DJ Tabriz - Hell
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [final]DJ Tabriz - Hell
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#1 Wiadomość | 2004-11-06, 11:11
[final]DJ Tabriz - Hell 
po tym jak zrozumialem ze nie umiem hardstylu powrocilem do starych, dobrych tabrizowych, klubowych klimacików, przed wami najnowsza odslona mojej tworczosci - DJ Tabriz - Hell (Club Mix) w klimatach Jump Into The Sky

www.djtabriz.prv.pl

link do starego forum:
http://beatsfactory.board...opic.php?t=2100
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
Cali Inc. 



Dołączył 7180 dni temu
Posty: 123
Skąd: Lubin/Chocianów
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2004-11-06, 12:57
 
piosenka niezła jest do klubu:D:D:D...podoba im sie:d poczatek bardzo ciekawy ale zwiekszyłbym pogłos....pozdro..
 
 
 
 
 
..::: Trance Music Is Still Alive :::..
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#3 Wiadomość | 2004-11-06, 13:03
 
Początek świetny. Jak dla mnie to melo co wchodzi od 1:20 jest trochę zbyt piszczące, razi po uszach, być może mogłoby być na niższej tonacji, ale to moje osobiste odczucie. Bas dobrze współgra z leadem. Perka fajnie zrobiona. ogólnie kawałek jest niezły, trzymasz poziom :)
 
 
 
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7179 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2004-11-07, 12:34
 
elooo
wkoncu sciagnołem :) mhyyyy
kawałek napewno sie szerszej publicznosci sie spodoba ale mi jakos nie przypadł do gustu za bardzo komercyjny ale nie jest najgorzej wykonany nawet powiem ze nie zle tylko jak dla mnie za sucha perka
i wybrałes doś c piszczące dzwieki po dłuzszym słuchaniu troszke razi
ogulnie dobre nagranie szkoda tylko ze takie komercyjne ;)
do klubiku sie nada:]

pozdro & best regards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#5 Wiadomość | 2004-11-07, 20:05
 
a ja od konca zaczne
na 5:10 mi sie skonczyl utwor a potem zaczal nastepny - nie wiem czy mi sie zle sciagnelo - czy tak ma byc
to melo - nie twierdze ze zle - ale nie wiem czy akurat takie cos chcialbym uslyszec na jakims jumpie
na 1:20 ta melo trocha za bardzo mnie kluje w glowe i chyba ono glownie sie kloci z basem o czym pisze qbs
poczatek troche experymentalnie zrobiles (do 13 sec) ale nawet mi sie podoba - bo przynajmniej cos innego icon_smile.gif

wiesz mam wrazenie ze kick i bas sa za glosno jak ida same na poczatku - pozniej jak wchodzi melo to ladnie sie wszystko stapia

---edit----

co do nabicia posta, to latwiej mi dawac komenty jak wlaze w dany link na forum i widze czy pisalem w tym temacie, ot - tyle a co chwile nie bede zagladac do starego forum
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#6 Wiadomość | 2004-11-07, 20:39
 
Pafcio bandyta skopiował posta ze starego forum :mrgreen: przeciez dałem jako kontynuacja, ale żeś zrobił bandycki numer nabijaczu (a tak na serio dzięki za komenta :wink: )
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7180 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#7 Wiadomość | 2004-11-07, 20:44
 
Nie chce kasowac bo podpadne :P :wink:

A numer bardzo bandycki :P
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#8 Wiadomość | 2004-11-07, 21:46
 
Juz raz napisalem - tez skopiuje

"Super
Teraz troszke zalow:
Bass glebszy, teraz brzmi jak trzmiel i nie pasuje
Synth przewodni tez inny dzwiek by moze pasowal.
Chyba ze zamierzenie bylo takie wlasnie calkowicie "Piekelne""

Pozdrawiam

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7180 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#9 Wiadomość | 2004-11-07, 22:17
 
och wy kopierzy :P niech mi to bedzie ostatni raz :wink:

[ Dodano: 2004-11-07, 22:18 ]
ja tam sie scierac nie bede tabriz chyba pamieta ze wypowiadalem sie na temat jego utworku jeszcze na starym forum i jak bedzie potrzebowal mojej opinii to sobie znajdzie :P
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#10 Wiadomość | 2004-11-08, 13:59
 
wszystkie opinie z nowego i starego forum przecztałem (dzięki za nie) więc nie kopiujcie ich tutaj bo to tylko zasmieca
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7178 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#11 Wiadomość | 2004-11-08, 15:56
 
melo zrobiles z sampla czy vsti? Dobrze wychodza Ci kawalki z tzw. "kopem". Od 1:26 piszczy za bardzo..trzeba bylo troche nizej to zrobic albo nie wypuszczac tego piszczka samego :) . Brakuje wokalu. Kawalek fajny tylko mocno powtarzalny..krotkie loopy
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
VpR 



Dołączył 7179 dni temu
Posty: 139
Skąd: katowice
Punkty: 5
#12 Wiadomość | 2004-11-08, 17:25
 
starcik bardzo fajnie - podoba mi sie to - ciekawe jak by zabrzmialo jakbys puscil kick po chwili a ten bas dalej taki pourywany tak by sie to rozkrecalo, no i wchodza piszczalki Twoj znak firmowy :) melodia nawet wporzadku - te piszczalki na 1:20 juz troche kluja i nie wiem czy takie fajne ale napewno za glosno - pozniej wskakuja na 2 oktawy i dobrze tylko zdecydowanie za glosno to leci,ogolniej nie moje klimaty ale kawalek wydaje sie byc wporzadku.
 
 
 
 
 
adult music
 
JTM 
VIP


Dołączył 7178 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#13 Wiadomość | 2004-11-09, 22:30
 
Nie podoba mi sie ten bass na poczatku. w ogóle to on niepowinien isc bez kicka jest taki zabardzo szarpany. 0.13 z kickiem to idzie zdecydowanie lepiej. Na tym arpeggio powinienes obowiazkowo pokręcic cos cutoffem. 0.39 jak uslyszałem ten piszczacy dzwiek to myslałem ze bedzie zaraz jakis chłam a tu całkiem fajnie to gra. Powiem nawet ze mi sie to podoba. Melodia jest wpozadku i barwa syntha tez jest dobra tylko robi sie to troszke monotonne . 1.20 zabardzo to piszczy a jak juz wspomniałem moje uszy nie sa ostatnio w najlepszej kondycji. tak do momentu 1.59 o jeszcze moze byc ale pozniej zas to zawysoko jak dla mnie idzie. 2.39 znow ten motyw co mi sie podoba. Powiedz mi prosze jesli to nie jest okryte tajemnica na czym robisz ten dzwięk? Pozniejsze wstawki tez juz zawysoko ida.
Musze zaznaczyc ze styll klubb zdecydowanie do mnie nie trafia.

Jesli chodzi o kwestie techniczna to jest ok. Moja uwaga jest nastepujaca. Jesli nastawiłes sie na styl klubb to postaraj sie robic bardziej skomplikowane melodie w swoich utworach zeby nie bylo czuc monotonii. Powinienes uzywac tez jakiegos jasnego pianinka(jest wskazane w tym gatunku) i wkomponowac do utworów jakas melodie grana na pianinie( Popatrz np na East clubbers) W twoich utworach brakuje tez linii padów ale nie jest ona konieczna w tym gatunku.

To chyba na tyle ode mnie.

pozdrawiam.
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#14 Wiadomość | 2004-11-10, 16:12
 
dzieki za recenzje i podpowiedzi :) brzmienia krece na v-station :mrgreen:
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7178 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#15 Wiadomość | 2004-11-10, 16:24
 
Jeszcze ja. Do klubu napewno kawałek się nadaje szło by się potrzepać :lol: co mi się nie podoba to tylko że główny motyw jak dla mnie za bardzo piszczący niepotrzebnie go tak podbiłeś, więcej bajerów by się przydało Ale klimacik fajny bardziej mi się kojarzy z przeszczenią (odhłanią) niż z piekłem .No ładnie sobie grzebiesz w muzie .Pozytywny kawał :D
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7176 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#16 Wiadomość | 2004-11-10, 18:21
 
Nie mój klimat, oceniam tylko wykonanie.

Początek mało ciekawy, szczególnie ten talerz (chyba jestem jedyną osobą, która tak uważa :P). Przydałoby się więcej przestrzeni i pogłosu. Linia melodyczna skrzecząca jak w większości Twoich produkcji. :) Mnie się to akurat niezbyt podoba. :) Linia melodyczna też nie jest jakaś rewelacyjna. Jest bo jest, ale w pamięć nie zapada. Powinieneś zacząć pracować też nad tą częścią swoich utworów. Kawałek strasznie monotoniczny. Im dalej w las... tym mnie się zmienia. :P Technicznie coraz lepiej, aczkolwiek nie nadrabia to najzwyklejszego braku pomysłu na kawałek.
 
 
 
 
 
http://www.last.fm/user/Fido_PL/
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7175 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#17 Wiadomość | 2004-11-10, 18:48
 
dobry kawalek, pomimo ze nie lubuju sie w tych klimatach, tak sobie mysle ze gdybym sie lubowal to bym sobie niezle przy tym poskakal gdzies w klubie. Wychodzi Ci to Tabrizku ;-)
 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
Raf 



Dołączył 7180 dni temu
Posty: 147
Skąd: Czeladz
Punkty: 5
#18 Wiadomość | 2004-11-11, 20:41
 
huh... nie trafiles w gusta Raf'a tym razem... poczatek dosc oryginalny, melo ktore wchodzi od ok 0:44 puscilbym pare poltonow nizej , sama melodia wydaje mi sie zbyt malo urozmaicona. calosc nieco zbyt piszczaca , brakuje jakby srodkowego pasma czestotliwosci - tylko basy i soprany ...
 
 
 
 
 
www.vulture.c64.org
www.vulture-design.pl
www.rafalszyja.republika.pl
 
mr_smok 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7168 dni temu
Posty: 140
Skąd: Poznań
Punkty: 7
#19 Wiadomość | 2004-11-19, 09:02
 
uuuuulala niezle tempo ladny wstep rozkreca sie ten pociag do piekla.brzmieniowo i technicznie na poziomie jedyny minus zbyt monotonnie zagrane....
pozdrawiam
 
 
 
 
 
Mr Smok
Endorphin'owiec
 
Radar 



Dołączył 7171 dni temu
Posty: 26
Skąd: Gdynia
Punkty: 5
#20 Wiadomość | 2004-11-19, 13:33
 
Jak Dlamnie ot za szybkie za sztywne, neirusza mnie ot, moze dlateog ze takiej dzikiej muzy nielubie
 
 
 
 
http://www.soundclick.com/bands/1/djradarmusic.htm
 
DJ Moralez 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 63
Skąd: Mierzęcice
Punkty: 13
#21 Wiadomość | 2004-11-23, 00:29
 
Hmmm.... początek dość oryginalny ale potem troche gorzej, naprawde za bardzo piszczący motyw (jest dobry ale...) i kick może troche mocniejszy by był dobry co nie ? pomysł jest cool! tylko dałbym oktawe niżej w tym motywie te v-station. Podoba mi się to tylko że... Czekam na wersje 2.0
 
 
 
 
DJ DeeJee 


Dołączył 7177 dni temu
Posty: 10
Skąd: Słupsk
Punkty: 5
#22 Wiadomość | 2004-11-23, 13:52
 
NO Tabrizku popisales sie tym kawalkiem. Melodyjka super!! powinienes dodac jeszcze jakies motywy... ogolnie to Twoja super produkcja!
 
 
 
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [final]DJ Tabriz - Hell

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi