AciD-głosujemy do 10.02.2005
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Nieaktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [zgłoszenie] AciD-głosujemy do 10.02.2005

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (2) : Nov (11) : Średnia (2,5)

 
TranceQuall 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6725 dni temu
Posty: 112
Skąd: Kielce
Punkty: 6
#1 Wiadomość | 2006-02-03, 13:39
[zgłoszenie] AciD-głosujemy do 10.02.2005 
Witam, nie bede sie rozpisywal bo niektorzy juz mnie poznali <wstydnis>Jestem z Kielc. Mam 17 lat, Muzyką sie zajmuje od dawna ale tworze na FL od niedawna. Jakies 2 miesiące :D . Głownie Trance i Dance bo te gatunki najbardziej lubie. Zobaczcie, oceńcie moją twórczość: W tym linku są moje dwa kawałki:

AciD - 1. Depth Reverb 2. Turnover
Ostatnio zmieniony przez TranceQuall 2006-02-03, 20:22, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
 
 
...::Music is a Record Feeling::...
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7018 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#2 Wiadomość | 2006-02-03, 13:46
 
Witam

W zgloszeniu musi byc od 2 do 5 utworow (nie moga byc to remiksy), a Ty zamiesciles tylko jeden utwor ;)
Wiecej informacji na temat zgloszenia znajdziesz tu: http://beatsfactory.pl/forum/faq.php#3

Pozdrawiam
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#3 Wiadomość | 2006-02-03, 15:26
 
AciD popraw zgłoszenie

na razie proszę nie głosować

EDIT: Ponieważ kolega uzupełnił zgłoszenie o drugi utwór zapraszam do wyrażania swojego zdania
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6844 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#4 Wiadomość | 2006-02-03, 19:49
 
Loomi są dwa kawałki więc głosuję... ;)

AciD napisał/a:Witam, nie bede sie rozpisywal bo niektorzy juz mnie poznali <wstydnis>

... ja jakoś cię nie poznałem... ;) ale do reczy...mnie Twoja muzyka niestety mnie nie przekonuje z prostej przyczyny-gatunek oklepany to raz,dwa z techniką jest jak jest, pomysłu troszeczkę także barkuje...utwory monotonne...
Zapraszam do grupy Novice gdzie będziesz miał mozliwośc podszlifować warsztar ;)
Pozdrawiam
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#5 Wiadomość | 2006-02-03, 21:24
 
rzeczywiscie utwory są nieco monotonne, ale poza tym mam inne zdanie niz ix ;)

Melodyczny trance w ladnym wykonaniu, wysokie, nieprzesadzone dzwieki + calkiem ladne tlo, dodatkowo widze, ze mocno starales sie dopracowac kazdy szczegol. Zreszta trafiasz tez w moj gust

jestem na TAK
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6794 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#6 Wiadomość | 2006-02-03, 21:43
 
zdążyłem Cię już poznać, ix_peter też już Cie poznał przy okazji głosowanie Woj7ka...... to juz Twój bodajże 3 nickname kolego... Hmmmm piszesz 3 raz zgłoszenie, nie rozumiem po co tak motasz,
oceniałem już Twoje utwory, chyba coś poprawiałeś w nich jeszcze ;)

Otrzymujesz ode mnie głos za przyjęciem do grupy NOVICE czyli "czerwoną plamę" :P

p.s. Nie każ mi ponownie głosować.
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7132 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#7 Wiadomość | 2006-02-04, 17:56
 
O, jakie masz fajne brzmienia w perkusji ;)
Turnover jest OK chodź podjeżdża trochę monotonią :)
Depth Reverb mi się podoba już od kilku pierwszych sekund, też jest gites
Bejbee, masz u mnie głos na advaceda :)
 
 
 
 
newboy 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6725 dni temu
Posty: 31
Skąd: Oswiecim
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2006-02-05, 02:34
 
Nadchodzi newboy ktory cie przeswietli w mig........
Dla mnie jest to muza ktora mi sie podoba ale mixdown pierwszego numeru jest tragiczny, do tego kilka prostych linijek muzy ustawia ten numer w worku popu. Nic w sumie co by mnie zaskoczylo. Mowie tu o stronie muzycznej. Pady historyczne a synts graja czsami takie dziwne arpeggia ze zastanawiam sie czy byles po jakims afterze....Troche wczesne brzmienia z dziwnym choc orginalnym podejsciem do muzy. W sumie bez wiekszych emocji
Drugi kawalek: Intro dzikie. podoba mi sie...... Prosty subbass... fajnie sie zaczyna. Ten loop w tyle tez ok. synths tragedisss. Nie pasuje. Nie przebije sie takie brzmienie w tych czasach. Musisz poczekac Brotha na lepsze czasy. Ogolnie jestem na nie. Bo nic nowego. Miejscami orginalnie ale to cyba wyszlo przypadkowo. Anyway.... not something what i could called succeded
 
 
 
 
 
muzyka to nasze mysli opisane w sposob ktory znany jest tylko nam - artystom
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7157 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#9 Wiadomość | 2006-02-06, 15:14
 
Slaba barwa kawalkow i troche to wszystko smiesznie zmiksowane. Jakos mnie nie przekonuje do advance, wiec daje NIE
ZLK napisał/a:zdążyłem Cię już poznać, ix_peter też już Cie poznał przy okazji głosowanie Woj7ka...... to juz Twój bodajże 3 nickname kolego... Hmmmm piszesz 3 raz zgłoszenie, nie rozumiem po co tak motasz,
oceniałem już Twoje utwory, chyba coś poprawiałeś w nich jeszcze


A takie cos to tez mi mowie ze jestem za novice dla ciebie.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7018 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#10 Wiadomość | 2006-02-06, 15:16
 
Witam

AciD - Te dzwieki na samym poczatku mi sie nie podobaja (odrazu czuc kompa). Bass jest bardzo slaby, perka nie jest najgorsza, ale tez nie zachwyca. Melodie bardzo proste. Pomysl na kawalek miales dobry, ale wykonanie pozostawia wiele do zyczenia.

Turnover - Wejscie mroczne, dosc ciekawie sie zapowiada. Jeste troche lepiej niz w pierwszym utworze. Ten synth ktory wchodzi w 2 minucie zupelnie mi sie nie podoba. Za wyjatkiem tego mrocznego poczatku nie ma tu nic co przyciagnelo by mnie na dluzej :(

A wiec:

Novice - TAK
Advanced - NIE

Pozdrawiam
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
hope 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7165 dni temu
Posty: 926
Skąd: Lublin
Punkty: 47
#11 Wiadomość | 2006-02-07, 15:39
 
Depth Reverb - hmm, pomysł nibny jest ale wykonanie leży, jest tutaj strasznie pusto a reverb daje nie tyle wrażenie przestrzeni co właśnie tej pustoty w utworku. Bass ledwo dyszy a sample bija standardem... nie jest dobrze...

Turnover - ten kawałek jest o niebo lepszy chociaż też nie zachwyca. Początek nawet ciekawy, tajemniczy ale dalej słychać tylko plastikowe brzmienia i przeplatanie na wzajem 2 niezbyt dopracowanych motywów. Perka nieładna, klap koszmarny. Bardzo przeciętnie.

Jestem na Nie dla poziomu Advance, Novice to dobre miejsce dla Ciebie by móc z czasem zrobić coś naprawdę dobrego ;)
 
 
 
 
kovy 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6726 dni temu
Posty: 51
Skąd: Wieliczka
Punkty: 6
#12 Wiadomość | 2006-02-08, 12:16
 
Brzmieniowo jest całkiem przywoicie, ale pomysłu ani oryginalności w tym niestety nie widzę...
Na advanced moim skromnym zdaniem jeszcze za wcześnie...

Jak dla mnie NOVICE z opcją ADVANCED za jakiś czas :)

PS. Przyznaję uczciwie , że wpływ na ocenę miały też Twoje hocki klocki z nickami i cytowaniami...
 
 
 
 
 
KOVY
 
Hato 
~Moderator~
i ten wiersz napisany dla nikogo...


Dołączył 6974 dni temu
Posty: 688
Skąd: cała Polska
#13 Wiadomość | 2006-02-08, 19:10
 
Turnover
Tak minęło sobie już 1:30 min a tu dalej nic.
Plastkiowy jedynie synth od czasu do czasu się pojawia. Później zaczyna się robić nieco inaczej bo wchodzi taki brzeszczot. Mi się on w ogóle nie podoba.
2:41 dopiero wchodzi niezły synth. Ale zaczynają mnie irytować te pady co lecą chyba od początku. I znowu powrót to brzeszczotów o plastikowego synthu. Bas mi się również nie podoba bo niemalże go nie słychać bo zbyt się wkomponował w tło. Perka hmm te przerywanie mi się nie podoba a ponad to idzie cały czas tak samo. Nieciekawy kawałek dla mnie. Trance ma to dla mnie, że podobają mi się jedynie wybitne kawałki a ten taki nie jest.

Depth reverb. Ten bas standardowy z FL mi się nei podoba i znowu te piszczałki. Fx'y (szczególnie 0:40) i perka są do kompletnej wymiany bo te niby haty dają zabardzo po uszach. Jedynie co mi się tu podoba to świetne pady. Natomiast reszta kuleje, biorąc na celownik odrazu standardowe synthy.

Widzę Cię w Novice gdzie mógłbyś się podszkolić.

pozdrawiam
 
 
 
 
 
I close my eyes, only for a moment, and the moment's gone
Kansas
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7156 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#14 Wiadomość | 2006-02-08, 20:50
 
DEPTH REVERB
Znowu mi tu Guru Joshem zajechało ;-)
Wszedł hat i musiałem sprawdzić czy aby nei mam włączonego podbicia sopranów bo mi się w uszy zbyt mocno wcina.
Prostra melodyjka, akompaniament leci po akordach - nie ma żadnych melodycznych smaczków a ukłąd akordów strasznie oklepany.
Zbyt słaba stopa.
Atutem tego utworu jest to, że starasz się różnicować aranżację czyli po prostu coś się dzieje - nei ma nudy.
O! weszła mocniejsza stopa ;-)
Czyli buildup - zbyt pusty - bawisz się dźwiękami ale nie spowodowałeś wypełnienia przestrzeni brzmieniowej. Generalnie dobrze ale zbyt pusto. Ocz abstrachuję w tym momencie od melodyjek i mówię tylko o aranżu.

TURNOVER
Za mocne haty w stosunku do reszty - nei samymi hatami żyje człowiek.
No bas na "i" mnie kompletnie nei rajcuje - szczególnei w tych momentach, w których nei ma wiele więcej ale to akurat kwestia upodobań.
Rozbudowujesz po troszku i niektóre elementy są nawet ciekawe jak np. taki zgateowany delikatnie grający instrument. Niestety reszta jest straszliwie prosta melodycznie. To pasowałoby do takiego ordynarnego disco z lat 80tych (melodycznie - nei aranżacyjnie).
Znowu mogę powtórzyć zarzut pustki melodycznej.

Ogólnie rzecz biorąc mogę powiedzieć, ze wiesz, ze dzwoni, wiesz nawet z której strony ale nei wiesz który to kościół.
Zalecenie doktora Pitera to absolutne ćwiczenie charakteru poprzez ciszę i słuchanie porad kolegów z branży oraz wypowiedzenie walki problemom wymienionym w głosowaniu - czyli po prostu pozbycie się wad na korzyść zalet.

Na razie proponuję Novice.
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7166 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#15 Wiadomość | 2006-02-11, 02:48
 
Hmmm...

Slucham obu kawalkow i podobne wrazenia przy kazdym... Cos tam jest ale nie jak trzeba. Nie rozwiniete pomysly. Z obu mozna zrobic jeden (moje zdanie) w zadnym nie ma zadnego polotu.
Nawet nie wim jak opisac czego tu nie ma, czego brakuje.

Sorry Man - czy Mozesz mi wytlumaczyc tytuly?
Turnover

Depth Reverb


Co do glosu jestem na NIE czyli na Novice jak najbardziej.
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Hato 
~Moderator~
i ten wiersz napisany dla nikogo...


Dołączył 6974 dni temu
Posty: 688
Skąd: cała Polska
#16 Wiadomość | 2006-02-11, 11:40
 
A więc stosunkiem głosów 2:10 zostajesz przyjęty jako członek BF w randze Novice. Jeżeli satysfakconuje Cię ta ranga wyraż tu swoją chęć a zostanie Ci przyznana odpowiednia ranga na foum a także profil na stronie głównej

pozdrawiam
 
 
 
 
 
I close my eyes, only for a moment, and the moment's gone
Kansas
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#17 Wiadomość | 2006-02-13, 14:18
 
zostałem powiadomiony przez Hopa zeby przyznac rangę, ale nie widzę żeby Acid wyraził zainteresowanie..do tego nie wiem dlaczego temat został zamnięty skoro sprawa jest w toku. Czekamy na odpowiedzAciD'a 
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Mirt 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6810 dni temu
Posty: 50
Skąd: stolyca
#18 Wiadomość | 2006-02-13, 16:21
 
sporo jest juz tutaj takich klimatow w jakich nagrywasz..
a nie na tym to ma chyba polegac.

pozdrawiam
 
 
 
 
 
yellow noise
 
TranceQuall 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6725 dni temu
Posty: 112
Skąd: Kielce
Punkty: 6
#19 Wiadomość | 2006-02-13, 17:03
 
Przepraszam za tak dlugie oczekiwanie ale przez tydzien internet mi nie chodzil Zgadzam sie na range Novice:)
 
 
 
 
 
...::Music is a Record Feeling::...
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7165 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#20 Wiadomość | 2006-02-14, 12:46
 
Ranga zmieniona, aby uzupełnić profil należy się zarejestrować na stronie beatsfactory.pl przy pomocy danych z forum, pozdrawiam
 
 
 
 
nie mam czasu
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [zgłoszenie] AciD-głosujemy do 10.02.2005

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi