DJ Szarlatauu - Fucking Highl...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] DJ Szarlatauu - Fucking Highlanders
 
diora 


Dołączył 7177 dni temu
Posty: 509
Skąd: z domu
Punkty: 9
#1 Wiadomość | 2004-12-07, 23:08
[finał] DJ Szarlatauu - Fucking Highlanders 
http://not.maldoren.net/~...Highlanders.mp3
 
 
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7179 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#2 Wiadomość | 2004-12-08, 18:30
 
te falsze co byly w demowce na skrzypcach wyeliminowane wiec nie ma sie za bardzo do czego doczepic
"pieprzeni górale" :D chyba ze zle se przetlumaczylem

w okolicach 3:00 jest najlepszy moytw kawalka co chodzil za mna juz od demo wersji i dalej bedzie za mna chodzil :)
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
VpR 



Dołączył 7178 dni temu
Posty: 139
Skąd: katowice
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2004-12-08, 21:00
 
troche dnb wymieszane z folkiem musze przyznac ze oryginalne polaczenie na starcie - nietypowe za to wielki plus.
mam wraznie ze bass troche za mocno bije szczegolnie tam w okolicach 0 :50 bass zakrywa to melo no i dalej tez chyba to melo za bardzo w tyle.
1:40 bardzo ladna perka. na okolo 2:04 fajny motyw wchodzi tylko dalej bass zamocny.
2:53 swietnie to wchodzi znowu - taki motyw filmowy.
te motywy folkowe mi sie podobaja.
dalej ladnie linia basu zbudowana ale ciagle za bardzo dudniacy.
Mysle ze kawalek nadawalby sie na jakis soundtrack -kawal ciekawego grania.
 
 
 
 
 
adult music
 
JTM 
VIP


Dołączył 7177 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#4 Wiadomość | 2004-12-12, 09:20
 
czytaj druga czesc komentarza :wink:

http://www.beatsfactory.c...topic.php?t=370
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7178 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#5 Wiadomość | 2004-12-12, 21:46
 
zakopianskie skrzypce rulez!!

nic dodac nic ujac - pojeb*** pozytywnie kawaleczek :)
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
diora 


Dołączył 7177 dni temu
Posty: 509
Skąd: z domu
Punkty: 9
#6 Wiadomość | 2004-12-12, 22:59
 
dzieki Panowie;)
 
 
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7169 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#7 Wiadomość | 2004-12-14, 20:45
 
Pomysł ze sksypeckami po prostu rewelacja - pod to ciężkawa - jak dla mnie - perka, która w połączeniu z resztą tworzy świetne zestawienie :-)
Skrzypeczki milkną.... robi się trochę pusto - jakbyś zapomniał, ze motyw przewodni jest istotny - szczególnie nieprzyjemne jest wrażenie bo pustka konstrastuje ze skrzypeczkami, które świetnie wypełniały przestrzeń melodyczną i brzmieniową.
Tak się amigowo powoli robi i nieco monotonnie.
02.54 - fajny zgrzytliwy leadzik - obudził mnie i zainteresował :-)
03.30 - skrzypeczki znowu wchodzą i znowu miło razem z tym góralem - nowa perka taka spokojniejsza też jest git ale... za długo te motywy idą....
04.10 - o co właściwie chodzi?

bez skrzypeczek - tak sobie, ze skrzypeczkami - fajnie+ten leadzik prowokujący swoim zgrzytem jest dobry.
Więcej pomysłów w jednym numerze
wash and go
push and pull
eat and talk to Pit ;-)

pozdrawiam
Pit
 
 
 
 
Chris dela Rosa 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7140 dni temu
Posty: 151
Skąd: Stargard Szczeciński
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2004-12-15, 19:01
 
Witam! Odrazu duzy plus za pomysl...Troche mi przypomina kawalek z reklamy tymbarka :D W pewnych momentach monotonia daje sie we znaki ale to da sie przezyc ...jeszcze raz brawa za pomysl ...Przepraszam ze nic wiecej nie dopisze ale no nieznam sie na tego typu muzyce choc mi sie podoba :D bo perka zapitala :D Gdybys jakis hardstyle albo cos w tym stylu kiedys wykonal to chetnie napisze duzo opszerniejszy komentarz :D
8/10

PS Jeszcze raz brawa za skrzypce <lol> :D
Pozdro
 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7178 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#9 Wiadomość | 2004-12-16, 14:12
 
Skrzypce sa swietne. Z ta perka na poczatku wydawaly mi sie dziwne ale po chwili sluchania juz mi sie spodobalo. Perka ladnie zapie***** :D:D Podoba mi sie to oczywiscie. Tak jak napisal Piter jak nie ma skrzypek jest troszke gorzej. Skrzypeczki dodaja temu utworkowi dusze. Nie sluchalem jeszcze ani jednego Twojego utworku, ktory by mi sie nie podobal.

Po raz kolejny swietna robota.

Pozdrawiam...
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#10 Wiadomość | 2004-12-24, 12:03
 
haha skrzypce mnie rozbroily wokal tez przedni perka fantastyczna.ale od 50sek wchodzi taki mroczny klimat i on mi juz nie podchodzi. oczywiscie utwor wydaje mi sie niezly jak na takie klimaty ale ja wole wesola muze i takie dark side'y jakos mi nie leza.
w sumie te skrzypce jak najbardziej mi sie podobaja a'la janosik w remiksie the prodigy :wink: mam wrazenie jakbys mastera nie robil
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Cali Inc. 



Dołączył 7178 dni temu
Posty: 123
Skąd: Lubin/Chocianów
Punkty: 5
#11 Wiadomość | 2004-12-24, 12:31
 
czemu nie moge ściagnac:(
 
 
 
 
 
..::: Trance Music Is Still Alive :::..
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7178 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#12 Wiadomość | 2004-12-24, 14:04
 
Potwierdzam. Cos padlo.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
diora 


Dołączył 7177 dni temu
Posty: 509
Skąd: z domu
Punkty: 9
#13 Wiadomość | 2004-12-25, 12:56
 
wiec mp3 jest na serverze urzedu pewnej gminy.. byl za duzy ruch, wiec kolega obciał transfer...

[ Dodano: 2004-12-25, 13:10 ]
Qbs napisał/a:haha skrzypce mnie rozbroily wokal tez przedni perka fantastyczna.ale od 50sek wchodzi taki mroczny klimat i on mi juz nie podchodzi. oczywiscie utwor wydaje mi sie niezly jak na takie klimaty ale ja wole wesola muze i takie dark side'y jakos mi nie leza.
w sumie te skrzypce jak najbardziej mi sie podobaja a'la janosik w remiksie the prodigy :wink: mam wrazenie jakbys mastera nie robil


mnie master sni sie nocami, nie wiem co rozumiesz pod pojeciem MASTER, ale ja mam natomiast wrazenie, ze nie jestes expertem i masz nikle pojecie w tej dziedzinie
 
 
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#14 Wiadomość | 2004-12-25, 14:56
 
fakt wiele sie na tym nie znam ale dla mnie to brzmi jakby to jechalo wszystko srodkiem i sie troche glupi slucha. a po to jest stereo zeby porozstawiac w nim dzwieki o to mi chodzilo. sorki jesli cie urazilem, juz tego nie zrobie :roll:
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7177 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#15 Wiadomość | 2004-12-25, 17:08
 
przypomina mi troche Apatie choc tamtej tak naprawde nie dorasta :P . Skrzypce sa niezle - czleniu jak ty umiesz polaczyc folk z nowoczesnym brzmieniem to po prostu wymiata. Kto nie slyszal Apatii niezupelnie wie o czym mowie 8)
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
diora 


Dołączył 7177 dni temu
Posty: 509
Skąd: z domu
Punkty: 9
#16 Wiadomość | 2004-12-27, 16:21
 
http://not.maldoren.net/~...Highlanders.mp3

nowy link

Apatia.. hehe.. to byly czasy..
 
 
 
surge0n 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7156 dni temu
Posty: 176
Skąd: Czerwieńsk(lubuskie)
Punkty: 5
#17 Wiadomość | 2004-12-27, 20:56
 
ja słyszałem Apatie także wiem o czym mówisz Loominator i świetnie rozumiem Ciebie:) Trzeba przyznać Ptr THE DJ ze skrzypeczki naprawdę wymiataja:) hehe Trochę zajechało mi tu Goolec Łorkiestra :mrgreen: ale ogólnie jest klimacik niezły:) Taki lighcik:) Fajny basik:) fajny delikatny motywik jest po 1:40 W sumie kawałek niezły jak dla mnie-chociaż szczerze mówiąc do ulubionych moich bym nie zaliczył.(ale to juz kwestia gustu kazdego człowieka) 3:18 znowu te skrzypki-bajer:) oo i Golec Orkiestra się odezwała w tle,ale juz po 4:20 pachnie mi tu czystym C64:) Fajny kawałeczek-jednak zapisze go sobie do swojej kolekcji ulubionych :D:D:D -jest niezły kawałek .Pozdrawiam serdecznie
 
 
 
 
 
___________________________________
DJ PLUM
http://www.djplum.prv.pl
http://www.soundclick.com/bands/7/djplum_music.htm
------------------------------------------------------
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] DJ Szarlatauu - Fucking Highlanders

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi