Mane - Factory
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał]Mane - Factory
 
Mane 


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2004-11-06, 10:13
[finał]Mane - Factory 
witam
kolejna moja produkcja tym razem jednak troche inna niz zazwyczaj 141 bpm, szybsze tempo mniej melodi

Mane - Factory
http://www.soundclick.com/bands/2/manemusic.htm


pzdr.


link do starego forum:
http://beatsfactory.board...opic.php?t=2111
 
 
 
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#2 Wiadomość | 2004-11-06, 11:45
 
wiesz, ale nawet klawisze ci nie pomoga jak pomyslow na melo brak :(
sprobuj melodie w tym utworkow zrobic do pada, ja zazwyczaj robie tak ze puszczam samego pada a pozniej "klawiaturuje" sobie do niego i jak cos fajnego wyjdzie to wtedy przerzucam to na patterna we frutku. ew. stary oklepany sposob (ale dziala tylko na padach 3-brzmieniowych) jak masz juz fajnego pada z dzwiekow A,B i C to melo robisz na zasadzie A,B,C,A,B,C,A,C lub cos takiego, kiedys 99% utworkow tak robilem. Z 2,4i wiecej-brzmieniowym nie radze eksperymentowac bo zazwyczaj wychodzi syf (sam pad zle brzmi)
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Cali Inc. 



Dołączył 7149 dni temu
Posty: 123
Skąd: Lubin/Chocianów
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2004-11-06, 11:47
 
wszystie dzwieki przednie:) ładnie to smiga nawet w equalizerku tylk obrak melodi:/ na poczatku mysle sobie ze sie nieziemsko zapowiada ale po przesluchaniu stierdzilem sze sie nic nie dzieje:/pozdro i czekam na kolejne produkcje..:)
 
 
 
 
 
..::: Trance Music Is Still Alive :::..
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#4 Wiadomość | 2004-11-06, 13:11
 
Kawałek jest technicznie dobrze zrobiony tylko ma strasznie rozwleczony aranż. Zaczyna się ponad 2 minuty, buduje 5 i potem jak już się zbuduje to się zaraz konczy 2,5-minutowym outrem. Moim zdaniem można by go skrócić co najmniej 3 minuty dlatego że jest zbyt mało skomplikowany w stusunku do swojej długości.
 
 
 
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2004-11-06, 13:50
 
elooo na wstepie podoba mi sie stopka no basik boski :D
ehh troszke przesadziłęś z tym poczatkiem moim zdanie melo powinna wejsc troszke wczesniej
perka bardzo ładna
melo mi sie juz srednio podoba
koło 3 minuty nie podoba mi sie ten breakbeat
i powinienes popracowac na d płynijszymi przejsciami bo np potrójny crash nie zawsze daje efekt
przy tych padzikach juz bym uspokoił i nie dawałbym bassu bo starsznie monotonny sie kawałek robi
no i te przejscia z kickeim tez nie zaciekawe
ogulnie za mał osie dzieje w tym kawałku widac ze masz spory!! potencjał bobasik ci wyszedł wybornie perka ładna ale melo i inne żeczy mogły by byc lepsze
moim zdaniem powinienes posiedzieć przy tym kawałku i ułozyc jakies zaje.... melo i jazda jak nic :)

pozdro & best regards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#6 Wiadomość | 2004-11-08, 15:07
 
kick miodny, cudny, gleboki..jesli masz go z sampelka to przeslij mi prosze na maila advance.man(tutaj cos wstawic)interia.pl ..bede bardzo wdzieczny
breakbit rzeczywiscie nietrafiony..moze dlatego, ze ten kick nie nadaje sie do break'a..
kawalek zbyt dlugo sie buduje, za malo sie dzieje, ale masz tu sporo mozliwosci do dalszego rozwijania pomyslow..jednym slowem szykuje sie niezly transik - zbuduj motyw do pada, skroc i bedzie lezalo jak trzeba
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#7 Wiadomość | 2004-11-08, 18:26
 
od 2:30 mi sie zaciela plyta, pozniej lamaniec - w sumie po co chyba nie wie nikt
napewno nie do tej zpetlonej muzyczki
ogolnie to moglbym tu skopiowac wpis vmc
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7148 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#8 Wiadomość | 2004-11-08, 18:31
 
Jakoś mnie nie ruszył... Leciał te 8 minut i nawet nie wiem co napisać. Chyba tyle, że brakuje mi melodii... :/
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#9 Wiadomość | 2004-11-08, 22:18
 
Tytul mi sie skojarzyl z czyms ciezszym. Slucham i narazie jest ok. Jest to czego sie spodziewalem. Kojarzy mi sie to w jakis sposob z jakas fabryka. Ten lamaniec do wymiany. Nie pasuje mi tu w ogóle. Te crashe tez tak jakos bez duszy sa. Wchodza bo wchodza. Bass jest bardzo dobry. Ogolnie perka poza lamancami i crashami bardzo mila dla ucha. Melodii brakuje, ale sam tez malomelodyczny jestem, wiec mi to az tak bardzo nie przeszkadza. Troszke inaczej podeszles do sprawy. Utworek za dlugi trochu.

Hmmm..... Utworek dobry, choc moglbyc lepszy, duzo lepszy.

Pozdrawiam...
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#10 Wiadomość | 2004-11-09, 00:46
 
Taaaaasiemeic :)
Czekam az sie zacznie i czekam i czekam i czekam i czekam i..........
Poczatkowo rozwija sie dobrze, potem juz czekam na jakies wejscie instrumenta. Ta melodia w tle od 3:40 zupelnie mi tutaj nie pasuje. Sekcja rytmiczna pracuje ciezko ale sekcja "rozrywkowa" rozbija caly kawalek. Podziel na dwie czesci i powinno byc lepiej.

Pozdrawiam

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
JTM 
VIP


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#11 Wiadomość | 2004-11-10, 11:17
 
Swietna jest ta stopa ( jesli to sampelek to mi tez mozesz wyslac na meila jtm01()wp.pl )
Poczatek bardzo dobry. Jak juz kiedys wpomniałem tworzysz wspaniały klimat trancowy. Perkusja jest bardo dobra ,bass ok. No i te dzwieki w tle tez wymiataja tylko widze ze uzywasz je w kazdym ze swoich utworów. Kiedys one moga sie znudzic sluchaczom. Kawałek zadługo sie rozkreca. 2.16 super synth wchodzi . Mogles zrobic jakies przescie spokojniejsze a Ty zaraz puszczasz znow stope. Potem wchodza ladne pady tylko caly czas slychac perkusje i bass troche niepotrzebnie. I w kolko powtarzasz caly czas to samo i tak to wszystko zmierza do konca i praktycznie caly cas jes to samo.

Utwor zadługi i przez to robi sie monotonny do tego brakuje mu melodii o czym zreszta wiesz. Ogolnie jest nawet ok. Technicznie swietnie. No i ten klimat czuc jak zawsze w Twoich utworkach. :wink:

pozdr.......
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
Mane 


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#12 Wiadomość | 2004-11-10, 15:03
 
dzieki wszystkim za wpisy, teras kilka wyjasnien :P
utwor ten powstal pod wpływem chwili usiadłem i po około 2h byl skonczony , chciałem zrobic cos szybszego bez zbednych melodi po prostu bass, peka kick lekkie melo , faktycznie teraz jak słucham to moze i troche za długie tak do 6 min mozna by to skrócic :P
co do stopy/kicka hmm nie zabardzo wiem jak bym mógł go wam dac bo po 1, na kicku jest nałozone eq i compresor wiec sam sampel nie brzmi tak smao :P no i po 2 jest on w refill'sie do reasona a stamtad nie da sie eksportowac sampli wiec sorry ale chyba nie da rady :P
 
 
 
 
VpR 



Dołączył 7149 dni temu
Posty: 139
Skąd: katowice
Punkty: 5
#13 Wiadomość | 2004-11-10, 15:36
 
fajnie to sobie leci, na wyysokim poziomie kawalek- wyjasnienie przedemna ale dodam ze spokojnie w 4- 5 min moglby sie utworek konczyc wtedy bylby ciekawszy napewno.
 
 
 
 
 
adult music
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7145 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#14 Wiadomość | 2004-11-10, 18:37
 
Nie mój styl, oceniam wykonanie.

Za mocna stopa, znowu. Ładna przestrzeń. Kawałek za długo się rozkręca moim zdaniem. Od początku do 2:15 niewiele się zmienia. Wszystko jest na jednej nucie. W połączeniu z mocnym kickiem po trzech minutach zaczyna już męczyć. W okolicach 3:40 wreszcie jakaś zmiana, ale później znowu leci cały czas to samo. Przejście przed piątą minutą raczej mało wyrafinowane. Później to ja już właściwie słyszę tylko jednolitą masę podpieraną jednostajnymi uderzeniami stopy. Nie widzę w tym kawałku nic, co mógłbym zapamiętać. Chociaż wydaje się ładny, to jest mało konkretny. Mam wrażenie, że jak się skończy, to nie będę go już pamiętał.

Reasumując przez osiem minut dzieje się bardzo mało. Utwór nie ma wyrazu. Przestrzeń, pady - wszystko miłe dla ucha, ale nawet to psuje znowu zbyt głośna stopa. Jeszcze raz powtarzam: nie znam się na tego typu muzyce. Może takie są wymogi gatunku, ale mnie to generalnie nie podchodzi.

...a tera idę dalej stronkę robić :P
 
 
 
 
 
http://www.last.fm/user/Fido_PL/
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#15 Wiadomość | 2004-11-20, 09:00
 
długie to strasznie i bez melodii :( kick oczywiscie fajny jak juz napisali poprzednicy, ale w breaku to on nie bardzo wypada.. ogólnie wieje nuda, nie sluchalem kawałka całego przez te 8 min tylko sobie przewinąłem na winampie bo bym niestety go nie wytrzymał dokonca :oops: :P
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał]Mane - Factory

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi