Loud Angel - Heatr Of Asia(Or...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka gości » [Muzyka Gości] Loud Angel - Heatr Of Asia(Original Mix)
 
Loud Angel 


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6720 dni temu
Posty: 1
Skąd: Sandomierz\Lublin
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2006-02-03, 22:49
[Muzyka Gości] Loud Angel - Heatr Of Asia(Original Mix) 
witam.chciałbym abyście ocenili jeden z moich spontanicznie powstałych kawałków....z góry dziękuje i pozdrawiam.

oto link:

http://www.openmusic.pl/?...download&i=2252
Ostatnio zmieniony przez Not4uS 2006-02-22, 16:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
lookup 
VIP


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7172 dni temu
Posty: 785
Skąd: Błonie
Punkty: 145
#2 Wiadomość | 2006-02-13, 10:01
 
witam


no prosze nie spodziewałem sie po tytule takiej muzy :D
skoczny kawałek , niezły klimat , na sam poczatek , krótki lop ja takie wałsnie lubie , troszke barknie mi tu niskich tonów ale to tylko moje wrażenie , ten synth co wchodzi troszke później mi tu nie pasuje , następnie wchodzi jakiś motyw chyhab wokalik pocięty i to ostro :D , nawet fajnei brzmi , ten wyjec co wchodzi od czasu do czasu fajny jest ;)

no kawłek mocno energetyczny można sie przy nim pogibać , fajne brzmienia , niezły master ogólnie dobry kawałek

pozdrówka
 
 
 
 
 
dobry house-ik nie jest zły:)))))
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6945 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#3 Wiadomość | 2006-02-17, 11:41
 
Niezły początek :) szkoda tylko ze po nim pozostaje troche taka pustka, kiedy buduje sie bit.
Fajne haty, ale za bardzo pokręcone te tambko. Basik też ładny. Późniejszy synth psuje całą misternie utkaną piosenke, ale radzi sobie jakoś w połączeniu z bitem :)
Wokalki dziwny :D fajny choć czasem od niego chodzą mi ciary po plecach, taki pokrojony :P
Dobry miałeś pomysł! I wyszedł na prawde świetny w sumie kawałek, pozytywne wrażenia jak najbardziej ;)

Pozdrawiam <mrgreen>
 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7176 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#4 Wiadomość | 2006-03-03, 19:27
 
rozumiem ze nick zobowiazuje i na poczatku kawalka to "loud angel" krzyczy ;) wystraszylem sie tego krzyku - czyli chyba byl za glosno na 55 sec znow mnie tym katujesz

to co robi za hithat - bo leci miedzy kickiem to jest za glosno i ma brzydka barwe

30 sec wejscie na filtrze - chyba basu ? na 49 sec brzmi jak przester - za duzo rezonansu dales

1:26 po tym co tu slysze to moge z cala stanowczoscia stwierdzic ze to jest jeden z twoich pierwszych kawalkow :]
no i ten lead poki idze sam to jeszcze to jakos brzmi - mimo ze na 1:42 sie robie problemy z kompresja + dochodzi przester i zaraz oszaleje

2:08 - to nie o to chodzi zeby na basie grac ten sam motyw co na leadzie - bo sie robi kał, dodatkowo lead jest tak zgrany jakby szedl nie rytmicznie

2:35 co to ? chyba warto to usunac - bo syf sie tylko poszerza

kiedys byl taki fajny kawalek Heart Of Asia - po tytule myslalem ze to cos w tym stylu
http://www.discogs.com/release/87552
nie pamietam ktory to byl song - ale Twoj jest przy nim jak noc do dnia :)
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
TranceQuall 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6735 dni temu
Posty: 112
Skąd: Kielce
Punkty: 6
#5 Wiadomość | 2006-03-22, 11:59
 
Melodia całkiem fajna. Bassik tez ladny i fajnie wchodzi... :)
Wydaje mi sie ze za wysoki hat tam na poczatku to bardzo slychac :[

Ogólnie dobrze ale dodaj jeszcze jakis melodii i padu. Podoba mi sie moment w 2.05 fajny efekcik i takie wejscie wszystkich klocuszków:)

Uzyj do tego kompresora Najlepiej MultiBandCompressor z Fruta albo pobaw sie w Adobe Audition z Barwą i Graphic EQ. Poprawisz brzmienie. Bedzie bardziej wyraziste. albo przerzuc przez Traktora <ok>
 
 
 
 
 
...::Music is a Record Feeling::...
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6775 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#6 Wiadomość | 2006-03-22, 14:22
 
Na początku trochę się wystraszyłem :)... Hacior za bardzo wyrazisty... Ten kawałek podchodzi mi pod House bo czuję jak robi mi dzióey w mózgu :) Plus za melo... Proste ale fajne... trochę poplątany kawałek... nie potrafisz tego dopasować? Oceniam go 4/10 ponieważ uważam że możesz więcej...
Pozdrawiam i powodzenia!
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka gości » [Muzyka Gości] Loud Angel - Heatr Of Asia(Original Mix)

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi