DJ PLUM -"Fetish"
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] DJ PLUM -"Fetish"
 
surge0n 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7130 dni temu
Posty: 176
Skąd: Czerwieńsk(lubuskie)
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2004-12-09, 17:06
[beta] DJ PLUM -"Fetish" 
nom zgodnie z zapowiedzią daje wam linka do mojego najnowszego kawałka do waszej oceny:) oto on:
http://legalez.nuta.pl/dl...plum-fetish.mp3

[ Dodano: 2004-12-09, 18:09 ]
bez sensu..nie wiem czy macie to samo-jak dam bezpośrednio na ten link wychodzi mi słynne"upsss",ale jak zaznacze go i wkleję w pasku adresu-chodzi bezbłędnie link....moze ktoś z adminów powie mi o co chodzi? w każdym razie link chodzi,ale w dziwny sposób:/
 
 
 
 
JTM 
VIP


Dołączył 7151 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#2 Wiadomość | 2004-12-09, 18:19
 
U mnie chodzi normalnie ale transfr ze strony jest zabojczy 2.3 kb/s
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
surge0n 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7130 dni temu
Posty: 176
Skąd: Czerwieńsk(lubuskie)
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2004-12-09, 18:30
 
nom,ale to zasługa serwera NUTA :/ w każdym razie zapraszam do oceny:)
 
 
 
 
 
___________________________________
DJ PLUM
http://www.djplum.prv.pl
http://www.soundclick.com/bands/7/djplum_music.htm
------------------------------------------------------
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7153 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#4 Wiadomość | 2004-12-10, 13:39
 
Nie, tylko nie nuta.... :cry: ale przynajmniej w tej chwili działa, więc ściągam. Potem skrobnę komentarz.
 
 
 
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7153 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#5 Wiadomość | 2004-12-10, 17:30
 
nic tylko pomarzyc :(
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7153 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#6 Wiadomość | 2004-12-12, 15:06
 
dobra zaciagnalem jakis czas temu, ale dzis mam czas cos naskrobac - strasznie cichy kawalek - wiesz jak najprosciej sobie poradzic z tym?
mp3gain - i ustawiasz na okolo 93,5 db

teraz do kawalka - calosc ma 6:15 a zaczyna sie na 3ciej minucie
motyw ktory na samym pocztku wchodzi 0:00 brzmi komputerowo
motyw na 2:19 - pewnie automatyzacja a nie sampel - super Ci wyszedl - tylko ze jego brzmienie mnie nie kreci - na 2:54 to samo jest
na 4:07 mogles jakims lamancem pojechac albo cos zmienic
bas brzmi strasznie sztucznie - jak dla mnie
od 4:55 claps/snare jakis jakby z innej bajki - troszke chyba zle ustwiony reverb

ogolnie to nie jest tragedia ale super tez nie jest, precuj dalej
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7151 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#7 Wiadomość | 2004-12-12, 20:36
 
nie mam zamiaru czekac ponad poltorej godziny az mi sie sciagnie ten kawalek, koniecznie zarzuc go na jakis normalny server albo wywal go w poscie o propozycjach do radia BF bo go zglosiles a nie mam go nawet, jak nie masz servera a ci zalezy na radiu to mi wyslij na tabriz(Shift+2)op.pl
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7153 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#8 Wiadomość | 2004-12-14, 18:39
 
dla wszytstkich marudow wgrywam na serwer
http://www.beatsfactory.cyberlex.pl/pafcio

kawalek ma 6 MB, sciagal tez mi sie jakies 2,5 h ale i tak robilem co innego wiec sie sciagal w tle
od razu mowie ze to jest wersja z podglonianym dzwiekiem przez mp3 gain do okolo 93,5db

za 10 minut powinien byc na serwerze
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
surge0n 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7130 dni temu
Posty: 176
Skąd: Czerwieńsk(lubuskie)
Punkty: 5
#9 Wiadomość | 2004-12-15, 22:24
 
Dzięki Pafcio:) Muszę przyznac że własie NUTA ostatnio szwankuje pod względem ściagania kawałkow:/ bez sensu-bo dorzuca się go w niecałe kilka minut a ściąga z taka przepustowością że głowa boli.Tak nie mam własnego serva-dlatego jeszcze raz dziekuję Pafcio:)
 
 
 
 
 
___________________________________
DJ PLUM
http://www.djplum.prv.pl
http://www.soundclick.com/bands/7/djplum_music.htm
------------------------------------------------------
 
JTM 
VIP


Dołączył 7151 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#10 Wiadomość | 2004-12-16, 21:25
 
Ładny efekcik na poczatku. Zabawa ztym ickiem tez wyglada ciekawie. 0.31 delikatny krociutki hacik. Tak jak lubie. Bass moze byc. 0.43 ladnie budujesz kawalek przepuszczajac syntha na filtrze. Mogles tam postukac troche delikatnym snarem zeby bylo lepsze rozwiniecie bo melo ktore wylania sie w 1.10 jest tak jakby z nikąd. Same melo nie jest złe choc troche ubogie. Tylko mogles je poprzedzic jakims mocniejszym rozwinieciem. 1.45 nastepne melo wchodzi tez to niezle brzmi tylko brakuje tam jdnak czegos to wszystko jest zaslabe. To melo moglo by sluzyc jako wypelnienie, brakuje tam jednak jakiegos melo przewodniego. 2.12 ciekawe przejscie fajny padzik podoba mi sie to cale to przejscie jest ok tylko zadlugo troche powtarzasz ta krotka melodie maz wreszcie wchodzi w 2.58 wreszcie cos pozadniejszego . Odrazu sie kawalek ubarwia. po czym puszczasz z kickiem 3.12 no idzie to ok. Tylko skolei tam tez brakujue jakiegos wypelnienia w postaci jakiegos pada. Wiem ze tam jest pad ale tylko na jednej sciezce. Sprobowal bym zrobic jeszcze jedna sciezke. Potem 4.55 ten snarek troche zamocny i kawalek zmierza ku koncowi.

Utwor sredni jak dla mnie. Aranzacyjnie pozostawia troche do zyczenia poniewaz momentami wydaje sie chaotyczny. Ale ogolnie produkcja na dosc dobrym poziomie. Technicznie jest ok.

pozdr......
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
surge0n 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7130 dni temu
Posty: 176
Skąd: Czerwieńsk(lubuskie)
Punkty: 5
#11 Wiadomość | 2004-12-18, 20:08
 
thx za opinie-jednak człowiek jak robi sam kawałek-jest głuchy na własne błędy:P dlatego tez czekam na kolejne opinie-aczkolwiek juz te zaowocowały nad poprawą kawałka:) i tu prośba do JTM . JTM-możesz bliżej określić dlaczego ten utwór wydaje się być momentami chaotyczny? -zalezy mi na tym ponieważ chcę wiedziec dokładnie co nie tak jest w nim:/
pozdrawiam serdecznie wszystkich i zapraszam resztę memberów do oceniania go:)
 
 
 
 
 
___________________________________
DJ PLUM
http://www.djplum.prv.pl
http://www.soundclick.com/bands/7/djplum_music.htm
------------------------------------------------------
 
Raf 



Dołączył 7152 dni temu
Posty: 147
Skąd: Czeladz
Punkty: 5
#12 Wiadomość | 2004-12-18, 20:36
 
hmm...

poczatek: transik, potem ten beat wydaje sie podchodzic do basu...

od 0:35 sie robi lepiej
1:10 - buduje sie klimacik
1:45 - Twoj styl ;-) skads to znam heheheh :P
3:00 - wchodza konkrety... ale czemu dopiero w 50% utworu? gdy podsylales mi demo to troche szybciej sie rozkrecalo ;-)

no i potem mamy mniej wiecej to samo z drobnymi ozdobnikami...

ogolnie - ladne , ale nieco zbyt monotonne.
:mrgreen:
 
 
 
 
 
www.vulture.c64.org
www.vulture-design.pl
www.rafalszyja.republika.pl
 
JTM 
VIP


Dołączył 7151 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#13 Wiadomość | 2004-12-18, 20:41
 
Az tak bardzo sie tym nie przjmuj co napisalem bo jest to slabo znaczace. Zwroc uwage na moment ktory zaczyna sie od 2.58. To spokojnie rozwijajacy sie motyw po czym 3.12 tak gwaltownie tym wjezdzasz. Jak bys przed tym 3.12 postukal troszke snarem , uzyl jakiegos delikatnego crascha to wszystko polaczylo by sie wtedy tak ladnie. Moglbys nawet jakiegos hacika wpuscic ktory powoli sie rozwija az do momomentu 3.12. 4.55 wjezdzasz z tym snarem na kicku tak natychmiastowo tak samo jak w tym momencie o ktorym pisalem wczesniej. No to mniej wiecej o to mi chodzi. :lol:
Ale tak jak mowie to szczegół. ale dzieki niemu mysle ze bylo by lepiej. Ogolnie kawałek jak go slucham teraz jest naprawde w pozadku :wink:
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7152 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#14 Wiadomość | 2004-12-18, 20:44
 
Zaczyna sie niezle. Kick troszke mi nie podchodzi. Haty sa za to ok. Narazie bledow nie zauwazylem. Fajne te efekty zrobiles. Podobaja mi sie bardzo. Po pierwszym przejsciu to wejscie perki zbyt gwaltowne. Jak mi ten bassik pozniej fajnie smiga :D:D Cos pieknego.

Utworek dobry.

Pozdrawiam...
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7153 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#15 Wiadomość | 2004-12-21, 21:49
 
hmmm to prykanie na poczatku zdeka przeszkadza ale basik niezly. w 0:32 fajowy hacik. snare na 0:42 juz niestety nie. dzwiek tego syntha ktory wchodzi na 0:43 nie zbaradzo mi podchodzi. pad natomiast zarabisty. w sumie jak narazie fajny rave'ovy klimat sie buduje. 1:10 - fajny dzwiek ale ciagniesz w sumie bardzo proste ulozenie (ta ta ti ta). od 1:45 robi sie zaje**** klimacik ale ciagle to samo i szybko sie nudzi. od 2:18 zarabiste to przesjcie! ~3:00 to melo juz niesttey jest zbyt trance'owa i to mnie sie juz nie podoba :(
3:12 juz nie moj gust pozatym na bassie jest phaser(?) albo podobny efekt a to nie zbyt sie nadaje na bassie. od 4:28 znow robi sie ciekawie, od 5:12 znow poczatkowy klimacik powrocil. od 5:37 zaje**** padzik i super outro. w sumie do 3minuty zaje**** rave'owy klimacik (a'la exit eee) jak dla mnie bomba ale z tym trancem juz nie trafiles w poczatkowy klimat. jak dla mnie dwa rozne kawalki mozna by wymotac. masz u mnie 5 za ten poczatkowy raveovy klimat, 5 za orbital'owy w przejsciu, 2 za tranceowy, i 6 za pada outro.
ps: szkoda ze takie to wszystkie proste do 3min
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
hope 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7152 dni temu
Posty: 926
Skąd: Lublin
Punkty: 47
#16 Wiadomość | 2004-12-23, 15:18
 
Error mi wyskakuje, pliku nie da sie zassac nawet flash get'em. Szkoda bo tytul kuszący :P ;)
 
 
 
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7153 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#17 Wiadomość | 2004-12-23, 18:10
 
tutaj hope'ie >> http://www.beatsfactory.cyberlex.pl/pafcio
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
surge0n 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7130 dni temu
Posty: 176
Skąd: Czerwieńsk(lubuskie)
Punkty: 5
#18 Wiadomość | 2004-12-24, 01:09
 
taa..jest 01:10 24 grudnia 2004 roku..a ja jestem nadal w tym utworze..mam nadzieję że wystawię go jeszcze w wersji final w tym roku...
niektóre efekty poprawiam znacznie więcej-inne mniej.....w kazdym razie zmieniłem taktykę i trzymam się raczej tego że powinienem zrobić jeden-dobry kawałek niż tworzyć kilka średnich czy słabych
Dzięki wam za wysłuchanie go (i przemeczeniem uszu co dla niektórych) i ocenę..niebawem wystawię wersję juz ostateczną .. pozdrawiam wszystkich:) i życze wszystkim uczestnikom (memberom i jeszcze nie memberom:P) Wesołych Świąt :)
 
 
 
 
 
___________________________________
DJ PLUM
http://www.djplum.prv.pl
http://www.soundclick.com/bands/7/djplum_music.htm
------------------------------------------------------
 
Radar 



Dołączył 7143 dni temu
Posty: 26
Skąd: Gdynia
Punkty: 5
#19 Wiadomość | 2004-12-24, 13:34
 
Ogółem żecz bioo to na 3.10 przejscie m isie niepodoba
leady też z deczka takie malo przestrzenne, melodycznie nawet mi sie podoba ;)
 
 
 
 
http://www.soundclick.com/bands/1/djradarmusic.htm
 
VpR 



Dołączył 7152 dni temu
Posty: 139
Skąd: katowice
Punkty: 5
#20 Wiadomość | 2004-12-28, 12:48
 
ten poczatek troche kuleje - za malo "profesjonalizmu" w tych brzmieniach, zrestza to chyba takie typowe dla fruitka samplo-fxy typu acidrush itp - dalej tez jakies tego typu slychac -to mi sie nie podoba.od 1:45 bomba bardzo lubie takie motywy - z zastrzezeniem tylko ze ten motyw powinien juz gdzies wczesniej pwoli wchodzic bo za gwaltowne to wejscie na 1:45- wchodzi tak znikad.na 2:12 znowu ucina motyw -jak JTM pisal wiecej crashow na przejcsiach itp. motyw znowu bardzo ciekawy- ten chyba flecik na 2:41 dodaje fajnego smaku :)motyw na 3:13 znowu swietny tylko znowu za szybko to jakos wlazi za krotko go budujesz - mogles jak wchodzi puscic jakies haty - snare cokolwiek zeby dalo sie odczuc ze nabiera tempa.dalej na 4:55 snare za glosno wydaje sie byc -zagluszna ta linie melodyczna zreszta znowu bardzo fajna.
Fajne tworzysz motywy- technicznie do poprawy pare rzeczy ale chyba jestes w dobrym miejscu zeby to nadgonic :)
 
 
 
 
 
adult music
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7153 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#21 Wiadomość | 2004-12-30, 20:58
 
jest juz dostępny finał:

http://www.beatsfactory.c...topic.php?t=489
 
 
 
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7142 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#22 Wiadomość | 2005-01-01, 23:58
 
Bardzo długo się zaczyna - za długo chociaż akurat mi podchodzi ten wstęp brzmieniowo - ciekawe te prypki takie :-)
01.24 - robi się przyjemniej tylko ten bas taki amigowy - nazbyt standardem zalatuje - albo mi się już obsłuchał. Niestety ten motywik ciągnie się zbyt długo - powinien być takim przedskoczkiem do wejścia czegoś mocniejszego, co powinno tuż tuż się pojawić a tu znowu się wycisza.
02.51 - wchodzi konkretny solidny motyw - może nei mistrzowski ale bardzo dobry.

.... coś tu się nei chce dalej rozwinąć..... brakuje mi jakiegoś solidnego motywu zagranego ostrym leadem - no ale to moje subiektywne odczucie ;-)

Brak generalnie motywu głównego - przewodniego - to, co jest w tym numerze to w zasadzie sam podkłąd - dobrze zrobiony ale podkład.
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7153 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#23 Wiadomość | 2005-01-06, 12:10
 
wywailem z serwera, skor jets final - ten temat zamykam
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] DJ PLUM -"Fetish"

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi