NORTON
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Komputery » NORTON
Przesunięty przez: ZDV-12 | 2006-03-04, 15:53
 
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6734 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2006-03-04, 10:40
NORTON 
Witam
Kupiłem sobie program antywirusowy NORTONA za około 350zł i oczywiście jak wszystko na moim kompie nie działa. :[
Włączyłem skanowanie i patrze 3 wirusy, których nie może on usunąć ! ;P Co mam robić?? Kilka kopów w kompa pomoże?? :]
Czy może strzelić mu formata i oddać Nortonka do reklamacji??
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
diora 


Dołączył 7133 dni temu
Posty: 509
Skąd: z domu
Punkty: 9
#2 Wiadomość | 2006-03-04, 12:22
 
cóż moge powiedzieć.. try before you buy, albo zareklamuj towar.. masz prawo zwrotu
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7134 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#3 Wiadomość | 2006-03-04, 12:32
 
Ja bym cos pod DOS'a wzial one wywalaja wszystko. Chyba byl kiedys MKS pod DOS'a. Tez nie moglem usunac a MKS wyrzucil caly syf pozniej juz byle czym doczyscisz w Windzie. Chyba zamiast Nortona lepiej zastosowac Kaspersky'ego. Muli 100 razy bardziej ale czysci tez dosc niezle.

BTW nie ten dzial ;)
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6734 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2006-03-04, 12:48
 
Nie wiem jak w Xp włączyć dosa... :)
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7134 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#5 Wiadomość | 2006-03-04, 13:05
 
Akcesoria ---> Wiersz polecen

Z tego co pamietam chyba tak sie dalo odpalic MKS'a. A jak nie to ladujesz go na dyskietke, w BIOS'ie ustawiasz zeby pierwsze z dyskietki mielil i powinno tez sie dac.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6734 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#6 Wiadomość | 2006-03-04, 13:24
 
ok Dzięki.... trza spróbować
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7134 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#7 Wiadomość | 2006-03-04, 15:50
 
w XP nie ma DOS'a, to co tam jest to emulator linii poleceń (start-uruchom->cmd->[enter]), jesli nie da się ich usunać to musi być jakis powód, i nie jest to raczej wina nortona (choc antywira winno się instalować na nowy system a nie na taki który już jest zasyfiony a nam przyszło do głowy że można by go odsyfić, ale nie o tym miałem pisać), proponuję odpalić XP w trybie awaryjnym i pod nim przejechać nortonem bo prawdopodobnie chodzi albo o pliki systemowe (wtedy komunikat powinien brzmieć coś w stylu "odmowa dostępu") albo Windows sam sobie przywraca pliki z wirusami myśląć że sa wazne dla jego działania (w tym przypadku należy wyłączyć przywracanie systemu przed skanowaniem)
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6734 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2006-03-04, 17:37
 
Aha dzięki za pomoc. Nie muszę wieszać człenia który mi to sprzedał :D
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6702 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#9 Wiadomość | 2006-03-04, 17:55
 
Hmm ewentualnie zbootuj systemz plyty uinstalacyjnej.. zainfekowane pliki na 99% nie moga zostac usuniete bo sa aktualnie uzywane przez system na ktorym pracujesz.. tryb awaryjny powinien zalatwic sprawe.. choc nie zawsze usuwa on tez spyware.. dlatego najlepiej jest bootowac system z plyty i wybrac "tylko wiersz polecen" ewentualnei mozesz zrobic dyskeitke rozruchowa dla trybu ms-dos.. masz ro w opcjach foramtowania dyskietki.. ogolnie nie poklecam nortona gdyz jest to wileki shit.. jak jzu cos zrobi formata.. (z odlaczona wtyczka sieciowa) i an swiezo zainstalowany system porponuje zone-alarma albo NOD antivirus.. ewentualnie kaspersky ale on tez ma jakies konflikty.. Norton jest straszne pamiecio zerny is trasznie bedie spowalnia prace towjego komputera.. ja bym go odsprzedal komus i zaopatrzyls ie w inny soft.. bo tak naprawde nortonw niczym Ci ine pomoze :)

Take Care
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7133 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#10 Wiadomość | 2006-03-06, 08:48
 
ja robiłem tak
Jeśli plik był używany to usuwałem go z działających aplikacji. W necie znajdowałem sobie u kogoś (poprze direct connect) kopię pliku bez wirusa. Jeśli mimo wyłączenia procesu plik nie chce się usunąc zmień mu we właściwościach żeby nie był "tylko do odczytu". To nie zawsze działa , ale zdarza się
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6944 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#11 Wiadomość | 2006-03-06, 16:17
 
Norton to śmierdząca kupa, nawet po największym przechlaniu takiej nie zwalisz....

Arcavir 2005 lub 2006 i masz po problemie... (tak na marginesie Arcavir jest producentów MKSa)...

A co do nortona to moge tylko powiedziec zebys poszedl i rzucil nim w pysk sprzedawcy a potem kazal mu zeżreć pudełko i oczywiście jeszcze dopłacić Ci za uszczerbek na zdrowiu (nerwy związane z zakupem). :)

Pozdr.
Adix
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6734 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#12 Wiadomość | 2006-03-06, 16:31
 
Adix napisał/a:Norton to śmierdząca kupa, nawet po największym przechlaniu takiej nie zwalisz....

Arcavir 2005 lub 2006 i masz po problemie... (tak na marginesie Arcavir jest producentów MKSa)...

A co do nortona to moge tylko powiedziec zebys poszedl i rzucil nim w pysk sprzedawcy a potem kazal mu zeżreć pudełko i oczywiście jeszcze dopłacić Ci za uszczerbek na zdrowiu (nerwy związane z zakupem). :)

Pozdr.
Adix

HEHE :mrgreen:
Chyba tak zrobię <lol>
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
lisi 



Dołączył 6681 dni temu
Posty: 18
Skąd: :: totutotam ::
Punkty: 5
#13 Wiadomość | 2006-03-06, 16:41
 
... ja bym proponował wyłączyć "przywracanie systemu" a potem uruchomić kompa w trybie awaryjnym - tylko w nim na 100% usuniesz wiruchy rezydujące na Twoim kompie ... a dlaczego ? bo podczas trybu awaryjnego ładowane są tylko podstawowe zasoby windy xp i żaden wiruch nie zostaje uruchomiony = nie wczyta się do systemu operacyjnego = nie będzie sie namnażał = pozwoli się usunąć, bo nie odpali się jego proces :) ...
 
 
 
 
:: lisi [koorba rec.] ::
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6944 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#14 Wiadomość | 2006-03-06, 19:35
 
lisi... a jesli wirus nadpisze plik explorer.exe ? to co sie wtedy stanie ?
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 6987 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#15 Wiadomość | 2006-03-06, 19:52
 
Adix napisał/a:Arcavir 2005 lub 2006 i masz po problemie... (tak na marginesie Arcavir jest producentów MKSa)...

Arcavir 2005 (z licencja na 6 miesiecy) jest dolaczony do najnowszego numeru PC Format :) Na codzien nie kupuje takich gazet, ale tym razem chyba sie skusze bo chce przetestowac tego antyvira. Cena gazety jedyne 5.50 zl :)
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7134 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#16 Wiadomość | 2006-03-06, 21:46
 
Adix napisał/a:a jesli wirus nadpisze plik explorer.exe ? to co sie wtedy stanie ?

wtedy należy w trybie awaryjnym usunąć wszelki syf a potem podmienić plik jeśli jest taka mozliwość w trybie tekstowym (z płyty CD XP) lub wykonać naprawę instalacji, w procesie naprawy wszystkie pliki systemowe są nadpisane co spowoduje że wszelkie łatki "będą już nie", tak więc trzeba będzie takze przeprowadzić aktualizację systemu, jeśli chodzi o starsze OS'y takie jak win'ME i wcześniejsze (ale nie z rodziny NT), wystarczy odpalić tryb czysto dosowy (nie okienko) i wgrać plik raz jeszcze poprzez nadpisanie, plik znajduje się w jednym z plików *.cab na płycie instalacyjnej systemu

btw. Norton to nie aż taki szit, bez przesady, oczywiście każdy ma swoje gusta, fakt że norton potrafi zamulić ale ja mając Kasperskiego przekonałem się że on też, btw. licencja mi się nidługo kończy i wracam znow do lekkigo AntyVir'a chyba że enter znów sprawi mi niespodziankę bo jednak z Kasperskim nie muszę się martwić że mi jakiś syf wlezie na kompa :-)
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6868 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#17 Wiadomość | 2006-06-05, 17:57
 
zgadza sie, mam Nortona NIS 2006 - nie wykrył nic, Arca clean znalazł jednego wirusika. Norton tylko pilnuje poczty - antyspam. Wsumie działa mi, ale gdzies czytałem, ze ma taka dolegliwosc , ze na bieżąco sprawdza Fla- i stąd czasem Fl sie wykrzacza, bo pamięci brakuje- nie wiem czy to prawda, ale ktoś radził, ze komp do muzy nie powiniem miec Nortona. To tak na 50% byc może ustawia sie to w opcjach.
 
 
 
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7135 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#18 Wiadomość | 2006-06-07, 01:44
 
Cytrus napisał/a:na bieżąco sprawdza Fla
Cytrus napisał/a:ze komp do muzy nie powiniem miec Nortona


Hmmm... Nie bardzo sie z tym zgodze. Mam N na moim notebook'u na ktorym tez mam fl i inne.... Co Mozesz zrobic to ustawic N na nieskanowanie plikow fla i wtedy nie bedzie sie sypal.
Inna sprawa ze od NA 2003 zaczelo sie robic nie dobrze z Nortonem. Miesza za duzo w systemie. Najlepszy jest N. Corporate edition i nie ma tych bzdur z "domowej" wersji.
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
fungky 
Advanced


Dołączyła 6669 dni temu
Posty: 175
Skąd: Puławy
#19 Wiadomość | 2006-06-07, 12:30
 
liqui, spróbuj sciagnac program co sie nazywa po prostu "AntiVir" i uruchom swojego XP w trybie awaryjnym/debugowanie/jakims niepelnym w kazdym razie no i uruchom tego antivira, jest niezly :)

2006-06-07, 13:30 // Dodano
aha, ten programik jest 100% free i nawet sam sie apdejtuje, mialem problem kiedys z jefem no i on go rozwiazal
 
 
 
 
Kinetic Jane is in the plane
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6734 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#20 Wiadomość | 2006-06-07, 13:39
 
Chyba po prostu zrobię format... mam za bardzo nawalone wirusów... i nic już dobrze nie działa ;]
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6868 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#21 Wiadomość | 2006-06-07, 14:34
 
Mam Nortona juz 4 rok- 2 lata na starszym kompie Ni 2003 - owszem muli troche,( kiedys sprawdziłem, zabiera ok 40 Mb Ramu) ma sporo tych ustawień w opcjach -( do których nie chce mi sie wchodzić) śledzi każdy progs w tym muze na bieząco hehe , nie wiem po co.
Z moich doswiadczeń wynika, że robi wszystko w tle i jakos komp działa.

Instrukcja do programu jest denna. Nic z niej nie wynika pożytecznego, chodzi o te szczegóły w opcjach, ale to mój ustawiczny ból- programy sa sprzedawane w Polsce bez pełnych instrukcji i olewani jestesmy. W NIS legalu help nie działa.Mozliwe, ze progs jest dobry , ale obsługa i wsparcie w Polsce jest cieniutkie .

Traktuje NIS-a jako automat do antyspamu, zdaje się działa tylko z IE. Kupiłem go dlatego, ze nic sie na kompie nie działo, przez ostatnie 2 lata, znaczy chyba dobry progs.
Zmusił mnie do zakupu dodatkowej pamięci Ram to na pewno.
 
 
 
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7134 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#22 Wiadomość | 2006-06-20, 04:46
 
Jeśli chcecie kupować antywirusa to polecam Kasperskiego, miałem go na licencji przez rok i nie śmiem na niego złego słowa powiedzieć, jedyny fakt - mulił kompa, ale mój nie jest pierwszej świeżości, natomiast wirusa nie miałem żadnego w OS'ie za jego kadencji. Jeśli chodzi o darmochę to polecam AntyVir'a i AVG
 
 
 
 
nie mam czasu
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Komputery » NORTON

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi