Felipe - Miasto
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka gości » [Muzyka Gosci][Demo] Felipe - Miasto
 
felipe 


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6693 dni temu
Posty: 9
Skąd: warszawa
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2006-02-23, 21:14
[Muzyka Gosci][Demo] Felipe - Miasto 
Zdecydowanie Rap - tylko slow brak ;-)

Mam jeszcze taki kawalek tylko nie ma narazie tekstu, w finalnej wersji napewno go nie zabraknie (cos o jednym dniu z zycia). W zasadzie tyle nad tym siedzialem ze oprocz bitu raczej nie bede nic zmienial (chyba ze ktos uslyszy jakies razace zgrzyty), no sprawy kosmetyczne pozostaja, dlatego opinie mile widziane...


http://djflip.ovh.org/muzyka/miasto.mp3




Coby niebylo potem znowu ze loopy daje to zaznaczam ze oprocz skreczow calosc od zera zrobiona na reasonie, w finalnej wersji skrecze poleca z winyli.

Pozdrawiam
 
 
 
 
b3
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6717 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#2 Wiadomość | 2006-02-24, 11:22
 
brak wyraznego werbla .. podstawowy minus.. melodia.. hmm fajna ale ja nie potrafie se pod to rymowania wyobrazic.. brzmienie pianinka jest strasznie sztuczne jak dla mnie .. .. bas be wyrazu, aranzacyjie fajeni sie bawisz.. ale to tez do rymowanai nie bedzie pasowalo ;) ogolein kawalek hiphopowy z tego marny wyjdzie :) jakbys nie napisal ze to ma byc hiphop.. to ocenilbym to troszke inaczej .. bo melodycznie nie jest zle.. .. troche realizacja kuleje.. ale ja np widzialbym to z jakims damskim wokale jakbys jeszcze nad tym popracowal.. z rymowaniem to nah .. nie potrafie sobie tego wyobrazic i juz wiem ze by mi sie ine podobalo :)

Pozdrawiam
Take Care
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7002 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#3 Wiadomość | 2006-02-24, 11:39
 
Na poczatku pianino jest strasznie suche (brak przestrzeni) - poza tym moim zdaniem jest zdecydowanie za ciche. Sama melodia jest dosc ciekawa (optymistyczna), i mozna powiedziec ze mi sie podoba :) Scratche niestety nie sa fajne i tez brzmia jakos sztucznie, ale napisales ze w ostatecznej wersji utworu je zmienisz wiec nie bede sie czepial ;) Ogolnie jest OK, ale musisz jeszcze troche nad tym posiedziec. Popracuj nad brzmieniem pianina, zrob jakis dobry beat (niekoniecznie hip hopowy :roll:) i wtedy bedzie naprawde dobrze.

Pozdrawiam, i mam nadzieje ze w krotce zaprezentujesz nam tu koncowa wersje tego utworu :)
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#4 Wiadomość | 2006-03-03, 19:16
 
rozjasnij piano 8kHz w gore

18 sec to jest bas - czy co ? bo nie ma ducha wcale

kick delikatny, snare chyba brak albo ogluchlem ;)

1:37 te rytmiczne uderzanie na pianinie mi sie nie podoba

1:50 scretche chyba na sile dodane

1:55 pady - ladnie uzupelniaja - tyle ze maja malo przestrzeni

powiem Ci ze ten kawalek jest lepszy od poprzedniegoi co sluchalem, ale i tak mnie nie porywa, ani nie relaksuje
to jest kawalek ktory - leci i przelatuje, za 10 min nie bede o nim pamietac - a chyba nie na tym ma polegac tworzenie muzy, chyba chcesz zeby ludki wracali do Twoich kawalkow
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
felipe 


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6693 dni temu
Posty: 9
Skąd: warszawa
Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2006-03-12, 15:09
 
Pianino rzeczywiscie bylo matowe ale zdecydowanie poprawilo sie brzmienie przy lekkim echo i jak Pawcio mi poradzil podniesieniu czestotliwosci w okolicach 8khz, dzieki, tylko jest maly problem przy echo - niskie tony sa jakby troche ciszej (wytlumione, niewiem jak opisac) ale pracuje nad tym, moze nie echo, a cos innego trzeba dac?. Skrecze wy...rzucam , puki co tak bedzie lepiej, nad bitem pracuje caly czas i mysle ze na poczatku tygodnia zamieszcze linka do poprawionej wersji. Zobaczymy co z tego bedzie.

Pozdr i dzieki wszystkim za opinie
 
 
 
 
b3
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka gości » [Muzyka Gosci][Demo] Felipe - Miasto

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi