Loominator - Revolution
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał]Loominator - Revolution
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#1 Wiadomość | 2004-12-14, 17:50
[finał]Loominator - Revolution 
http://members.lycos.co.u...0Revolution.mp3

jesli istnieje taka kategoria jak klubb-trance to to chyba to :wink:
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#2 Wiadomość | 2004-12-14, 18:23
 
jak dla mnie za mdly bass - cos tam gra ale kiepsko go slychac
jak zwykle sie musze przyczepic do czegos co mnie kluje w ucho - intro sobie leci zaczynasz basem na 2 nutach - wchodzi zaraz pad i idzie na 3 nutach - czegos nie rozumiem? no i na niesczescie tak jest w calym kawalku

lead ala Tabriz - wszyscy tym katujecie bede musial polubic taki instrument i sam cos zrobie z takim nord leadem - czy co to tam jest

pozniej kawalek gra dobrze jednynie do czego sie mozna przyczepic to do tego ze pozniej powtarzasz motywy wczesniejsze

ogolnie kawalek z tych Twoich lepszych
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
Chris dela Rosa 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7111 dni temu
Posty: 151
Skąd: Stargard Szczeciński
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2004-12-14, 19:22
 
Kawalek fajny... moze troche malo sie dzieje i jak dla mnie ten lead jest troche dziwny ;) ale breakbeat extra i za to u mnie duzy plus bo ja kocham breakbeaty :D 7/10... Ciekawe wokale :)

Pozdro
 
 
 
 
 
<big_flp>
:!: ...::Underground Music::... :!:
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#4 Wiadomość | 2004-12-15, 21:46
 
fajny bassik ale jakos tak dziwnie "plywa". padzik niezly, "go" nie potrzebne, melo fajne ale okrotny falsz na wyprowadzeniu (1:37). "dreaming" tez nie potrzebny i to przejscie... tez do d... ogolnie kawalek niezly ale masz duzo do poprawy master, bassik, przejscia. reszta tj melo pady cholernie mi sie podobaja :!: moze jakis konkursik na remix?? :wink: zamiast revolution dalbym tutaj cos z lataniem "flying saucer" albo cos takiego :wink:
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
JTM 
VIP


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#5 Wiadomość | 2004-12-16, 13:55
 
Stopka fajna . Mogles jej podbic o kilka dB czestotliwosci 8 KHz na eq.Bass moze byc. 0.15 fajne ten wokalik zawsze masz fajne do tego fajny pad wchodzi i wszystko ladnie gra. 0.29 wchodzi perka ktora jest dobra.
0.44 super melo wchodzi na padzie. Podkreslam ze super ten pad jest. 0.58 synth co wchodzi jest sredni a melo na nim jest troche zbyt chaotyczna w stosunku do tego pada. 1.12 puszczasz to z kickiem po uprzednim krzyknieciu GO!!!!!!! :wink: Ten motyw nie jest zły tylko po tych padach spodziewałem sie czegos delikatniejszego no ale to moje zdanie wiec sie nie musisz niczym sugerowac. 1.39 podobaja mi sie takie przestoje . Po czym zmiana bitu to tez bardzo lubie . 2.08 zas super wokal. Loom zaczynam byc zazdrosny. 2.14 dosc przyjemny ten motyw. I do konca juz tylko powtarzasz motywy wczesniejsze ale nie mowie ze to jest błędem. :wink:

Utwór dosc przyjemny choc nie porywa. Technicznie wydaje sie byc w pozadku. Brzmienia kreciles chyba na vanguardzie. Ogolnie produkcja na poziomie 8)
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
ProSilence 


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 14
Skąd: Świdnica
Punkty: 5
#6 Wiadomość | 2004-12-17, 21:01
 
Jak dla mnie basik jakiś nie wiem nie pasuje poprostu. Technicznie ok. barwy bobrze dobrane ładnie sie wszysko zgrywa. Pady spox podobają mi się.Jedno ale ,Jak chcesz zrobć dziurkę w nagraniu to powinieneś to lekko podkreślić w tym przypadku wokalik kobitki i krzyk tłumu ,Ja bym na to nałożył większy reverbik jakis crash i było by troszkę lepiej .Ale to tylko moje skromne zdanie.

pozdro
 
 
 
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał]Loominator - Revolution

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi