ZLK - Błąd Ochrony
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [final] ZLK - Błąd Ochrony
Przesunięty przez: Taurus Stratus | 2006-05-27, 18:41
 
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6807 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#1 Wiadomość | 2006-03-15, 21:59
[final] ZLK - Błąd Ochrony 
Jungle - Blues - Rock - Electronica (nie dla Trancowców)

Utwór składa się zasadniczo z dwóch części. Jedna jest szybka i dynamiczna, druga na odprężenie po wyścigu :P

Uwaga są gitary więc HOPE lepiej nawet nie sciagaj :P

Zapraszam do degustacji.

5:24
192kbps
Błąd Ochrony

enjoy


p.s. Tifff specjalnie dla Ciebie więcej mięcha na kick :D
Ostatnio zmieniony przez ZLK 2006-06-15, 13:32, w całości zmieniany 2 razy  
Średnia: 8,75 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6848 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#2 Wiadomość | 2006-03-16, 00:24
 
Acha! więc to tu się ukryłeś z tym Finałem ;D
słucham! :]

ten utwór pasowałby mi do giery "Need for speed underground" ;D Dobrze by się przy nim wywijało na zakrętach ;)
Twój avatarek bardzo pasuje do stylu jaki reprezentujesz :) Wciąż moim ulubionym fragmentem tego utwru są te
"helikoptery" :) Fajnie wypełniłeś "pustkę". Hammond rzeczywiście pasuje! :D ślicznie! ha! bardzo dobrze! :]
Dalej jednak czepiam się "perki". Wciąż dla mnie za płaska. Może gdyby tą stopę jakoś zasoczyścić chociaż...

Kawałek świetny! bardzo mi się podoba! ^^
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7176 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#3 Wiadomość | 2006-03-16, 11:02
 
Gitarki są świetne zarąbiste brzmienie Ten kick co urzyłeś pasuje tylko w przerywnikach w motywie głównym przydał by się inny na początku snar mi nie pasił ale z czasem się przyzwyczaiłem do niego Bardzo dobrze zaaranżowaney kawałek dobre przejścia Najbardziej mi siadło zwolnienie po 3 minucie i solówa gitarowa Muszę dać dychę nie mam wyjścia czasem tylko perka mi nie pasi ale i tak kawał dobrej roboty ,dla mnie to kosmos<lol>
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6807 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#4 Wiadomość | 2006-03-16, 11:19
 
LaNsEr napisał/a:Ten kick co urzyłeś pasuje tylko w przerywnikach w motywie głównym przydał by się inny

Ja mam słabość do kicków rockowych, nie wyobrazam sobie np. takiej stopy typowo d'n'b (wysokobrzmiącej) Akcenty muszą być wyraźne :)

Tiffany napisał/a:Wciąż dla mnie za płaska. Może gdyby tą stopę jakoś zasoczyścić chociaż...
Zasoczyściłem dla Ciebie specjalnie w 2 czesci :)
Średnia: 8,75 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
fungky 
Advanced


Dołączyła 6712 dni temu
Posty: 175
Skąd: Puławy
#5 Wiadomość | 2006-03-16, 18:15
 
hej ZLK :) z przyjemnoscia sciagnalem kawalek; powiem tak: sekcja rytmiczna jest jak na standardy BF bardzo dobra - powiem nawet wiecej - twoj utwor zaskoczyl mnie na miescie bo mialem wlaczony random na playerze; myslalem przez chwile ze to Scruff; gitarki sa fajne, przypominaja mi troche melodyjke z dooma miejscami (przed 3:30) :) nie jest to nowatorstwo moze ale jest wystarczajaco ok... (jak dla mnie zbyt sliskie w konteksice reszty tracka, kwestia gustu no i sprzetu wiec sie nie czepiam bo sam wiem jak jest ;)

za to po 3:30 (okolo)....tutaj udalo Ci sie trafic w moje uszy...gitarka swietna, klimat sie rodzi extra :) nic dodac nic ujac, bardzo, bardzo udane toto

osobiscie brakuje mi tu osobliwosci miedzy gitara a tlem(w obrebie czasowym 0-3:30), ten kawalek jakby czekal na cos, vox ? w kazdym razie na cos co nada mu wiekszej specyfiki (jezeli robiles go z mysla aby istnial samodzielnie) bo gitarce(tej z poczatku) brakuije powersa (jak na moje oko)

wstrzymam sie jeszcze od oceny (chociaz to juz final) ale mowie:produkcja na swietnym poziomie

pozdro!
 
 
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6848 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#6 Wiadomość | 2006-03-16, 19:55
 
Cytat:Zasoczyściłem dla Ciebie specjalnie w 2 czesci :)

hi hi. Arigato! :) no w 2giej części jest rzeczywiście soczyście :P
:*
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6857 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#7 Wiadomość | 2006-03-16, 20:12 | Ocenił na 10
 
...hm...czytam i czytam recenzje...no i jakoś aż takim entuzjastą nie jestem... :/ z kilku prostych przyczyn a mianowicie...gitary moim zdaniem nie są świtne niestety, takie troszkę pankowe tłuczenie na początku zamiast blusowego miękkiego grania...jesli juz od 0:28 jeśli już gitara ma grać w ten sposób to więcej tłumienia na strunach i ciut więcej przesteru...generalnie kawałek swoja treścią napewno nie jest na 5:24 bo oparty jest na jednym rifie...na 2:19 zapowiadało na solo a ty serwujesz temat z początku utworu...natomiast na 3:42 to solo mogłeś pociągnąć jeszcze, na 4:04 gitara niedostrojona...albo nie wiem co bo ten fragment drażni moje stare niedosłyszące już uszy... ;)
powinno być więcej takich momentów jak na 2:06...
...dobra koniec tego biadolenia teraz o tym co jest na poziomie najwyższym...produkcja która jest niestety poza moim zasięgiem,pomysł na utwór bardzo ciekawy ,oczywiście kolejny kawałek który jest jednym z lepszych na Bf moim zdaniem i zasługuje na wysoką ocenkę a biadoliłem i czepiałęm się z prostego powodu, Zlk zdolna bestia z Ciebie i cza od Ciebie więcej wymagać niż od innych... :)
następnym razem 10 nie dostaniesz jak będe słyszał dłużyzny w kawałku i takie momenty jak na 4:04 ;)
Pozdrawiam
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6807 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#8 Wiadomość | 2006-03-16, 21:59
 
Cenie sobie Twoje uwagi ix_peter, bo znasz się na rzeczy i oczywiście masz racje co do tej gitary.

w pierwszej części gitary były nagrywane w 2002 roku, w tej drugiej przedwczoraj :D
wszystko to na badziewnym mikrofonie z lipnym odsłuchem na badziewnych słuchawkach, moj brat słabo słyszał podkład, to jest zawsze problem.

Co do rzekomej nienastrojonej gitary, wszystko z drugiej części było nagrane w jednej sesji, nie wiem, moze niechcacy rozciagnalem sciezke albo skrocilem i tak wyszlo.
Przy nastepnej mojej chęci zmieniania jeszcze tego utworu spróbuję to naprawić.

ix_peter napisał/a:na 3:42 to solo mogłeś pociągnąć jeszcze
tak to jest jak sie ma za mało czysto zagranego materiału :) FL ma kretyński edytor wave'ów wiec jakies poprawki nie wchodzą w grę, no chyba, ze chcialoby mi sie babrac z tym w Adobe Audition.
Generalnie już niezabardzo mogę cokolwiek zrobić bo procesor nie wydala i słyszę tylko kupe trzasków, i tak cudem udalo mi sie jeszcze tego hammonda nagrac, na co poswiecilem zresztą caly dzien.

Kinetic Jane napisał/a:ten kawalek jakby czekal na cos, vox ?

No tak, marzy mi sie wokal w 2 czesci, ale niestety ja nie umiem spiewac (albo moze umiem, tylko nigdy nie probowalem), zresztą i tak nie mialbym go jak nagrac, nie mam sekretnych mikrofonów ;)
Średnia: 8,75 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
ADER 
Advanced


Dołączył 6707 dni temu
Posty: 29
Skąd: Suwalki
#9 Wiadomość | 2006-03-16, 23:24
 
Witaj.......
Sory ale nie podoba mi się gitary mają dobrą barwę ale jest dużo jazgotu i brzdąkania perka cieniutka na początku przypomniał mi się film" Przygody psa cywila " może to robiłeś do jakiegoś filmu.Nie wiem o co Ci chodziło w tym kawałku bo dalsza część jest ciekawsza ze zmienionym rytmem perka jest bardziej dynamiczna.
W pewnych momentach słyszy się jakby gitara była rozstrojona efekty połączone z gitarą mają swoje zalety to faktycznie trafiłeś w dziesiątkę jak dla mnie kawałek jest za elastyczny i całość pada.
Może za dużo namieszałeś pełno zmian jeszcze nie zdążyłem skupić się na jednym motywie a już leci coś innego czegoś mi w nim brakuje jest jakieś rozmydlenie jedynie gitary i efekty są niezłe ale tylko brzmienia bo te szarpanie na dłuższą metę jest męczące.Musisz jeszcze dużo popracować nad wymyślaniem motywu bo sam jazgot gitar mnie nie przekonuje nie poczułem tego kawałka ale technika jest ok.Moje 20 letnie doświadczenie nie pozwala dać za dużo punktów ale za technikę daję 6.
Pozdrawiam
 
 
 
 
Jestem muzykiem kompozytorem......
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6807 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#10 Wiadomość | 2006-03-16, 23:50
 
ADER napisał/a:dużo jazgotu i brzdąkania

Ciekawa terminologia, biorąc pod uwagę 20 letnie doświadczenie ;) ale rozumiem Cie, że tak to odbierasz i wiedziałem, że tak będzie ;)
nie na darmo napisalem "nie dla Trancowców" he he
Średnia: 8,75 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6745 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#11 Wiadomość | 2006-03-17, 08:31
 
nom to co mi na poczatku sie nie opdobalo ten basik nadal mnie nie przekonuje ale z mozmmentem wejscia gitar wszytko sie tak "rozplywa" i jest fajnie .. świetna melodia.. i ggitarka z brzmieniem ala lata 70 :D 1:23 ta meloidami sie zup[elnie nie podoba dobrze ze trwa tak krotko, dobre tło nawet bardzo dobre rzeklbym :P ciekawie to wszsytko podane jest.. hammond faktycznie zaje**** :) perksuaj jak zwykle powala swoaj niebanalnością.. no doszedlem do mojego ulubionego momentu :D wyciszenie :D i zaraz sie zacznie :P no i jak z gry halflife :D pasowaloby idealnie :D najbardziej klimatyczna część utworu o a tej gitarki chyab wczesniej nie bylo :D jak tam sie cieszyem ze gitara krotko gra to tutaj mogla isc przyanjmniej z 3 razy dluzej no ale znowu weszlo przyjemne brzmienie , eh genialny klimat :) melo bardzo mi sie podoba .. zakonczenie spokojne end..

No coz bardzo ciekawy utwór, momentami za duzo sie dzieje, jak juz jest chwytliwy motyw to powinien troche potrwac zeby ludzie go zapamietac mogli :D a nie msuaiei przewijac kawalek do tylu :) aranzacja jest wazna ale czasami jej nadmiar przeszkdzadza.. w tym kawalku tylko momentami to mi przeskadzalo. Perka bas hammond wszystko gra bardzo ladnie.. gitary jak graja na przestezrze brzmia troche "płasko".. natomiast gdyprzesteru nie ma albo jest niewielki.. to urzekaja :) swietna zmiana kliamtu po polowie utworu :)
Mimo ze zeminilbym pare rzeczy to jednak jest to Twoj utwor.. zrobiony z rozmachem.. a poza tym świetnie zrealizowany..

Good Job

Take Care
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
fungky 
Advanced


Dołączyła 6712 dni temu
Posty: 175
Skąd: Puławy
#12 Wiadomość | 2006-03-17, 09:50
 
ZLK kombinuj jakas mila panią BeeFkowiczke i zatrudnij ja do ogrzania utworu (A co (-; )
nie stawiam 10 ale mash za to ciastko numer 9 , pozdrozz ;)
 
 
 
 
Kinetic Jane is in the plane
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6997 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#13 Wiadomość | 2006-03-17, 18:34
 
hello

świetny początek...wchodzi dżanglowa perka..i ona mi nie brzmi najlepiej..to chyba przez stopę (tę samą, którą już zasoczyściłeś dla Tiff-mi się nadal wydaje nie taka jak trzeba)
wstawka na hamondzie <ok> no gitara to osobna historia..w pewnych momentach pogrywasz jak w tym kawałku - "kiedy byłem małym chłopcem..hej.." :P
fajnie filtrujesz i efektujesz..t6o wszystko jestna 5+
aranżacja też całkiem w kiche..końcówka jakaś taka, jakby coś jeszcze miało przypieprzyć a tu echo.. :/ no cóż,m dyszki nie dam..ale za to w pełni uzasadnioną 9

pzdr
 
 
 
 
 
wstreciuch.go.pl
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7169 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#14 Wiadomość | 2006-03-17, 22:55
 
No to powiem tak: to co zrobiłeś nowego jest dużo ciekawsze niż to, co było w tym utworze wcześniej - jest bardziej nowatorskie, bardziej dynamiczne i to nawiązywanie do standardów już nie sprawiające wrażenia tego rozjechania brzmieniowego ;-)
Nowy początek jest świetny - szczególnie przez ten narastający elektronowy dźwięk :-) Potem wchodzi bluesowy pochód i niestety - jak wcześniej - skrywa perkusję i czyni ją plastikową......
Zdecydowanie robi się lepiej od 01.00 z tym, ze perkusja jest za bardzo stłumiona - jakby filtr obcinający górę wyrwał sie spod kontroli.
Nie wiem jak zrobiłeś 01.32 ale chylę czoła - świetne brzmienie - industrialno psychodeliczne <ok> Prodigy - jeśli pozwolisz na porównania do mistrzów :-)
Od 02.00 znowu trochę standardów ale....
.... 02.06 Mission Impossible po polsku :-) Świetnie rozwiązane bo nie Mission Impossible mi najpierw przyszło na myśl tylko rodzimy Hans Kloss :-) W każdym razie doskonałe wtrącenie - świetny dopisek do treści :-)
02.17 - trochę gitarowych smaczków ale mogłoby ich być więcej - wiesz... różni ludzie słuchają ale są i gitarzyści wśród nich i samo bluesowe granie jest mało rajcujące a takie dodatki mogłyby się częściej przewijać :-)
02.55... trochę grania awangardowego i to brzmieniowo wprost doskonałego - perkusja w tej części wali na podłogę wszystkie wcześniejsze - świetne brzmienie - prosty acz świetny rytm.

Ten utwór to melanż najróżniejszych muzycznych doświadczeń - próba konfrontacji starego z nowym - nie do końca wg mnie udana ale bardzo bliska tej fuzji.
Dla mnie blues jako taki jest potwornie nudny natomiast Ty wydobyłeś z niego chyba to, co najlepsze natomiast on (blues) samą swoją istotą odrobinę przygniótł Twój kawałek.... to tak gwoli przemyśleń - niekoniecznie słusznych - po prostu indywidualnych.

Tak czy inaczej jestem pod wrażeniem.

Proponuję kandydować do pro bo ja sam nie robię lepszej muzyki a i aktywność Twoja jest naprawdę krzepiąca dla mnie, jako patrzącego na rozwój BF :-) Daj trzy takie utwory a ode mnie głos masz zapewniony :-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6848 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#15 Wiadomość | 2006-03-17, 23:00
 
u mnie stale w Playliście :D :poklony:
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6807 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#16 Wiadomość | 2006-03-18, 01:03
 
Piter napisał/a:perkusja jest za bardzo stłumiona - jakby filtr obcinający górę wyrwał sie spod kontroli.

to zamierzony efekt miało być wytłumienie i wyeksponowanie gitarki na delayu

Piter napisał/a:Ten utwór to melanż najróżniejszych muzycznych doświadczeń - próba konfrontacji starego z nowym - nie do końca wg mnie udana ale bardzo bliska tej fuzji.

Wszelkie gitarowe elementy to pomysły mojego brata, on jest lepszy w tych sprawach, ma ciekawsze pomysly na motywy :) Bluesowy charakter powstał w okresie zamiłowania do twórczości Tadeusza Nalepy (Breakout) przy jednoczesnym zafascynowaniu do Breakbeat Era..... czy zbieznosc nazw jest przypadkowa? ;)

Piter napisał/a:Proponuję kandydować do pro

Ja mam na koncie raptem 4 znaczące utwory ;) To trochę za mało chyba jak na profesjonalistę ;)
...... jeszcze poćwiczę i coś zrobię nowego :)
Średnia: 8,75 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6848 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#17 Wiadomość | 2006-03-18, 12:39
 
Cytat:...... jeszcze poćwiczę i coś zrobię nowego :)


Zrób kogiel-mogiel :D
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
fungky 
Advanced


Dołączyła 6712 dni temu
Posty: 175
Skąd: Puławy
#18 Wiadomość | 2006-03-18, 12:46
 
hello Tiffany mam pytanie do Ciebie - umiesz moze spiewac? (powaga)
 
 
 
 
Kinetic Jane is in the plane
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6807 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#19 Wiadomość | 2006-03-18, 12:58
 
Kinetic Jane napisał/a:hello Tiffany mam pytanie do Ciebie - umiesz moze spiewac? (powaga)

E no e no, słuchałeś utworów naszej BetsfactorElfki?
Oczywiście że Tiffcia umie śpiewać !! I to bardzo ładnie :D
Średnia: 8,75 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6857 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#20 Wiadomość | 2006-03-18, 13:11 | Ocenił na 10
 
Piter napisał/a:Proponuję kandydować do pro bo ja sam nie robię lepszej muzyki a i aktywność Twoja jest naprawdę krzepiąca dla mnie, jako patrzącego na rozwój BF :-) Daj trzy takie utwory a ode mnie głos masz zapewniony

no właśnie...dawaj zgłoszenie ;)
Ostatnio zmieniony przez ix 2006-06-15, 14:00, w całości zmieniany 1 raz  
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6807 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#21 Wiadomość | 2006-03-18, 18:16
 
Poprawilem tą gitare co mowiles IX, bo miales racje byla krzywo tonacyjnie.

A na początek dałem niespodziankę. :D
Bo nagrywalismy te gitary i w pewnej konfiguracji polozenia gitary, pieca mnie i brata nagle zaczęło ODBIERAĆ RADIO przez piec !! i to nie jakies zet czy rmffm tylko jakąś niemiecką stację :) he he no to postanowiłem to zarejestrować :D
Średnia: 8,75 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
emiter 
Advanced


Dołączył 7173 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#22 Wiadomość | 2006-03-19, 10:25
 
Ciekawe połączenie jungle z gitarkami :-) Te ostatnie mają świetne brzmienie, naprawde nieźle Ci to wyszło. Trzyma napięcie i nie popuszcza :-). Pereczka żywa również bardzo mi się podoba choć może dodałbym więcej mięcha również i na snare bo troszkę za miękkie mi się wydaje z całym tym karbem cięzkości ;-). Haciki bardzo ładnie idą. Część druga utworu, tak jak napisałeś, jest z leksza odprężająca, ale tylko w kontekście części pierwszej, no sama w sobie nie jest ;-). Podoba mi się snare bardzo, motywik na gitarce... no malina. Co tu dużo mówić. Kawał dobrej roboty zrobiłeś, ni ma co.
 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
Zet 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6990 dni temu
Posty: 332
Skąd: Iława
#23 Wiadomość | 2006-03-19, 12:13
 
Bardzo dynamiczny kawalek. Brzmienie na wyskojkim poziomie. Sporo bardzo ciekawych motywow przez co kawalek sie nie nudzi. Podoba mi sie stopa, ale moglabybyc troche glosniejsza w pierwszej czesci utworu. Dobry kawal muzyki. Z czystym sumieniem daje 9 :)
 
 
 
 
 
"Aby zdobywać wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtwarzać"
Antoine de Saint - Exupéry (1900 - 1944)
---------------------------------
www.zet.music.prv.pl
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6778 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#24 Wiadomość | 2006-03-19, 16:47
 
No melo fajne... Podoba mi się brzmienie gitarki.podoba mi się perka.nie no kawałek wymiata.... ale to niestety nie moje klimaty z tego co mogę powiedzieć to 9 bp widzę, że masz łeb do tego. Tak trzymaj <ok>
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6807 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#25 Wiadomość | 2006-03-19, 21:12
 
Tiffany napisał/a:Może gdyby tą stopę jakoś zasoczyścić chociaż...
wstręciuch napisał/a:.to chyba przez stopę
emiter napisał/a:Pereczka żywa również bardzo mi się podoba choć może dodałbym więcej mięcha


Dałem mocniejszy compressor na stopę, troszeczkę zmieniłem barwę i już więcej nie tykam bo mi sie wydaje ok :)
Jeszcze kompresję wzmocniłem na masterze co powinno unaturalnić i wzmocnić brzmienie.
Zet napisał/a:Podoba mi sie stopa, ale moglabybyc troche glosniejsza w pierwszej czesci utworu

jak pan sobie zyczy :P

2006-03-19, 21:13 // Dodano
i już wiecej nie poprawiam :)
Houk!
Średnia: 8,75 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7031 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#26 Wiadomość | 2006-03-19, 21:26
 
O czlowieku aleeee pojechales! :) Jakis czas temu pisalem ze utwor "Mega" jest Twoim najlepszym dzielem. Teraz zmieniam zdanie. Tym utworem podniosles naprawde wysoko poprzeczke :) Gitary sa genialne - zawodowe brzmienia <ok> Perka bardzo mi sie podoba. Kawalek jest swietnie zaaranzowanay. Wszystko jest przemyslane, i dopracowane w najdrobniejszych szczegolach. Sa momenty bardzo szybkie, i wolniejsze. Dobrze ze pomyslales o takich spokojniejszych fragmentach bo takiego szybkiego tempa przez caly utwor chyba bym nie wytrzymal ;) Calosc brzmi miodnie! Od strony technicznej kawalek rowniez trzyma wysoka klase :) Nic dodac, nic ujac - bardzo dobra produkcja.

W opisie napisales:

Cytat:nie dla Trancowców

Ja sie z tym nie zgadzam. Utwor jest po prostu dobry, i mysle ze sporej grupie trance'owcow przypadl by do gustu :) Obowiazkowa pozycja na top liscie.

Tak slucham, i sie zastanawiam jak Twoj komp wytrzymuje takie nasilenie dzwiekow. Moj procek by sie chyba zadlawil :P

Pozdrawiam
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6807 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#27 Wiadomość | 2006-03-19, 21:55
 
Not4uS napisał/a:Tak slucham, i sie zastanawiam jak Twoj komp wytrzymuje takie nasilenie dzwiekow. Moj procek by sie chyba zadlawil

odpowiedz brzmi...... Nie wytrzymał... część ścieżek po prostu musiałem wyeksportować do wave'a i pousuwać patterny, a pod koniec robiłem już ostatnie poprawki totalnie na głucho.
Średnia: 8,75 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Orange 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6931 dni temu
Posty: 42
Skąd: Stawki
#28 Wiadomość | 2006-03-22, 03:00
 
Bardzo jany kawalek.Bardzo podoba mi sie brzmienie perkusji jak i jej budowa szczegolnie te wolniejsze momenty jak na 1:03 naprawde bardzo fajne.Brzmienie gitar tez niczego sobie.Melodie bardzo dobre ,wpadajace w ucho.Kawalek zawiera duzo roznych ,ciekawych motywow co sprawia ze slucha sie go od poczatku do konca z duza przyjemnoscia.Ogolnie bardzo dobrze sie tego slucha i ciezko bylo by mi sie do czegos przyczepic ;) .Swietny kawalek :D .

Pozdrawiam.
 
 
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7020 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#29 Wiadomość | 2006-03-23, 22:38
 
sciagnac nie moge:/
 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
Steerpike 


Dołączył 6817 dni temu
Posty: 111
Skąd: ....
Punkty: 6
#30 Wiadomość | 2006-03-24, 12:13
 
hello ..hmmm :D niewiem czy sciagnolem ostatnia wersje z popr.kickiem itp

spodziewalem sie po intro ze snare bedzie sie przeplatal z jakims ciezszym lub innym, jakaś tasacja :P a zostal ten lekki :] praktyknie polecial do konca , jedynie w zwolnieniu 3:21 inny snare jest troszke wzmozniony ,pdbity dB chyba , wiem ze taki by zamysl ... i dobrze to wyszlo ,czuc dynamike pęd :) ,jednak mam maly niedosyt co do barwy perki ;) moje tam ten no takie.. gust :P
swietne zgranie gitar z bassem ,zadyma melodji blues-gitar troshe standart .. podczepiles hamondy! :D co stworzylo jeszcze bardziej luzną atmosfere 8) .. ogolnie calosc ma faja klimacicho, podobalo sie :D pozdrawiam
 
 
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6948 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#31 Wiadomość | 2006-03-25, 13:41
 
Not Found
The requested URL /~ziolo/ZLK_-_Blad_Ochrony.mp3 was not found on this server.

Apache/1.3.31 Server at www.chabrowe.net Port 80
:( :( :( :(
 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6807 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#32 Wiadomość | 2006-03-27, 19:06
 
Już działa, brat mi pousuwał z serwera...... hultaj jeden :P
Średnia: 8,75 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6948 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#33 Wiadomość | 2006-03-29, 09:39
 
Witaj ZLK,
o kurcze ale świetna robota :o Zwaliło mnie z nóg juz przy rozgrzewce,
fajnie wchodzą te wszytskie sołówki i sekcje gitarowe, perka też przepięknie daje. (choć ja osobiście nałozylbym na nią wiecej reeverbu, ale to czepienie się)
Wszystko składa sie na niesamowity klimat :)
Mam chyba słabość do tych gitar :D stąd moja ocena
Pozdrawiam
 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7104 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#34 Wiadomość | 2006-03-30, 08:25
 
kurde fajny numer ale mi się narazie nie ściąga cały... :( popróbuję później o ocenię, ale zapowiada się nieźle :)
 
 
 
 
DeRelict 
Advanced


Dołączył 6735 dni temu
Posty: 32
Skąd: Bydgoszcz
#35 Wiadomość | 2006-04-02, 02:24
 
Piszesz nie dla trancowsow , ale ja sie jednak skusilem i jestem pod wrazeniem.Gitara zywa??Jesli tak to tymbardziej gratuluje.Utworek chyba dosc oryginalny.Nie znam sie wiec nie moge dokladnie stwierdzic.U mnie masz 8,7 czyli 9 w zaokragleniu :)
 
 
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6807 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#36 Wiadomość | 2006-06-15, 13:31
 
Zapraszam do oceniania :) - szczególnie BF'owych świeżaków ;)
Średnia: 8,75 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6760 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#37 Wiadomość | 2006-06-15, 15:38 | Ocenił na 9
 
Ie ocenialem tego jeszce widze:) Perka drumowa podoba mi sie, tylko jakos nie bardzo odpowiada mi gitara do tej perki, tak jaby sie to nawzajem niweluje, dalej robi sie ciekaweij, wchodza jakies kwasy, roznego rodzaju rpzeszkadzajki, utworek jest glosny, zastanawiam sie czy nie za glosny, nieco pozniej dajesz nowa perke z tempem mniejszym o polowe bardzo fajna zmiana klimatu (mam podobny utworek z taka zmiana niedlugo wrzuce :P) Swietna produkcja.
Pozd
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
Franq 
Advanced


Dołączył 6829 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kraków
Punkty: 57
#38 Wiadomość | 2006-06-15, 15:58
 
nie ma 2 zdan ze utwór jest swietną fuzją stylowej rockowej tradycji z nowoczesnoscią, junglową rytmiką, eklektyzmem brzmienia. Produkcja i dobór brzmien rewelacyjny :] Pierwsza częsć oparta jest na schemacie dwunastotaktowym i bardzo ładnie to ogrywacie. Moze brakuje troche melodii - te oparte są tylko na chromatyce oraz na akordzie septymowym (Cm zdaje sie). Zagrywki gitary to takie figuracje, teksturki - troche brakuje polotu, jakiejs wirtuozerii moze w granicach mozliwosci wykonawczych, troche więcej blasku w sferze tonalnej utworu. Bo polot jest słyszalny w sferze brzmieniowo- rytmicznej.
Potem rytmika siada- zostaje opoznienie:b-c....b-c....zaczyna sie spokojna częsc. Długo siedzicie na jedynym akordzie. Swietny pomysł- doskonałe miejsce na oddech, przestrzen. Powinien ją wykorzystac gitarzysta. Uważam ze nie wykorzystuje jak mógłby.
Potem ładnie brzmiące organki zapodają konczącą progresję f,g,b...c - fajny motyw na koniec, dobrze ograny figuracjami gitarki.
No generalnie nie padam na czoło przed tym utworem. Jestescie naprawde kozakami w niektorych kwestiach, ale, jak juz wspomniałem przy connecting people, przydałoby sie wiecej szalenstwa, jakis modulacji, synkopowanego rytmu.
A jesli nie to chociaz jakies naprawde dobre melodie. Bez tego Wasze kawałki są tylko bardzo dobre.Nie oceniam zeby nie psuj ładnej notki ;)
 
 
 
 
Im am the Passion..Im am the Warfare. Ill never stop; always constant, accurate and intense..
 
pbmuz 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6644 dni temu
Posty: 87
Skąd: Olsztyn
Punkty: 33
#39 Wiadomość | 2006-06-17, 10:20 | Ocenił na 9
 
bardzo fajny kawałek. Fajnie, że tyle tam się dzieje. Nie zgodzę się z tym co pisał Franq-moim zdaniem skomplikowanie harmoniczne zamazałoby "czadowość" a to porzeciez jest blues..Ale to kwestia gustu-ja akurtat za King Krimson tez nie szczególnie przepadam:) Tak sobie mysle, ze cala sekcje rytmiczna dalbym glosniej. Widzailbym tu też inaczej brzmiace gitarki. Cieplejszy przester, i blizsze i potezniejsze, ale to w domowych warunkach rzecz ciezka do osigniecia. Piec chyba nie byl lampowy, co?
Ocenił na: 9 
 
 
 
Wszystko przemija z wyjatkiem prawdziwej sztuki - dlatego tylko Ona jest godna zaufania!
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6807 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#40 Wiadomość | 2006-06-17, 11:31
 
Piec to moja bolączka, tranzystorowy - firmy ELMUZ... jak będę duzy i bogaty to sobie kupie lampke... a póki co zbieram kase na malutki przedwzmacniacz lampowy, powinien coś dać.
Średnia: 8,75 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [final] ZLK - Błąd Ochrony

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi