Resbit - Glosujemy do 12 Luty...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Nieaktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [zgłoszenie] Resbit - Glosujemy do 12 Luty, 2006

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (8) : Nov (1) : Średnia (4,7)

 
resbit 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6692 dni temu
Posty: 28
Skąd: Przemyśl
Punkty: 12
#1 Wiadomość | 2006-02-05, 14:45
[zgłoszenie] Resbit - Glosujemy do 12 Luty, 2006 
witam, wpadłem tu całkiem przypadkowo i juz po 5 minutkach zauwazyłem, ze strona jest jadna z tych, na których chcałbym działać.

Mam 17 lat muzyka zajmuje sie od 2 lat, na frutim od jakiegos czasu

utwory i wiecej o mnie na:

www.resbit.bbs.pl strona banalna w budowie, wystarczy poświecić 4 minutki, utworów nie mam zaduzo

pozdrawaim
Marcin ( resbit )

sorry, jezeli coś sknociłem, nie czytałem zasad dodawania postu, ale ejstem kulturalnym człowiekiem i nieagresywnym :)


Poprawka


Pit twoja sprawa, dla mnie to nie są cukierki, a skoro HH połączyliśmy z elektro czemuś to miało służyc, nie robimy muzyki pod publike.

proponuje przesłuchac:

http://mp3.wp.pl/ftp/s/13/136409.mp3
http://mp3.wp.pl/i/sciagnij?id=126680
http://mp3.wp.pl/i/sciagnij?id=110038
http://mp3.wp.pl/i/sciagnij?id=89478
http://mp3.wp.pl/i/sciagnij?id=123279




poniekat rmx nie można, ale w sumie nie mam oc zaoferowac z tych ciekawszych,

remix Ayu lub Kate polegał na zrobiemu podkłądu pod wokal, wiec to jest taki niby remix, ale w sumie moja praca

Ostatnio zmieniony przez resbit dnia 2006-02-05, 12:43 pm, w całości zmieniany 6 razy
 
 
 
 
 
www.resbit.bbs.pl
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6716 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#2 Wiadomość | 2006-02-05, 15:06
 
Oj.. jesli do elektronicznych kawalkow za bardzo nic nie mam .. to hip-hop jest tragiczny.. perkusje masz fajne. pomysly tez :) ale hip-hop.. ja rozumiem.. syntetyczny podkklad.. nawet perka trancowa lub cos.. ale nie takie brzmienia.. w ogóle brzmienia masz takie cukeirkowe.. takie te kawalki proste.. no ale coz ja nie moge glosowac wiec masz szczescie ;d pozdrawiam

Take Care
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7116 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#3 Wiadomość | 2006-02-05, 15:21
 
resbit napisał/a:sorry, jezeli coś sknociłem, nie czytałem zasad dodawania postu

A przydało by się, bo to Ty masz wybrać kawałki do oceny, a nie ktoś inny ;P Bo ma być od 2 do 5 kawałków... Wybierz coś i podaj bezpośrednie linki
 
 
 
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7116 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#4 Wiadomość | 2006-02-05, 18:40
 
W najbliższym czasie przesłucham i wydam wyrok ;)
 
 
 
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6716 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#5 Wiadomość | 2006-02-05, 19:52
 
resbit napisał/a:Pit twoja sprawa, dla mnie to nie są cukierki, a skoro HH połączyliśmy z elektro czemuś to miało służyc, nie robimy muzyki pod publike.



Nie rozumiesz, po prostu wasze kawałki HH sa kompletnie niezgrane.. i tylko tyle.. o gustach zreszta sie ine dyskutuje i nigdzie CI nie zarzucam ze robisz cos pod publike..

co do kawalkow co dales do oceny.. fajnei zrobione w silence momentami wokal falszuje.. Erotic club.. poprawnie zrobionyy club.. brzmieniowo Cie inni ocenia ja sie co do brzmeinia nie mam co czepiac.. :) a co do on time.. tez fajnie zrobiony tylko troche podobny do Erotic Club'a, szczegłową recenzje wystawi starszyzna .. :)
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6827 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#6 Wiadomość | 2006-02-05, 20:38
 
On time-komercja...niestety... :( ...ale do rzeczy....linia basu strasznie prosta monotonna...,w układ bębnów także dużo pracy nie włożyłeś,jeden temat który serwujesz przez 4:26...jak dla mnie troszkę za mało kolorowo-kawałek monotonny,nie porwał mnie...
THE EROTIC CLUB-...hm...zainteresował mnie ten utwór,zrobiony z pomysłem przyczepię się tylko do brzmień....są takie jakby...no...pospolite ;) może na tym zakończę swój wywód coby więcej nic złego nie napisać... ;)
Masz 17 lat i spoooro talentu ja dam ci kredyt jeśli obiecasz że nigdy więcej nie będziesz kazał mi słuchać w ten sposób brzmiących syntów ;)
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7116 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#7 Wiadomość | 2006-02-06, 10:26
 
Skoro ix jest na tak, to znaczy że jest super, więc czekam aż mi się sciągnie...

No i jest...

klab mjuzik ma poprostu cudowny początek, później mi się podoba poobcinana perkusja :) Tylko do melodii ym się mógł przyczepić bo mi średnio podchodzi.

on tajm Leadzik na początku miażdży - sam zrobileś, czy to np. kupowany multisampel? Rozkręca się troszkę zbyt długo, ale może być :) Słuchać że znasz się na tym co robisz, przy okazji muzuka trafia w moje gusty :D

Dwa następne kawałki to remixy, więc nic nie piszę...

de erotik klub Początek najgorzy ze wszystkich... Nie podoba mi się bass. Kawałek średni w porównaniu z poprzednimi. No i nudnawy przy okazji :P

No ale za dwa pierwsze kawałkiu masz u mnie głos na TAK :)
 
 
 
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7141 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#8 Wiadomość | 2006-02-06, 15:10
 
Fajny poczatek w kawalku Club music. Fajna barwa i linia perkusyjna. Spokojny i klimatyczny kawalek. Fajnie linie melodyczne. Wszystko dobrze wspolgra.

On time fajny wokal i melo super z dobra barwa. Fajny break. Barwa piana cienka i przez to traci kawalek na jakosci, ale i tak spoko i moze sie podobac.

The Erotic dobry kick na pocztaku. Melo tez spoko. Dobra dynamika kawalka. Za dlugo leci to melo.

Ayumi zaje**** melo i break tez super, brzmienie melo tez mi sie podoba. Kawalek zdecydowanie najlepszy i zostanie u mnie na dysku.

Jednym slowem masz talenta, wiec masz TAK
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
hope 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 926
Skąd: Lublin
Punkty: 47
#9 Wiadomość | 2006-02-07, 15:12
 
Remixów nie mogę ocenić ale powiem tyle, że remix Ayu mi sie średnio podobał a remix East Clubbers już całkiem boli... vocal nie zgrywa się z melodią i czasem całość fałszuje. To tak po krótce. Teraz przejdę już do samej oceny utworków :)

On Time - w sumie niewiem czemu ale ciężko mi ocenić ten kawałek :P Jest dobry, nawet ciekawy, brzmi wporządku. Utworek jest krótki więc nie grozi mu monotonia ale mimo wszystko, że jest on dobrze wykonany to nie posiada wg. mnie mocy i tzw. duszy utworku. Ale i tak sama budowa kawałka jest okej.

Club Music - Początek spoko, pocięte haty nie do końca mi leżą. Clubowa muza ma porywać dynamicznością a Twoja Perka czyli kick + haty nadają utworkowi "wolniejszy" klimat. Niewiem co autor miał na myśli tzn. czy tak miało być czy też nie. Ogólnie jest good ;)

Erotic Club - Przydka perka, mocniejsza niż w poprzednim utworku ale jest za sucha. Ale Utworek jest spoko, dobrze się go słucha, vocale pasują. Dobrze wykonany club ;)

Moja ogólna ocena to tak ;) na Advance'a bym Cie wrzucił ;)
 
 
 
 
kovy 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6710 dni temu
Posty: 51
Skąd: Wieliczka
Punkty: 6
#10 Wiadomość | 2006-02-08, 12:48
 
On Time

Brzmienie i jakość perki mi się nie podoba, natomiast synthy i basik bardzo przyjemne... Artystycznie się nie wypowiadam, bo nie słucham takiej muzyki więc trudno mi oceniać czy to jest kalka stylu czy coś oryginalnego... [ech nie mogę się powstrzymać: subiektywnie uważam, że nie jest to specjalnie oryginalne]Te momenty "cięte" jakoś tak brudno wychodzą, ale to najciekawsza część moim zdaniem...

No nie wiem co myśleć, szczerze mówiąc nic mi w głowie nie zostało po tym kawałku.

The Erotic Club

Oooooo nie... Sorry, może się nie znam ale dla mnie to jest kwadratowe disco-polo. Chociaż po tym pierwszym, nieszczęśliwym motywie zaczyna się robić o wiele ciekawiej :) Ten pompowany basik jest OK - już mi nóżka chodzi. No i niestety znowu wchodzi disco-polowy motyw :( Natomiast technicznie tu się nie mam zupełnie do czego przyczepić :)

Club Music

Fajnie cięte bębny na początku. Melodia chyba jak 1000 innych podobnych, więc trudno coś mi tutaj powiedzieć.. Technicznie podobnie jak poprzednio - bardzo przyzwoicie.

Podsumowując, po pierwsze nie czuję do końca takiej muzyki, po drugie jakieś to wszystko takie "disco-polowe" w sensie melodyki. Z drugiej strony technicznie i brzmieniowo jest bardzo dobrze...

Hmmm....

Wstrzymuję się - niech fachowcy od takiej muzy decydują...
 
 
 
 
 
KOVY
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7139 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#11 Wiadomość | 2006-02-10, 09:23
 
CLUB MUSIC
Hmmm.... clubu nie lubię ale ten motyw brzmi całkiem całkiem jak na zwykłą tłuczkę.
Wchodzi sobie buildup tak mniej więcej 01.10 ale jakoś pusto - mimo, że jest basior, perka i ziarnisty lead.... to wszystko nei porywa - wg mnie za bardzo uprościłeś tą melodię, która była na początku.
Muszę przyznać, że utwór kompletnie mnie nei rajcuje - wiadomo, że to kwestia upodobań w dużej mierze ale czasem odnajduję coś dla siebie w rytmicznych produkcjach a tu niemal nic dla mnie nei ma.
Nie zainteresowało mnie mimo poprawnej produkcji. Zbyt sztampowe.

ON TIME
No i już wiem, ze jedziesz po milionrazy wykrozystanych funtach.. :(
Potem się robi z tego troszkę electro - bardzo dobrze - o wiele lepsze to niż łupanka 4x4 z basiorem na "i". Nieco za słaby ten electrobit.
Potem schodzisz w robertowomilesowe klimaty - no..... ten utwór neico bardziej mi się podoba ale ciągle mam wrażenie jakiegoś niedopełnienia.
Haty chodzą za mocno w stosunku do reszty - to drażniące.
Melodyjki zbyt proste.
Starasz się różnicować aranż - starasz się nei nudzić - duży plus :-)

EROTIC CLUB
eeeee...... nie lubię ;-)
Może to i dobre w kategorii ale ja nie trawię.....

W związku z tym, że moje kwasy żołądkowe nie potrafią sobie poradzić z taką potrawą a z drugiej strony, że nei znajduję jakichś szczególnie rażących uchybień i nei chciałbym Cię skrzywdzić odmową wstrzymuję się od głosu.
Może to jest i dobra muzyka w tej kategorii - nei potrafię tego ocenić a ostatni utwór mimo, że mi kompletnie nei pasuje wydaje się być zrobiony bardzo dobrze jak na taką muzykę.
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
York 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6840 dni temu
Posty: 68
Skąd: Poland
#12 Wiadomość | 2006-02-12, 19:15
 
No witam.......ch w pierwszym momencie w uszy żuca sie melo wyciągane z innych utworów......jak na 2 lata (Moim zdaniem) za dobrze ci to idzie............dlatego wstrzymuje sie od głosu.
 
 
 
 
Hato 
~Moderator~
i ten wiersz napisany dla nikogo...


Dołączył 6958 dni temu
Posty: 688
Skąd: cała Polska
#13 Wiadomość | 2006-02-12, 20:49
 
Ja mam mieszane uczucia co do tych utworków. Średnio mi się podobają, Dodatkowo są jeszcze wątpliwości co do tych utworków więc ja się również wstrzymuje. Niestety na większą recenzję nie mam czasu z powodu jutrzejszego egzaminu

pozdrawiam
 
 
 
 
 
I close my eyes, only for a moment, and the moment's gone
Kansas
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7147 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#14 Wiadomość | 2006-02-13, 14:21
 
Ponieważ głosy na TAK równają się głosom wstrzymującym proponuję Ci status Novice. Jeśli jesteś zainteresowany proszę o odpowiedź.
Potem przyznam Ci status i będziesz mógł logując się na stronie głownej uzupełnić profil.
Czekam na odpowiedź
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Mirt 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6794 dni temu
Posty: 50
Skąd: stolyca
#15 Wiadomość | 2006-02-13, 16:27
 
nie trafia do mnie Twoja muzyka. mam wrecz uraz do takich kawalkow.
jestem na Nie

pozdrawiam
 
 
 
 
 
yellow noise
 
resbit 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6692 dni temu
Posty: 28
Skąd: Przemyśl
Punkty: 12
#16 Wiadomość | 2006-02-14, 18:07
 
oke, moze być, ja znam swoja wartosc i poziom muzyki ;)

York- po co miałbym wyciagac muze z innych utowrów, jakbym tak robił to bym mial 130 kawąłków juz a nie 13, jezeli uwazasz ze mi zadovrze idzie to trudno, ja sie ciesze ze idzie jak idze, pozatym skonczyłem 9 lat PSM w przemyslu z bardzo dobrymi wynikiami iwec jais talent do muzyki musze miec
 
 
 
 
 
www.resbit.bbs.pl
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [zgłoszenie] Resbit - Glosujemy do 12 Luty, 2006

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi