BARRACUDA - głosujemy do 14.02
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Nieaktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [zgłoszenie] BARRACUDA - głosujemy do 14.02

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (7) : Nov (1) : Średnia (4,6)

Zamknięty przez: Pafcio | 2006-03-02, 22:44
 
 
Kret 
Advanced


Dołączył 6705 dni temu
Posty: 30
Skąd: Opole
#1 Wiadomość | 2006-02-07, 14:13
[zgłoszenie] BARRACUDA - głosujemy do 14.02 
Witam,
chciałbym zgłosić muzykę jaką tworzymy wraz z przyjaciółmi pod nazwą BARRACUDA.
Oto linki do naszej twórczości:
Czekam Na Znak
Uciekaj

Na stronie (www.barracuda.com.pl) udostępniamy jeszcze dwie piosenki jednak te, do których podałem linki zrobione zostały najlepiej. Cuż, teraz pozostaje już tylko czekać:)

Pozdrawiam ciepło:)
Arek "Kret" Kondrowski
www.barracuda.com.pl


Linki poprawione
 
 
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6843 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#2 Wiadomość | 2006-02-07, 14:35
 
...no widzę że będzie nieźle... 8) odłucham w domu...rockowa załoga chiba...<ok>

[ Dodano: 2006-02-07, 20:58 ]
Czekam Na Znak -taaa... 8) ...wszystko poprawnie,aranż oki-standardzik...tylko...za mało pazura w brzmieniu tzn ciut mocniej mogliście ustawić gitary...kurde słucham 5 raz tego kawałka w oczekiwaniu aż ściągnie się następny i naszłą mnie taka myśl że chyba dużo jest w waszej muzyce wpływu Black Label Society...
Uciekaj-powiem szczerze że kawałek trochę monotonny za mało zmian, przez to troszkę się wlecze i podtrzymuje to co napisałem wyżej brakuje troszkę pazura...
U mnie macie głos na TAKoczywiście i bardzo się cieszę że rasowa rockowa załoga dołącza do Bf
Witam na forum... :)
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
kovy 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6725 dni temu
Posty: 51
Skąd: Wieliczka
Punkty: 6
#3 Wiadomość | 2006-02-08, 13:09
 
Noooooooooooooooooo... Nareszcie soczyste, hard-rockowe brzmienia na BF :) To już od razu mówię, że nie będe obiektywny hehehe :P

To jedziemy!!

Czekam na Znak

Jak dla mnie taki standardowy hard rockowy numer, może w zwrotkach trochę monotonny, ale generalnie OK. Tylko werbel jak dla mnie za duża puszka i ten klawisz w refrenach troszkę zamula gitary. Poza tym produkcja bardzo przyzwoita :)

Uciekaj

ciekawe, ale werbel w tym numerze brzmi lepiej (nie wiem czy to z jednej sesji obydwa numery, ale jednak jakoś lepiej tu brzmi) Nie do końca podoba mi się że gitara riffowa i dogrywająca są w zwrtoce rozdzielone na lewo i prawo, bo traci to na mocy, może lepiej byłoby riffową puścić w panoramie z lewej i prawej (tak jak w pierwszym numerze i w dalszej części numeru) a dogrywająco oprócz tego z jednej strony bliżej środka...

I powietrze siada na referenie jakoś tak...

Ale generalnie oczywiście jestem na TAK

Przyda nam się na pewno trochę rokendrola <taniec>
 
 
 
 
 
KOVY
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7156 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#4 Wiadomość | 2006-02-08, 13:27
 
Na czym wy te kawalki robicie hehe. Chyba nie na FL, albo Reasonie. Dobre gitarki i melodie tez. Muzyka niekonwencjonalna jak na BF, ale napewno akceptowalna u nas i dla mnie tez spoko. Przyda nam sie troche nowego brzmienia w BF. Jestem na TAK
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
dotmod 
VIP


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6812 dni temu
Posty: 196
Skąd: NekoSounds
Punkty: 10
#5 Wiadomość | 2006-02-08, 19:11
 
Hmm... mi to wygląda na studyjną robotę, przynajmniej Czekam na znak, bo w Uciekaj gitarki faktycznie brzmią już trochę cienko
 
 
 
 
NekoSounds.netlabel - szukamy ludzi do współpracy
http://www.last.fm/user/dotmod
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7155 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#6 Wiadomość | 2006-02-08, 20:31
 
CZEKAM NA ZNAK
Fajne gitarki. Prosty ale nie prostacki riff bazowy świetnie trzyma rytm i dobrze wzmacnia organizm yyyy znaczy wzmacnia utwór ;-) Równo zagrane <ok>
Gitarka solowa mogłaby sie nieco bardziej wysilić ;-) Niemniej i tak jest neiźle - szczególnie w końcowej fazie solo jest przyzwoite - brakowało mi jednak jakiejś mocnej zapindalanki solowej w tym (jak dla mnie) mocnym utworze.
Bas jest chyba dobry bo go nei zauważyłem a basuje - czyli basista doskonale wkomponował się w całość.
Wokalista ma świetny rockowo bluesowy głos - bardzo dobre to w połączeniu z gitarami.
Perkusja ok ale zbyt mało smaczków - jedzie prosto i parę przejściówek ale delikatesów niet.
Aaaaa.... lubię taki wysoki werbel ;-)

Melodyka - no powiem Wam, że nieeeźle :-) Szczególnei refren - z jednej strony zestaw niby już gdzieś kiedyś zagrany ale tak złamany przez twórcę utworu w pewnym momencie, że zaskakująco przyjemny :-)

UCIEKAJ
No to już takie trochę bardziej popowe niż rockowe, choć akordziki smakowicie skrzywione :-)
Jednak melodyka tego utworu nei wnosi nic ciekawego do ucha - takie sobie granie by zrobić pop-rock balladkę.
To jednak nie przeszkadza w stwierdzeniu, że jest to bardzo solidnie zrobiona balladka - na poziomie - po prostu nie zostaje w uchu na długo.
Generalnie o poszczególnych partiach instrumentalnych mogę napisać to samo co w poprzednim tworze - to chyba odzwierciedla ogólne umiejętności muzyków.

Mam nadzieję, że twórca tekstów wybaczy mi brak analizy poetyckiej ale jakoś neispecjalnie mam na to ochotę. W każdym razie nie ukłuło mnie specjalnie banałem więc chyba nei jest źle ;-)

Nie mam wątpliwości: AJ ŁONT JU w BF a Wasze umiejętności (każdego z Was) pozwalają mi na spokojne zagłosowanie na Was jako Advanced :-)

Przyda się tutaj paru rockmenów no i oczywiście przydadzą się osoby znające się na muzykowaniu :-)

Zapraszam.
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6793 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#7 Wiadomość | 2006-02-08, 20:55
 
Czekam Na Znak
Brzmienie niczym u Kazika Na Żywo :D
Momentami jest przesterek leciutki.
Świetna gra wszystkich muzyków, solówki na gitarze wymiatają
Kompozycyjnie nieźle.
Nie nagrywaliście tego w domu, to studyjna robota...

Uciekaj
Kaczuszka soczysta :D
Niestety przy pierwszym przejściu kolega perkusista trochę przekombinował.... kłuje mnie w każdym razie
Również ciekawa kompozycja, ale uważam trochę, że wokal charakterem odbiega od instrumentów.
Gdy wchodzi solówka na gitarze hmmmm ja bym tu widział grę perkusisty na "rajdzie" a nie na zamkniętym hacie
Panowie utwór trochę brzydko mówiąc zerżnięty z "Wojtka" Illusion ;) nie mówię tu o wokalu!

Konkludując, no cóż podobało mi się, moje klimaty, mam zastrzeżenia co do oryginalności... jeśli chodzi o muzykę.... Kazik na Żywo i Illusion, to już było panowie.... wokalnie bardziej popowo, prosto bez fajerwerków, nie mówię, że to źle, ale też już słyszałem.

jestem absolutnie na NIE........ Jeśli chodzi o rangę Novice..... :P
Zasługujecie na Advanced oczywiście, ja jestem pod wrażeniem..... Przyda się taki zespół w naszych szeregach :)

Chciałbym zaznaczyć, że BF to również obowiązki, trzeba oceniać innych, komentować, trochę się wbić w życie tego miejsca :)
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Kret 
Advanced


Dołączył 6705 dni temu
Posty: 30
Skąd: Opole
#8 Wiadomość | 2006-02-10, 10:49
 
No cuż, dziekuje bardzo, nie spodziewałem się tak pozytywnych i konstruktywnych opinii, dziękuję w imieniu całego zespołu:)
A teraz garść wyjaśnień:
1. Obydwa nagrania zostały "zrobione" w niewielkich studiach, etapowo, instrument po instrumencie, więc troszke brak im spójności:)
2. Są to dwa różne studia i dwie różne sesje. Przy "Czekam na Znak" był obecny producent, nasz przyjaciel Daniel Grupa (Sulechów), nagranie "Uciekaj" produkowaliśmy sami przy ogromnej współpracy "Człowieka Majacego Dobre Ciągoty" - Piotra Rudnera (Krapkowice).
3. Prostota grania, znaczy się mało fajerwerków to założenie tego zespołu:)
4. Black Label Society, Kazik na Żywo czy Illusion to naprawdę bardzo dobre wzorce:)
5. Produkcja odbywała się na Logic'u i Cubase.
To chyba wszystkie wątpliwości rozwiałem, w razie jakichkolwiek pytań służe dalszą pomocą:)
Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuje za tak przychylne opinie:)
 
 
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7165 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#9 Wiadomość | 2006-02-11, 03:27
 
Hmmm....

Urwaliscie sie z Radiopositive? :)
Znowu porownania :) - kiedys dawno temu byl taki zespol Bank :) i Azyl P :P i Fatum :P

Jezeli taki rodzaj muzyki mozemy przyjac na tym Forum to jestem jak najbardziej na TAK - ale obiecuje bede po zespole jezdzil ile wlezie przy nowych kawalkach :), bo jest troche bledow ktore trzeba ponadrabiac...
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Mirt 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6809 dni temu
Posty: 50
Skąd: stolyca
#10 Wiadomość | 2006-02-13, 15:56
 
hm..poczatkowo bylem zdziwiony ze ktos taki jak Wy chce wpuszczac tu swoja muzyke.odwazne posuniecie, zwazajac jakie gatunki sie tu pojawiaja.
mimo to musze sie przyznac, ze w ogole nie trafia do mnie Wasza tworczosc. nie jestem fanem takich klimatow <wstydnis>

glosuje na Nie z jednego prostego powodu..slyszalem miliony takich kawalkow.
wg najcenniejsze jest posiadanie wlasnego stylu, a tu zdecydowanie tego brakuje.

pozdrawiam
 
 
 
 
 
yellow noise
 
diora 


Dołączył 7163 dni temu
Posty: 509
Skąd: z domu
Punkty: 9
#11 Wiadomość | 2006-02-15, 00:04
 
nie no, ja jestem w kropce;) fajne numery, hehe.. ale czy to miejsce dla Was?
 
 
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7165 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#12 Wiadomość | 2006-02-24, 19:38
 
sorki, ale ktos pozamykal zgloszenia :/ i nic nie napisal
jeslic checie to mozemy jeszcze raz wystartowac ze zgloszeniem na nowych warunkach
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6835 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#13 Wiadomość | 2006-02-28, 21:39
 
chciałam się wypowiedzieć ale dostęp do linków jest chroniony loginem i hasłem. :/
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7165 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#14 Wiadomość | 2006-03-01, 22:04
 
Chyba sie na nas obrazili :)
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6843 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#15 Wiadomość | 2006-03-01, 22:09
 
z linkami jest wszystko oki...mnie działają...
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6835 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#16 Wiadomość | 2006-03-02, 21:56
 
Czekam na znak Pierwsze moje skojarzenie - wczesna IRA :P jakoś to charakterystyczne bicie i wokal ;) Utwór moim zdaniem jest OK. Dla mnie typowe cięższe granie. Szkoda, że wokal taki stłumiony....
Uciekaj no tak... hi hi :) fajne ciężkie brzmienie :] Gitarzystów macie wprawnych :) Zastanawiam się... czego szukacie na BF? Bo mam wrażenie, ze już macie swoich fanów :) Oczywiście moim zdaniem jak najbardziej zasługujecie na range Advanced :]

Życzę powodzenia!
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7165 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#17 Wiadomość | 2006-03-02, 22:12
 
Kod:głosujemy do 14.02


moze zamkniemy temat ?
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6835 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#18 Wiadomość | 2006-03-02, 22:35
 
no to się zdecydujcie.. Bo raz słyszę zamykamy innym razem proponuję wznowienie głosowania na nowych warunkach... :/
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7017 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#19 Wiadomość | 2006-03-02, 22:43
 
Pafcio to zgloszenie juz raz przez pomylke ktos zamknal - pozniej Qbs je wznowil, i zaproponowal chlopakom z Barracuda ponowne glosowanie. Niestety nikt od nich do tej pory sie nie odezwal, wiec temat mozna chyba zamknac.
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7165 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#20 Wiadomość | 2006-03-02, 22:44
 
Kod:Głosowanie: Nieaktywne   

to widze u gory

temat zamykam - bo chyba kolesie juz sie tu nie pojawia
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [zgłoszenie] BARRACUDA - głosujemy do 14.02

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi