Kret
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Aktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [zgłoszenie] Kret

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (1) : Adv (12) : Nov (0) : Średnia (5,5)

 
Kret 
Advanced


Dołączył 6691 dni temu
Posty: 30
Skąd: Opole
#1 Wiadomość | 2006-03-23, 11:40
[zgłoszenie] Kret 
Witam,

jakiś czas nie miałem dostępu do wszechobecnego netu, a i pomysł zajrzenia Tu do Was nie napadł mnie jakoś strasznie:) Przepraszami, czasem bywa, strasznie zagonione czasy mamy:)

Widziałem, że coś tam się działo z naszym zgłoszeniem i nie za bardzo wiadomo było co robić, jeżeli więc pozwolicie zgłoszę nasze piosenki raz jeszcze:)
Oto linki do nich:
http://vaitek.gtn.pl/arek...0for%20Sign.mp3
http://vaitek.gtn.pl/arek_www/Ageing.mp3
http://vaitek.gtn.pl/arek_www/Get%20Away.mp3

Każde z tych nagrań realizowane było w innym studio, nad każdym pracował inny realizator i zdaję sobie sprawę, że mają jeszcze mnóstwo mankamentów:)
Tym razem, żeby nie zgłaszać tego samego co poprzednio, ośmieliłem się podać linki do wersji anglojęzycznych naszych utworów:)

Na dodatek, chciałbym dołączyć swoje nagranie jakie czas temu popełniłem:

http://vaitek.gtn.pl/arek_www/piano.mp3

To była praca domowa na CuBase i to jak się nie myle w wersji 3.7:)

Pozdrawiam wszystkich ciepło:)

Arek "Kret" Kondrowski
www.barracuda.com.pl
Ostatnio zmieniony przez Taurus Stratus 2006-03-24, 00:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
 
Arek "KRET" Kondrowski
www.barracuda.com.pl
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7151 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#2 Wiadomość | 2006-03-24, 00:43 | Oddał głos na Advanced
 
Juz przy poprzednim zgloszeniu napisalem....
Cytat:: ...Hmmm....
Urwaliscie sie z Radiopositive? :)
Znowu porownania :) - kiedys dawno temu byl taki zespol Bank :) i Azyl P :P i Fatum :P
Jezeli taki rodzaj muzyki mozemy przyjac na tym Forum to jestem jak najbardziej na TAK - ale obiecuje bede po zespole jezdzil ile wlezie przy nowych kawalkach :), bo jest troche bledow ktore trzeba ponadrabiac...



A teraz, shooooot box, czesciowo rozczarowalem sie :( - realizacja tych kawalkow to jest makabra.... Nie wiem kto robil master ale wyglada na to ze ktos sie dorwal do konsolety zaczal mieszac pokretlami i suwac suwakami jak chcial.... O co mi chodzi... Vocal jest za bardzo wypchany do przodu, baniaki i bass gdzies tam sa ale gdzie? gitara(y) eventualnie sa jakos tam poustawiane...
I, Sorry Guys, Prosze nie Obrazcie sie, naprawde zostawcie narazie anglojezyczne texty na boku. Po drugie vocal brzmi falszywie tak jakby wlasnie ten co spiewa bardziej koncentrowal sie na wymawianiu slow (w tym akuratnie temacie -spiewanie) niz na spiewaniu. Tonacja vocalu nie zgadza sie z pozostala czescia kapeli....
Wiec po wysluchaniu tych kawalkow nie bardzo weim jak zaglosowac.... Nie chce aby ktokolwiek z Was (Zespol i BF Ludzie) mnie zle zrozumieli ale rock i metal i tym podobne to jest moje dzienne pozywienie i tutaj jestem rozdarty...

Powiedzmy ze bede na Adv ale tak jak napisalem wyzej (patrz quote) bede po Was jezdzil - ;) :) :P OK?

Pozdrawiam

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Kret 
Advanced


Dołączył 6691 dni temu
Posty: 30
Skąd: Opole
#3 Wiadomość | 2006-03-24, 07:42
 
A wiem, że będziesz:) Już kiedyś tak napisałeś i bardzo dobrze:) Każda opinia jest ważna, każda, która może coś wnieść konstruktywnego:)
Dzięki:)

Kret
 
 
 
 
Arek "KRET" Kondrowski
www.barracuda.com.pl
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6829 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#4 Wiadomość | 2006-03-24, 16:41 | Oddał głos na Advanced
 
Waiting for sign-...Panowie apeluję o śpiewanie w naszym ojczystym języku bo angielski wokal mnie poprostu kół w ucho...są dwa wyjścia albo zmienić wokalistę na takiego który dobrze śpiewa po angielsku albo śpiewać proszę w naszym rodzimym języku...o muzyce już się wypowiadałem w poprzednim zgłoszeniu...
Ageing-tego kawałka nie słyszałem ale od pierwszych dzwięków przypominał Tool, dobry numer wokal całkiem całkiem,efekt nałożony na wokal więc... ;)
...proponuję pogadać z kolegą Zlk nagrać ściezki dać mu do poskładania, a realizatorów z którymi pracowaliście-zwolnić :)
Advanced
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7142 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#5 Wiadomość | 2006-03-24, 18:16 | Oddał głos na Advanced
 
Nie najgorzej to wszystko wyglada. Dzwieki dobrze dobrane, slowa tez dobrze dobrane. Nie jest to moze muza pierwszych lotow, ale da sie jej sluchac i nie jest zle wykonana. Jestem za advanced.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
fungky 
Advanced


Dołączyła 6684 dni temu
Posty: 175
Skąd: Puławy
#6 Wiadomość | 2006-03-24, 19:06 | Oddała głos na Advanced
 
cos w Was jest :P
 
 
 
 
Kinetic Jane is in the plane
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7140 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#7 Wiadomość | 2006-03-24, 21:56 | Oddał głos na Advanced
 
AGEING
no mocno mocno jak dla mnie ;-)
Niemniej słychać, że nei jest to młócka gitarowa - gitary działają tak, jak chcecie a nie jest tak, że samo ładowanie czymś ostrym ma znaczenie.
Rozwinięta melodyka działa zdecydowanie na Waszą korzyść.Modyfikacje końcówek zwrotek czy refrenó świadczą o tym, że chcecie zaskoczyć słuchacza - bardzo dobrze :-)
Odrobinę za mocno wybijają się ridy na pierwszy plan w stosunku do reszty perkusji. Kwestia realizacji. Za słaba reszta perkusji w porównaniu do gitar.
Melodycznie i aranżacyjnie ok - realizacyjnie do dopracowania.

GET AWAY
Gitara z kaczką brzmi fajowo - zagrywka, przester i kaczka - świetne :-)
Brzmienie głosu wokalisty ciekawe - natomiast śpiew jakiś taki beznamiętny.....
Podoba mi się ten podwójno potrójny riff gitarowy - prosty ale ciekawy.
Tym razem refren ma za dużo wspólnego z popem.... rozmiękcza utwór.
Przydałaby się jeszcze jakaś częśc do zabawy gitarą - solo gitary, solo perkusji, solo basisty.... co kto woli - ale mogłoby się znaleźć ;-)

PIANO
Fatalne brzmienie instrumentu. Tego nie mogłem nei napisać.
Gdy wchodzi szybsze granie na pianie to robi się jeszcze bardziej sztucznie - kwantyzacja i takie tam.
Buildup ;-) Taka rozweselona Kobranocka z tego wyszła ;-) W sumie fajne - gdyby wymienić brzmienie pianina to - biorąc pod uwagę całą resztę - byłbym fanem tego utworu :-) Serio - bardzo mi się podoba.
Optymistyczny i taki..... trochę retrock ;-)
Bardzo mi się podoba <ok>
Aranż poprawny, brzmieniowo takie trochę garażowe.
Nie czepiam się specjalnie bo naprawdę numer świetny :-)

WAITING FOR SIGN
Tu wracacie do Waszego brzmienia :-)
Numer jak numer - nie zachwyca mnie jak na razie specjalnie. Taka mieszanina Agnieszki Chylińskiej z Bajmem - mam nadzieję, że się nei obrazicie (ja bym się obraził :P). Numer po prostu średni...

Ogólnei rzecz ujmując (jak i poprzednio) chętnie zagłosuję na Adv dla Was.
Po pierwsze dltego, ze brakuje tu kogoś takiego jak Wy (Ty Kret) i po drugie dlatego, ze żywe granie wzbudza we mnei szacunek ogromy - swego czasu byłem gitarzystą w zespole i pamiętam te emocje iskrzenia na próbach ;-) Możliwości improwizacji są wtedy ogromne a właśnie improwizację uważam za szczyt satysfakcji muzyka :-)
Witam zatem ponownie i cieszę się, ze nei zrezygnowaliście z BF :-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6779 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#8 Wiadomość | 2006-03-24, 23:58 | Oddał głos na Advanced
 
Ja już na Was głosowałem, nie zmienię zdania.
Ale proszę o aktywne działanie na BF, bo to miejsce działa na wzzajemnej współpracy, ja osobiście bardzo chętnie dowiedziałbym się czegoś od Was, bo widać, że macie jakieś tam doświadczenie chyba niemałe. A chętnie dlatego, bo gracie muzykę w której najlepiej się czuję i chętnie grałbym podobnie gdybym miał sprzęt i basistę :P HEH

Ageing - piękny utwór, proponuje jezyk polski i lepsze brzmienie.

ix_peter napisał/a:proponuję pogadać z kolegą Zlk nagrać ściezki dać mu do poskładania, a realizatorów z którymi pracowaliście-zwolnić :)

heh, no cóż faktycznie brzmioenie trochę archaiczne. Ja bym to inaczej zrealizował. Gracie3 bardzo równo i czysto, niech przykładem do naśladowania brzmienia będą takie polskie zespoły jak Riverside, Indukti, czy nieznane choć zaje**** Ctrl-Alt-Del.
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6820 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#9 Wiadomość | 2006-03-25, 11:28 | Oddała głos na Advanced
 
Waiting...
Pierwsze skojarzenie - IRA ;) i jej album "1993" ;) ech... dobre czasy. Dobre, mocne granie. A mimo to... troszkę mi się dłużyło.
Brakowała mi "dodatków". Wokal czasem niedociągał do wysokich tonów, brakowała w górnych partiach siły.. Zabrakło mi powera w głosie.
Bo w gitarach było tej siły bardzo dużo. Podoba mi się ten kawałek. Ładnie, równo zagrany.
Solóweczki bardzo fajniusie :D tylko ten wokal.... jakoś mi nie pasuje... :/ słychać duszenie dźwięków.
Słowa bardzo interesujące i fajnie, że śpiewacie po angielsku.

Ageing
Ojej... jak mi trzeszczą głośniczki. :( co to za przestary...? Tu wokal całkiem lepiej się sprawuje, a skojazyło mi się teraz z Korn'em ;)
Skojażenie przemija, gdy wchodzi refren. Podoba mi się w tym uwtorze dynamika utworu. Wiele przejść, wiele partii, a jednocześnie wszystko trzyma się spójnie.
Utworek zdecydowanie lepszy od poprzedniego.

Get Away
Hmmm... ano ciężki ten bit. Bardzo spowalniający wszystko. To "foot" na początku z takim fajniusim polskim akcentem zaśpiewane :D
Ten kawałek chyba najlepiej nagrany ze wszystkich :) Nic mi nie trzeszczy, słyszę ładnie haciki :)
Słyszałaby tu jednak jakieś większe modulacje głosowe, większą dramaturgię, bo owszem - jest smutno, ale jest też cieżko. Czuję się jak w ciężkiej,
metalowej lokomotywie, a nie w rozpędzonym pociągu gnającym na kres trasy.
Pod koniec już mi się kawałek nudził :/

Podsumowując.
Początkującymi to nie jesteście ;) Z całym szacunkiem zasługujecie na Advanced. Mimo Waszych zdolności gry na instrumentach,
komponowaniu i poczucia rytmu, nie zostałam powalona na kolana Waszymi utworkami. Brakuje mi tu pewnej orginalności.
Czegoś czym zaskoczycie. Czegoś albo z mega pazurem wymalowanym w czerwone szlaczki, albo czegość dziwnego (może więcej pianina w tych utworach?
może wspomoganie CuBase jakoś urozmaici utwory zespołu).

Powodzenia!
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6717 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#10 Wiadomość | 2006-03-25, 16:51 | Oddał głos na Advanced
 
Waiting for" a" sign - wokal jest tragiczny jesli chodzi o jakosc, ogolnei poskladane tak nijak.. melodyczne fajnie .. aranzacyjnie tez, za malo czystosci w kawalku.. co do akcentowania.. mzoe nie jest jeszcze tak zle jesli chodzi o angielski.. ale jeszcze duzo roboty z dykcja .. :) solóweczka mi sie podoba ;) jakosciowo tylko kawalek lezy :)

Ageing - oj poczatek to juz owogle chyba nie wiedzial co to poprawny miks.. papka instrumentow nalozonych an siebie.. gdzies tam slychac gitarke.. i jeszcze cos.. sekcje perkusyjan zaglusza strasznie poszczegolne slady utworu.. wokal j/w za cicho brak powera i czystosci.. melodia jednakze znowu fajna :) klimat utwokri maja sa jednak fatalnie zlozone.... dobra lecim dalej :)

Get away - znowu gitary przytlumione :) ale melodia znowu mi sie podoba .. i zamysl .. konstrukcja kawalka bardzo fajna .. wokal j/w :P ale zaspiewane porzadnie bym powiedział. troche gitarki mi pod systemof a dawn podchodza.. tylko ze spokojniej zagrane :) w ogóle kawalek spokojny :D calkiem niezly.. realizacja.. tka sobie.. narazie najbaridzej mi sie podoba ;)

Piano - ale pianino to trcohe cukierkowo brzmi i jak nie pianino :D oj poczatek jak do jakiegos.. niskobudzetowego filmu roamntycznego.. potem wchhopdzi perka.. i calkiem fajne.. z tym mi sie od razu nasywa porownanie do innych utowrow z lat 80 gdzie bylo grane pianinko w takim tempie :) i troche kiepsko przy tym porownaniu to wypada.. soloweczki na gitarze abrdzo ladne.. jednak utworek ogolnie przecietny...

no coz kawalki przecietne.. no Get Away calkiem jest dobry realizacja lezy, obrobka wokalu tez nie za bardzo.. ale gra na isntrumentach ladne meelodie bo ata tresc utworow.. ladne aranzacje .. dla mnie Advenced.. z tym ze duzo rzeczy do poprawy :)
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Kret 
Advanced


Dołączył 6691 dni temu
Posty: 30
Skąd: Opole
#11 Wiadomość | 2006-03-27, 07:20
 
W imieniu swoim jak i reszty zespołu bardzo dziękuję za konstruktywne opinie dotyczące naszej twórczości:)
Tak jak napisałem w zgłoszeniu, każda z tych piosenek była robiona w innym miejscu i realizowana przez innego człowieka, stąd różnice w brzmieniach, miksach i masterach. Sami dobrze wiecie, ze co odsłuch i pomieszczenie to sprawy mają się zupełnie inaczej:)
Mała uwaga do "piano":) To zabawka:) Zostałem kiedyś poproszony o zrobienie paru rzeczy do filmu i zacząłem. To jest domowa produkcja mająca na celu ocenę kompozycji, stworzenie tempa i takich tam paru innych pierd***:) Oczywiście z pracy nic nie wyszło (i to jeszcze przed przesłuchaniem moich propozycji:)), a został pomysł. Na BARRACUDĘ to się nie nadaje ale ciekaw byłem Waszych opinii, dziękuje:)
Padła prośba o parę informacji o nas. Oto garść:) W zasadzie wszyscy juz uzyskaliśmy podwójne prawo wyborcze, jeżeli chodzi o lata:) Muzyką bawimy się już, hmmm ze dwie dekady:) Dorośliśmy w końcu do stwierdzenia, że nie ma złotego środka i trzeba robić swoje, szukając miejsca na swoją twórczość. Ocieraliśmy się o projekty mniej lub bardziej zawodowe, zloty takie jak KFPP Opole, Węgorzewo, Droga do Gwiazd i parę innych wciąż poszukując. Tworząc BARRACUDĘ, przestaliśmy szukać zaistnienia na rynku, tym bardziej, że nasz rynek jaki jest każdy z Was wie:) Postanowiliśmy, że będziemy tworzyć muzykę bez kompromisów, czy myślenia gdzie by to można sprzedać. Ta muzyka to my, a raczej to co siedzi w nas i długo nie miało ujścia.
Hmmm, generalnie to wszystko:)
W razie jkichkolwiek wątpliwości chętnie odpowiem na pytania:)
Dziękując raz jeszcze pozdrawiam ciepło, miłego początku tygodnia:)
Kret
 
 
 
 
Arek "KRET" Kondrowski
www.barracuda.com.pl
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6820 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#12 Wiadomość | 2006-03-29, 09:05
 
a u nas jest taki pub Baracuda :D
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
kednopser 
Novice


Dołączył 6650 dni temu
Posty: 83
Skąd: Ozimek
Punkty: 22
#13 Wiadomość | 2006-03-29, 09:51 | Oddał głos na Advanced
 
Hey : ) Wiem, że mój głos już wiele nie zmieni, ale daję ADV. Za to, że gracie naprawdę dobrze i całość brzmi dosyć profesjonalnie.
A czego oczekuję w przyszłości od Waszej muzyki? Oczekuję jakiejś rewolucji dźwiękowej, może dłuższych partii solowych, jakiegoś eksperymentu, czegoś co wyróżni Wasz zespół, na tle pozostałych, grających w podobnych klimatach. Pozdrawiam : )
 
 
 
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7003 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#14 Wiadomość | 2006-03-29, 10:06 | Oddał głos na Advanced
 
Witam

Waitnig For A Sign

Dobrze zaaranzowany kawalek. Solowka na gitarze jest swietna. Wokal przydalo by sie poprawic, bo jest troche za cichy i jakosciowo nie jest najlepszy. Ogolnie kawalek wykonany jest poprawnie. Za ten numer daje (+) :)

Ageing

Tu jest juz troche gorzej. Calosc brzmi strasznie chaotycznie. Poza tym przy sluchaniu tego numeru moje glosniki zaczely wydawac jakies nieprzyjemne dla ucha odglosy ;) Po raz kolejny wokal jest zgrany za cicho - jakosciowo slaby. Pomysl fajny, ale wykonanie srednie.

Get Away

Ten numer chyba najbardziej przypadl mi do gustu. Fajna melodia, no i dobrze wykonany wokal (chociaz jakosciowo caly czas kuleje) ;) Musze przyznac ze glos do tego gatunku muzycznego masz idealny. Gitary sa swietne :)

Piano

To pianino brzmi jakos sztucznie. Odnosze wrazenie ze niektore dzwieki sa zagrane przypadkowo. Perka, i solowki na gitarze sa dobre :) Taki pozytywny utworek Wam wyszedl. Pomimo slabych brzmien, i sztucznego pianina numer cos w sobie ma, bo bardzo fajnie sie go slucha. Podobalo mi sie :D

Bez zadnych watpliwosci - Advanced

Pozdrawiam
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6829 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#15 Wiadomość | 2006-03-29, 20:02
 
Not4uS napisał/a:Tu jest juz troche gorzej. Calosc brzmi strasznie chaotycznie.
...żaden chaos....w tym kawałku jest wszystko na swoim miejsecu...niestety większość słucha plastyku...a tam nie koniecznie jest miejsce na dziwne zagrywki,jeszcze dziwniejsze aranże....generalnie ten kawałek to KWINteSEncja rocka...
Mam nadzieję żeNot4uS się nie obrazi...
Pozdrowionka
Ostatnio zmieniony przez ix 2006-03-29, 20:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6750 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#16 Wiadomość | 2006-03-29, 20:09 | Oddał głos na Advanced
 
Powiem ogólnie o utworach...
Czegoś mi w nich brakuje... Daj w nie więcej serca...
Po za tym... Nie mam większych zastrzeżeń do utworów...
Chociaż to nie moje klimaty to:
ADVENCET i nie zmienia się nic <lol>
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6960 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#17 Wiadomość | 2006-03-30, 00:15 | Oddał głos na Professional
 
Witam...

Waiting for sign
Elektryka naprawde fajowa...
Bassówka też niezła...
Perkusja standart jak na ten gatunek.
Wokal... cieżko mi coś na ten temat powiedzieć bo nie wydaje sie być niepasujący ale z drugiej strony nic sobą nie wnosi (czasami nawet fałszuje - szczególnie pod koniec to słychać).
Solówka na gitarze wyśmienita...

Ciekawe ale na tym koniec.

Ageing

Znowu gitarka kozak.
Już na pierwszy "słuch" wokal wydaje sie dużo lepszy niż u poprzedniczki.
Reszta standart rockowy (co nie oznacza, że coś jest nie tak jak powinno). ;)

Get Away

Fajny efekt Wah-wah na gitarce...
Troche spokojniejszy kawałek, osobiście Ageing był w tempie bardziej mi pasującym ale to moja subiektywna opinia.
Wokal OK.


Meritum.
W waszej muzyce nie zmienia sie dużo... W zasadzie gracie tylko na elektryku,basie i perkusji. Mimo to efekt jaki do tej pory uzyskaliście jest bardzo dobry jeśli chodzi o ten gatunek muzyki (ja niestety nie jestem jej strasznym znawcą, już lepiej w ocenie rocka wypadnie ix_peter bo on też go gra).
Technika stoi na wysokim poziomie, aranżacje są ciekawe, mastering studyjny... Co tu dużo mówić... u mnie macie jeśli chodzi o ten gatunek muzyki przyzwolenie na PRO.

Pozdr.
Adix
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Kret 
Advanced


Dołączył 6691 dni temu
Posty: 30
Skąd: Opole
#18 Wiadomość | 2006-03-30, 07:16
 
Dziękuję za kolejną garść przychylnych głosów:)
W zasadzie utwierdzacie nas w przekonaniu co trzeba by poprawic, gdyby utwory te znalazły się w końcu na jakiejś płycie. Nasze wrażenia są bardzo podobne, wszak to tylko nagrania DEMO:)
Niemniej jednak bardzo dziękuję raz jeszcze. Mam nadzieję, że nasze doświadczenie muzyczne przyda sie użytkownikom tego forum:)
Pozdrawiam
Kret

ps.Tiffany, wiem o tym pubie. Był nawet pomysł zagrania w nim jednak jakoś tak po kościach się rozeszło póki co:)
 
 
 
 
Arek "KRET" Kondrowski
www.barracuda.com.pl
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7151 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#19 Wiadomość | 2006-03-30, 18:10 | Oddał głos na Advanced
 
musze sie z taurusem zgodzic ze perka i bas gdzies pochowane z tylu
ostre rockowe brzmienia to jest to co lubie, niestety te wokale sa koszmarne (waiting for a sign, ageing) get away jeszcze jakos se daje rade, najlepszy wokal jest w piano - bo go nie ma :] choc samo piano brzmi jakby momentami bylo jakos dziwnie skompresowane a wrecz nawet przesterowane - szczegolnie na samym poczatku dziwnie sie wyrabia
od 54 sec kawalek piano mi sie podoba - choc ten werbel osobiscie mi nie siedzi wcale

oddajac glos na novice osmieszylbym sie :) bo jak tworzyc muze to dobrze wiesz

do professional chyba jeszczze ciut brakuje

pozdro
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [zgłoszenie] Kret

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi