koobs - free your body
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] koobs - free your body
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7151 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#1 Wiadomość | 2004-11-06, 08:09
[beta] koobs - free your body 
troche w pospiechy z edytowany utworek ale robie go z tydzien a ze teraz ze mam inne zajecie :wink: to zedytowalem go i wrzucam. stylowo wracam do czasow sprzed mojej kandydatury bo jak widac moje experymenty sie nie przyjely :?
pad na poczatku wymienie bo raz ze do d*** to powstal "popcorn" :x
:arrow: free your body (3,3mb) 128kb

lo: http://www.soundclick.com...ID=1756370&q=Lo
hi: http://www.soundclick.com...ID=1756370&q=Hi
dl: http://www.soundclick.com....cfm?ID=1756370

ps: fajnie sie dodaje teraz linki :mrgreen: ale szkoda ze ten monit przerzuca w gorny rog ciagle

ps: tytul mi sie pomylil z inna wersja tegoz kawalka, ten powinien brzmiec Free Your Body
 
 
 
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7151 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#2 Wiadomość | 2004-11-06, 09:27
 
Fajne pady są w tym kawałku, chyba robione na Vanguardzie. Dobre, przestrzenne tło. Super jest to tło co wchodzi około 2:20 i potem 2:43, świetna przestrzeń. Nie słyszę żadnych rażących wałków, utwór jak dla mnie może wymagać jedynie czystej kosmetyki. Byłoby nieźle jakbyś wypuścił finał jako extended mix z minutowym intrem i outrem do miksowania.
 
 
 
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#3 Wiadomość | 2004-11-06, 10:26
 
napewno fajny bas + "pędząca" momentami perkusja, w sumie dźwięki też niczego sobie, natomiast nie pasuje mi zupełnie pad, zbyt sztucznie brzmi, przejścia pomiedzy jedną i drugą nutą są zbyt gwałtowne, instrument taki sam w sobie powinien wyrażać spokój i budować jednolite tło, niestety te "ucinane" nuty nie sprawiają tego wrażenia, a szkoda bo kawałek nawet milo brzmi i ma swój klimat
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Mane 


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2004-11-06, 10:31
 
niezły bass i kick, ale te stringi na poczatku nie zabardzo mi sie podobaja dziwna maja barwe, dzwiek melodi fajny tak jak i sama melodia ogólnie niezły utwór ale zmien stringi/pady :P
 
 
 
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7151 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#5 Wiadomość | 2004-11-06, 10:58
 
niom pada wywale i wrzuce nowego. a co do wersji extended to jest juz lezy na dysku tylko zrobilem tego shorcika co by wam sie milej sciagalo :wink: i zebym widzial czy ide w dobrym kierunku.
vanguarda nie uzywam nawet nie wiem co to :D wszystko na vstation
a ta przestrzen wyszla mi przypadkiem, sam sie dziwie ze mi tak wyszlo :D zawsze tak robilem i kicz wychodzil a tu prosze :mrgreen:
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Cali Inc. 



Dołączył 7150 dni temu
Posty: 123
Skąd: Lubin/Chocianów
Punkty: 5
#6 Wiadomość | 2004-11-06, 11:59
 
przykro mi ale mi sie nie podoba:) jak wchodzi "sykacz" jest juz lepiej ale te klapy bez pogłosu i te pady(ktorye zostana na szczescie zmienione) nie wpadaja im w ucho...
1:48 - tak nagle nie ma juz padów:/
pozniej juz zaczyna byc trosdzke lepiej gdy wchodzi ten appreg:) ale to nie jest to jak dla mnie...czekam na kolejne pioseneczki..moze lepiej mi w cuho wpadna:) pozdro..
 
 
 
 
 
..::: Trance Music Is Still Alive :::..
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7151 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#7 Wiadomość | 2004-11-06, 12:15
 
hehe tak to jest: ty sluchasz dla mnie lipnej muzy i vice versa. mi taka muza wlasnie najbardziej sie podoba :wink:
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2004-11-06, 13:41
 
eloo qrde znowu ten sound click :/ co chwile mie przerywało ale przesłuchałem
i powie mze całkeim nie mój styli jakos nie przekonuje mnie ten kawałek
melodyjka wesłza bez zadnego przejscia i troszke oktawki nie te
melodyjka zdecydowanie za głosno
no i troszke za monotonne
po 2 min juz cos sie dzieje jakoś to gra nawet wpada w ucho jakby wymienic pare instrumetów było by git
ogulnie bardzo orginalny kawałek ale technicznie można byłoby to zrobic lepiej

pozdro & best regards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
VpR 



Dołączył 7150 dni temu
Posty: 139
Skąd: katowice
Punkty: 5
#9 Wiadomość | 2004-11-07, 21:23
 
pady ze startu mi jakos nie siadly, nie pasuja do tego kawalka, brzmienie clapa tez nie najlepsze, basik przyjemny bardzo cieplo brzmi, na 1:47 ten pad zbyt nagle sie urywa, robi sie dziura, kawalek od 2:15 fajnie leci az do 2:35 tam cos w tle gra wydaje mi sie nie w tonacji i za glosno - nie jest zle ale moglo by byc lepiej ;)
 
 
 
 
 
adult music
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7151 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#10 Wiadomość | 2004-11-07, 21:54
 
Hey :)

Czy to ma byc "free your mind" czy "free your body" ????

No to jak zwykle zaczne od nazekania:
Jak na moje uszy to nie ma tutaj nic w tonacji az do 1:52. Ten podklad (do 1:52) gra swoje a synth swoje. A poza tym calosc ma 3:38 i prawie polowa to wstep.
Od 1:52 to wreszcie ma to jakies rece i nogi....

Ale to tylko moje zdanie :). "Qubsiqu" nie gniewaj sie, OK? - ja poprostu nie lubie "polgodzinnego" rozpedu w kawalku.... :)

Pozdrawiam

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7151 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#11 Wiadomość | 2004-11-07, 22:24
 
hej :wink:

alez nie gniewam sie drogi taurusie :D

Taurus Stratus napisał/a:...Ten podklad (do 1:52) gra swoje a synth swoje...

to wlasnie urok wieloletniego sluchania hardtrance'u, rave'u itp bardzo czesto wlasnie taki "dżinks" byl stosowany, mnie sie osobiscie bardzo podoba.

ps: odpowiedz na twoje pytanko to Free Your Body - moj blad juz poprawiam
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#12 Wiadomość | 2004-11-07, 23:11
 
Fajny bit, mi się podoba, melodia prosta aż do bólu, co mi się nie podoba, to co jest na wierzchu, bardziej nadaje się do rozmycia i ściszenia, coby robiło za podkład dla czegoś konkretniejszego ( może wokal? ) Później trochę się rozkręca, ale wszystko gra, ale wszystko jest oparte na pojedynczych dźwiękach, które grają wszystkie instrumenty, co mi nie podchodzi za bardzo... Mimo wszystko mam całkiem pozytywne odczucia ;)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#13 Wiadomość | 2004-11-08, 15:37
 
mi ten kawaleczek jakos specjalnie nie podszedl..strasznie prosty i niz mi w nim nie buczy na dole (pobaw sie czasem eq - bo mam wrazenie, ze tu nie ma dolu). Kawaleczek strasznie prosty, pady jakies takie sztuczne. Dopiero od 2:14 jest to na co czekalem - wszystko gra..od tego momentu..az do konca :)
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7151 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#14 Wiadomość | 2004-11-08, 17:54
 
jakos bas mi sie dusi - szczegolnie slychac na samym poczatku jak startuje kawalek (albo za duzo gory na basie)
no pad co od poczatku leci tez mi nie specjalnie siedzi do tego chyba jest za glosno
od 2:15 fajne tlo wchodzi - takie pokrecone - ale mi sie podoba

na 3:20 mi sie podoba ten appregio - tylko szkoda ze ma tak malo gory

ogolnie to mi brzmi jak muza radara - 4 akordy w kolko to samo dodane i odejmowane instrumenty
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#15 Wiadomość | 2004-11-08, 21:46
 
Troszke psycho ten pad i to mi sie podoba, choc jego barwa taka sobie jest. Perka ladna choc raczej standardowa. Jak pad schodzi ladnie sie to rozkreca. Choc do samego zejscia pada mam zastrzezenia. Sprobuj to przerobic jakos. Wszystko jest spoko ale kawalek nie porywa zbytnio. Na pewno niezbyt komercyjny twor to jest.

Wykonanie dobre tylko, ze cos tu brakuje. Utwor przeszedl i moje Body wcale nie jest Free. Troszke klimat sie zatracil jak sie to rozwinelo.

Pozdrawiam...
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
JTM 
VIP


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#16 Wiadomość | 2004-11-10, 09:35
 
Pad na poczatku mi sie nie podoba. Pozatym posłuchaj dokładnie jak on trzeszczy. jego jakosc jest tragiczna. Bass moze byc. potemjak to wchodzi ze stpoa gra to lepiej. Temu padowi brakuje tez wybrzmiewania . Perkusja zbyt prosta jak dla mnie. Synth co wchodzi jest ok ale melodia grana na nim jest taka nijaka. Na tego syntha mogles nalozyc wiecej deleya zeby go bardziej ubarwic bo jak wchodzi w 1.53 to czuc delikatna pustke. Melodie mogles zrobic na dwie oktawy wtedy lwpiej by sie to wszystko wypaełniło. Potem jak wchodzi to arpeggio to jest troche lepiej. Pamietaj ze jak robisz jakas prosta melodie na jedna oktawe to musi isc cos w tle np arpeggio bo robi sie pustka. Ten moment ktory zrobiles na zakonczenie mogłes uzyc w innym miejscu tego kawalka.

Ogolnie to nie bardzo produkcja. Nie jest tragicznie ale nie jest tez dobrze.Technicznie kuleje. Niczym mnie nie zaskoczyla i jest mało skomplikowana.

Sorry Qbs ale nie podoba mi sie.
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#17 Wiadomość | 2004-11-20, 08:56
 
pady stracznie trzeszcza na poczatku

perka mi sie w ogóle nie podoba

na 2:37 to zes zrobil istna masakre, szczerze nie bardzo to wyszło, ogólnie kawałek mi sie nie specjalnie spodobał, slyszalem lepsze twoje kawalki..
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7151 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#18 Wiadomość | 2004-11-20, 11:24
 
zamykam.
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] koobs - free your body

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi