Mewone
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Aktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [ZGŁOSZENIE] Mewone

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (0) : Nov (11) : Średnia (2,2)

 
Mewone 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6685 dni temu
Posty: 2
Skąd: Poznań
Punkty: 7
#1 Wiadomość | 2006-03-11, 16:22
[ZGŁOSZENIE] Mewone 
Oto moje produkcje, które chciałbym zgłosić do BF.
http://download3.hip-hop....-1141834877.mp3
http://download3.hip-hop....-1141838576.mp3
Mam 22 lata, mieszkam w Poznaniu. Produkcja zajmuje się od 2002 roku, początkowo na progrmie Fruity Loops, a teraz juz na Reason 3.0 oraz innych programach, ktore potrzebne są do edycji dźwęku.
Ostatnio zmieniony przez Mewone 2006-03-14, 15:16, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
 
Mam 22 lata, a produkcją muzyki zajmuje się od 2 lat. Początkowo muzykę robiłem na Fruity Loopsie lecz teraz używam juz Reason 3.0 i inne progrmy, które używam do aranżu, masteringu i robienia własnych produkcji.
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6776 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2006-03-11, 16:55
 
musisz napisać [ZGŁOSZENIE] Mewone

i napisać troche więcej na swój temat

2006-03-11, 17:26 // Dodano
masz jeszcze jakieś utwory?? Przydałby się trzeci do zzgłoszenia...
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6743 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#3 Wiadomość | 2006-03-12, 11:15
 
Hiho

No troche amlow zgloszeniu napisales.. i minimalnie trzeba wystawic 3 utwory zeby zgloszenie bylo wazne..
co do kawalkow..

Bit 4 - ciecie sampli.. to tez trzeba robic z glowa.. tutaj nie sadze zebys przemyslal ulozenie sampla.. po prostu gra tak aby grac.. a do tego sam bas ktory leci zupelnie nie po tych nutach co trzeba... skoro jest sam sampel i bas to perka powinan byc bardziej "miesista" .. brzmienie .. nie za ciekawe

bit 3 - lepiej.. jakis klimat jest.. ale tez .. nie naklada sie na kicka tak glosnego hata.. bo pineski w uszach to nic milego.. znowu pusto nudno.. podoba mi sie ten rhodes w tle.. sekcje smyczkow.. hmm mnie drazni.. choc melida jak na hh nawet znosna.. crash to jakby nie cash.. bas meczy.. zszczegolnei jego brzmienie..

Ogolnie slabo.. proponowalbym Ci jak juz wymysalsz melodie albo ukladasz ja z sampli.. najpierw tak ja rozbudowac i wzbogacic ze sie bedzie jej fajnie sluchalo bez basu i perksuji.. i dopiero jak to zrobisz.. i dodasz na koniec bas i perke zobaczyus ze wyszlo Ci cos naprawde fajnego.. w sumie mowie to (jak sie dobze orientuje) jako jeden z niewielu na BF ktory zajmuje sie HH i produkcja podkladow. W sumie ponad 4 lata ale musialbym se przypomniec dokladnie :P takie podklady niestety nic nowego nei wnosza.. a wrecz sa uwstecznione...
Musisz jeszcze troche ppracowac.. po tych dwoch podkladach watpie zebys mnie czyms zaskoczyl .. wiec niestety ale jestem za mocnym NOVICE

Pozdrawiam
Take Care
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6805 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#4 Wiadomość | 2006-03-12, 11:38
 
Pit napisał/a:minimalnie trzeba wystawic 3 utwory zeby zgloszenie bylo wazne..

minimum 2 utwory :) jest dobrze
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6743 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#5 Wiadomość | 2006-03-12, 11:56
 
ee a nie zmienil sie regulamin bo cos czytalem :) dobra nevermind :D jak jest gyt to znaczy ze jest gyt :)
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6805 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#6 Wiadomość | 2006-03-12, 11:59
 
?Bardzo suche hipy i hopy nam tu prezentujesz..... w pierwszym utworze ten wokal jest niezbyt dopasowany, gdzieniegdzie są fałszujące dzwieki.

Drugi wydaje mi się lepszy, tu z kolei denerwuje mnie świszczący i zbyt głośny hi-hat.

Co łączy twoje kawałki...... to monotonia. Generalnie zauważam charakter nieco minimalistyczny, mało dzwiekow, mało motywów, mało zmian.

Sporo musisz się jeszcze nauczyć/// NOVICE
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6743 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#7 Wiadomość | 2006-03-13, 12:36 | Oddał głos na Novice
 
no to oddaje głos :)
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6776 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2006-03-13, 15:19 | Oddał głos na Novice
 
ZLK napisał/a:Bardzo suche hipy i hopy nam tu prezentujesz..... w pierwszym utworze ten wokal jest niezbyt dopasowany, gdzieniegdzie są fałszujące dzwieki.

Drugi wydaje mi się lepszy, tu z kolei denerwuje mnie świszczący i zbyt głośny hi-hat.

Co łączy twoje kawałki...... to monotonia. Generalnie zauważam charakter nieco minimalistyczny, mało dzwiekow, mało motywów, mało zmian.


:/ Hmmm

Podzielam zdanie ZLK podszkolisz się w Novice i na pewno zagłosuję na ADVENCED...
Jeżeli za mało napisałem na pewno coś dopiszę!
Pozdrawiam!
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6805 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#9 Wiadomość | 2006-03-13, 17:36 | Oddał głos na Novice
 
NOVICE
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6776 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#10 Wiadomość | 2006-03-13, 17:44
 
Linki przestały działać...
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Horus 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6690 dni temu
Posty: 69
Skąd: Lublin
Punkty: 40
#11 Wiadomość | 2006-03-13, 20:46 | Oddał głos na Novice
 
witam,
od razu na wstepie uprzedzam ze hiphopu sluchalem pasjami dosc dawno - mniej wiecej w okresie gdy triumfy swiecił K44 a goscie pokroju pele'go uczyli sie nut na pamiec. zart oczywiscie, fani pele'go, jesli jacys tu sa to mnie zlinczuja :P

bit4 - nie wiem czy ta panna jest potrzebna. wypelniasz nia szczelnie caly utwór. teraz wyobraz sobie ze chlopaki biora mikrofon, nagrywaja i probuja sie wpasowac z tekstem. nie da rady. skutecznie zapelniles juz kawalek tym samplem, ktory zreszta po pewnym czasie robi sie potwornie nużacy. poza tym fala dzwiekowa sie przy poczatku tego sciecia nie zaczyna od ciszy i slychac charakterystyczne pykanie gdy gra niewiele instrumentow na raz. 'suche' instrumenty perkusyjne by nie przeszkadzaly gdyby werbel mial pełniejsze brzmienie. to ze melodii malo i w kółko sie powtarza jeden motyw to fakt niezbity i dowod, ze jednak nie mozna podkladu hiphopowego roznicowac wchodzeniem i schodzeniem naprzemiennie perkusji, ktora jest tu skad inad bardzo ważna. taki półprodukt Ci wyszedł, niezły, nie powiem, ale musisz jeszcze drugie tyle nad nim posiedzieć.

bit3-lubisz te sciecia o ktorych wspominal Pit. tak samo ale lepiej technicznie potraktowana jest tu wiolonczela czy tez co tam robi za glowny instrument utworu i bas. nastroj niepewnosci, takiego chodzenia w kołko po pokoju. niezle. niestety wkradla sie dosc szybko monotonnia. organki w tle delikatnie i przyjemnie graja ale kolejna wiolonczela czy tez cos w tym stylu ma zbyt gwałtowny panning, skacze. no i scisz zgodnie z sugestia Pita hat, ale to juz drobiazg.

technicznie poprawnie, to zapewne wynik tej przesiadki z FL na Reasona :D tylko ze nudno. za bardzo eksploatujesz jeden motyw, ktory znika a potem znowu gra w niezmienionej formie. przydalyby sie jakies delikatne transformacje, moze jakies nowe instrumenty. na pewno jesli wciąż bedziesz tworzył to coś fajnego z tego wyjdzie bo starasz się wywoływać nastrój a nie tylko składać nuty do kupy ze sie tak prostacko wyraze ;)...
Teraz Novice (wez pod uwage ze te kategorie sa dosc szerokie) lecz w niedalekiej przyszlosci to sie moze zmienic,
pozdrawiam serdecznie
 
 
 
 
i am the left eye, you are the right.
would it not be madness to fight? we come one
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7174 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#12 Wiadomość | 2006-03-14, 20:58 | Oddał głos na Novice
 
Jedyne co mi siadło to te jazowe wstawki w drógim kawałków no a pozatym troszke sucho jest i wieje nudą może wokal by to odmienił
jakość jest dobra nawet ładnie zmasterowane Mimo wszystko jestem za novice
Pozdrawiam serdecznie :)
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6776 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#13 Wiadomość | 2006-03-14, 22:57
 
Cytat:Linki przestały działać...
Już działają 8)
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
lookup 
VIP


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7172 dni temu
Posty: 785
Skąd: Błonie
Punkty: 145
#14 Wiadomość | 2006-03-15, 00:56 | Oddał głos na Novice
 
nawet klmatyczny pierwszy kawałek , haciki strasznie ale to strasznie brzmią , łupią uszy jak tylko mogą , nawet ciekawy bass, niestey kawalek strasznie nudny mimo że to podkład to hh to i tak nie powinno lecieć wkólko to samo :] , nie najlepsza produkcja :(

drugi kawałek brzmi jak kontynuacja pierwszego , w sumie jak byś połaczył te dwa kawałki to by wyszedł znośny podkładzik , a tak masz dwa słabiutkie nudne loopy

jestem zdecydowanie za novice , długa droga przed tobą ;)

pozdrówka loOkup
 
 
 
 
 
dobry house-ik nie jest zły:)))))
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6846 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#15 Wiadomość | 2006-03-16, 00:08 | Oddała głos na Novice
 
Ech no szkoda, że to tylko 2 kawałki...

1szy podkładzik: rzeczywiście czuć tu nutę HHpu. Podobają mi się brzmienia. Jednak nawet HH podkład nie powinien być monotonny,
a ten niestety jest. Podoba mi się ta zmyślna melodia na skrzypce. Całkiem dobrze to wyszło. Niestety nie ma w tym nic co by"chwyciło",
jakiegoś rozwinięcia.
2gi kawałek: fajniusio bawisz się wokalem, szkoda, że dzieje się to samo co w kawałku 1szym - powtarzalność to Twoja najsłabsza strona.
Brzmienia i bity są ok. Nic mi się nie gryzie. Nie ma chały. Wszystko ok. Mimo wszystko widzę Cię w Novice. Chciałabym usłyszeć Twoje kawałki w
lepszej aranżacji, z bogatszą warstwą melodyczną i może wrescie ze słowami. Myślę, że po jakimś czasie spędzonym w randze Novice
szybko wskoczysz na Advanced.

Powodzenia! <ok>
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7168 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#16 Wiadomość | 2006-03-16, 22:58 | Oddał głos na Novice
 
Jakies slabe transfery mam tych mp3. Pomysly w sumie w utworach twoich nie najgorsze. Z wykonaniem mogloby byc troche lepiej. Fajnie skrzypce w jednym kawalku. Dobrze ida w panoramie. Linia perkusyjna moze byc. Brzmienia tez nie najgorsze. Kawalki do ktorych by sie nie wrocilo. Poprostu brak duszy i polotu, dlatego bedzie novice
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
djTobi 
Novice

Dołączył 6692 dni temu
Posty: 6
Skąd: Racibórz
Punkty: 12
#17 Wiadomość | 2006-03-17, 09:12
 
No cóż za hip hopem nie przepadam, twoje utwory są dość monotonne, nic sie nie dzieje, popracuj nad tym a będzie lepiej.
 
 
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7166 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#18 Wiadomość | 2006-03-17, 22:36 | Oddał głos na Novice
 
UTWÓR NUMER 1141834877 (niezłe nawiązanie do filmu Brazil tą numeracją [tak tak wiem... to czysty przypadek, że akurat o filmie rozmawialiśmy na BF] ;-))
No przyznam, że klimatycznie naprawdę stworzyłeś coś interesującego. Pokrzywiona melodyka z pogranicza psychodelii i z lekka jazzowej melodyki.
Niestety te atuty przyćmione są naprawdę słabą realizacją - tu mam na myśli dobór brzmień najsampierw bo tu jest najgorzej i po drugie mastering.

UTWÓR NUMER 1141838576
No i tu mnie rzuca o ścianę bo odzywa się jakaś poszatkowana Szapira czy inna Lafirynda z popowym wokalem zabarwionym plastikowymi emocjami.
Melodyka jest tu dosyć rozbudowana ale wkrada się odrobina chaosu a to za sprawą zapewne wokalu, który nie do końca pasuje do reszty akompaniamentu. Z resztą i sam akompaniament nie sprawia wrażenia do końca przemyślanego... coś... nie gra....


Pierwszy utwór wzbudził we mnie niejakie emocje samą swą muzykalnością ale przyćmiła to neistety słaba techniczna sprawnośc kompozytora. Drugi numer odrzucił mnie na całej linii - technologia słaba a melodyka przekombinwana totalnie.

Sądzę, że jest w tym pewien potencjał - szczególnie ten melodyczny o ile nie zmylił mnie pierwszy numer to coś w Tobie jest. Technologia do podszkolenia.
Zapraszam do Novice

P.s.
Wszystkiego najlepszego z okazji neidawnych urodzin :-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6986 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#19 Wiadomość | 2006-03-19, 01:29 | Oddał głos na Novice
 
Witam...
Oj, chyba nie będe tak elokwentny jak Piter :)... ale przynajmniej szczery.
Jedziemy z tym koksem...

Pierwszy kawałek ...
No coz... Ta gitarka bassowa strasznie "samplowa"
Smyki też aż "śmierdzą" samplem (0 poglosu)
Hat piłuje uszy a beat sie tak zapęlił, że nic mu już chyba nie pomoże...
Aranż smutny i nudny (w zasadzie NIC sie nie dzieje - dodajesz i odejmujesz poszczególne sekcje).... brrrryyy
Technika - n/a
Mastering - n/a
Brzydkie to moim zdaniem.

Drugi kawałek ...
I znowu grasz pętlami... tym razem do beatu doszedł vocal który po paru chwilach robi się drażniący z racji swojej niezmienności i nawet w niektórych momętach niezgrania tonacji.
Reszte spokojnie można skopiować z komentarza powyżej... czyli ...
Aranż smutny i nudny (w zasadzie NIC sie nie dzieje - dodajesz i odejmujesz poszczególne sekcje).... brrrryyy
Technika - n/a
Mastering - n/a
Brzydkie to moim zdaniem.

Ogólnie...
DŁUGAAAA droga przed tobą... potrzeba Ci jakiegoś pomysłu bo w tym co zaprezentowałeś nie ma dla mnie NIC co by choć na sekunde przyciągneło moją uwagę.
Trenuj, trenuj i jeszcze raz trenuj... Czas i następne produkcje pokażą czy jesteś artystą czy tylko pseudomuzykiem.

Werdykt (ostry)...
Definitywnie NOVICE, chodź większość z tej grupy jest niestety (dla Ciebie) mocniejsza w tym co robi.

Pozdr.
Adix
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7176 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#20 Wiadomość | 2006-03-19, 01:46 | Oddał głos na Novice
 
Sluchalem i sluchalem...

Caly czas nie moge do tego podejsc - w pewnym sensie jest to kreowanie muzyki ale tez w pewnym sensie jest to ciecie kawalkow i sklejanie ponowne ae w innym trybie....

A ze nie mam opcji wstrzymania sie od glosu - to oddam na "Novice"
Sorry Man, ale dal mnie niestety musisz jeszcze popracowac nad tworzeniem... Nie to ze nie wiesz jak to robic :) ...
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Mewone 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6685 dni temu
Posty: 2
Skąd: Poznań
Punkty: 7
#21 Wiadomość | 2006-03-19, 02:16
Mewone 
Dziękuje za szczere wypowiedzi na temat moich produkcji,wasza opinia jest dla mnie ważna ponieważ będę wiedział nad czym muszę popracować, a jest tego bardzo duuużo. Myśle, że w najblizszym czasie zadowole wasze uszy moimi nowymi bitami. Dzięki.
 
 
 
 
Mam 22 lata, a produkcją muzyki zajmuje się od 2 lat. Początkowo muzykę robiłem na Fruity Loopsie lecz teraz używam juz Reason 3.0 i inne progrmy, które używam do aranżu, masteringu i robienia własnych produkcji.
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [ZGŁOSZENIE] Mewone

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi