokrotniony i którego egzemplarze zostały udostępnione publicznie,
2. opublikowaniem równoczesnym utworu jest opublikowanie utworu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i za granicą w okresie trzydziestu dni od jego pierwszej publikacji,
3. utworem rozpowszechnionym jest utwór, który za zezwoleniem twórcy został udostępniony publicznie.

Art. 7.

Jeżeli umowy międzynarodowe, których Rzeczpospolita Polska jest stroną, przewidują dalej idącą ochronę, niż to wynika z ustawy, do nie opublikowanych utworów obywateli polskich albo do utworów opublikowanych po raz pierwszy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub równocześnie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej albo opublikowanych po raz pierwszy w języku polskim - stosuje się postanowienia tych umów.
Rozdział 2
Podmiot prawa autorskiego

Art. 8.

1. Prawo autorskie przysługuje twórcy, o ile ustawa nie stanowi inaczej.
2. Domniemywa się, że twórcą jest osoba, której nazwisko w tym charakterze uwidoczniono na egzemplarzach utworu lub której autorstwo podano do publicznej wiadomości w jakikolwiek inny sposób w związku z rozpowszechnianiem utworu.
3. Dopóki twórca nie ujawnił swojego autorstwa, w wykonywaniu prawa autorskiego zastępuje go producent lub wydawca, a w razie ich braku - właściwa organizacja zbiorowego zarządzania prawami autorskimi.

Art. 9.

1. Współtwórcom przysługuje prawo autorskie wspólnie. Domniemywa się, że wielkości udziałów są równe. Każdy ze współtwórców może żądać określenia wielkości udziałów przez sąd, na podstawie wkładów pracy twórczej.
2. Każdy ze współtwórców może wykonywać prawo autorskie do swojej części utworu mającej samodzielne znaczenie, bez uszczerbku dla praw pozostałych współtwórców.
3. Do wykonywania prawa autorskiego do całości utworu potrzebna jest zgoda wszystkich współtwórców. W przypadku braku takiej zgody każdy ze współtwórców może żądać rozstrzygnięcia przez sąd, który orzeka uwzględniając interesy wszystkich współtwórców.
4. Każdy ze współtwórców może dochodzić roszczeń z tytułu naruszenia prawa autorskiego do całości utworu. Uzyskane świadczenie przypada wszystkim współtwórcom, stosownie do wielkości ich udziałów.
5. Do autorskich praw majątkowych przysługujących współtwórcom stosuje się odpowiednio przepisy Kodeksu cywilnego o współwłasności w częściach ułamkowych.

Art. 10.

Jeżeli twórcy połączyli swoje odrębne utwory w celu wspólnego rozpowszechniania, każdy z nich może żądać od pozostałych twórców udzielenia zezwolenia na rozpowszechnianie tak powstałej całości, chyba że istnieje słuszna podstawa odmowy, a umowa nie stanowi inaczej. Przepisy Art. 9 ust. 2-4 stosuje się odpowiednio.

2006-03-31, 21:17 // Dodano
więcej na: http://www.prawo.psm.pl/?x=D1994_43_170_1#R2
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6997 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#11 Wiadomość | 2006-03-31, 20:37
 
ix... Pisałem to głównie pod adresem DJ Promotion...

...a to na potwierdzenie

"22 pa�dziernika 2003 odbyło się spotkanie reprezentacji dj-ów z przedstawicielami ZPAV,ZAiKS i firm fonograficznych, po�więcone m.in. sprawie odtwarzania płyt CD-R. Wyniki rozmów sš jednoznaczne : Można je wykorzystywać , ale wyłšcznie na no�nikach autoryzowanych przez nich i przez ZaiKS. Autoryzowanych tzn. licencjonowanych. Nie ma możliwo�ci zgodnych z prawem, które pozwalajšcych na indywidualne przegrywanie utworów z nieautoryzowanych żródeł i wykorzystywanie ich do celów odtwarzania publicznego. Podobno dopuszczalna jest opcja zgrywania posiadanych płyt oryginalnych na jednš płytę CD-R ( pod bezwzględnym warunkiem posiadania oryginałów), ale przy zachowaniu procedury przewidzianej prawem, czyli uzyskaniu licencji od producenta czyli wydawcy oraz zgłoszeniu w ZAiKS-ie."

Pozdr.
Adix

PS.
ix... trza było nie wklejać całej ustawy o prawiue autorskim... heheh :)
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6787 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#12 Wiadomość | 2006-03-31, 22:22
 
O żesz mam lekturę na wieczór <lol>
Adix napisał/a:x... trza było nie wklejać całej ustawy o prawiue autorskim... heheh :)

Nigdzie nie mogłem znaleźć :P

2006-03-31, 23:32 // Dodano
Adix napisał/a:LiquiPower! piszesz rzeczy o których pojęcie masz tylko z podań znajomych producentów czy jakiś ogólnych wiadomości jakie biegają w społeczeństwie muzyków amatorów (i to przez duże "A"). Jek chcesz sie czegoś dowiedzieć to nie słuchaj osób które Ci obiecują złote góry tylko odwołaj sie do źródeł, bo będzie Ci strasznie głupio jak autorzy utworów będą chcieli mnieć zabezpieczenia w postaci oświadczeń ze strony DJ Promotion, a Ci ich poprostu nie będą mogli wystawić... Nie pomyślałeś, że to nie piaskownica i podejście do tematu jest raczej poważne ? Obiecanki cacanki typu DJ Promotion już nie jeden z nas przeszedł i wcale nie było tak świetlanie jak na początku wyglądało. Także jeśli już sie do czegoś zabierasz to z głową i ostrożnie bo nikt tu nie chce być wydymany.

Po pierwsze:
To ja płacę ze wysyłanie wszystkiego do wytwórnii
Po durgie:
Dajecie mi tylko Swoje dane
Po trzecie:
Uprzedzam ZAWSZE, że w razie nie wydania utworów przez wytwórnię nie ponoszę ŻADNEJ odpowiedzialności
Po czwarte
Ustalam z artystami ZAWSZE jak ma wyglądać Ich dokument, który mam wysłać
Adix napisał/a:Prawo autorskie masz do swojej produkcji już w momęcie jej skończenia, ale nic to z tego... Prawo takowe do utworu musisz zarejestrować, bo w przeciwnym razie przy publikacjach ktoś może podszyć się pod Ciebie i powiedzieć, że dany utwór zrobił on. (i co ? i nic... Jeśli on wcześniej zarejestruje prawo do twojego utworu to możesz sobie darować - utwór jest prawnie jego). Dodać trzeba, że praktycznie nie istnieją sytuacje kradzieży utworu w skali 1:1, zawsze jest to Rebuild ze strony "złodzieja" tak aby miał plik źródłowy, wtedy za nic nie udowodnisz, że coś co Ci ukradł jest twojego autorstwa. Po to jest rejestracja praw i ZAiKS.
Pomijając już powyższy fakt, nie ma w ogóle opcji aby utwory które chcesz wysłać np. do DJ Promotion zostały odtwarzane publicznie gdziekolwiek bez licencjonowania ze strony producenta i ZAiKS'u !! - Tak stanowi prawo !!


OGŁOSZENIE DJ PROMOTION
Kod:
masz skończoną produkcję w klimacie House (vocal,tech, electro) lub techno,trance i ich pochodne ? Prześlij nam demo ! Najlepsze nagrania wydajemy od razu na naszych płytach promo (winylach i CD) - w Polsce i rozsyłamy do blisko 500 dj-ów w Polsce . Przysyłają oni potem swoje oceny , które opracowujemy Najlepiej ocenione utwory przez polskich dj-ów wydajemy potem na zachodzie (Niemcy, Włochy, Benelux, Anglia) tel. czynny po 13.00 Nasza lista DJ TOP 50 jest oficjalną polską listą reprezentującą Polskę w zestawieniu TOP 100 EUROPEAN DANCE TRAX.
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6997 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#13 Wiadomość | 2006-03-31, 22:46
 
Dobra Liqui...
Poczekajmy na ich propozycje umowy, wtedy zobaczymy cos jest i jak.
Nie ma sensu teraz kontynuawać tego tematu :)
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6787 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#14 Wiadomość | 2006-03-31, 23:04
 
Masz rację... Jak się okaże, że w ch... Walą w tych wytwórniach to kończę z muzą...
Chodzi mi oczywiście, że jeżeli w razie zaakceptowania utworów nie zostaną przez nie wydane...
Ok ja sobie wezmę urlop na tydzień :)
Pozdrawiam!
Po tygodniu chyba wystartuję na PRO, ale to już nie na temat...
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6857 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#15 Wiadomość | 2006-04-08, 21:02
 
LiquidPower: proponuję również zapisać się na listę dyskusyjną CC (Creative Commonds). Oni też często piszą bardzo ciekawe rzeczy :)
Ja wychodzę z założenia, że wszystko nastąpi w swoim czasie :)
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
hope 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7187 dni temu
Posty: 926
Skąd: Lublin
Punkty: 47
#16 Wiadomość | 2006-04-10, 19:30
 
Jak już coś wyjdzie to dajcie mi jakoś znać zakupie sobie ze 2 plytki.
 
 
 
 
Leafy 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6632 dni temu
Posty: 12
Skąd: Szczecin
Punkty: 4
#17 Wiadomość | 2006-05-30, 13:55
 
Witam ;]

Moje songi :)

Littoral Twilight

Resignation

Souls In Motion - Moments Of Anxiety (Synthetic Substance Remix) <- Melodia SIM, wykonanie techniczne i playlista - SynthSubs :)

Bedzie potrzebna lepsza jakość, dajcie znac, bo najpierw chce sie dowiedziec, czy w ogóle to sie nadaje ;]
 
 
 
 
 
Synthetic Substance
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7187 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#18 Wiadomość | 2006-05-31, 20:32
 
Chyba nie ten temat :>
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Składanki BF » Składanki Przeznaczone do wysłania...

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi