Chicane - Offshore (DJ York R...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [BETA] Chicane - Offshore (DJ York Remix)
 
DjYork
[Usunięty]


Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2004-12-11, 12:19
[BETA] Chicane - Offshore (DJ York Remix) 
I tak wiem ze nikt nie zkomentuje ale wrzucam.

http://members.lycos.co.u...York_remix).ogg

Przez jedno melo nazywać to remixem......ludzie....

Pozdrowionka

DJ_Golem napisał/a:Zmienilem tytul tematu.
Oceniajcie a nie kloccie sie caly czas.
Ostatnio zmieniony przez DjYork 2004-12-12, 10:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7189 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2004-12-11, 14:07
 
elo
pocztątek bardzo fajny ale troszke mi tu zawadza basik ten sampelek w tle co idzie tez go uzywałem :)
2:00wchodzi snar ładnie ale po tym snazre nyslałe mze coisk innego bedzie a dalej leci to samo :/
bardzo fajne fxy masz w dobrych miejscach
perka niezła ale mogłą by byc lepasza
pianinko ciekawe ale za mało delaya na nim i sama melo tez mi sie jakos srednio podoba chodz fałdni sie kom[onuje z padami :)
ogulnie jak dla mnie kawałkowi brakuje motywu przewodnigo jakiegos apregia bo troszke sie nudny robi ale podoba mi sie moje klimaty :)
byle tak dalej

pozdro & best regards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
Mane 


Dołączył 7189 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2004-12-11, 15:45
 
wow wypas lead na poczatku! moze mały tips jak go zrobiłes heh ;P kick tez niezły ale za to jak dlamnie bassline nie zabardzo pasuje tzn nie jest zły ale mógłbys uzyc troche innego bardziej pasujacego do melodi :P, DIAGNOSTICK ma racje brakuje tu jakiegos apregiosa :P
piano mi sie podoba, po za tym naprawde swietny utwór , klimat jaki lubie :D
 
 
 
 
JTM 
VIP


Dołączył 7189 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#4 Wiadomość | 2004-12-11, 16:34
 
Kawałek bardzo przyjemny dla ucha . Stopa jest ok z tym ze mogles jej odrazu nie wpuszczac. Mogles zaczac delikatniej. Perkusja niezla choc moglaby byc lepszale ta jest ok. 3.06 fajne wejscie pianina. Melodia jest niezła z tym ze instrument jest do wymiany. 3.35 fajne rozwiniecie. Kawałek bardzo przyjemny choc praktycznie caly czas przewija sie przez niego jedna melodia. W okolicach 0.30 i dalej slyszalne sa trzaski wiec jest zle skonwertowane albo jakas inna przyczyna.

York ale tak sie składa ze CHICANE to jeden z moich ulubionych wykonawcówa a kawałek OFFSHORE jest moim ulubinym i na 99.9 % melo jest takie same. Jestem przekonany na 99.9% ze skopoiowałes melodie.
No powiedz mam racje w tym przypadku? Nuty są te same na bank.

Zgadza sie York?

mogłes chociaz nazwac kawałek chicane - offshore(dj York remix) juz bylo by inaczej :wink:
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
DjYork
[Usunięty]


Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2004-12-11, 16:38
 
Ale o której meloddi mówisz ???????? Moze wyśle ci plik reasona i zobaczysz ze to nie jest to o czym mówisz. PAUL tez zauważył podobienstwo bo on pierwszy to słyszał, przyznaje, melo jest lekko stylowane na tym kawałku, ale nie jest zerżniety kropa w krope. Reszta jest juz z mojej głowy, pady perki i reszta i piano tez. Wszystko robiłem sam. Poza tym lekka stylizacja na kims to nic złego. O ile pamietam to ktos tu sie stylował na Kai Tracid :D.
 
 
 
VpR 



Dołączył 7190 dni temu
Posty: 139
Skąd: katowice
Punkty: 5
#6 Wiadomość | 2004-12-11, 16:50
 
ja powiem tylko ze zerzniete na maxa z chicane od pierwszych nut utworu :) podobnie jak JTM jestem przekonany ze to nie przypadek. pozniej skrobne komenta ad wykonanie :)
Ostatnio zmieniony przez VpR 2004-12-11, 16:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
 
 
adult music
 
JTM 
VIP


Dołączył 7189 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#7 Wiadomość | 2004-12-11, 16:52
 
York stylizacja na stylu a zerzniecie melodii to dwie rozne sprawy:)
pozatym ja nie mowie o padach ani o perkuji tylko o melodii ktora jak sam powiedziałes jest podobna. Dobrze wiesz o ktorej melodii mowie. O tej przewodniej granej na leadzie. Pozatym ja nie mowie Ci tego złośliwie tak jak TY mowisz mi o Kai tracid. Ja wzorowałem sie na stylu ale melodii nie zrzynałem nigdy bo mysle ze to jest bezsensu.
A pliku reasona nie musisz posylac bo nie uzywam tego programu . Hmm chyba nie dojrzałem do niego :wink:
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7189 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2004-12-11, 22:14
 
ojjj jesli to jest prada co pisze jtm to nie ładnie bo co za problem wzucic midiki albo zerznąc melo i wsadzic je do odpowiedznich dzwieków
jtm-stary reason nie jest taki trudny wystraczy przysiedziec ;)

pozdro & best regards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
JTM 
VIP


Dołączył 7189 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#9 Wiadomość | 2004-12-12, 02:22
 
DIAGNOSTICK napisał/a:
jtm-stary reason nie jest taki trudny wystraczy przysiedziec ;)



Ja nie mowie Diagnostiku ze jest trudny :wink:
Chodzi mi o to ze pomimo wszystko i tak pozostane raczej przy vst :lol:

DjYork napisał/a: przyznaje, melo jest lekko stylowane na tym kawałku


Ja nic nie mowie.
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
DjYork
[Usunięty]


Punkty: 5
#10 Wiadomość | 2004-12-12, 10:21
 
Ja pierd***..........Dobra ch** w to z, zmienie na RMX................i od tej chwili co do zrzynania to na każdy wasz je*** kawałek bede sie tak wsłuchiwał................Teraz to juz mnie wqrwiliscie.
 
 
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7190 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#11 Wiadomość | 2004-12-12, 10:24
 
lol
 
 
 
 
nie mam czasu
 
JTM 
VIP


Dołączył 7189 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#12 Wiadomość | 2004-12-12, 10:40
 
My stwierdzilismy tylko ze melo jest podobne i sam sie do tego przyznales a teraz rzucasz dupą ze kazemy Ci zmienic na RMX. Ja tylko zasugerowałem ze lepiej by brzmiało jak bys napisał ze to rmx a TY tu rzucasz obelgi na Nas. To przykre :cry: Nie rob z nas Tyranów my tylko stwierdzamy fakty.
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
DjYork
[Usunięty]


Punkty: 5
#13 Wiadomość | 2004-12-12, 10:46
 
Ju zmnie to kurde wnerwiło na max.........Ktos z was widział te melo w midi....?????? Jak by ktos chciał to takie melo zrobi w 2 minuty............tylko układ nut jest podobny..nic poza tym.
 
 
 
JTM 
VIP


Dołączył 7189 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#14 Wiadomość | 2004-12-12, 10:52
 
Ok. w takim razie zaszla pomyłka. Przepraszamy. :lol:
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
Mane 


Dołączył 7189 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#15 Wiadomość | 2004-12-12, 12:20
 
ok skleiłem 2 sample chicane i yorka z kawałkiem melodi niech kazdy sam oceni ile wtym jest podobienstwa :P
http://www.sitesled.com/m...20vs%20york.mp3
 
 
 
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#16 Wiadomość | 2004-12-12, 12:33
 
Chicane jak nic :mrgreen:

Tak czy siak patrząc na to z pozycji remixu bardzo dobry numer... ino boli, że śpiewającej kobiety brak - to były przepiękne dźwięki :-)

aaaa.... nawet przejściówki na stopie grasz jak oni - wybacz szczerość :mrgreen:
 
 
 
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7189 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#17 Wiadomość | 2004-12-12, 12:36
 
Mane napisał/a:ok skleiłem 2 sample chicane i yorka z kawałkiem melodi niech kazdy sam oceni ile wtym jest podobienstwa :P
http://www.sitesled.com/m...20vs%20york.mp3


moim zdaniem dosc podobne, ale spodziewalem sie czegos jeszcze bardziej podobnego
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7191 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#18 Wiadomość | 2004-12-12, 15:15
 
DjYork napisał/a:Ja pierd******..........Dobra ch** w to z, zmienie na RMX................i od tej chwili co do zrzynania to na każdy wasz je*** kawałek bede sie tak wsłuchiwał................Teraz to juz mnie wqrwiliscie.


biedny York

co sie tak denerwujesz skoro to melo jest Twoje to o co takie halo?

DjYork napisał/a:
Ju zmnie to kurde wnerwiło na max.........Ktos z was widział te melo w midi....?????? Jak by ktos chciał to takie melo zrobi w 2 minuty............tylko układ nut jest podobny..nic poza tym.


jak dla mnie to w tym komentarzu jest podsumowanie calej muzyki trance - motyw zrobiony w 2 minuty ROTFL

DjYork napisał/a:
I tak wiem ze nikt nie zkomentuje ale wrzucam.


masz racje - nawet nie sciagne kawalka, bo jak czytam Twoje komenty w naszej muzie (o ile juz cos napiszesz) to mam wrazenie ze tylko piszesz komentarz bez sluchania kawalka

pozrdawiam
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7189 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#19 Wiadomość | 2004-12-12, 20:01
 
pady jak w kazdym twoim kawalku swietne, melo sie nie wypowiadam i samej budowy kawalka, barwa piana jest fajna, ogolnie zarabisty trancik gdyby......nie remix :twisted:
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7189 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#20 Wiadomość | 2004-12-13, 11:55
 
heh "jak dla mnie to w tym komentarzu jest podsumowanie calej muzyki trance - motyw zrobiony w 2 minuty ROTFL" oj Pafcio Pafcio.............:/ i powiem ci ze w 2 min mozna zrobic taki motyw ze sobie nawet nie wyobrażasz..... i jezeli tak uwazasz to spróbuj zrobic dobry kawałek trancowy i wtedy zobaczymy czy to takie proste.
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7191 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#21 Wiadomość | 2004-12-13, 16:28
 
Trochę brakuje jakiegoś intra na początku, kawałek od razu wchodzi z Offshorowym melo. Moim zdaniem szczytowe haty mogłyby być jeszcze tłustsze, mogłoby to nadać kawałkowi więcejgłębi, choć pady w tle są b. dobrze zrobione. Silniejsze basy też moim zdaniem pasowałyby. Twórcze podejście do oryginału Chicane.
 
 
 
 
DjYork
[Usunięty]


Punkty: 5
#22 Wiadomość | 2004-12-14, 10:47
 
Nie lubie sie wykłócać o głupoty ale w tym czy widzicie jakąś różnicę ?????

I czyja to piosenka ?????

http://members.lycos.co.u...a/version_2.mp3
 
 
 
JTM 
VIP


Dołączył 7189 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#23 Wiadomość | 2004-12-14, 12:05
 
Jest inny rozkład nut slyszalne gołym uchem. :wink:
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
Chris dela Rosa 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7152 dni temu
Posty: 151
Skąd: Stargard Szczeciński
Punkty: 5
#24 Wiadomość | 2004-12-15, 19:12
 
Wszystko fajnie gra oryginalu nieznam ale melo i pady spoko :) kick fajny jedyne co do wymiany to bass przynajmniej mi sie tak wydaje ... Co do reszty nie widze zadnych zastrzezen
 
 
 
 
 
<big_flp>
:!: ...::Underground Music::... :!:
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7190 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#25 Wiadomość | 2004-12-18, 16:40
 
Zaczelo sie ciekawie. Jest ciekawie dalej. No coz moge powiedziec. Bardzo ladnie zrobiony utworek. Przyczepic sie nie mam do czego. Wszystko mi sie podoba. A do tego czy to remix czy nie, to niewazne, chcialbym i tak cos takiego umiec zrobic.

Swietna robota. Jeden z najlepszych Twoich kawalkow....

Pozdrawiam...
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
AleX Cee 


Dołączył 7190 dni temu
Posty: 97
Punkty: 5
#26 Wiadomość | 2004-12-18, 16:51
 
chyba najlepszy kawalek jaki slyszalem od ciebie, brzmieniow super!!

jak leci kick i bass to nieladnie sie robi kiedy nuta z basu jest na kick (za duzy bass jest wtedy)

poza tym nie przyczepie sie do nieczego bo wszystko mi pasuje .


pzdr.:)
 
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7189 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#27 Wiadomość | 2004-12-25, 17:13
 
tez nie mam sie czego czepic..zaje**** robota..moze rzeczywiscie sa jakies podobienstwa..ale to juz York Twoje sumienie..nie bede sie wtracal..jesli zerznąłeś to nie dobrze..jesli tak Ci wyszlo trudno - co najwyzej znaczy, ze znasz sie na rzeczy :)
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Cali Inc. 



Dołączył 7190 dni temu
Posty: 123
Skąd: Lubin/Chocianów
Punkty: 5
#28 Wiadomość | 2004-12-25, 17:58
 
ja tam nasłuchuje tylko tego kawałka Yorka i musze powiedziec ze motyw nie jest za bardzo skomplikowany ale to kwestia gustu...co do podobieństwa to sie ine wypowem bo nie słysałem oryginału o którym mowa...ale twój kawałek York oceniłbym na średni:) za mało wysokich tonów tez i cały czas ten sam motyw....jescze troche a bedzie dobrze..nie łam sie:]
 
 
 
 
 
..::: Trance Music Is Still Alive :::..
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [BETA] Chicane - Offshore (DJ York Remix)

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi