Lanser-Chłam-
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [Final] Lanser-Chłam-
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7148 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#1 Wiadomość | 2004-12-13, 20:03
[Final] Lanser-Chłam- 
takie gitarowe psycho dlatego demo bo niekture dźwieki są niezamieżone z powodu
demonstracyjnej wersji pewnego generatora :D

DJ_Golem napisał/a:Co to jest Demmo :?: :P:P Pozwolilem sobie zmienic.

Poprawiłem lekko master wydłużułem kawałek pozmieniałem chaty ,inaczej zakręciłem filtrami bo drugi raz tak samo nie wyszło ,dodałem wokal zmieniłem nazwę i nazwałem to wszystko Final aha i dałem na liste do radyja
http://www.radio.com.pl/b...497_file_hi.mp3
Błedy z filtrami zostawiłem bo ja lubie muze z błedami i jestem leniem a kawałek powstał razem w 6 godzin :lol: W całości wykonany na słuchawkach dobrych zresztą ale nie ma to jak porządny odsłuch a u mnie Synek śpi i nie mogę się ani wydzierać ani odsłuchiwać
ale w miare chyba wyszło :lol:
Przyjemnego słuchania i oceniania!!! :D
Ostatnio zmieniony przez Kostec/so 2004-12-17, 14:17, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#2 Wiadomość | 2004-12-13, 20:13
 
kawalek na poziomie :) racze nie wychwytuje błędów, sieczka bez melodyjek, fajne, ciekawe brzmienia, gitara rowniez fajnie ci wyszla (w momencie 1:29 jest spoko) :]
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7148 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#3 Wiadomość | 2004-12-13, 20:16
 
W momencie 1.29 to wciągło taśme bo ja to na szpulowcu jeszcze domiksowałem :lol:
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#4 Wiadomość | 2004-12-14, 18:30
 
perka spoko, kurde jak mi sie widzi ta Twoja perka - dynamiczna i zawsze cos sie w niej dzieje
motyw na gitarze od 12 sec (chyba to gitara - te pare dzwiekow) zagrany mnie meczy juz po 1szej minucie - a Ty walisz nim do konca
gitarowe rify mi sie podobaja

punkowe granie w Tobie siedzi na maxa :D
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7140 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#5 Wiadomość | 2004-12-14, 20:58
 
od samego początku jest...
CIE KA WIE :-)

fajny eksperymencik - przynajmniej z mojego punktu widzenia jest to eksperyment ale naprawdę zaciekawia.

niestandardowych układów dźwiękowych używasz.
no i ważne, że wszystko łącznie naprawdę dobrze "siedzi" - nic się nei grysie - wszystko świetnie współgra.
Nie ma tu ocz żadnych wysublimowanych pomysłów dźwiękowych - raczej prowokujesz... bo to wszystko jest.... trudne :-)
nie dla każdego ucha...
gitarki rewelacja dają ziarno i moc...

Perka - brzmienia okołonaturalistyczne - gra prosto ale skutecznie - bez zbędnych dźwięków - to co potrzeba i basta.
Przejściówki - ciekawe bo używasz instrumentów innych niż w podstawowej perce - nie brzmi to sztucznie co też jest ważne.

yyy no i reasumacja ;-)
zaciekawiony jestem tym numerem - podoba mi się chociaż podobanie nie w dźwięku tylko a raczej w wysiłku przedzierania się przez non conforma układy brzmieniowe :-)

pozdrawiam
Pit
 
 
 
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7148 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#6 Wiadomość | 2004-12-15, 11:38
 
To jest experyment myśle że jestem coraz bliżej swojego stylu czegoś czym tak naprawde chcę się wyrarzać a experymenty gitarowe może będom dla mnie normą
jak tylko się ustabilizuje z swoimi wariacjami :D ja robie utworki w 1 dzień i się nie przykładam z braku czasu i lenistwa a ciebie Piter podziwiam za profesjonalizm i determinacje w tym co robisz dzięki za komenta nie spodziewałem się takiego :D
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
blazehare 


Dołączył 7117 dni temu
Posty: 5
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Punkty: 5
#7 Wiadomość | 2004-12-16, 07:35
 
To przejście od 1:30 ze stłumionego powinno odbyć się płynnie, a nie tak ostro,
no i początek jak dla mnie trochę za dużo zdradza co będzie się działo dalej
w kawałku, pozatym bit dobry, linia basowa ciekawa i wpadająca w ucho,
"psychodelic hard base attack" można by powiedzieć, bardzo mrocznie, ale z dobrymi
instrumentami, chociaż mogłoby być bardziej czuć basy, nie tylko wysokie tony,
czyli mastering, pozatym bardzo fajnie.
 
 
 
 
 
Co tu mam przepraszać, to jest moje zdanie, jak kogoś uraziłem, to przepraszam
 
JTM 
VIP


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#8 Wiadomość | 2004-12-16, 14:05
 
Od poczatku zdecydowanie jest ciekawie. Podoba mi sie to Swietnie rozwiazałes sprawe stereo. Piatka z plusem dla Ciebie za to. 0.12 Bicik jest ciekawy lubie takie. Powiem Ci ze nie lubie zbytnio takiej muzy ale kawałek naprawde jest ciekawy. Momentami mało sie jednak w nim dzieje dlatego ze slychac tylko jedna melodie bitt perke i bass. Brakuje jakiegos wypelnienia. ALe te momenty sa krotkie po czym po chwili juz zacyna sie cos dziac . Najlepiej goni to wszystko poi stereo. 1.30 fajny motyw z tym przytłumieniem dzwieku. Po czym wprowadzasz standardowy bit. Bardzo dobre rozwiazanie. Podoba mi sie roznorodnosc bitowa. Kawaek naprawde moze sie podobac. Technicznie wydaje sie nienajgorzej. Wiadomo nargywanie w warunkach domowych. :wink:
Podsumowujac: powiem ze calkiem niezła produkcja Ci wyszla. Choc nie jestem zwolennikiem tego typu muzyki jestem mile zaskoczony.

pozdr.....
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#9 Wiadomość | 2004-12-16, 23:29
 
elooo
ehh na wstepie powiem cie ze tytuł piosenki masz strasznie ochydny:P
i szceze ci wpoei mze nie podobami sie taki styl wooogule poprostu nie kumam tej muzy wole bardziej melodyjne kawałki

pozdro & best regards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7148 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#10 Wiadomość | 2004-12-17, 14:04
 
Od teraz wersja Final
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7145 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#11 Wiadomość | 2004-12-17, 20:52
 
no czysty protracker.. kawalek naprawde przypomina mi czasy amigi i tego niesmiertelnego programiku :-) tak czy inaczej podzielam Twoje zdanie, ze to jest (przepraszam za szczerosc) "chłam" ;-) wokale fajne, ale kompozycyjnie to naprawde klapa. pozdrawiam.
 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#12 Wiadomość | 2004-12-18, 13:59
 
Bardzo ciekawa muza, jestem ciekaw, czy jest tu gdzieś żywa gitara? :) Podobają mi się twoje eksperymenty, masz świetne pomysły, czuć świeżość w tej muzyce, mało jest rzeczy w podobnym klimacie :) 9/10 u mnie :)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#13 Wiadomość | 2004-12-18, 14:08
 
Wiesz, ze lubie dziwna muze :D:D Podoba mi sie. Perka jest wymiatajaca. Tak samo instrumenty jakie uzyles. Swietna robota. Ogromny plus za eksperymentwoanie.

Pozdrawiam i czekam na kolejne dziwne twory....
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7148 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#14 Wiadomość | 2004-12-18, 14:18
 
Moncubus napisał/a:Bardzo ciekawa muza, jestem ciekaw, czy jest tu gdzieś żywa gitara? :)

Nie ma ani jednej żywej sam zdechły komp i do tego procek nie wytrzymał tych gitar
i dalej nie mogłem poprawiać i dodawać trzeba pomyśleć nad zmianą procka i zakupem jakiegoś starego samplera :lol:

[ Dodano: 2004-12-18, 14:22 ]
emiter napisał/a:no czysty protracker.. kawalek naprawde przypomina mi czasy amigi i tego niesmiertelnego programiku :-) tak czy inaczej podzielam Twoje zdanie, ze to jest (przepraszam za szczerosc) "chłam" ;-) wokale fajne, ale kompozycyjnie to naprawde klapa. pozdrawiam.

Punkt widzenia zależy od punktu leżenia a ja tam jestem bardzo dumny z tego kawałka
I nie przepraszaj za szczerość -Chłam to chłam :twisted:
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7145 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#15 Wiadomość | 2004-12-19, 09:02
 
tylko ze nie pomysl sobie ze napisalem ze to jest chlam dlatego ze brzmi jak z protrackera, bo protracer to naprawde niezly jest (byl) kombajnik do muzyki. rzeczywiscie moze masz racje z tym punktem widzenia, ale chyba nie wkurzyles sie na mnie o to co? ;-)
 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7148 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#16 Wiadomość | 2004-12-19, 09:23
 
emiter napisał/a:tylko ze nie pomysl sobie ze napisalem ze to jest chlam dlatego ze brzmi jak z protrackera, bo protracer to naprawde niezly jest (byl) kombajnik do muzyki. rzeczywiscie moze masz racje z tym punktem widzenia, ale chyba nie wkurzyles sie na mnie o to co? ;-)

Nieeeeeeee!!!
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7145 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#17 Wiadomość | 2004-12-19, 09:32
 
:-)
 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [Final] Lanser-Chłam-

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi