Horus
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Aktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [Zgłoszenie]Horus

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (11) : Nov (5) : Średnia (4,2)

 
Horus 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6665 dni temu
Posty: 69
Skąd: Lublin
Punkty: 40
#1 Wiadomość | 2006-03-06, 12:35
[Zgłoszenie]Horus 
Witam serdecznie,
mam 20 lat, pochodzę z Lublina, muzyką zajmuję sie od około 3 lat. Ogólnie rzecz biorąc określam ją jako elektroniczną, bo nie lubie szczegółowego szufladkowania. Szerszej publiczności internetowej swoje produkcje pokazalem kilka dni temu. Ciekaw jestem co, jakby nie patrzeć, profesjonalni czy prawie profesjonalni muzycy o nich myślą. Na co dzień słucham Bjork, Faithless, Huun Huur Tu czy Mauro Picotto, także staram się nie zawężać swoich muzycznych zainteresowań;)
Tworze wszystko od początku do końca na PC z FLStudio5, kilkoma VSTi, Cubasem i SF na pokładzie.
Mam nadzieję że nawet jeśli moja twórczość nie przypadnie głosującym do gustu to wskażą mi co powinienem poprawić, z góry serdecznie dziękuję.

A oto linki do kilku moich utworów zamieszczonych na MP3.com.pl

Chilly Rain
http://mp3.com.pl/zespoly...l?id=3901&idu=1

No Title Love
http://mp3.com.pl/zespoly...l?id=3901&idu=3

Prayer (feat. JPII)
http://mp3.com.pl/zespoly...l?id=3901&idu=5

Night Flight in 777
http://mp3.com.pl/zespoly...l?id=3901&idu=4

Lady of The Wadis
http://mp3.com.pl/zespoly...l?id=3901&idu=2


linki do plików na yousendit.com:

Chilly Rain
http://d5.yousendit.com/D...illy%20rain.mp3

No Title Love
http://d5.yousendit.com/D...itle%20love.mp3

Prayer (feat. JPII)
http://d5.yousendit.com/D...0-%20prayer.mp3

Night Flight in 777
http://d50.yousendit.com/...%20in%20777.mp3

Lady of The Wadis
http://s8.yousendit.com/d...990TQ2DMKKMBAAE
Ostatnio zmieniony przez Horus 2006-03-09, 07:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6750 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2006-03-06, 15:46 | Oddał głos na Novice
 
Nie czuję tej muzyki.... Na początku wydaje mi się, że są fałsze...
Nie lubię, gdy Hat jest podgłaszany, a potem w opóźnieniu dodany kick....
Sorry ale przydało by Ci się podszkolić... Aktuaknie NOVICE
Pozdrawiam!
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#3 Wiadomość | 2006-03-06, 15:55 | Oddał głos na Advanced
 
Pierwszy utwór jest świetny: przestrzeń i klimat - powalił mnie na kolana. Na poczatku myslalem ze bedzie to melancholijna elektroniczna ballada - zaskoczylo mnie w trakcie :)
No Title Love - nie podoba mi się ani brzmienie piano ani nuty po jakich "idzie". Kiedy nie słychac teho instrumentu jest ok
Prayer (feat. JPII) - świetny, brak mi słów
Night Flight in 777 - suchy bass, sztuczny clap, pady miodne, głebokie. Tutaj widać jaką masz wyobraźnie..i warsztat :P
Lady of The Wadis - przyzwoity poziom, ale jako całośc mnie nie powalił. Przyjemny lead, z którego skleciłeś melodię..lubię leady jadące na filterku

2006-03-06, 15:56 // Dodano
zagłosowałem na Adv
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
lookup 
VIP


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7147 dni temu
Posty: 785
Skąd: Błonie
Punkty: 145
#4 Wiadomość | 2006-03-06, 18:40 | Oddał głos na Advanced
 
chilly rain

dzwieki napoczątku nieco chaotyczne się wydają zreszta póxniej jak idze to wszystko z perka to nie opuszcza mnie wrażenia że przypadkowo tedzwięki tu grają , ogólnie kawałek technicznie dobrze niezły klimacik

No title love
pianinko nienajlepsze moim zdaniem , słabo gar , dobrze ż enie męczysz nim przez cały kawałek , później juz jest lepiej jak no moje ucho , niezły klimacik sie robi pozatym niestandardowo do muzyki podchodzisz a to już duży plus , ciekawe tło w kawałku padziki i inne dobrze graja ;)
brakuje mi tu jakiegoś mocneijszego akcentu głownego , ale to już kwestia gustu

Night fight in 777
zaczyna sie ostro i to mi sie podoba , dzwny phaser?? na clapsie troszke psuje troszke perke , później spokojny padzik wchodzi i raczej do poczatkowej fazy kawałka mi on tu nie pasuje :( , dalej wszystko sadzasz na flangerze badz phaser-rze , dość orginalny zaabieg , może sie podobać , niestety dalej kawałek nie powala ani melodycznie ani klimatem a wszystko prze zto że dołożyłeś tego syntha dziwnego rodem z trancowych siekanek , mi sie to nie podobuje


Prayer
duzo sie nie będe tu wypowiadał żeby nie doprowadzać do niepotrzebnych spin , poprostu jestem zdegustowany tym iż użyłeś głosu Jana Pawła II w tym kawałku , chwyt jak dalmnie ponizej pasa , nieładnie tak sie nie robi

Lady of the wadis
fajna gitarka , słaby bass , no i konkretni kawałek stoi na dośc dobrym poziomie , przyjemne miękiie brzmienia , fajna perka , troszke dziwnawy sythcik wchodzi przed rozkrętem , ale to kwestia gustu , moze się podobać ;)


ogólnie technicznie bez większych wpadek sie zaprezentowałeś , kawałki z niezłym klimatem i dawką orginalności , gdyby nie prayer to bym nie miał wątpliwości co do głosu a tak to z małym niesmaczkiem głosuje na advanced ;)

pozdrówka lOOKUp
 
 
 
 
 
dobry house-ik nie jest zły:)))))
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6829 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#5 Wiadomość | 2006-03-06, 20:41 | Oddał głos na Advanced
 
Night Flight in 777-nie powiem żeby kawałek mnie powalił,ale przesłuchałem z zaciekawieniem,klimatycznie z wyobraźnią,nastrojowo,spokojnie...nie widzę w tym kawałku naśladownictwa i za to duży plus...i co ważne nie katujesz słuchacza od 5 do 8 min tymi samymi tematami,ale podajesz konkretnie co masz do przekazania...

Lady of The Wadis -podoba mi się zróżnicowana ilość instumentów których urzyłeś,mandolina,gitarka,synth...bardzo dobrze...oryginalnie,generalnie kawałek może się podobać niedociągnięć troszeczkę można lnaleźć...ale to już by było czepianie się :)
...za oryginalność+ regionalny patriotyzm- :) Advanced
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6821 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#6 Wiadomość | 2006-03-06, 21:46
 
Widzę, że mamy podobne zainteresowania Horus :) Ale czy nie dałoby się tych utworów umieścić chociaż na yousendit.com? ten transfer mnie zniechęca... :|

2006-03-06, 21:53 // Dodano
zajrzę tu później... Może taka pora z tym transferem...
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
Horus 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6665 dni temu
Posty: 69
Skąd: Lublin
Punkty: 40
#7 Wiadomość | 2006-03-06, 23:19
Prayer i nie tylko 
Drogi Lookup,
Głos naszego papieża Jana Pawła II znalazł sie w moim utworze nieprzypadkowo, ponieważ napisałem go w hołdzie temu wielkiemu człowiekowi. Nie potrafię grać na skrzypcach ani na fortepianie, więc skleciłem taki, jaki potrafiłem, na komputerze. Tytuł Prayer (Modlitwa) ma zwrócić uwage słuchacza, ma skłonić do refleksji. Całość starałem się by wyszła spokojnie, by było słychać nadzieję (wiem, że to brzmi głupawo, ale ja w tym słyszę nadzieję), by było slychać, że Jan Paweł jest wciąż blisko nas. Jeśli poczułeś się dotknięty tym zabiegiem to Cię przepraszam. Nie chcę się promować w ten sposób, po prostu przyjaciele powiedzieli, że to dobry utwór, stąd też go zgłosiłem.

Tiffany, yousendit.com, o ile się nie mylę, polega na dostarczaniu plików na maila. Jesli chcesz, to i bez tego moge Ci te utwory wysłać na maila.

Wszystkim którzy do tej pory zagłosowali dziękuję, również za komentarze. Wezmę je pod uwagę przy kolejnych produkcjach :)
Pozdrawiam
 
 
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6718 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#8 Wiadomość | 2006-03-06, 23:46
 
Horus napisał/a:Tiffany, yousendit.com, o ile się nie mylę, polega na dostarczaniu plików na maila. Jesli chcesz, to i bez tego moge Ci te utwory wysłać na maila.


Mylisz sie :) yousendit generuej i wysyla link pod ktorym mozna sciagnac wrzucony przez Cibeie utwor.. rownie dorbze mozesz go wkleic tutaj.. bedzie duz szybszy transfer .. mi tez to jak krew z nosa idzie.. wiec podobnie jak Tiff zajrze pozniej .. :) Take Care
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6750 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#9 Wiadomość | 2006-03-06, 23:58
 
Horus napisał/a:Głos naszego papieża Jana Pawła II znalazł sie w moim utworze nieprzypadkowo, ponieważ napisałem go w hołdzie temu wielkiemu człowiekowi. Nie potrafię grać na skrzypcach ani na fortepianie, więc skleciłem taki, jaki potrafiłem, na komputerze. Tytuł Prayer (Modlitwa) ma zwrócić uwage słuchacza, ma skłonić do refleksji. Całość starałem się by wyszła spokojnie, by było słychać nadzieję (wiem, że to brzmi głupawo, ale ja w tym słyszę nadzieję), by było slychać, że Jan Paweł jest wciąż blisko nas. Jeśli poczułeś się dotknięty tym zabiegiem to Cię przepraszam. Nie chcę się promować w ten sposób, po prostu przyjaciele powiedzieli, że to dobry utwór, stąd też go zgłosiłem.


Tym zdobyłeś sobie mój szacunek...
Sorry za NOVICE!
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6718 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#10 Wiadomość | 2006-03-07, 00:00
 
LiquiPower! napisał/a:Tym zdobyłeś sobie mój szacunek...
Sorry za NOVICE!


Liquid :) masz oceniać zgłoszenia pod względem muzycznym a nie pod względem przekonań i etykiet socjologicznych :) :P
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6750 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#11 Wiadomość | 2006-03-07, 00:02
 
Może i tak... Ale za przekaz... Powinien mieć ADVENCED! Kur... źle zrobiłem dając Mu Novice...
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
ADER 
Advanced


Dołączył 6679 dni temu
Posty: 29
Skąd: Suwalki
#12 Wiadomość | 2006-03-07, 00:49 | Oddał głos na Advanced
 
Witaj........
Masz ciekawe klimaty urozmaicone i miłe dla ucha dobre aranże przemyślane podoba mi się Twoja pomysłowość.Każdy instrument gra coś innego co sprawia,że ciekawi co będzie dalej barwy dobrze dobrane chociaż bas i stopa są za suche klap też jest skromny jak dla mnie.Technicznie jest ok przyzwoity poziom głosuje na advanced. 8)
 
 
 
 
Jestem muzykiem kompozytorem......
 
Horus 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6665 dni temu
Posty: 69
Skąd: Lublin
Punkty: 40
#13 Wiadomość | 2006-03-07, 01:07
 
Zgodnie z sugestiami zamieściłem pliki również na yousendit.com :)
Liquid, no problem, jest okay! ;)

Chilly Rain
http://d5.yousendit.com/D...illy%20rain.mp3

No Title Love
http://d5.yousendit.com/D...itle%20love.mp3

Prayer (feat. JPII)
http://d5.yousendit.com/D...0-%20prayer.mp3

Night Flight in 777
http://d50.yousendit.com/...%20in%20777.mp3

Lady of The Wadis
http://d38.yousendit.com/...the%20wadis.mp3
 
 
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7143 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#14 Wiadomość | 2006-03-07, 01:43 | Oddał głos na Advanced
 
Dobre brzmienia masz w kawalkach, fajne piano tez. masz swoj styl, taki w sumie nie codzienny, ale swoj. Technicznie tez to zle nie wyglada.Kawalek poswiecony Janowi Pawlowi II jest naprawde super i klimatyczny. Ode mnie masz advanced
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6718 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#15 Wiadomość | 2006-03-07, 10:20 | Oddał głos na Novice
 
Chilly Rain - oj początek nienajlepszy.. w ogóle nic mi tutaj do siebie nie pasuje. i nie gra rytmicznie.. jakosciowo.. nawet ok, weszla jakas "melodia".. no najfajniejsza to ona nie jest .. eh nie kawalek zupelnie mi nie lezy .. heh widac ze jakis pomysl miales na kawalek z realizacja tego pomysłu jest juz gorzej ..

No Title Love - pianino strasznie chaotyczne i sztuczne .. pady w tle sa fajne maja tai deliaktny klimat.. jenda nutka mi nie pasuje tutaj w tym kawalku .. pianino znowu weszlo.. nie no ta melida odstrzasza.. kawalek ogolnie wywiera na mnei takei wrazenie, ze czekam na przejscie az sie skonczy glowny motyw bo nie chec mis ei go sluchac :) jakosciowo znowu dobrze.. ale jedna nutka gryzie mi ucho :)

Prayer - No to sie narazie zacyan najlepiej .. fajnie skomponowane.. tutaj melodia kjest klimatyczna i fajna :) ale widzialbym melodie bardziej sentymentalna .. bass przeszkadza :| w sumie kawalek najlepszy ... ale gdyby nie głos JP to bylby strasznie nudny.. no ale z bardzo nie jest wiec ok ten jest najlepszy . jak dla mnie ten bass co wszedl pozniej na chwile mogles se darowac bo zepsul klimat...

Night Flight 777 - no okej mamy wstep.. :) fajny padzik wszedl, basik w przeciwienstwie do poprzedniego utworu tutaj pasuje bardzo dobrze .. ... o tutaj nawet fajny klimacik jest.. synth jest.. taki sobie nie z bardzo mi pasuje.. i zowu bas mi przeskzdza jak gra inzsze tonacje. No ulozenie basu sie zmienilo i znowu jest gyt .. :) hmm w sumie kawlaek nie jest zly.. ale traczej fanem jego ine zostane ..

No coż na plus to to, że masz pomysły i jakiś tam warsztat techniczny.. bo sztucznei te kwałki nie brzmią... inną sprawą jest to, że melodycznie to wsystko leży.. grasz ladnie padami ale jak dla mnie to za malo, najchetniej to bym się wstrzymał od głosu.. dla mnie umiesz więcej niż na Novice.. ale za mało na Advenca.. ogolne wrazenie bylo takie ze po przesluchaniu tych kawalkow nie zapamietalem nic pozytywnego.. tylko sam ebledy jakie popelniles... wiec jednak jestem za Novice

Pozdrawiam
Take Care
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7077 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#16 Wiadomość | 2006-03-07, 10:39 | Oddał głos na Advanced
 
Twoja muzyka mnie nie przekonała, nie przepadam za "bumcbumc" - nie zrozum mnie źle, u Ciebie nie jest to zwykłe "bumcbumc", masz ciekawe barwy w tle, ale jakoś nie mam ochoty słuchać tego na dłuższą metę. Poza tym wszystkie tutaj utwory, które zaprezenowałeś są utrzymane w jednej tonacji, i w niemal tym samym tempie. Więcej różnorodności please. Przy okazji - w Chilli Rain - początek ma ciekawą barwę, ale pierwsze tzy dźwięki w trioli nie są fajne z tym pogłosem - rzeczywiście brzmią jakby były nierówno - zrób to w wartościach szesnastkowych.
Jak już napisałem - Twoje utwory nie wzbudziły mojego większego zainteresowania. Ale tu się nie ocenia wg. gustów tylko umiejętności - widać, że je masz i dlatego oddam głos na Advanced (choć do Pro daleka droga ;) ).
 
 
 
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6733 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#17 Wiadomość | 2006-03-07, 15:47 | Oddał głos na Advanced
 
Zaczne nie po kolei:).
Prayer - klimat utworu za bardzo nie zmusz wedlug mnie do reflekcji, brak tu takiej emocjonalnej glebii, nie mam nic do tego ze uzyle glosu Jana Pawla II ale on tu po prostu nie pasuje, sam akwalek nie posiada w sobie czegos chwyliweog za ucho ze tak sie wyraze.
No title love - interesujace piano, no ale cuz, dalej bombanie... ciekawa barwa organow, znowu bombanie ale ok tego sie juz czepiac nie bede ze uzywasz stadartowych rozwiazan, klimat kawalka jest na pewno ciekawy, na pewno rozni sie on od innych rasowych produkcji tego typu, cos jest w tym utworku.
NIght Flight - NIetypowe zastosowaie phasera na werblu, fajny basik, akordy w tle te,lead grajacy glowny motyw ma dosc chaotyczna melodie....musze powieziec ze temu utworkowi przydalby sie wiekrzy power, ogolnie rzecz biorac dobra produkcja.
Link do lady mi nie dziala a na tamten nie chce mi sie czekac:P
Chilly rain- sluchalem wczoraj ale juz go nie mam na dysku, tez raczej rasowa produkcja ale takze nieco inna.
Ogolnie rzecz biorac mysle ze posiadasz pewne braki, brak tej glebi, tego wczucia sie w utwor ale mysle ze moge z czystym sumieniem dac advance poniewaz tego mozna sie szybko nauczyc, jest dobrze ,bedzie liepiej <ok>
 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6780 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#18 Wiadomość | 2006-03-07, 16:33 | Oddał głos na Novice
 
Pierwsze dwa utwory mi się nie spodobały. Denerwuje mnie używany przez Ciebie clap..... jest taki sztuczny i brzydki ze obrzydza mi całą resztę. Reszta sampli również zajeżdza plastikiem.

Utwór z JPII w roli głownej jest ciekawy, podoba mi się klimat. Ta przemowa, która wstawiłeś wydaje mi się jednak nieco zbyt głośno, poza tym klimatem jest trochę mało akcji.

Night Flight in 777
od chwili kiedy się zaczął już wiedziałem, że będzie nudny.... nie pomyliłem się. Nużący charakter....... i znów używasz clap'a :P

Pit napisał/a:bo sztucznei te kwałki nie brzmią

mam odmienne zdanie.
Uzywasz takich plastikowych sampli, a szkoda, bo merytorycznie twoje utwory są niezłe, mimo że z wyrazistością melodii bywa cienko.

Również wszędobylska umcykowatość mnie nie przekonuje.

Myślę, że warto abyś poćwiczył jeszcze, szczególnie dobór sampli i układanie melodii.
Zatem jestem za NOVICE dla Ciebie.

Pozdrówka
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Horus 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6665 dni temu
Posty: 69
Skąd: Lublin
Punkty: 40
#19 Wiadomość | 2006-03-07, 21:45
nowy link 
nowy link do lady of the wadis bo ten poprzedni z yousendit.com faktycznie szwankuje <wstydnis>

http://s8.yousendit.com/d...990TQ2DMKKMBAAE
 
 
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6821 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#20 Wiadomość | 2006-03-07, 22:54
 
Narazie przesłuchałam "Prayer" , (ponieważ niedawno co ściągnęłam utworki, a jest już późno a chcę mieć dobrą głowę na komentowanie, zatem jeszcze nie będę pisać pełnych komentarzy..).. zatem przesłuchałam i chciałam wyrazić swoją apropatę własnie takiego przedstawienia słów Jana Pawła II. Nie zgadzam się z przedmówcami... (np. z Neriousem). Dzięki Twojemu utworowi te pamiętne słowa Papieża trafiają we mnie z podwójną siłą i zaczynam je inaczej pojmować. Ten kawałek jest bardzo pozytywny, pełen nadziei i radości. Czuć w nim słońce i lekki powiew świeżego wiatru... Osobiście bardzo to na mnie wpłynęło.
Niepotrzebnie jednak (moim zdaniem) powtórzyłeś te słowa w końcówce utworu. Osobiście zaplanowałabym to tak, aby słowa jak i muzyka PO słowach była kulminacją całego utworu, dochodząc następnie do rozwiązania i osłabienia "emocji".

Ok. Teraz idę zalogować się do wyrka. Mam nadzieję, że zdąrze skomentować resztę Twoich kawałków. See ya! <ok>
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#21 Wiadomość | 2006-03-08, 20:30
 
Serwer na mp3.com.pl jest wyjatkowo lipny. Wiechnal mi sie w polowie pliku. 3 linki w ogóle isc nie chca a 2 sie powiesily w polowie.

Sprobuje jutro.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Horus 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6665 dni temu
Posty: 69
Skąd: Lublin
Punkty: 40
#22 Wiadomość | 2006-03-08, 20:45
Problem z mp3.com 
DJ Golem, moze spróbuj pobrac z yousendit.com nie powinno być tam problemow... linki kilka postow wyzej w dwoch porcjach ;)
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#23 Wiadomość | 2006-03-08, 21:13
 
Ano racja :)

To i tak jutro obadam.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6821 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#24 Wiadomość | 2006-03-08, 22:21
 
Horus moze dodaj te nowe linki do 1szego posta bo nie wszyscy sledza te wypowiedzi na bierzaco :)
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
Horus 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6665 dni temu
Posty: 69
Skąd: Lublin
Punkty: 40
#25 Wiadomość | 2006-03-09, 07:22
 
Doskonały pomysł, tak też i zrobiłem :)
 
 
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6821 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#26 Wiadomość | 2006-03-09, 11:47 | Oddała głos na Advanced
 
No to lecimy:
Chilli lay
Melodia jest całkiem chwytliwa ;) przynajmniej mozna ja zapamiec. Niestety jakas monotonia se tu wkradła. Podoba mi się dobór brzmień i dynamika utworu :)
Ale utworek ciekawy. Możnaby było poprowadzić jeszcze jakąś nową melodię. Podoba mi się jednak bogactwo dźwięków ;)

Lady...
Ten sam bit co w poprzednim utworze, to samo tempo. Umc umc umc ;) lejące się pady całkiem zgrabne. I nowu appregio. Hmm.. chyba podoba Ci się ono bardzo,
faktem jest, że dużo daje, ale utworek zaczyna mi przypominać poprzedni song. Zdecydowanie jednak lepsza jest druga część tej twórczości.
Hmmm właściwie nie jest tak tragicznie ;) chociaż to nie moje "klimaty". Dodajesz kolejne dźwięki, ale to nie jest sposób na "rozwinięcie" utworu.
Znowu wkrada się monotonia pod koniec.

Night...
Teraz zamiast appregia mamy ping-pong'a ;P nie noooo... kurcze. Jakieś takie Twoje małe "zboczenie" widzę.
Już myślałam, że utwór będzie znowu twardym umca umca, ale złagodziłeś utworek akordami i padami. Utwór ciekawy, bo inny od
poprzednich i jakis taki bardziej nastrojowy. Złagodziłabym jeszcze tylko ten BIT, który psuje później cały klimacik...
Miało być smutno z lekką złością, a znowu zrobiło się tanecznie. Dużo brzmień znowu i skocznej melodii, czyli coś co mi się rzadko udaje ;)
Za to plusik (za melodie wpadające w ucho).

No titlle love
Pogodny utworek, znowu taneczny. Pianinko takie elektroniczne no, ale jakos mi bardzo nie przeszkadza. Ładne grzechoty ;)
Podoba mi się to, że stosujesz różne "smaczki" w utworkach. Że nadajesz mimo wszystko jakiejś większej przestrzeni
tym songom. Mimo, iż znowu czuję to pewne znudzenie powtarzalnością motywu, to na pewno przy wyciszeniu czegoś i
dodaniu czegoś nowego można by było w łatwy sposób wzbogacić całość.


Hmmm... Idziesz w kierunku muzyki tanecznej, jak słyszę... Nie ma w tym oczywiście nic złego, a i sztuką jest
poderwać ludzi do tańca. Ale Twoje utwory z jednej strony są dla mnie zbyt bogate jak na zwykłe umca-umca i
zbyt monotonne na muzykę do słuchania w zaciszu domowym. Gdzieś tu widzę jeszcze pewne zagubienie... pewne niezdecydowanie..
Myślę, jednak, że wiesz co robisz i głosuje na Advanced. Zresztą widzę Twoje zaangażowaniea to wielki plus :]
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
Horus 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6665 dni temu
Posty: 69
Skąd: Lublin
Punkty: 40
#27 Wiadomość | 2006-03-09, 12:45
 
Tiffany napisał/a:
Teraz zamiast appregia mamy ping-pong'a ;P nie noooo... kurcze. Jakieś takie Twoje małe "zboczenie" widzę.

cos w tym jest, hehehe;)
 
 
 
Steerpike 


Dołączył 6789 dni temu
Posty: 111
Skąd: ....
Punkty: 6
#28 Wiadomość | 2006-03-09, 14:47 | Oddał głos na Advanced
 
czesc :)

Dla wielu ludzia napewno ciekawe są twoje utwory (tworczosc) , technicznie ,chyba dobrze, nie jest zle .... klimaty totalnie nie moje( osobiscie nie podobają mi sie twoje kawalki ) trudno mnie sie dalej wymyslic cos do tych utworkow :P ...

Advanced
 
 
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7141 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#29 Wiadomość | 2006-03-09, 21:20 | Oddał głos na Advanced
 
CHILLY RAIN
Na początku pewne neirówności w tej syntetycznej harfie..... mniemam, że to nie przypadek i skłonny jestem przyznać, że całkiem to ciekawie wykombinowałeś :-)
Hmmmm.... no fajnie :-) Szczególnie te poboczne dźwięki rytmiczne - bardzo nietypowe :-)
Ładnie to wszystko razem zgrane.
Zgrabny aranż.
Jednak ciągle jedzie na jedną nutę co zaczyna mnei powoli denerwować a jestem już po drugiej minucie......
Aranżacyjnie fajnie. Konstrukcyjnie niespecjalnie bo utwór nei ma żadnej dramaturgii. Melodycznie utwór leży.

NO TITLE LOVE
Pianino pod względem melodycznym słabe - lekko chaotyczne i trochę naciągane.
Przyjemne brzmienia.
Generalnie tutaj zaczynasz jakby zastanawiać sie czy aby jednak melodia nei ma czegoś wspólnego z muzyką ;-)
Gdzieś mi przemknęły delikatne dysharmonie.
Starasz sie alew tym utworze wystaje neistety jakieś takie troszkę kiepskawe pojecie o melodyce - neimniej słychać starania większe niż w poprzednim utworze.

PRAYER
Ma to sens. Jestem zdania, że tego człowieka wręcz należy czcić w każdy możliwy sposób i nie sądzę byś dokonał jakiegokolwiek nadużycia.
Poszedłeś troszke w stronę udelikatnionego dreamu. Przyjemnie się tego słucha.
Tradycyjnie brzmienia i aranż dobre. Mniej chaosu melodycznego bo.... mniej melodii ;-)
Wg mnie najlepszy utwór spośród tych trzech (z pozostałymi miałem problem ze sciaganiem więc sobie podaruję).

Sypię w oczy ;-)
Ogólnie aranże poprawne, w dużej mierze dość ciekawe, częściowo zbyt standardowe, po części również sympatyczne.
Brzmienia ciekawe - dobry ich dobór.
Melodyka.... kruchutko ale podejrzewam, ze to tylko kwestia czasu i..... obycia - powienieneś wiecej słuchać muzyki z melodią ;-) Choćby po to by nawet na takim poziomie umelodyjnienia utwórów jaki teraz zaprezentowałeś zrobić je poprawniej i ciekawiej.

Mimo pewnych niedociągnięć szczególnei w sferze melodycznej wydaje mi się, ze reprezentujesz już całkiem przyzwoity poziom, który daje Ci przepustkę do grona Advanced - ode mnie taki głos masz z nadzieją, że weźmiesz sobie do serca nasze uwagi, jak również, że i od Ciebie te uwagi co do naszych dokonań będziemy mogli przeczytać :-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7004 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#30 Wiadomość | 2006-03-10, 13:49 | Oddał głos na Novice
 
Witam

Chilly Rain

Poczatek dosc ciekawy - fajny klimat. Kawalek dobrze sie zapowiada, ale niestety ta melodia brzmi slabo. Cos mi w niej nie pasuje. Jest strasznie chaotyczna, i jakos dziwnie poukladana. Miales ciekawy pomysl, ale (moim zdaniem) nie potrafiles go dobrze zrealizowac. Szkoda...

No Title Love

Pianino ktore gra na samym poczatku nie podoba mi sie. Ulozenie jest nie ciekawe, i moim zdaniem troche przekombinowane. Brzmienie instumentow jest przyzwoite. Utwor na jedno przesluchanie. Nie ma w nim jakiegos charakterystycznego fragmentu/motywu ktory przyciagnal by mnie na dluzej.

Prayer

Poczatek bardzo interesujacy :) Fajnie wymysliles to wejscie. Nie podobaja mi jedynie te wstawki JPII. Po prostu nie pasuja do charakteru utworu. Ten kawalek jest zdecydowanie lepszy od dwoch poprzednich. Przyjemnie mi sie go sluchalo. (+) za pomysl i ciekawe wykonanie ;)

Night Flight in 777

Ten utwor juz od samego poczatku mi sie nie podoba. Na Twoim miejscu nie umieszczal bym go w zgloszeniu. Slabe melodie i perka. Sztuczny bass i slabe brzmienie poszczegolnych instrumentow. Jak narazie - zdecydowanie najgorzej wykonany kawalek.

Lady of The Wadis

Znow nienajlepszy poczatek. Bass slaby. Podoba mi sie jedynie gitara i perka. Poza tym kawalek nie przypadl mi do gustu. Slyszalem naprawde bardzo duzo podobnych produkcji. Utwor nie ma polotu, i przez to nie wyroznia sie tlumu.

Podsumowanie:

Z utworow ktore zaprezentowales, tak naprawde podobal mi sie tylko jeden ("Prayer"). Pozostale kawalki sa przecietne. Ich wykonanie nie jest najgorsze, ale brakuje im energii. Pomysly masz ciekawe, ale nie do konca wiesz jak je zrealizowac. Takie sa moje odczucia, dlatego narazie zapraszam Cie do grupy Novice.

Pozdrawiam
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7151 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#31 Wiadomość | 2006-03-11, 04:08 | Oddał głos na Novice
 
Hmmm...

Przesluchalem wszystkie utwory i mam mieszane uczucia... Moze sie czepiam i po 16tu godzinach pracy nie wszystko odbieram jak trzeba ale wszystkie kawalki (Wazne! : Nie Obraz sie ) sa jakies puste. Nie maja wyrazu... Brak mi w nich tematu, czegos co pozwoli mi cos z kazdego zapamietac...
Malo basow, stopy... czsem wkradnie sie falsz...

Nie wiem jaki Robiles master ale nie jest to wyrobione tak do konca...

Dla mnie jest to zawieszone pomiedzy Novice a Adv... Takze w tej chwili wstrzymam sie glosu...


P.S.
Piter napisał/a:Mimo pewnych niedociągnięć.... .... szczególnei w sferze melodycznej.... ...reprezentujesz już całkiem przyzwoity poziom

No i wlasnie tu mnie boli, Piter, Ujales to dokladnie... i dlatego nie moge sie zdecydowac... na Adv. Wydaje mi sie ze Nov na chwilke a potem ponownie do glosowania...
(Peter - nic do Twojej wypowiedzi - to tak dla przykladu :))
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6992 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#32 Wiadomość | 2006-03-12, 14:15 | Oddał głos na Advanced
 
chilly rain zaczyna sie fajnie... pozniej robi sie z tego trance-cos... sorry man nie w moim guscie... no ale o gustach sie nie dyskutuje... fajny arp i dobry glowny lead... basu chyba za malo slychac... albo ja sie moze nie znam... mimo wszystko kawalek technicznie dobry...

sorry man ale no title love nie podchodzi mi wcale... zwlaszcza to pianinko...

prayer mi wystarczyl... prayer i chilly rain sklonily mnie do tego zeby glosowac za ADVANCED :]

witam :]
 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
Horus 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6665 dni temu
Posty: 69
Skąd: Lublin
Punkty: 40
#33 Wiadomość | 2006-03-13, 12:47
podziękowania 
Zostało mniej więcej pół godziny do końca głosowania, więc czas najwyższy bym po raz ostatni w tym wątku się odezwał.
Bardzo dziękuję wszystkim za oddane na mnie głosy zarówno te na advance jak i na novice. Dowodzą one, że chociaz co nieco potrafie sklecić to jeszcze długa droga przede mna. Nie zamierzam zmieniać od podstaw swojego "stylu" czy sposobu patrzenia na to co robię, natomiast z pewnościa wezme pod uwagę wasze sugestie, np. te dotyczace doboru sampli perkusyjnych, czy komponowania melodii. Faktycznie, mniej nut a bardziej treściwych powinienem używać. Trudno bym polemizował z niektorymi z Was w sprawie gustów, co się ktorym podoba a innym nie, tym bardziej ze czasami skrajne wypowiedzi dotyczyly tych samych kwiestii. Staram sie tworzyc muzyke by przede wszystkim samemu byc z niej zadowolonym, by stala ona na pewnym poziomie technicznym (taaak wiem, mastering nie byl najlepszy, troche to glucho wszystko brzmi, pracuje nad tym ;) ) i by się jej dało słuchać. Reasumując - bardzo jestem Wam wszystkim wdzięczny za to że staraliście sie obiektywnie ocenić moje utwory i pozdrawiam serdecznie.
 
 
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [Zgłoszenie]Horus

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi