LiquiPower! - głosuyjemy do 2...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Nieaktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [ZGŁOSZENIE] LiquiPower! - głosuyjemy do 22.02

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (9) : Nov (2) : Średnia (4,5)

Zamknięty przez: qbs | 2006-02-23, 23:37
 
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6765 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2006-02-15, 08:24
[ZGŁOSZENIE] LiquiPower! - głosuyjemy do 22.02 
Nazywam się Deniz Kasum. Urodziłem się 24.08.1989r. Mieszkam w Poniatowej koło Lublina. Muzą Klub Techno zajmuję się od 2001-go roku.
Współpracowałem z takimi artystami jak: "LavKastor!","ADER","Myszaq" itd.

Zaprezentuję Wam dwa utwory, które stworzyłem do wytwórni "BAZZE RECORDS"

BEYOND SOUND!
Ready for This!

A teraz trzeci nie dawno dodany:
You can Rock!

Wszystkie trzy kawałki pochodzą z płyty "Born to Fly"
Mam nadzieję, że się Wam spodobają.
Pozdrawiam!
LiquiPower!
Ostatnio zmieniony przez LiquiPower! 2006-02-20, 18:18, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7165 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#2 Wiadomość | 2006-02-15, 09:42
 
czy te utwoy nie sa objetymi odpowiednimi prawami?
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7163 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#3 Wiadomość | 2006-02-15, 10:22
 
skoro lezą juz na legalezie to chyba LiquiPower! nie podpisywal z wytwornia umowy na wyłączność, zgadza się?
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6794 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#4 Wiadomość | 2006-02-15, 11:11
 
Słuchaj przesłuchałem trochę Twoich kawałków tych i innych......
Twoich utworów jest na świecie setki tysiecy jesli nie miliony!! Nie doszukałem się niczego co by można było zakwalifikować pod nowatorstwo. Wszystkie Twoje utwory dla mnie są prawie identyczne, te same brzmienia.... na wszystko naćpany reverb.
Nie będę oceniał utworów osobno bo oba są takie same. Objedzone schematy.
Ej....... w tym drugim utworze linia melodyczna jest zerżnięta z jakiejś światowej produkcji tylko nie pamiętam czyjej, ale myślę, że koledzy z BF nie beda miec watpliwosci. nie jest identyczna ale łudząco podobna.
Nie wykraczasz ani trochę poza gatunek... nie masz swojego brzmienia, wszystko jest czyjeś, kopia....... wszystko już było.
Przyznam szczerze, że mi się bardziej podoba wymierające disco-polo.
Szkoda, że wybrałeś wtapianie się w jednolitą masę. .......na pewno są ludzie którym to co robisz przypadnie do gustu :)
to tyle z mojej prywatnej subiektywnej oceny.

Niemniej jednak umiejętności technicze masz o ile sam robiłeś mix i mastering.
Dlatego więc ja się wstrzymam, żeby Cie nie degradować za technikę, a nie awansować bezpodstawnie za zawartość.
Ładne opakowanie to nie wszystko ;-)

Pozdrawiam.
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6732 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#5 Wiadomość | 2006-02-15, 12:00
 
[quote:e65daeb089="ZLK"]Ej....... w tym drugim utworze linia melodyczna jest zerżnięta z jakiejś światowej produkcji tylko nie pamiętam czyjej, ale myślę, że koledzy z BF nie beda miec watpliwosci. nie jest identyczna ale łudząco podobna.


Barracuda :) ale tytulu nie pamietam ;)

[ Dodano: 2006-02-15, 12:01 ]
potem jeszcze paru dj'ów zrobiło melodie bazując na tym ułożeniu syntha.. nic specjalnego .. każdemu do pierwowzoru było daleko :)
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7165 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#6 Wiadomość | 2006-02-15, 12:18
 
Strasznie ciche te kawalki.

Ready For This - rozkreca sie za dlugo. Jakie sto nijakie nie wiem czyemu ale nie trafia do mnie w ogóle. Ani mnie melo nie chwycilo ani nic innego. Jakies takie bezplciowe.

Beyond Sound - troszke zywsze ale znow jakies takie troszke na sile. Nie podoba mi sie ten snare. Break jest jaki jest mogl byc duzo lepszy. Znow melo jakies tam jest ale za nic mi sie ono nie chce spodobac.

Co z tego ze technicznie dobrze, skoro brakuje tu uczuc i co za tym idzie jest jakies takie dziwne.

Ja mam dosc tego rodzaju muzyki wiec jestem na NIE.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7165 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#7 Wiadomość | 2006-02-15, 12:35
 
polska trance komercja w tym tempie dogoni zachod w tym tempie za 10 lat, moze. bo narazie jestesmy na etapie italo disco. to co chce przez to powiedziec ze prezentujesz typowa polska scene klubowa a co o niej mysle opisalem wyzej.
twoje kawalki prezentuja sie dobrze, jednak w tym gatunku juz sie nic nie wymysli nowego. poziomu novice na pewno nie prezentujesz bo kawalki brzmia dobrze, jednak te pomysly... mam nadzieje ze jestes w stanie robic takze inne gatunki jak takie discopolo ;)
loom napisał/a:skoro lezą juz na legalezie to chyba LiquiPower! nie podpisywal z wytwornia umowy na wyłączność, zgadza się?
sek w tym ze czasami jak sie bierze udzial w konkursie to prawa do kawalka przenoszone sa na organizatora
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6765 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2006-02-15, 15:02
 
Nie rozumiem za bardzo co macie na myśli mówiąc, że zerżnąłem od kogoś melo... Zawsze wszystko komponuję sam. Więdz jeżeli ktoś wyśle mi utwór z tymi nutami, jakie ja ułożyłem byłbym wdzięczny...
Pozdrawiam
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6732 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#9 Wiadomość | 2006-02-15, 16:26
 
ja tylko mowie ze ulozenie syntha jest kropka w kropke identyczne.. zostaly zmienione pojedyncze nutki tylko :)
a kawalek to na 100% Barracuda ale tytul damn .. na 80% I leave the world today.. ale jszcze sciagne :) (taki teledysk byl co helikopter babe gonil :) )
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6794 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#10 Wiadomość | 2006-02-15, 16:29
 
nikt nie mowi ze to plagiat, ale wszyscy dobrze wiemy ze to tylko lekko obrobione melo z tego kawalka co Pit powiedzial.

[ Dodano: 2006-02-15, 17:13 ]
nuty nie są te same, ale ulozenie ich w czasie jest identyczne
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6765 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#11 Wiadomość | 2006-02-15, 19:23
 
[ Dodano: 2006-02-15, 19:24 ]
Jeżeli melo ma taką samą konstrukcję to natychmiast opracuję nowe... Kiedy ktoś ściągnie utwor niech mi wyśle go na maila... (liquipower@wp.pl)
Byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7132 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#12 Wiadomość | 2006-02-16, 14:01
 
Beyond Sound!
No fajnie, fajnie... Tylko w 0:30 dochodzi coś niekoniecznie potrzebego :) Nie podoba mi się stopa. Koło 1:00 ciekawie.. Bas średni. Pozatym wszystko gites. Tak by bylo 7/10

Ready For this!
Nie podobają mi się clapsy. Na padzie mógłbyś dorobić jakiś interwalik.. Tak trochę podobne do poprzednika. A co do melodii - poza rytmem niespecjalnie widze podobieństwo do tej z kawałka Barracudy.

Ja tam lubię taką muzykę, i jestem na TAK, bo trzeba rozwijać jej twórców :]
 
 
 
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6732 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#13 Wiadomość | 2006-02-16, 14:06
 
damn faktycznie to ine baracuda lece szukac dalej mam tow jakims secie z vivabeach party 2004 ;) jak cos to wytne ;)
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6765 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#14 Wiadomość | 2006-02-16, 21:47
 
:!: I co macie coś??? :!:
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7157 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#15 Wiadomość | 2006-02-16, 22:57
 
Kawalki dobrze wykonane sa i napewno wiecej niz novice, ale nie duzo w sumie, bo techmnicznie mogloby byc ciut lepiej.

Jezeli chodzi o Ready for this to nie wnikam jaka prawda, ale melo bardzo podobne do do Jordan & Baker - Explode. Jestem na TAK
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Gabriel 
~Urlopowicz~

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6951 dni temu
Posty: 171
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 5
#16 Wiadomość | 2006-02-17, 00:57
 
Ja nie siedze w takiej muzyce, jednak moge sie wypowiedziec od strony poizomu wykonania, jest on dosc wysoki, technicznie tez ok, do novice sie nie nadajesz. Ja cie widze w advanced, ale popracuj nad swoim stylem bo tutaj go nie ma, slyszalem setki takich motywow...Dla mnie idziesz do advanced:)
 
 
 
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6732 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#17 Wiadomość | 2006-02-17, 07:47
 
DJ PAUL napisał/a:Jezeli chodzi o Ready for this to nie wnikam jaka prawda, ale melo bardzo podobne do do Jordan & Baker - Explode


o wlasnie tego mi brakowalo ;)
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7018 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#18 Wiadomość | 2006-02-17, 12:21
 
Witam

Beyond Sound - Troche za bardzo "cukierkowaty" ten kawalek. Melodia strasznie prosta, bass slaby. Perka bije standardem. Od strony technicznej kawalek wykonany jest nie najgorzej. Szkoda ze tak mocno trzymasz sie jednego, scisle obranego schematu. Za malo eksperymentujesz. Slyszalem setki podobnych produkcji.

Ready for This - Melodia faktycznie bardzo podobna do Jordan & Baker - Explode :| Kawalek troche ciekawszy od poprzedniego, ale caly czas brakuje swiezosci. Znow bardzo slaby bass i srednie wykonanie.

Niestety nie przekonuja mnie utwory ktore zamiesciles. Jakis czas temu nie odrozniales sampli od loop'ow (myliles te 2 podstawowe pojecia) <wstydnis> dlatego narazie zapraszam do Novice :)

Pozdrawiam
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6765 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#19 Wiadomość | 2006-02-17, 17:44
 
Właśnie ściągam Jordan & Baker - Explode muszę sam posłuchac... :)
Jeżeli nuta podobna zmieniam, ale nie zdążę jej wystawić na serwer... Za długo się czeka na nucie i wp...
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7165 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#20 Wiadomość | 2006-02-17, 18:09
 
Podobne jest ulozenie nutek, lecz melodia jest inna w Jordan & Baker.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6975 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#21 Wiadomość | 2006-02-17, 20:35
 
"Oblizałem" twoje kawałki już przy innej okazji (sam wiesz najlepiej ;), a co zgłoszenia to dam kredyt zaufania na advenced i zagłosuje na TAK.
Mysle, że nie musze opisywać dokładnie obu kawałków gdyż bodajże w jakims mailu do Ciebie sprzed jakiegos czasu to zrobilem.

Ogólnie maje zdanie jest takie, że musisz jeszcze pracować ale obecny stan zadowala mnie na tyle aby przyznać Ci ADV.

Pozdr.
Adix
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6843 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#22 Wiadomość | 2006-02-17, 20:39
 
hm...powiem szczerze że mam duży dylemat,kawałki są zrealizowane ładnie,tylko brakuje mi w twojej twórczości nutki oryginalności...(nieobraź się...)...tak jak napisał Zlk technicznie naprawde jest dobrze...
Tym razem wstrzymam się od głosu niech znawcy tego gatunku zadecyduja... ;)
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6765 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#23 Wiadomość | 2006-02-17, 22:22
 
O żesz w mordę!! :| Seryjnie to brzmi jak explode! <wstydnis> Muszę to zmienić! :?
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7157 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#24 Wiadomość | 2006-02-18, 02:21
 
Cytat:O żesz w mordę Seryjnie to brzmi jak explode! Muszę to zmienić!


Hehe nomalna sprawa. Muzyka komercyjna juz tak sie nam wszystkim przejada, ze juz podswiadomie powielamy schematy. Wiem cos o tym.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6765 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#25 Wiadomość | 2006-02-18, 02:30
 
Przyznaję... Przyznaję... Lecz na razie nie zdążę wysłać na serwer żadnych mp3 w trybie natychmiastowym... Więdz trzeba będzie poczekać bo już nowe melo jest w produkcji.
Sorry za ten incydent <wstydnis> ...
Pozdrawiam!
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
mare 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7125 dni temu
Posty: 196
Skąd: Łódź
Punkty: 25
#26 Wiadomość | 2006-02-18, 13:54
 
Za dużo reverbu. Szczególnie na stopie chyba nie powinno być aż takiego pogłosu. Troche się ten reverb kojarzy z twoim pseudo - wszystko takie ciekłe, mokre. Wszystko już gdzieś słyszałem... w podobnych melodiach, podobnych brzmieniach. Przydałyby się jakieś ambitniejsze melodie. Brzmienia są przyzwoite, ale wartość merytoryczna strasznie uboga. W Ready for this jest coś co mnie drażni: syntetyczny clap... chyba najgorszy dźwięk jaki można usłyszeć w takiej muzyce (przynajmniej takie jest moje zdanie).
Mam mieszane odczucia i trudno mi się jednoznacznie zdecydować, szczególnie że nie siedzę w takiej muzie na codzień. Pomyśl troche jakby to wszystko urozmaicić, wyróżnić od reszty.
 
 
 
 
Zet 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6976 dni temu
Posty: 332
Skąd: Iława
#27 Wiadomość | 2006-02-18, 21:06
 
Beyond Sound
Ogolnie utwor nie odbiega od 100000 innych klubowych kawalkow. I nie ma nic takiego co by mi sie bardzo spodobalo i zostalo w pamieci :/ Ogolnie brzmienie, master nie najgorsze.

Ready for this!
hmm... podobnie jak wyzej, ale master jest juz gorszy. Melo rzeczywiscie bardzo podobne to tamtego utworku :P Jednak ten kawalek mi sie bardziej podoba od tamtego.

Podsumowujac, nie przepadam za komercja ale wielu osobom sie podoba. Slysze ze zle ci to nie idzie, ale napewno stac cie na wiecej. Ja sie wsztrzymuje od glosu.
 
 
 
 
 
"Aby zdobywać wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtwarzać"
Antoine de Saint - Exupéry (1900 - 1944)
---------------------------------
www.zet.music.prv.pl
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6765 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#28 Wiadomość | 2006-02-20, 18:16
 
Dodałem do zgłoszenia utwór "You can Rock".
Liczę na Wasze komentarze i pozdrawiam!
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7018 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#29 Wiadomość | 2006-02-20, 18:42
 
LiquiPower! napisał/a:You can Rock!

Pisalem Ci juz ca sadze o Twojej nowej produkcji, ale napisze to jeszcze raz :) Od strony technicznej utwor wykonany jest bardzo dobrze. Poczatek jest fajny - mocny, "siarczysty" synth czyli to co lubie najbardziej :) Melodia jest bardzo prosta, ale wpada w ucho (a to jest przeciez najwazniejsze :)) 1:54 zmieniasz melodie, i dobrze bo dzieki temu kawalek sie nie nudzi :) Jedyna rzecza ktora mi sie nie podoba jest bass (obiecaj ze popracujesz jeszcze nad nim). Pozatym nie ma tu nic do czego moglbym sie przyczepic. Poprostu udana produkcja :)

Szkoda ze nie zamiesciles tego kawalka wczesniej. Byc moze wtedy zaglosowal bym inaczej :roll: Teraz niestety nie moge zmienic juz swojej decyzji.

Pozdrawiam
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6765 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#30 Wiadomość | 2006-02-20, 18:56
 
Obiecuję, że poprawię bass, ale zrobię to wtedy, kiedy będę miał Reason'a.
Tam jest fajny basik, który akurat by pasował do utworu więdz proszę o cierpliwość i dziękuję za komentarz.
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
ADER 
Advanced


Dołączył 6693 dni temu
Posty: 29
Skąd: Suwalki
#31 Wiadomość | 2006-02-20, 20:04
 
Robisz postępy dobrane brzmienia ze strony technicznej widzę poprawę dobre kawałki podobają mi się.
Jestem na....TAK
Pozdrawiam..........ADER 8)
 
 
 
 
Jestem muzykiem kompozytorem......
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6765 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#32 Wiadomość | 2006-02-21, 10:29
 
Na poczatku chcialem przeprosic za post "EastClubbers Oszukuja" Znalazlem ich midy w internecie i jak ich oskarzylem o kozystanie z loopow tak sie pomylilem i to bardzo.
Nigdy nie ufajcie plotkom...
Po drugie zglosilem sie do konkursu Janardany na Rmx utworu"Kate Lesing - Everland", nagralem go i chcialbym dodac do zgloszenia na BF. Muzyke komponowalem sam, opierajac sie na padzie, instrumenty tez wlasne, ale Kate tam spiewa, wiedz chwilowo mam watpliwosci co do wyslania go. Nazwalbym go "Kate Lesing - Everland (LiquiPower! rmx)". Tak przynajmniej moge zrobic jak pisze na stronie www.
Zacytuje:
"Pozostałe remiksy (spoza pierwszej piątki) mogą byc DOWOLNIE UMIESZCZANE na internecie pod nazwą Kate Lesing - Neverland (producer's remix)."
Licze na odpowiedzi!
Pozdrawiam
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7165 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#33 Wiadomość | 2006-02-23, 23:37
 
LiquiPower! jako ze kupe osob sie wstrzymalo a te glosy sa bardziej na tak jak nie to na swoja odpowiedzialnosc przyznaje ci status adv ale musisz zrobic jedno: zaczac robic nie tylko to newage disco polo :P uzupelnij profil na stronie glownej. przepraszam ze tak sie to przeciagnelo ale jak sam widzisz mamy rewolucje ;)

pozdrawiam i gratuluje

 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [ZGŁOSZENIE] LiquiPower! - głosuyjemy do 22.02

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi