AciD
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Aktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [zgłoszenie]AciD

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (5) : Nov (2) : Średnia (4,3)

 
TranceQuall 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6710 dni temu
Posty: 112
Skąd: Kielce
Punkty: 6
#1 Wiadomość | 2006-03-21, 16:08
[zgłoszenie]AciD 
Witam. Po raz kolejny zgalaszam swoja kandydature do BF. krotko o mnie, mam 17 lat mieszkam w Kielcach. Moim oprograniem do tworzenia muzy jest FL. :) Tworze od 4 miesiecy, glownie dance, Trance, Electronic. Poza tym uzywam Adobe Audition 1.5. Do ocenki daje 3 utwory. Chyba jak do tej pory najlepsze.... Zobaczcie i ocencie. P.O.Z.D.R :D . AciD <ok>

*AciD - Immersing

*AciD - Electric Dreams

*AciD - Turnover

Nowe linki:
Immersing i Turnover

Electric Dreams
Ostatnio zmieniony przez Pafcio 2006-03-30, 18:30, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
 
 
...::Music is a Record Feeling::...
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#2 Wiadomość | 2006-03-21, 19:28
 
Cytat:3-5 najlepszych utworów

dodaj jeszcze jeden utwór
 
 
 
 
nie mam czasu
 
TranceQuall 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6710 dni temu
Posty: 112
Skąd: Kielce
Punkty: 6
#3 Wiadomość | 2006-03-22, 09:43
 
Utwór dodany <ok>

2006-03-22, 09:55 // ZDV-12
następuje zwolnienie blokady i rozpoczynamy... ;-)
 
 
 
 
 
...::Music is a Record Feeling::...
 
hope 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 926
Skąd: Lublin
Punkty: 47
#4 Wiadomość | 2006-03-22, 12:23 | Oddał głos na Advanced
 
Immersing - No ciężko będzie... utworek przyjemny, dobre melo, dobry pomysł i budowa utworku ale jest dla mnie jedno a właśćiwie 2 wielkie ale. Po pierwsze sample, niektóre są tragicznie standardowe, że aż boli... Po 2 brzmienie, wszystko jest strasznie płaskie... Perka tragiczna, clap i haty proste a kick to jakby odbijać kauczukową piłeczkę na stole... Niewiem czy oceniam ten kawałek dobrze czy nie - mam mieszane uczucia...

Electric Dreams - uffffff, no na szczęście tu już jest o niebo lepiej :D Fajny wstęp, ala Music Instructor, dobre elektro ale te scretche nie do końca zawsze ładnie pasują (i niektóre są wg mnie za głośne), pozatym instument grający melo jakoś taki fuj jest :P Spoko kawałek, bez porównania z poprzednim ;)

Turnover - długaśny wstęp, niezbyt apetyczny. Ten tuworek w ogóle mi się nie podoba. Chaotycznie jakoś jest, i nawalone za dużo na raz jak dla mnie... Pozatym jest troszke nudny, zero napięcia, jakiś niespodziewajek i takich tam :P

Muszę się jeszcze zastanowić nad ocenką - przesłucham wieczorkiem kilka razy jeszcze wszystko to zagłosuję ;)
Ostatnio zmieniony przez hope 2006-03-24, 15:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7117 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#5 Wiadomość | 2006-03-22, 16:28
 
Mógłbyś to wrzucić na inny serwer? Bo megaaplołd nie lubi mojego kompa i mu nie pozwala ściągać :D
 
 
 
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#6 Wiadomość | 2006-03-24, 00:59
 
Ja tez poprosze o zaladowanie utworow na inny server (soundlick na przyklad) - Nieststy nie moge sciagnac ani przesluchac, czy to klikajac na link czy to kopiujac link....
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7142 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#7 Wiadomość | 2006-03-24, 18:22 | Oddał głos na Advanced
 
Melodie spoko niektore barwy instrumentow przypominaja mi kompa, wiec to nie dobrze. Pomysly na kawalki sa i nie najgorzej sie tego slucha. Dobre fxy, ale jakies malo dynamiczne kicki w kawalkach. W drugim kawalko scratche sa zdecydowanie za glosno, a tak to by spoko song byl. On zawazyl ze jestem za advanced
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6820 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#8 Wiadomość | 2006-03-25, 10:56
 
Nie mogę ściągnąć utworków. :/
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6750 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#9 Wiadomość | 2006-03-25, 12:16
 
Ani ja... :[ wwal to na www.yousendit.com
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
TranceQuall 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6710 dni temu
Posty: 112
Skąd: Kielce
Punkty: 6
#10 Wiadomość | 2006-03-26, 13:56
 
Siemacie!!!! :D To wszystko wina mojego pier.....ego łącza, ktore zamula mi net i przez ostatnie dni nie moge nic wgrac na serwer jakims cudem wczesniej udalo mi sie wgrac 2 utworki, ale nie moge trzeciego, prubuje juz drugi dzien i nic :[ jak tylko mi sie poprawi to wgram i kopsne linka.
 
 
 
 
 
...::Music is a Record Feeling::...
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#11 Wiadomość | 2006-03-26, 15:39
 
bez jaj daj znać jak już wrzucisz na serwer i przetestujesz że działa, to odblokuję, bo tak być nie może
 
 
 
 
nie mam czasu
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#12 Wiadomość | 2006-03-26, 19:51
 
LiquiPower! brawo - 5 sciagniec i po linku :]
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6750 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#13 Wiadomość | 2006-03-26, 22:48
 
szeregowy qbs napisał/a:LiquiPower! brawo - 5 sciagniec i po linku :]

Nie rozumiem co masz na myśli... :/
Może chodzi Ci o to że wywalają pliki po tygodniu... a głosowanie trwa przecież tydzień...
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#14 Wiadomość | 2006-03-26, 23:08
 
chodiz o to bys nie doradzal hostow jak sendit bo tam po 5 sciagnieciach usuwaja plik
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6750 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#15 Wiadomość | 2006-03-26, 23:30
 
Po 7 dniach... Ja sam ściągnąłem u kilku osób utwór z linku na Yousendit... i na pewno nie wywala po 5 dpwnloadach... Z resztą nie ważne...
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#16 Wiadomość | 2006-03-26, 23:33
 
Cytat:Send files to up to 25 recipients; we'll hold your files for 7 days.

no fakt nie jest juz 5 jest 25
 
 
 
 
TranceQuall 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6710 dni temu
Posty: 112
Skąd: Kielce
Punkty: 6
#17 Wiadomość | 2006-03-27, 18:19
 
ZDV no wlasnie bez jaj nie rozumiem dlaczego zablokowales to glosowanie przeciez linki chodzą i dzialają poprawnie sprawdzalem je 10 razy a to ze innym megaupload nie chodzi to nie moja wina...ja postaram sie tak czy inaczej wrzucic jeszce na inny serwer strasznie wolno mi necik chodzi :[
 
 
 
 
 
...::Music is a Record Feeling::...
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6717 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#18 Wiadomość | 2006-03-27, 19:09
 
Immersing -
Cytat:Padzik na poczatku rzeczywiscie super.. i ladnie to gra..weszla perka i tak jest za mocno z tylu.. bass odstaje od reszty i jego uozenie takie .. hmm standardowe ale to mniejsza o to .. za duzo reverbu na basie rozmyl sie za bardzo .. w sumie to jak wszedl ten snth w 1.55 to zepsul wsystko
ma za duzy delay wszystko syczy.. i potem za bardzo odstaja od siebie poszczegolne sciezki.. powinien byc jakis grubszy pad ktory by powodowal ze sie zlewaja.. zmiana tonacji hehe fajny motyw :) melo clakiem calkiem tylko ten wysoki instrumentnie pasuje.. a potem to przejscie z glownego melo do dalszej czesci takei sobie.. i koniec..
No coz.. kawalek pod wzgledem realizatorskim pozostawia wiele do zyczenia.. pomysl calkiem fajny.. melo tez.. ale niestety jak weszly w polowie kawalka te nowe synthy to zrobila sie jedna wielka papka muzyczna..
6/10

Electric Dreams - skrecze do wywalenia.. sa okropne i nie pasuja zupelnie.. no i jak kawalek zapowiadal sie fajnie to te skrecze mnie tak denerwuja ze nie chce mi sie tego sluchac.. melodycznie calkiem spoko.. jeden synth jest za ostry za abrdzo sie wybija .. i znowu skrecze.. ehh .. skrecze tez trzeba wstawiac w rytm ooglnie pomsyl niezly ale kawalak nie dam rady sluchac przez te skrecze.. 4/10

Turnover - no zaczyan sie fajnie.. mam nadzieje ze jakis niespodzianekniebedzie tym razem :) melodia nierowno gra z opoznieniami lekkimi.. prosty ten kawalek ale nie wylaczylem jeszcze wiec jest niezle.. instrumenty troszke sie zlewaja.. melo tez w miare fajne hmm ... 6/10

hyh 6+4+6 / 15 > 50% - zaliczyles... ledwo ale dam Ci kredyt na advenca jak gosowanie przywroca :)
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#19 Wiadomość | 2006-03-27, 19:20
 
AciD napisał/a:nie rozumiem dlaczego zablokowales to glosowanie

dlatego:
Kod:wrzucacie te utwory na publiczny serwer, taki z którym nie ma problemów, tzn utwór można z niego ściągnąć bez logowania się, rejestracji, przepisywania kodów w okienka,

kolejnym powodem jest podejście, wrzucasz na serwer z którym są problemy, wiesz że są problemy ale mówisz że poprawisz później, więc po co ma byc głosowanie jeśli nie wszyscy mogą głosować (bo nie wsyzscy moga zassać) a przecież wszyscy maja do tego prawo, to jest też blokowanie głosowania, poniważ czas płynie a nie każdy może głosować, może doprowadzic do przekłamania w wyniku (np. część chciała zagłosować w taki sposób że zmienił by się wynik, ale nie mogła bo nie dało rady zassać kawałków), wstrzymując głosowanie nie robię Ci chyba żadnej krzywdy nie? da się je ponownie aktywować bez utraty dotychczasowych głosów po tym jak zostaną spełnione warunki
 
 
 
 
nie mam czasu
 
TranceQuall 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6710 dni temu
Posty: 112
Skąd: Kielce
Punkty: 6
#20 Wiadomość | 2006-03-28, 16:27
 
Witam. ZDV udalo mi sie zamiescic utworki. ;) Tym razem nie bedzie problemow. Linki sa sprawdzone wszystko chodzi jak nalezy <ok> . Zamiescilem je u góry na poczatku postu. :D i chodza elegancko. Dwa utwory sa na Portalu Open Music a jeden na soundClick
Ostatnio zmieniony przez TranceQuall 2006-03-28, 18:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
 
...::Music is a Record Feeling::...
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#21 Wiadomość | 2006-03-28, 18:04
 
Prócz "Turnover", który nadal jest tylko na MU i wciąż nie mogę go zassać, utworów musi być od 3, a są dwa
 
 
 
 
nie mam czasu
 
TranceQuall 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6710 dni temu
Posty: 112
Skąd: Kielce
Punkty: 6
#22 Wiadomość | 2006-03-28, 18:20
 
Ale on jest na OpenMusic i inne sa na innych serwerach nie na mega aplołdzie przeciez dalem pod spodem nowe linki. :/ Tamte tez sobie są ale nowe dalem pod spodem pod nimi.
 
 
 
 
 
...::Music is a Record Feeling::...
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#23 Wiadomość | 2006-03-28, 19:25
 
Ojejciuś, przepraszam, nie zauważyłem że tam sa dwa kawałki pod jednym linkiem, juz głosowanie działa, sorka raz jeszcze.
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6717 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#24 Wiadomość | 2006-03-28, 19:31 | Oddał głos na Advanced
 
Cytat:Ostatnio zmieniony przez AciD Dzisiaj 19:41, w całości zmieniany 4 razy


Mogles nie zauwazyc :P hehe
ja oddalje zalegly glos
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6960 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#25 Wiadomość | 2006-03-30, 00:34 | Oddał głos na Advanced
 
Witam...

Immersing
Ten pad na początku jakby troche brudnawy w brzmieniu (??) - a może mi sie wydaje...
Lead przyzwoity.
Na 1:22 bez akcentu ucinasz beat... może przynajmniej jakiś efekt ?
Brzmienia i barwy przypominają mi troche muzyke elektroniczną robioną przez Laserdance i Koto.
2:38 - Zmiana tonacji, moim zdaniem wykonana bez polotu... znowu nie akcentujesz taktów.
Końcówka troche bez pomysłu - to słychać, jakbyś chciał już zakończyć utwór jakim kolwiek sposobem.

Turnover
Przyzwoity beat wszedł... z koleji te shakery chyba ciute za głośno... ale to kwestia interpretacji.
Przewija sie tam coś takiego jakby pogłos głęboki sonaru - ten który wybrzmiewa na końcu utworu... (ciekawe to).
1:46 - zdecydowanie za wolny attack dałeś na ten pad który gra.
Naprawde zastanawia mnie czemu nie akcentujesz taktów np. Crashem (chodź może taką masz wizję utworu).
Melodie troche skompe, ale modulacje które gdzieś tam wprowadzasz jakoś ratują sytuacje.

3ci kawałek nie chciał mi sie ściągnąć... :(

Meritum
Masz jakiś pomysł, niestety musisz poćwiczyć technikę i metody aranżacji (choć ta nie jest taka najgorsza).
Master brzmi przyzwoicie i nie zaóważyłem jakiś potknięć prócz tego shakera i zdecydowanie mocniejszego blasta na końcu pierwszego utworu.
Witam w BF i proponuje ADV. (chodź moim skromnym zdaniem na pograniczu z Beginnerem).

Pozdr.
Adix
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Kret 
Advanced


Dołączył 6691 dni temu
Posty: 30
Skąd: Opole
#26 Wiadomość | 2006-03-30, 08:08
 
Immersing - jest logika w aranżacji i dążenie do kolejnych etapów utworu. Czyli masz cel i teraz prowadzisz słuchacza właśnie tam. To dobrze:) Troszke mankamentów po drodze da się latwo wyeliminować. Zaakcentowałbym zmiany używanych instrumentów czy wchodzenie nowych części blaszką choćby jaką:) No i przestrój brzmi jakoś tak jakby wyszedł Ci przypadkiem:) Ten podjazd nie brzmi najlepiej:)

Electric Dreams - no szukasz innego rytmu, poszukujesz:) Moim jednak skromnym zdaniem bit na cztery dałby ciekawszy efekt ale oczywiście mogę się mylić:) Zrób sobie taki mix, to wszak nie jest duzo pracy i posłuchaj efektu, zachecam:) Skrecze? Na samym początku pojawiło się parę takich, które możnaby jeszcze jakoś wykorzystać jednak te poźniejsze, kojarzą sie, przepraszam z kaczorem Donaldem i nijak mają się do wpadającego w ucho podkładu. Według mnie raczej psują niż polepszają efektowność utworu:) Pauza, w której zrezygnowałeś z time'u spowalnia i rytmicznie rozbija kompozycję. Creshenda grane na werblu mogłyby kończyć się jakimś akcentem, podświadomie czekałem na takie ich rozwiązania:)

Turnover - jest tu stojący bas (chyba bas?:)), w ważnych momentach, zmianach klimatu, czy wprowadzaniu nowej linii harmonicznej, mógłby na ten przykład podążyć za głowną harmonią bądź zagrć w jakimś niepokojącym interwale do głównej harmonii, przygotowałbyś słuchacza na nadchodzącą zmianę i jeszcze podkręcił klimat:)

Generalnie - jest coś w tej muzyce co pozwala zatwardziałemu rock'n'roll'owcowi wysłuchać jej do końca:) Jest w niej dramaturgia i konsekwencja. A jeżeli chodzi o metody podniesienia dramturgii czy pioprawienia brzmień to człowiek uczy się całe życie:)))) - a przynajmniej powinien:)

Dla mnie ADV:)
 
 
 
 
Arek "KRET" Kondrowski
www.barracuda.com.pl
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6960 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#27 Wiadomość | 2006-03-30, 08:20
 
Krecie, rozumiem, że już za chwile będziesz BF Memberem ale póki co jeszcze nie masz statusu i twój głos jakotaki nie będzie na daną chwilę wzięty pod uwagę :)
Pojaw sie tu po przyznaniu statusu i zaktualizuj swojego posta.

Pozdr.
Adix
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
lookup 
VIP


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7147 dni temu
Posty: 785
Skąd: Błonie
Punkty: 145
#28 Wiadomość | 2006-03-30, 09:15 | Oddał głos na Advanced
 
witam

immersing - kawałek może sie podobać ale jak juz wcześniej pisałe w ocenie ogólnej nie podobaja mi sie te wejścia na wyzszą nute , no i oczywiście bass ;/
kawałek tez jest strasznie standardowy więc nie powala na kolana ;]


eleectric dreams - hehe jakie dziwne skretche , no ale nawet nieźle sie tego słucha :)) kawałek ma fajne tło , to mi sie rzuciło na ucho odrazu , ładniutkie pady , z niezłą przestrzenia
kawałek utrzymany w konwencj elektro , ciężki gatuna lae myśle ż esobie z nim poradziłeś :)


turnover - niezły początek ,a dalej bass badziewny , i nawet fajna perka , ładnie pogrywasz trancowostylowymi dzwiękami , i ten dziwny padzik w tle mi sie bardzo podoba :))
dalej to już standardzik i nie chce mi sie pisać na temat osłuchania takich kawałków :P

ogólnie moim zdaniem prezentujesz dosyć niezły poziom a już napewno poziom advanced

pozdrówka
 
 
 
 
 
dobry house-ik nie jest zły:)))))
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7151 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#29 Wiadomość | 2006-03-30, 18:29 | Oddał głos na Novice
 
Immersing
cos uciekly nam niskie tony, albo popsuly mi sie glosniki
bas niby gra, ale kawalek leci jakby na filtrze gorno przepustowym
1:27 to przejscie na snare mnie zabilo - swiat juz nie bedzie taki sam
2:41 podniesienie o ton lub pol - nie wiem czemu mialo sluzyc - jak dla mnie to nie trafiony pomysl

turnover
tu juz ladnie bas idzie, no i kick tez nisko osadzony
haty kluja mnie w uszy
52 sec ten synth brzmi jakby nie byl w tonacji z basem - byc moze to celowe zamierzenie
kolo 2giej minuty kojarzy mi sie z kawalkiem (niestety nie pamietam wykonawcy) z lat 90tych

synth gra swoje, bas leci w miare i nadaza za leadem, ale synth jakos niespecjalnie sie tu klei do wszystkiego

electric dreams
poczatkowy motyw ladnie na filtrze nim pojechales
ulozenie perki ciekawe, te fx tez soobie niezle daja rade
na 1 minucie ten instrument na lead to jak dla mnie to katastrofa

na 1:30 te scratche i fx juz sa meczace


moze i masz pojecie jak tworzyc i drezmie w Tobie potencjal, ale poki co zaglosuje na novice
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#30 Wiadomość | 2006-03-30, 19:47
 
Electric Dreams - banalny aranż, naprawdę, to rzuca sie do ucha niczym fala uderzeniowa bomby atomowej, cała reszta w miarę ok,

Immersing - ma fajny klimacik "starocia" brzmi trochę tak jak na lata 90 (wczesne) a niektóre brzmienia nawet jakbny uciekły z lat 80'dziesiątych, to miłe, ale jeśli miałbym oceniać ten kawałek pod względem zaawansowania aranżu no to wypadł by nie najlepiej, nic w tym w sumie dziwnego - taki gatunek,

turnover - znowu cofasz, tym razem poczuwam klimacik polskiego dance z początku i połowy lat '90, ten pseudobas co pojawia się czasem (cztery nuty tej samej wysokości, co drugi takt) ma zdziebko banalne brzmienie i jest szpetny jak na me ucho,

odkrywczego tu nic nie masz, po "ED" chciałem być na NOV ale słuchając kolejnych Twoich produkcji doświadczyłem cofnięcia w "miłe czasy muzyczne" ;-) niestety, nie jest to zbyt odkrywcze, ale za to wracają wspomnienia, tym samym jestem w rozterce i nie oddam żadnego głosu, pozdrawiam :-)
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6750 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#31 Wiadomość | 2006-03-30, 20:31
 
Chciałem zagłosować, ale muszę czekać do jutra... :P
Małe kłopoty z transwerem :roll:
Sorka...
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6779 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#32 Wiadomość | 2006-03-31, 10:18 | Oddał głos na Novice
 
immersing
Kolejna papka jakich miliony. Kompozycyjnie troche leży, przejscia sa w nieodpowiednich miejscach. Czasem udaje Ci sie zbudowac troche emocji.
Nie podoba mi się brzmienie, jest bardzo przestarzale.

Turnover
Znów nic nowego. Znów prosta konstrukcja, rurowaty bass, Zwolnienia są obecne, choc w niektorych momentach trwaja zbyt dlugo. Nie ma smaczków, brak wyrazistosci, te melodyjki są mandarynkowe i nie odbiegają od standardów.

Electronic Dreams
O co chodzi z tym skreczami? Są kompletnie nie na miejscu, denerwują, nie pasują. Reszta syntetycznych dzwiekow jest znow przestarzala (lata 80te?).
Snare taki suchy i krótko wybrzmiewający.
Mmo wszystko ten utwor mi sie chyba najbardziej podobal.

Generalnie rzecz ujmując jestem za pozostaniem Ciebie jeszcze przez jakis czas w grupie NOVICE do momentu, kiedy stwierdzisz, ze chcesz robic cos czego jeszcze nie ma. Lub też dodasz jakis swoj charakterystyczny element do Twojej tworczosci. Samo nasladowanie innych moim zdaniem nie wystarczy, cos od siebie tez warto dodac :)
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [zgłoszenie]AciD

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi