Rew
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Nieaktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [Zgłoszenie] Rew

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (0) : Nov (4) : Średnia (2.0)

 
Rew 


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6667 dni temu
Posty: 3
Skąd: Kielce
Punkty: 7
#1 Wiadomość | 2006-03-18, 00:09
[Zgłoszenie] Rew 
Siemako. Mam na imię Piotrek. Zajmuje się robieniem muzyki juz pare dobrych lat. Zaczynałem jako "dzieciak" na uwczesnych Miusic Mejkerach ale to nie bylo za fajne bo co to za frajda łaczyc już gotowe loopy :P Później przesiadłem sie na Coola i Starsza wersje Fruta. Na początku robiłem tylko Hip Hop ale że tak powiem wyeulowałem. Teraz robie głownie muzyke "klubową" i nie wiem sam jak mam nazwać jej rodzaj. "Pracuje" na FL Studio 5 i Cool Edit Pro 2.1 Chcialbym zaczać grać na żywca ale nie mam nie stety funduszy na sprzęt...whatever. Pozdro.
Oto kilka linków do moich kawałków (mam nadzieje, że chulają...nie zgrywałem od siebie bo niestety mam za słabego neta :| ):

Tytuł: Extazy http://www.megaupload.com/?d=I7M5FHH4 lub
http://s13.yousendit.com/...WL0DRJ45APICSD7

Tytuł: 2 Long http://www.megaupload.com/?d=Q7Z4AKYP lub
http://s59.yousendit.com/...RA0PUO730BZ7RK2

Tytuł: Be with me http://www.megaupload.com/?d=1E6QH09D lub
http://s31.yousendit.com/...RX09GOJCTPVIYZW

Tytuł: Feel it http://www.megaupload.com/?d=31H75ZUP lub
http://s33.yousendit.com/...MQ36Y5YYL06ZRXR

Tytuł: Magia http://www.megaupload.com/?d=0J7766X8 lub
http://s30.yousendit.com/...W529ZQOQYU05JEB

Tytuł: One shot http://www.megaupload.com/?d=CMACV8OU lub
http://s31.yousendit.com/...T13G7QW22BLI685

Ostatnio zmieniony przez Loominator 2006-03-18, 18:32, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6732 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#2 Wiadomość | 2006-03-18, 10:22 | Oddał głos na Novice
 
Extasy - Kick moglby byc bardzioej skompresowany.. z wieksza dawka reverbu.. bas strasznie plastikowy i sztuczny .. no nic zobaczymy jak sie dalejkawalek rozwinie.. oj suchy ten kawalek bardzo, werbel ze stopa sie gryza.. oj ten sycik co wszedl to taki sobie.. wokal tez sredni.. kawalek jest strasznie nudny.. i gdzie tutaj jakas melodia.. ojkawalek nie jest nawet przecietny jest bardzo słaby

2 long - no tutaj jakas juz "malutka" melodia jest.. czy mi sie sluchawki zepsuly czy po prostui sa tutaj wielkie przestery ?? pierd*** wszystko :) i znowu taki kawalek bez wyrazu .. hat leci caly czas na 2.. synth .. narazie najladniejsze brzmieniee instrumentu jaie u CIbei uslyszalem.. nawet melodia MOGLABY byc ciekawa.. jakbys operowal padami troche ktorych ani w tym ani w poprzednimkawalku nie ma.. no tutaj maly + za melodie ale naprawde mogles to zrobic lepiej.. moglaby byc bardzo chwytliwa a tak jest tylko zarys .. aranzacyjnie .. srednio niby isntrumewnty sie zmieniaja wchodza nowe melodie.. ale jednak wyczuwa sie monotonie... kawalek lepszy od poprzedniego.. ale jeszcze nadal nie wybil sie ponad przecietnosc

Be with me - ok recenzje poczatku pomine bo nie ma co recenzowac :D moze tylko e kick brzmi strasznie plasko .. czuje ze kawalek sie bedzie dlugo rozwijal to troszke go poprzewijam :) o jest jakis padzik .. hmm ale nie powiem zeby mogl on robic za tlo.. 3 kawalek, ktory slucham i w zadnymnie bylo wyrazisstego tla.. 2.48 eh nie lubie takich plastikowych dzwięków. Strasznie sztucznie to brzmi znowu . Fakt faktem przypomina troche starego dobrego Westbama .. ale brakuje melodii znowu .. nic specjalnego

Feel it - proponuje posciagac jakies vst i zmienic dobór brzmień.. te męczą uszy strasznie :) oj tutaj falszyk an falszyku :) i dalej nic ciekawego recenzja jak w kawalku Extasy

Magia - no ciekawiej .. tylko znowu kick pierd*** .. basu chyab tuitaj nie ma nie? :) o i melodia jakas jest to znowu amsz plusika :) nawet spoko a melodia. pad ja dobrze uzupelnia.. ale basu nie ma :) i kawalek znowu pusty i nudny..i tak do konca utworu ..

Reszte utworów już nie bede sciagał.. bo pewnie bympisał.. recenzja jak w utworze X.. dla mne niestety.. to jak na chwile obecna nie masz pomyslu na kawalki.. kawalki sa strasznie nudne.. zrealizowane koszmarnie.. brak jakiejkolwiek melodii.. zwykle umcyk umcyk.. brak padow, wyraznego basu .. brzmienie.. koniecznie.. ale to koniecznie.. poszukaj wtyczek vst z brzmieniami. nawet pare fajnych jest na tej stronie.. brzmienia masz strasznie cukierkowe.. i podstawowe.. co n awstepie odpycha.. na chwile obecna zapraszam do Novice.. trzeba abys nabral jeszcze troche skilla i rozwinal wyobraznie :) Pozdrawiam

Take Care
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Rew 


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6667 dni temu
Posty: 3
Skąd: Kielce
Punkty: 7
#3 Wiadomość | 2006-03-18, 12:00
 
Hmmmm...No dzieki za szczera krytyke :)
 
 
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6794 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#4 Wiadomość | 2006-03-18, 12:53 | Oddał głos na Novice
 
Witam na BeatsFactory :)

trochę szkoda, że jestes kolejnym produktorem przejedzonego, przetrawionego i wyrzyganego gatunku. Sorki za dobitne określenie... :)

Extasy
Sam tytuł już mnie nastawia dość negatywnie.
W tym utworze nic prawie nie ma, Kick, hat, bass i melodia.
To wszystko ulozone w oklepany sposób, nudzi jak cholera.....
Przester na przesterze niestety, nie słyszysz jak się dzwięk sieka?


2 long
Brzmienia lat 80 tych, Przejscie koszmarne, jest melodia, ale no daj pan spokój nie można jednej melodii ciągnąć od początku do konca bo sie idzie pochlastac (jest mała modyfikacja na wyzszych synthach, ale pod tym i tak smiga ciagle to samo)
Nuuuudy, flaki z olejem, Mało dzwiekow, słabe brzmienia. Zakonczenie jest beznadziejne. kompletnie bez pomysłu.

Be with me
A co to? Smerfne hity? 3 dzwieki na krzyz, prosty beat i te wstawki jednej frazy wokalnej to trochę mało jak na utwór muzyczny.
Słychać, że próbujesz cośtam naśladować, tylko po co naśladować coś co już jest? Materiału jest w tym utworze na 40 sekund, a utwór niewiedzieć czemu trwa 6 minut.
Aranżacyjnie słabo, melodycznie - brak, technicznie niedobrze.

Niestety nie słyszę tych paru dobrych lat, podejrzewam, że malo sluchasz muzyki, albo uwazasz ze te swiatowe produkcje sa dla ciebie nieosiągalne, otóż to jest błąd.
Niepotrzebnie się ograniczasz do gatunku, który jak juz wspomnialem, jest przepelniony.
Spróbuj odnalezc sie moze w jakims innym stylu. Ja Ci proponuje zacząć słuchać muzyki, jeśli chcesz się nauczyc, bo to chyba najskuteczniejsza metoda, ale mało tego, jak słuchasz to próbuj analizować w myślach, rozkladac utworyu na poszczególne ścieżki, zastanawiać się i wyciągać odpowiednie wnioski.
Moim zdaniem jesteś nowicjuszem w dziedzinie produkcji muzyki, myślę, że sam nei sądzisz inaczej.

Życzę owocnej dalszej pracy :)
Pozdr.
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6765 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2006-03-18, 13:21 | Oddał głos na Novice
 
STRAAAAAAASZNIE słychać frutka....sporan aż gryzie mnie w uszy... Masternig słaaaabiutki od kicku trzeszczą mi słuchawki.... Stary za coś takiego jak EXSTAZY mogę daĆ Ci TYLKO NOVICE
Normalnie EXTAZy ale w innej formie :)
2 long Stary KICK znowu za głośny albo bass nic nie słyszę ;P Kawałek za suchy.... Nic... Musisz się podszkolić...
NOVICE
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
MepH 
~Moderator~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7164 dni temu
Posty: 439
Skąd: Nowy Sącz
Punkty: 40
#6 Wiadomość | 2006-03-18, 16:16 | Oddał głos na Novice
 
brzmienie, technika, aranż leży niestety totalnie :( melodie prosciutkie nie wciągające ogólnie jakieś to takie przesterowane trzeszczące :p

LiquiPower! napisał/a:STRAAAAAAASZNIE słychać frutka

całkowiecie potwierdzam szczególnie *to long*

nuda nuda nuda slucha sie jak petli :( :( :(
praktycznie brak reverba, delay - czemu??
sample,vocale tragicznie niskiej jakosci - brak mastera lub mizerny

NOVICE

PS: nie zrażaj się niczym i szlifuj swoja muzykalnosc nikt z nas nie zaczynał od hitów

do tej pory pamietam ze gdy ja sie zglaszalem jeden z moich wałków ktoś podsumował:

- no ten twój kawałek nadawał by się na spot reklamowy sieci żabka lub biedronka :D :D :D LOL (nie pytaj czemu szkoda nerwów)

pozdro
 
 
 
 
 
...::: przesiadka na Reason 3.0 :::...
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#7 Wiadomość | 2006-03-18, 22:16
 
Rew - od 3 do 5 utworów dajemy do oceny, nie więcej, nie mniej - popraw
 
 
 
 
nie mam czasu
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7165 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#8 Wiadomość | 2006-03-19, 00:48
 
czemu 3? zawsze 2 byly
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Horus 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6679 dni temu
Posty: 69
Skąd: Lublin
Punkty: 40
#9 Wiadomość | 2006-03-19, 02:04
 
hmmmmm, nie zdarzylem nic napisac a juz zassalem 3 utworki. poswiecenie godne uwagi jak sie wezmie poprawke ze neostrada mi juz zwolnila bo limit wyczerpalem ;)
 
 
 
 
i am the left eye, you are the right.
would it not be madness to fight? we come one
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#10 Wiadomość | 2006-03-19, 20:31
 
regulamin leżał do ustalenia Qbs, nitk nie zwrócił uwagi na to że jest tam od trzech do 5, jedyna uwaga była na błąd że raz jest 2-5 a raz 3-5, ale tak to nikt się nie czepiał, jak coś to możemy to omówić w ukrytym dziale
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6732 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#11 Wiadomość | 2006-03-19, 22:44
 
sorry :D caly czas zwracalem an to uwage :D:D
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6794 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#12 Wiadomość | 2006-03-19, 23:37
 
Ja pamietam, ze byla wczesniej w regulaminie mowa o 2-5 utworach. Zresztą sam startowalem do zgloszenia z 2 utworkami :D
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6732 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#13 Wiadomość | 2006-03-19, 23:52
 
no ale pozmianie imagu BF zmienils ie regulamin i tam na wstepie Tiff zaproponowala zeby minimalan licba utowrow do zlgoszneia wynosila 3.. i tak tez w regulamnie zostalo napisane :)
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6794 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#14 Wiadomość | 2006-03-19, 23:54
 
No to jestem nie na czasie :D
Dobra zmykamy z tego tematu bo offtopa robimy troche ;-)
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6835 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#15 Wiadomość | 2006-03-20, 18:58
 
czemu zatem głosowanie wstrzymane? Napiszcie co się dzieje, nie chcę żeby mi punkty poleciały w doł ;)
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7157 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#16 Wiadomość | 2006-03-20, 23:47
 
Czy wy juz nie macie o co sie klocic, ze ktos dal 6 zamiast 5 kawalkow. Jeden po jednym juz wie jako ktos poziom tworzy, a drugiemu trzaba 8 zeby mogl zaglosowac by wiedziec mniej wiecej jaki poziom dany kandydat prezentuje, a co sie stanie takiego ze ktos da wiecej kawalkow niz regulamin mowi. Jeszcze rozumiekm jak da tylko jeden to mozna zafere robic czy cos, ale jak ktos wiecej to juz nie wiem o co chodzi. Chcesz to sciagniesz 6 a przeciez mozesz tylko trzy sciagnac. Twoj wybor. Co wy chcecie narzucac ludziim kto ile ma sciagnac, ze 6 juz nie mozna. Przeciez to smieszne.

Melodiie bardzo slabe, pomysly tez nie najlepsze. Brzmienia calkowicie do dupy. Slychac ze to Fl. Sporo jeszcze musisz pocwiczyc, glownie brzmieniowo i technicznie, bo melodycznie jeszcze z bieda ujdzie. Jestem za novice i nie zamierzam nic edytowac w poscie zeby pozniej dac glosowanie, jak wy wstrzymujecie je sprzeczajac sie o takie rzeczy ile kto kawalkow dal w zgloszeniu.

2006-03-21, 10:32 // ZDV-12
jest nie 6 a 7 kawałków, głosowanie wstrzymałem ja z powodu że w regulaminie napisane jest od 3 do 5 kawałków a kolega Rew dał 7, Paul - znów żale po fakcie, kiedy kreowany był regulamin pytałem się kilkakrotnie czy chcecie coś zmienić, nie miałeś nic przeciwko zapisowi 3 do 5 utworów,

PS. ponownie proszę autora postu o zdecydowanie się na max 5 kawałków do oceny
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Rew 


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6667 dni temu
Posty: 3
Skąd: Kielce
Punkty: 7
#17 Wiadomość | 2006-03-24, 16:29
 
Dzięki za opinie o wystawionych kawałkach. Nie będe wystawiał ich jeszcze raz bo już znam kilka waszych zdań na ich temat. No masteringu raczej takowego rzeczywiście nie było bo niestety pracuje na starych sluchawkach i nie wszystko słysze dokładnie a jak je wyłacze to mi smiga na kolumnach i wydaje mi sie że jest OK :| W każdym badź razie popracuje nad nowymi kawałkami i jak będe uważał że są okej to zgłosze ponownie :) albo wystawie gdzieś na forum...jak sie da. Pokój i powodzenia :D
 
 
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [Zgłoszenie] Rew

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi