elektrobi - głosujemy do 14.02
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Nieaktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [zgłoszenie] elektrobi - głosujemy do 14.02

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (6) : Nov (6) : Średnia (3,5)

 
elektrobi 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6692 dni temu
Posty: 10
Skąd: Wrocław
Punkty: 10
#1 Wiadomość | 2006-02-07, 14:04
[zgłoszenie] elektrobi - głosujemy do 14.02 
Witam wszystkich twórców i sympatyków muzyki elektronicznej. Robie elektroniczne kawalki juz od ok. 7 lat, fascynuja mnie eksperymenty dzwiekowe, lamanie barier i schematow. Moja muzyka najblizsza jest chyba temu co robia ludzie ze Skam Records.

"dlaczego chcesz dołączyć do BF" - bo jestem ciekaw Waszych opinii o tym co zrobilem/robie/bede robil, bo wciaz sie rozwijam i chce sie rozwijac, a opinie innych muzykow sa dla mnie cenne. A jesli uznacie mnie godnym dolaczenia do Waszego grona to chce rowniez sluzyc rada i pomoca, remiksowac, kolaborowac itp. itd.

Aha, to teraz linki.

jungla 1

little duck

evry


Mam nadzieje ze linki beda Wam smigac bez przeszkod, milego sluchania.

[ Dodano: 08-02-06, 15:59 ]
brakuje Wam jakiegos info o mnie jeszcze ? czy muzyka nie pasi nikomu ?
 
 
 
 
dotmod 
VIP


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6798 dni temu
Posty: 196
Skąd: NekoSounds
Punkty: 10
#2 Wiadomość | 2006-02-08, 18:01
 
Witam :)
Znam Twoją muzę, mam nawet całą płytę 1+1, a last.fm twierdzi że jesteśmy sąsiadami ;)
Bardzo się cieszę że ktoś się tu wreszcie pojawił z taką nutą, bo tu głównie same transy i housy... Jeżeli chodzi o utwory które przedstawiłeś to muzycznie jest bardzo nieźle, szczególnie 2 i 3. Little Duck wprawdzie trochę niebezpiecznie mi się kojarzy z Add N To (X), ale... ;)
Natomiast mam zastrzeżenia co do produkcji. Brzmi to dosyć surowo, pierwszy numer wręcz ubogo, jakbyś nie użył w nim żadnych efektów, jak w starych trackerach. Nie wiem czy to lo-fi jest celowe, bo z info na stronie waszego labelu wynika że studiujesz inżynierię dźwięku :o . Ja lubię lo-fi, ale nawet lo-fi musi brzmieć stylowo <mrgreen> Nie umiem oceniać obiektywnie muzy która po prostu mi się podoba ;P więc byłbym w stanie Ci to wybaczyć ze względu na walory artystyczne, ale ja tu i tak nie mam nic do gadania :P. Mam nadzieję że sporo namieszasz na Beats Factory. Pozdro :)

Siedzi tylko przy tym komputerze, komputer i komputer... <lol>
 
 
 
 
NekoSounds.netlabel - szukamy ludzi do współpracy
http://www.last.fm/user/dotmod
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6829 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#3 Wiadomość | 2006-02-08, 19:07
 
jungla 1 -nie powiem żeby kawałek mnie porwał specjalnie,napewno twoja muzyka jest czymś nowym,starasz się ze zewać ze schematami to bardzo dobrze za to masz u mnie wielkiego plusa...

little duck-strasznie dziwny kawałek,wprowadzasz słuchacza w nastrój mszy :) potem dokładasz do tego wszystkiego bębny rockowe...czekałem na jakiś punkt kulminacyjny w tym uyworze ale niestety nie doczekałem się...
hm...szczerze mówiąc mam mieszane uczucia z jednej strony jest w twojej muzyce trochę nowatorstwa z drugiej zaś tak jak pisał dotmod mam małe zastrzeżenia co do twoich produkcji...brzmią sucho,czasem wkrada się fałsz-być może jest to zamierzone.....dziwnie...
...oczywiście u mnie masz głos na TAK
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Steerpike 


Dołączył 6789 dni temu
Posty: 111
Skąd: ....
Punkty: 6
#4 Wiadomość | 2006-02-08, 20:57
 
cos innego ;) ,ciekawa tworczosc,

w jungla - motyw od 4minuty7 sekundy do konca utworu bardzo mi przypadl do głustu (taki lajtowy Nojs) <diabel>




JESTEM NA TAK
 
 
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6732 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#5 Wiadomość | 2006-02-08, 22:03
 
Co do Jungle no to niestety musze stwierdzic ze zmarnowalem czas na sciaganie tego 9 megowego "utworu", przykro mi ale jak dla mnie to duzo wspolnego z muzyka nie ma, a tytul to juz zupelnie nie wiem ,ni z gruszki ni z pietruszki.

Litlle duck- cuz, tu nie jest zachowana nawet tonacja, dales jakies efekty moze i intrygujace, ale niewiem, niepotrafie sluchac czeos takiego, dla mnie taka muzyka podchodzi pod avangarde chociaz w avangardzie pewne dziwactwa sa zamierzone, a tu to raczej to wszystkjo jest robione na sile.

Dalej juz nie sciagalem bo domyslam sie ze nie ma sensu, prosze tego nie odbierac jak jakis atak czy cos takiego, takie jest moje zdanie, wydaje mi sie ze konstruktywne z mojej strony, i prosze mi nie pisac ze nie znam sie na tego typu muzyce bo kazdy gatunek musi spelniac jakies minimum, jestem na NIE, dziekuje
 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
dotmod 
VIP


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6798 dni temu
Posty: 196
Skąd: NekoSounds
Punkty: 10
#6 Wiadomość | 2006-02-08, 22:32
 
Nie znasz się, czego dowiodłeś wielokrotnie odrzucając z założenia taki gatunek jak nowa elektronika. To że coś do Ciebie nie trafia i czegoś nie rozumiesz nie znaczy że możesz lekceważyć osoby o innej wrażliwości od Twojej, pisząc o czyjejś twórczości "utwór" (w cudzysłowie), bo świadczy to tylko o Tobie :> ;P Stockhausen też się nie trzymał tonacji nieprawdaż :> Ale kimże jest ten Stockhausen, to przecież jakiś cienias <lol>
 
 
 
 
NekoSounds.netlabel - szukamy ludzi do współpracy
http://www.last.fm/user/dotmod
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6829 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#7 Wiadomość | 2006-02-08, 22:37
 
dotmod,każdy ma prawo do własnej oceny i zdania Nerious także...
Pozdrawiam
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
dotmod 
VIP


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6798 dni temu
Posty: 196
Skąd: NekoSounds
Punkty: 10
#8 Wiadomość | 2006-02-08, 22:41
 
zgadza się - oceny, a nie do lekceważenia, ja też wielu gatunków nie lubię, ale nie twierdzę że ci co lubia to błądzą
 
 
 
 
NekoSounds.netlabel - szukamy ludzi do współpracy
http://www.last.fm/user/dotmod
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7003 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#9 Wiadomość | 2006-02-08, 22:58
 
Witam

Jungla 1 - Kawalek pozbawiony jakichkolwiek efektow. Dzwieki strasznie suche. Slucham i nie moge sie doszukac zadnej rzeczy/fragmentu ktory by mnie zainteresowal. Niestety nie przekonuje mnie ten utwor...

Little duck - Bardzo dziwny kawalek. Czy to jakis eksperyment muzyczny? Zastanawiam sie w jaki sposob mam podejsc do Twojej tworczosci. W niektorych momentach wystepuja falsze, ale domyslam sie ze to efekt zamierzony. Szczerze mowiac mam mieszane uczucia...

W dosc dziwny sposob podchodzisz do muzyki. Nie przekonales mnie swoja tworczoscia. Niestety we mnie nie znajdziesz zwolennika.

Pozdrawiam
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
kovy 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6711 dni temu
Posty: 51
Skąd: Wieliczka
Punkty: 6
#10 Wiadomość | 2006-02-09, 10:10
 
Witam,

Powiem szczerze, że mocno mnie zaiekawiła Twoja twórczość, wymyka się schematom. W związku z tym, że jest to dosyć eksperymentalna muzyka, trudno mi ocenić co jest brzmieniową niedoskonałością, a co efektem zamierzonym.

Ale niewątpliwie coś w tym jest. Myślę, że hmmm... jesteś bardziej artystą niż rzemieślnikiem, a to jest moim skromnym zdaniem bardzo duży plus. Poza tym uważam, że im większa różnorodność gatunków i spojrzeń na muzykę w BF, tym lepiej dla nas wszystkich...

Dlatego jestem na TAK
 
 
 
 
 
KOVY
 
elektrobi 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6692 dni temu
Posty: 10
Skąd: Wrocław
Punkty: 10
#11 Wiadomość | 2006-02-09, 10:53
 
Nerious napisał/a:Dalej juz nie sciagalem bo domyslam sie ze nie ma sensu


a szkoda :) bo najbardziej chyba jestem ciekaw opinii o tym trzecim kawalku.

nie mam nic przeciwko atakom, wszelka krytyka jest potrzebna, dopoki jest konstruktywna :) dzieki za dosluchanie do konca. dziekuje za wszelkie jak dotad komentarze.

dotmod : studiowanie dzwieku dopiero zaczynam :) i zgadzam sie z negatywnymi komentarzami co do produkcji, bo jeszcze nie jestem fachowcem. dzieki za przesluchanie "1+1".

dążę do idealnych produkcji, oczywiscie, ale low-fi i brudne brzmienie to cos co kocham. szum , zgrzyt i brzęczenie zawsze gdzies u mnie pobrzmiewa.

ok, to wracam do lektury Everesta :)
 
 
 
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6732 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#12 Wiadomość | 2006-02-09, 13:16
 
[quote:252f7a531f="elektrobi"][quote:252f7a531f="Nerious"]Dalej juz nie sciagalem bo domyslam sie ze nie ma sensu

a szkoda :) bo najbardziej chyba jestem ciekaw opinii o tym trzecim kawalku.

nie mam nic przeciwko atakom, wszelka krytyka jest potrzebna, dopoki jest konstruktywna :) dzieki za dosluchanie do konca. dziekuje za wszelkie jak dotad komentarze.

dotmod : studiowanie dzwieku dopiero zaczynam :) i zgadzam sie z negatywnymi komentarzami co do produkcji, bo jeszcze nie jestem fachowcem. dzieki za przesluchanie "1+1".

dążę do idealnych produkcji, oczywiscie, ale low-fi i brudne brzmienie to cos co kocham. szum , zgrzyt i brzęczenie zawsze gdzies u mnie pobrzmiewa.

ok, to wracam do lektury Everesta :)

Cuz, dziekuje za zrozumienie, peace

[ Dodano: 2006-02-09, 13:45 ]
dotmod napisał/a:Nie znasz się, czego dowiodłeś wielokrotnie odrzucając z założenia taki gatunek jak nowa elektronika. To że coś do Ciebie nie trafia i czegoś nie rozumiesz nie znaczy że możesz lekceważyć osoby o innej wrażliwości od Twojej, pisząc o czyjejś twórczości "utwór" (w cudzysłowie), bo świadczy to tylko o Tobie :> ;P Stockhausen też się nie trzymał tonacji nieprawdaż :> Ale kimże jest ten Stockhausen, to przecież jakiś cienias <lol>


Dobrze, przyznaje ponioslo mnie z tym cudzyslowiem, przepraszam kolege Elektrobi, ale zdania o muzyce nie zmienie i prosze to uszanowac, pozdro
 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7141 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#13 Wiadomość | 2006-02-09, 21:38
 
No muszę przyznać, że po tych powyższych postach byłem bardzo ciekaw cóż to za muzyka wzbudza tak skrajne emocje ;-)

JUNGLE
No rzec muszę, że dłużyzny Panie ;-)
Pytanie tylko czy w ogóle wolno mi patrzeć przez pryzmat klasycznej harmonii, konstrukcji utworu czy aranżacji - jak to jest Panie Dotmod? Wolno mi czy nie wolno?
Bo jeśli nie wolno to nie potrafię nic powiedzieć na temat utworu.
Jeśli natomiast wolno to z kolei zapewne nei będę obiektywny bo zbrudzony bagażem klasycznych rozwiązań muzycznych ;-)

Dobra - starczy tej filozofii ;-)
Wadą jest monotonia - zbyt długie fragmenty zaaranżowane bardzo ubogo - lub też używając pozytywnej nomenklatury: minimalistycznie. Melodie, które użytkujesz są proste ale nei prostackie - to atut. Tworzysz swoistego rodzaju klimat, który dla mnie jest bardziej pejzarzem muzycznym (a może po prostu dźwiękowym) niż utworem sensu stricte.
Rozwiązania z przesterem są najlepsze jakie dotychczas słyszałem (choć nie słyszałem zbyt wiele ;-))- na ogół bardzo nie podobało mi się takie traktowanie dźwięku. U Ciebie ma to wymiar intrygi a nie psucia brzmienia.
Myślę, ze jako ilustracja muzyczna obrazu utwór nadałby sie doskonale.
Nie mam odczuć negatywnych po przesłuchaniu tego utworu oprócz dłużyzn.

LITTLE DUCK
No tu klimat, zapewne dzieki perkusji i brzmieniu organów, jest taki troszkę rockowo poetycki. Heh - no jakoś nie mam powodu sie czepiać tej dysharmonii - wg mnie to bardzo ciekawy zabieg i nie wykraczający poza granice dobrego smaku. Awangarda w dobrym tego słowa znaczeniu.
Znowu dręczy mnei powtarzalność troszkę.
Wszystkie okołośrodkowe dźwięki tła bardzo interesujące - tworzące nieco horrorystyczny klimat.
Boobas - troszkę zbyt dosłownie się nim posłużyłeś.
Minus to znowu powtarzalność, plusów jest więcej niż w poprzednim utworze.

EVRY
Fajny dźwięk stopopodobny ;-)
No tu jest jeszcze ciekawiej. Z jednej strony totalna mechanizacja a z drugiej harmonia i dźwięki takie retro jakieś. Ciekawe zestawienie. Nie męczy mnie ta mechanizacja - to musiałem napisać - to też sztuka z tego rodzaju dźwięków zrobić częśc utworu.
Więcej jest tu zmian melodycznych (no melodycznych owszem :P) choć oczywiście nei w klasycznym tylko w elektrobikowym znaczeniu ;-)

Uwaga! - generalizuję ;-)
Myślę, że Ty wiesz co robisz. Czemu tak myślę? Bo choć jest to dla mnie muzyka straszliwie trudna w odbiorze i chyba nei włączyłbym sobie tego z własnej i nieprzymuszonej woli to jednak skoro już słucham to zdaje mi się, że wszystkie te utwory są bardzo spójne - charakterystyczny dobór brzmień i zagrywek popartych bardzo nietypowymi brzmieniami i nieszablonowym podejściem do dźwięków jako takich skojarzony jest bardzo dobrze z mniej lub bardziej tradycyjnym rytmem i zestawem minimalistycznych melodii.
To jest ścieżka, którą już poznałeś trochę i nei boisz się nią stąpać odkrywając nowe możliwości.
Z harmonią chyba nei masz problemu skoro potrafisz w taki sposób przekraczać jej bariery.

Mimo rozterek skłonny jestem zagłosować za przyjęciem Cię do Advanced.

Jestem tylko bardzo ciekaw w jaki sposób z tak różnym postrzeganiem muzyki możemy sobie pomóc? Ja osobiście staram sie też łamać harmonię ale pewnych granic nie przekraczam - Ty natomiast stąpasz po obu stronach tych granic i np. moje jej nieprzekraczanie możesz uznawać za słabość nie zaś za umiłowanie klasycznej harmonii. Ja z kolei nie bardzo wiem jak moje komentarze mogłyby się przyczynić do Twojego rozwoju.....
Tak czy siak zapraszam do Advanced - potem się zobaczy co i jak ;-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
elektrobi 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6692 dni temu
Posty: 10
Skąd: Wrocław
Punkty: 10
#14 Wiadomość | 2006-02-10, 08:38
 
Piter napisał/a:Jestem tylko bardzo ciekaw w jaki sposób z tak różnym postrzeganiem muzyki możemy sobie pomóc? Ja osobiście staram sie też łamać harmonię ale pewnych granic nie przekraczam - Ty natomiast stąpasz po obu stronach tych granic i np. moje jej nieprzekraczanie możesz uznawać za słabość nie zaś za umiłowanie klasycznej harmonii. Ja z kolei nie bardzo wiem jak moje komentarze mogłyby się przyczynić do Twojego rozwoju.....


Na Twojej stronie przeczytalem o "4 latach w muzycznej". Komentarze ludzi takich jak Ty, z wyksztalceniem muzycznym, z "umilowaniem klasycznej harmonii" sa cenne - bo jesli nie nakierowuja na dobry/poprawny tor to przynajmniej moge dzieki takim komentarzom spojrzec z innej perspektywy na to co robie.

Dzieki za wnikliwa analize i za przetrwanie "evry" ;) Trafne uwagi i spostrzezenia.
 
 
 
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6779 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#15 Wiadomość | 2006-02-10, 12:28
 
Zacznę od ostatniego utworu.
Evry..... a może powinno być Every? ;)
Nudząca linia basowa.... te bardzo wysokie czestotliwosci sa skrajnie niemiłe dla mojego ucha. Na szczescie pozniej sie to konczy.
Niejednokrotnie dzwieki ze soba nie wspolgrają, czasem fałszują, można się zastanawiać czy to jest6 zamierzone czy Ty tego nie słyszysz a tylko próbujesz się usprawiedliwić tym, że tak miało niby być. Ja w to nie wnikam, ja oceniam tylko ogólną Twoją twórczość. Utwór zdaje się nie mieć składni, jest mocno chaotyczny.

little duck
Jedynym przedstawicielem jakiejś harmonii jest tu perkusja, która brzmi fatalnie, haty zbyt równo i prosto, crashe za głośno, bębny plastikowo, to chyba standardzik z FL.
Bass w momencie wyciszenie perkusji jest straszny..... nie dość, że brzmi podrabianą prawdziwą gitarą basową to jeszcze w niektórych momentach fałszuje.
Niektóre dzwieki mi sie podobają nie powiem.

Jungla, ten utwór już trochę bardziej jest dla mnie zrozumiały, idziesz w "jakąś" stronę...... jak plastik + przester to ok, ale jak niewiadomo co jest zamysłem to jest cienko. Szkoda mi, że uzywasz sampli syntetycznych i plastikowych niczym z syntezatorka komunijnego dla dzieci. Musisz popracować nad doborem sampli i ich brzmieniem. Ciekawe są natomiast te linie melodyczne z przesterem. Zdają się być takie analogowe ;) trzaski ok :)

Generalnie mam wrazenie, że nie będę wiedział w jakim momencie takiej muzyki mógłbym posłuchać. Skoro część dzwięków mnie kłuje i ewidentnie mi nie pasuje tyo przykro mi ale nie będę się katował. To moja subiektywna ocena

Możesz być muzykiem nikonwencjonalnym, ale zostaniesz odebrany tylko w bardzo wąskim gronie odbiorców.

Twoje podejście do muzyki jest inne, jest dla niektórych ciekawe dla innych mniej. Niestety z doborem brzmień i masteringiem masz dość duży problem. Dlatego ja bym widział Ciebie póki co w grupie Novice.

Mam nadizeje, że kolega Dotmod mi nie powie, że się nie znam...... ogólnie uważam, że każdy się zna na swój sposób, natomiast im wieksze ma doswiadczenie i osłuchanie, tym ta jego ocena jest bardziej obiektywna.
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
dotmod 
VIP


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6798 dni temu
Posty: 196
Skąd: NekoSounds
Punkty: 10
#16 Wiadomość | 2006-02-10, 12:50
 
<OT>
ZLK napisał/a:Mam nadizeje, że kolega Dotmod mi nie powie, że się nie znam...... ogólnie uważam, że każdy się zna na swój sposób, natomiast im wieksze ma doswiadczenie i osłuchanie, tym ta jego ocena jest bardziej obiektywna.

To nie chodzi o znanie się, czy nie znanie. Każdy odbiera muzykę przez pryzmat własnych doświadczeń i zainteresowań muzycznych. W związku z tym nie ma czegoś takiego jak obiektywna ocena. Obiektywnie można oceniać co najwyżej jakość produkcji. Natomiast ważne jest żebyśmy się nawzajem szanowali, nawet jeśli mamy całkowicie sprzeczne poglądy na pewne kwestie.

ZLK napisał/a:Możesz być muzykiem nikonwencjonalnym, ale zostaniesz odebrany tylko w bardzo wąskim gronie odbiorców.

No właśnie, może lepiej tworzyć dla tej (nie tak wbrew pozorom nielicznej) grupy odbiorców, zachowując swoje ideały? Naprawdę nie każdy chce zostać Britney Spears :P
Pozdrawiam :)
</OT>
 
 
 
 
NekoSounds.netlabel - szukamy ludzi do współpracy
http://www.last.fm/user/dotmod
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6779 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#17 Wiadomość | 2006-02-10, 13:55
 
dotmod napisał/a:Obiektywnie można oceniać co najwyżej jakość produkcji.

Otóż to :)
dotmod napisał/a:No właśnie, może lepiej tworzyć dla tej (nie tak wbrew pozorom nielicznej) grupy odbiorców, zachowując swoje ideały? Naprawdę nie każdy chce zostać Britney Spears

Są różne drogi muzyczne i każdy obiera taką jaka mu pasuje. Britney Spears jest tu skrajnością, drugą skrajnością są niekonwencjonalne style...
A te nasze komentarze ewentualnie mogą wspomóc albo rozszerzyć o czyjeś doświadczenia, pogląd na temat muzyki :)

Ja się staram oddzielać moją subiektywną ocenę od obiektywnej (jak wspomniałeś na podstawie spraw technicznych). Dlatego moja ocena wynika z obiektywnego podejścia.
PEACE :)
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
elektrobi 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6692 dni temu
Posty: 10
Skąd: Wrocław
Punkty: 10
#18 Wiadomość | 2006-02-10, 18:42
 
ZLK napisał/a:Evry..... a może powinno być Every? ;)


it was meant to be Evry, NOT Every, believe me ;] i could as well name "little duck" something like "litldak" . titles are not that important, imo. but your linguistic assumptions tell me something about yourself too ;] thanks for your comments.
 
 
 
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6821 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#19 Wiadomość | 2006-02-11, 01:08
 
dotek: czy Ty występujesz tu w roli adwokata czy cooo? :x jak widzę coś czerwonego to od razu pod tym Twój głos sprzeciwu... wyluzuj...
eketrobi: nie mogę dziś tego zassać... stanęło.. jedno i drugie.. muli strasznie. Zassam jutro :) mam jeszcze troszkę czasu na wypowiedzenie się. :roll:

pozdrawiam :)
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7151 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#20 Wiadomość | 2006-02-11, 03:17
 
elektrobi napisał/a:it was meant to be Evry, NOT Every, believe me ;] i could as well name "little duck" something like "litldak" . titles are not that important, imo. but your linguistic assumptions tell me something about yourself too ;] thanks for your comments.


I'm not so sure this is a proper way of telling someone "off" :P - however if you really want to communicate this way, I have no problem what-so-ever... :) However, someone else can think this is not so appropriate. What do you think? Hmmm?
(I'm kinda pointing to english communication as this Forum is written and read most of the time - if not all the time - in polish)

Anyway, muzycznie Twoje kawalki osobiscie podchodza mi pod cos czego nie slucha sie w normalny dzien. Ostatni podchodzi mi pod mieszanke wczesnego Depeche Mode z Czeskem Niemenem powiedzmy w czasach Katharsis.
Pierwsze dwa dodaja jeszcze odbicia muzyki koscielnej (Nie Obraz sie - to jest moje zdanie).

Co do glosowanie nie moge sie zdecydowac jeszcze - Czegos mi brakuje w tych Twoich utworach...
Podaj mi jeszcze prosze cos do porownania/przesluchania

Z Szacunkiem
KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6779 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#21 Wiadomość | 2006-02-12, 19:13
 
ZLK napisał/a:Evry..... a może powinno być Every? ;)

elektrobi napisał/a:it was meant to be Evry, NOT Every, believe me ;]

chodziło mi o to, żebyś wyjaśnił takie a nie inne sformułowanie tytułu... źle mnie zrozumiałeś

elektrobi napisał/a:your linguistic assumptions tell me something about yourself too ;]

Sarkastyczne gierki mnie nie interesują, niepotrzebnie celujesz we mnie ironizując... to może być niestosowne
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
York 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6841 dni temu
Posty: 68
Skąd: Poland
#22 Wiadomość | 2006-02-12, 19:33
 
Cos w tym jest ......jakies nowe brzmienie ale mi osobiscie nie podpada.......i jestem na nie...
 
 
 
 
elektrobi 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6692 dni temu
Posty: 10
Skąd: Wrocław
Punkty: 10
#23 Wiadomość | 2006-02-12, 20:47
 
[quote:a8316607f5="ZLK"]chodziło mi o to, żebyś wyjaśnił takie a nie inne sformułowanie tytułu... źle mnie zrozumiałeś

Mogles wiec po polsku spytac : co oznacza tytul ? Tytul "Evry" nic nie oznacza. Nazywanie kawalkow to najgorszy moment. u mnie zazwyczaj pochodza od nazw sampli czy instrumentow ktore uzylem. sa jak notatka w kalendarzu itp.

evry pochodzi faktycznie od slowa every - lubie bawic sie slowami. "jungla" = dżungla. "little duck" = nie pamietam :)

[ Dodano: 12-02-06, 20:53 ]
Taurus Stratus napisał/a:Podaj mi jeszcze prosze cos do porownania/przesluchania


prosze bardzo :

sobota
 
 
 
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7142 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#24 Wiadomość | 2006-02-12, 23:49
 
Slabe brzmienia w kawalkach. Technicznie moim zdaniem troche nie najciekawiej. Za malo jakby nakladasz efektow. Troche wszystko za malo jak na adv, wiec niestety jestem na Nie.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Mirt 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6795 dni temu
Posty: 50
Skąd: stolyca
#25 Wiadomość | 2006-02-13, 16:12
 
swietnie swietnie swietnie
takich wlasnie ludzi wg mnie potrzeba na bf :!:

gdzie mozna wysluchac tej plytki o jakiej mowil/a dotmod??

pozdrawiam
 
 
 
 
 
yellow noise
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6732 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#26 Wiadomość | 2006-02-13, 17:16
 
dotmod napisał/a:To nie chodzi o znanie się, czy nie znanie. Każdy odbiera muzykę przez pryzmat własnych doświadczeń i zainteresowań muzycznych. W związku z tym nie ma czegoś takiego jak obiektywna ocena. Obiektywnie można oceniać co najwyżej jakość produkcji. Natomiast ważne jest żebyśmy się nawzajem szanowali, nawet jeśli mamy całkowicie sprzeczne poglądy na pewne kwestie.


Hm skoro tak mowisz to czemu sie wtedy mnie czepiles?
 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
dotmod 
VIP


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6798 dni temu
Posty: 196
Skąd: NekoSounds
Punkty: 10
#27 Wiadomość | 2006-02-13, 17:49
 
dotmod napisał/a:Natomiast ważne jest żebyśmy się nawzajem szanowali

Właśnie dlatego, a ponieważ przeprosiłeś, wiec jest OK i na tym proponuję zakończyć ten wątek
Peace :)
 
 
 
 
NekoSounds.netlabel - szukamy ludzi do współpracy
http://www.last.fm/user/dotmod
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6732 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#28 Wiadomość | 2006-02-13, 19:38
 
Heh przeprosilem ale nie Ciebie tylko Electrobi, uwazasz sie za jakiegos straznika moralnego czy jak? :P
 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6821 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#29 Wiadomość | 2006-02-13, 19:39
 
Słucham "evry" :) Już plus za dźwięki! Bo są orginalne i zrobione przez Ciebie! (przynajmniej śmiem w to wierzyć). Dźwięki będące "drewienkami" też mi się podobają. Jest tu czysta elektronika. Zero łzawienia czy radości w instrumentach klasycznych. Czysta synteza, funkcja, matematyka :) I to jest wielki dla mnie plus, bo słyszę coś takiego tutaj po raz pierwszy (od dość dawna).
Mimo wszystko chwilami troszkę robi się dla mnie monotonnie, ale bardzo łatwo można ożywić całość i to można już zrobić bezpośrednio na jakimś koncercie :)
Podobają mi się te rzuty na taśmę z volumemem ;D wrrrrr głośno... a huuu! ;] Jest super.

*Little duck
No przeniosłeś mnie na moment w dziwny gotycki świat wnętrza komputera bym zaraz znalazła się w jakieś ciemnej, zakichanej, zapomnianej wiosce ;) nie wiem czemu, ale te wyjce raczej z kogutem mi się kojarzą ;P he he , za skojarzenia nie odpowiadasz ;D wszystko jest mroczne i dość gotyckie. Podobają mi się te dźwięki. Dużo się tu dzieje, fajne przeszkadzajki. Z tą syntezą Ci do twarzy :) Mrrr... lubie takie niskie tony smergające mnie po uszkach :]
Brawo!

jeszcze ściąga mi się jeden utworek..... Ale już po tych 2ch jestm pod wrażeniem! :) Miłomi będzie, gdy tu zagościsz. Ale pamiętaj , że BF to także obowiązki ;) Mam nadzieje, że nie znikniesz po kilku dniach :|

[ Dodano: 2006-02-13, 19:42 ]
p.s. i wcale nie słysze tu fałszów jak ZLK ;) dla mnie wszystko jest OK :) przecież to ma być takie schizofremiczne :>

[ Dodano: 2006-02-13, 19:49 ]
Mam już "Jungle" i mi się uśmiech na gębie pojawił , bo przypomniały mi się moje pierwsze kawałki ;P dźwięki ze stajni Frutka czy jak? 8) Monotonnie.... chociaż klimacik jest.. Hmmm.... No cóż. Są lepsze i gorsze dni na robienie kawałków ;) a to podejrzewam jest Twój jakiś stary utwór;) tamte kolejne były zdecydowanie lepsze :> Widzę, że miałeś tu podobny problem co ja - za dużo dźwięków chciało się naraz pokoazać ;P hi hi :> nie ma to jak fascynacja programem ;) Ok! Pozdrawiam i lecę się pakować na wyjazd w góry! ^-^
Ostatnio zmieniony przez Avell 2006-02-13, 19:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
dotmod 
VIP


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6798 dni temu
Posty: 196
Skąd: NekoSounds
Punkty: 10
#30 Wiadomość | 2006-02-13, 19:49
 
Nerious napisał/a:Heh przeprosilem ale nie Ciebie tylko Electrobi

i o to chodziło, mnie nie masz za co, nie rozumiem po co nadal drążysz ten temat, od tego jest pm i podobne wynalazki, a jeżeli już jestem tu jakimś strażnikiem, to raczej tolerancji ;)

Tifcia, nie bij ;P
 
 
 
 
NekoSounds.netlabel - szukamy ludzi do współpracy
http://www.last.fm/user/dotmod
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6821 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#31 Wiadomość | 2006-02-13, 19:51
 
dotmond: nie oczekuj tolerancji na równi z akceptacją ;) to nie to samo. Ktoś może coś tolerować, co nie znaczy, że się z tym musi zgadzać ;) Panowie, oboje wyluzujcie. Koniec kropka mówi Tif do dotka <mrgreen>

[ Dodano: 2006-02-13, 19:52 ]
Przeciez nie bije <lol>
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7141 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#32 Wiadomość | 2006-02-13, 20:07
 
Ja sobie pozwolę również pokopać w tej piaskownicy....

Zastanawiam się o co Wam właściwie chodzi. Sytuacja wygląda tak: Wchodzi facet do grupy ludzi, którzy mu powiedzieli "przyjdź do nas, zapraszamy Cię, pogadamy o muzyce, będzie suuper". No i wchodzi ten facet a na dzień dobry zamiast atmosfery jakiejś choćby namiastki gościnności dostaje po łapach, z których wypada mu to, z czym przyszedł.
Nie podoba mi sie powitanie, które zgotował Nerio i wcale się nei dziwię dotmodowi, ze tak zareagował. Nie podoba mi się ten gniewny karcący ton ZLK, który sam najpierw mryga a potem marszczy czoło jak dostaje odpowiedź w równie mrygającym tonie. O jakiej my gościnności mówimy?
Zrozumiałe jest, ze muzyka może się nei podobać bo jest ostro awangardowa ale czy my tu przyjmujemy ludzi, których muzyka nam się podoba czy muzyków, o których sądzimy, ze są dobrzy w tym co robią?
Chylę czoła przed sensownymi wypowiedziami ale po kiego grzyba cała ta atmosfera napięcia, co?

Facet do nas zawitał - to może powiedzmy wszyscy normalnie "Dzień dobry Panu" i bawmy się tymi zabawkami wspólnie a nei sypmy piachem na włosy tylko dlatego, że ma inny fartuszek.......

:> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>

Nie zamierzam z Wami dyskutować ale qrna przydałoby się czasem trochę wydorośleć. :/
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7003 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#33 Wiadomość | 2006-02-13, 20:16
 
Mysle ze nie ma sensu poruszac tego tematu. Trzeba powrocic do glosowania, ktore trwa do jutra. Narazie sytuacja jest wyrownana wiec jeszcze nic nie jest przesadzone ;)
Cytat:Facet do nas zawitał - to może powiedzmy wszyscy normalnie "Dzień dobry Panu" i bawmy się tymi zabawkami wspólnie a nei sypmy piachem na włosy tylko dlatego, że ma inny fartuszek.......

To prawda... Kazdy zasluguje na szacunek - niezaleznie od tego jaka muzyke tworzy :)
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6779 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#34 Wiadomość | 2006-02-13, 20:38
 
Piter napisał/a:ZLK, który sam najpierw mryga a potem marszczy czoło jak dostaje odpowiedź w równie mrygającym tonie.


Myślę, że po prostu nie zrozumieliśmy się ;) brak mimiki twarzy i intonacji głosu robi swoje :)

Jest spoko, ja nic nie mam do kolegi, PEACE.

Uważam, że to dobrze jak jest różnica zdań, wtedy można podyskutować :) byle nie w taki sposób jak nasi wspaniali politycy ;)


A tak poza tym.... ciekawe to głosowanie..... emocjonujące :)
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
elektrobi 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6692 dni temu
Posty: 10
Skąd: Wrocław
Punkty: 10
#35 Wiadomość | 2006-02-13, 21:54
 
[quote:df7e3025a8="Mirt"]swietnie swietnie swietnie
takich wlasnie ludzi wg mnie potrzeba na bf :!:

gdzie mozna wysluchac tej plytki o jakiej mowil/a dotmod??

pozdrawiam


dzieki. mysle ze najlatwiej sprawdzic co mam na archive.org :

elektrobi

[ Dodano: 13-02-06, 22:22 ]
Nerious napisał/a:kazdy gatunek musi spelniac jakies minimum


Sluchalem wlasnie jednego z Twoich kawalkow, "Taniec kwiatow" i zastanawialem sie nad Twoja recenzja. Mozesz rozwinac mysl ktora zacytowalem ?
 
 
 
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6732 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#36 Wiadomość | 2006-02-13, 23:09
 
elektrobi napisał/a:Sluchalem wlasnie jednego z Twoich kawalkow, "Taniec kwiatow" i zastanawialem sie nad Twoja recenzja. Mozesz rozwinac mysl ktora zacytowalem ?


Ktora Ty zacytowales czy ja? Rozumiem ze ja? JEzeli tak to odpowiadam.
Dla mnie minimum to melodia, prosta chociaz harmonia i rytmika (u Ciebie jest rytmika wiadomo) a jezeli juz nie ma nie miec zadnego z tych elementow to pozostaje avangarda, u Ciebie nie ma jakby uzasadnienia w tym co robisz, nie ma pomyslu, przekazu ,dlatego tak to odebralem(mozliwe ze dal innych bedzie to miec jakis przekaz, to juz nie ode mnie zalezy), muzyka ejst rzecza bardzo wzgledna i kazdy odbiera ja inaczej ,dlatego prosilem o poszanowanie tego co pisalem ale to juz mamy za soba, pozostala kwestia uczepienia sie mnie i robienia afery z tego ze zrobilem cudzyslow w wyrazie utwor, przepraszam naprawde ale to chybba lekkie wyolbrzymienie i lapanie za slowka, wiele ludzi tak pisze i nikt nikogo za to nie goni.
A cos nie tak z tym tancem kwiatow?:)
 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6829 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#37 Wiadomość | 2006-02-14, 09:22
 
Koty przestańcie się drapać :P :D
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
diora 


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 509
Skąd: z domu
Punkty: 9
#38 Wiadomość | 2006-02-15, 00:16
 
jungla 1, little duck - Error reading XML data

evry - brzmienia nawet, poza przyspieszoną sekwencją pianina (??) coś trzeba było innego poszukać bo to chrzani klimat.. utwór jest monotonny, perkusja pozostawiona sama sobie to niestety te czasy już minęły.. tu duży minus.. od 3.30 numer jest przewidywalny, nic sie tu już zdarzyc nie moze? od 5 minuty padziaste zakończenie, tu sie moge z tym zgodzić.. ok, niech będzie..
szkoda, iż nie mogłem wysłuchać tamtych dwóch numerów..
 
 
 
Hato 
~Moderator~
i ten wiersz napisany dla nikogo...


Dołączył 6959 dni temu
Posty: 688
Skąd: cała Polska
#39 Wiadomość | 2006-02-15, 12:32
 
Jako, że jak widać jest 6:6, mogę zaproponować status Novice. Jedynie co muswisz zrobić to wyrazić tutaj swoją chęć. Zostanie przydzielony Ci wtedy status na forum i utworzony profil na stronie głównej

pozdrawiam
 
 
 
 
 
I close my eyes, only for a moment, and the moment's gone
Kansas
 
elektrobi 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6692 dni temu
Posty: 10
Skąd: Wrocław
Punkty: 10
#40 Wiadomość | 2006-02-15, 15:02
 
ok , zgadzam sie.
 
 
 
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [zgłoszenie] elektrobi - głosujemy do 14.02

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi