Rafin - Glosujemy do 7 Luty, ...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Nieaktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [zgłoszenie] Rafin - Glosujemy do 7 Luty, 2006

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (7) : Nov (4) : Średnia (3,9)

 
Rafin 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6703 dni temu
Posty: 47
Skąd: z internetu
Punkty: 8
#1 Wiadomość | 2006-01-31, 13:19
[zgłoszenie] Rafin - Glosujemy do 7 Luty, 2006 
Witam wszystkich.

Jestem na tym forum od niedawna ale ogarnęła mnie chęć bycia Novicem lub Advencem :D
Zajmuje się tworzeniem muzyki od około 3 lat. wcześniej nie miałem możliwości tworzenia bo nie miałem odpowiedniego sprzętu i softa. Moim podstawowym narzędziem pracy jest Reason3.0. <big_rsn>
Co jeszcze moge dodać hmm. Mam 21 lat i muzyka to moja pasja a zwłaszcza Drum And Bass, Break Bit, Chilout i Hip hop (hip hop nie z pierwszych miejsc top listy ale ten stary amerykański Rap który teraz tak komercia spartoliła). Muzykę robię różną :D najczęściej d'n'b troszeczkę breaku i hip hop.


zamieszczam poniżej link do moich wypocin (mastering na miernym poziomie <wstydnis> ):

mam nadzieje ze będzie działać

Proszę o łagodny wyrok :D (przepraszam za kłopoty z linkami)

Popraw links do mp3. Jak narazie nie ma tam mp3 sa tylko .rar. Prosze zrob to jak najszybciej albo niestety glosowanie bedzie wstrzymane
Ostatnio zmieniony przez Rafin 2006-01-31, 15:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
- user 240 - 


Dołączył 6824 dni temu
Posty: 320
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2006-01-31, 14:00
 
wyrok zapadnie jezeli pliki ktore zahostowales beda dostepne do sciagania bo jak narazie to nie moge tego zrobic. Polecam poszukanie czegos lepszego anizeli interia.pl. Musze tez dodac ze podstawa do glosowania sa 3 utwory :) Wiec jak na razie wstrzymuje glos i czekam na rehost ;)
 
 
 
Rafin 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6703 dni temu
Posty: 47
Skąd: z internetu
Punkty: 8
#3 Wiadomość | 2006-01-31, 14:12
 
no włąśnie ciężko mi jest znaleźć jakiś fajny nie wielki serwerek, darmowy i bez ograniczeń pojemności pliku
 
 
 
- user 240 - 


Dołączył 6824 dni temu
Posty: 320
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2006-01-31, 14:15
 
Rafin napisał/a:no włąśnie ciężko mi jest znaleźć jakiś fajny nie wielki serwerek, darmowy i bez ograniczeń pojemności pliku



www.lycos.co.uk

Wolny - skads znam ta melodie :) Kolo 1:44 zaczyna sie dziac fajnie :) ale pozniej niestety za duzo monotonia +/-

The One - zaczyna sie fajnie bo tworzy jakis klimacik :) Tak naprawde cos rusza 1;23 i wtedy jest juz fajniusko :) Fajny rytm i wokal ale do niego mam zastrzezenia w postaci tego ze jest niskiej jakosci (slychac szumy). Pozniej takie dzwieki z commodore ktore bardzo mi podpasily ;] Zakonczenie fajne, aczkowlei kza dlugie :)

I am - poczatek jakis fajny :) takie dnb latino tworzysz :) Bongo fajnie wychodzi ;] W tle slychac jakies cus co tworzy melodie, ktora caly czas sie powtarza (bardzo mila zreszta). Ogolnie fajnie :)

Zainteresowales mnie swoja muzyka chociaz po przesluchaniu Wolnego spodziewalem sie reszty rowniez przecietnej. A tu jednak nie :) Jezeli jednak okaze sie to co wyzej ze dzialasz na 2 kontach prosze o zmiane glosu na NIE. Aktualnie jestem na TAK i prosze admina o zmiane go :)
Ostatnio zmieniony przez - user 240 - 2006-01-31, 22:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Rafin 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6703 dni temu
Posty: 47
Skąd: z internetu
Punkty: 8
#5 Wiadomość | 2006-01-31, 14:40
 
hmmm ale tam są wszystkie opcje płatne chyba ze przegapiłem coś:/
 
 
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7151 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#6 Wiadomość | 2006-01-31, 14:46
 
Rafin napisał/a:no włąśnie ciężko mi jest znaleźć jakiś fajny nie wielki serwerek, darmowy i bez ograniczeń pojemności pliku



Witam na forum.

na przyklad: www.soundclick.com - jedyne ograniczenie to ze bitrate nie moze przekroczyc 128k (darmowy hosting)

www.funender.com
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6718 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#7 Wiadomość | 2006-01-31, 14:53
 
www.yousendit.com
www.rapidshare.com
www.megaupload.com

have fun
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Rafin 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6703 dni temu
Posty: 47
Skąd: z internetu
Punkty: 8
#8 Wiadomość | 2006-01-31, 18:30
 
ok już wszystko działa zapraszam do oceny
 
 
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7151 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#9 Wiadomość | 2006-01-31, 18:48
 
Rafin napisał/a:Proszę o łagodny wyrok :D



Lagodnie :), Hmmm... Sorry Man, lagodnie nie moge :) ... Piszesz ze zajmujesz sie muzyka od 3 lat ale w tych trzech utworach tego nie slychac. Kazdy z nich ma jakis tam przepis powiedzmy w dobrej (czyt: prawie poprawnej) formie ale nic wiecej. Chaos.
W tym kawalku "the one", czyj to jest glos i czy Ty wiesz o czym sa slowa? bo ja nie moge zrozumiec co jest spiewane poza paroma slowami... Jakies fire sparks, jakies from miles away reaching the point of what? ( Unless I am deaf and do not get e. at all...)
Aha i te dodatki gry komputerowej z lat 80tych tez naprawde nie ma odbicia estetycznego...

Ale tak poza tym to moze byc, however...
Sorry Man,

Jestem chwilowo na NIE
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Rafin 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6703 dni temu
Posty: 47
Skąd: z internetu
Punkty: 8
#10 Wiadomość | 2006-01-31, 18:59
 
Thx za komentaż i oddany głos.

Cytat:Piszesz ze zajmujesz sie muzyka od 3 lat ale w tych trzech utworach tego nie slychac


nie napisałem, że amatorsko.

Cytat:Kazdy z nich ma jakis tam przepis powiedzmy w dobrej (czyt: prawie poprawnej) formie ale nic wiecej. Chaos.


W prowadzeniu lekcji naprzykład wfu można zastosować jakiś tam powiedzmy przepis, ale w muzyce chyba z tego co się orientuję to nie ma przepisów gdyby były przepisy w muzyce i każdy by ich się trzymał to by nie było większości gatunków muzycznych.

No ale dzięki za słowa krytyki. :)

P.S. a co z resztą utworów?? bo komentaż jest tylko do jednego.
 
 
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6829 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#11 Wiadomość | 2006-01-31, 19:04
 
I am-zaciekawił mnie ten kawałek,czekałęm na jakąś zmianę w temacie i niedoczekałem się...ciągniej jeden temat przez cały kawałek...troszkę Ci pomysłu zabrakło na ten numer...ale generalnie pozytywne wrażenia...
The one-...także zainteresował mnie ten utwór...więcej spodobał mi się tylko mam zastrzeżenia do fx-su czy synta na 2:54 który tam się pojawił ni w 5 ni w 10...wywal go albo zastąp innym...bo zniszczył całe pozytywne wrażenie które zbudowałeś do momentu wejścia wyżej wymienionego zjawiska ;) ...
...muszę szczerze powiedzieć że mam mieszane uczucia...jest coś w twojej muzyce co mnie interesuje...
...
....
.....
oki...kredyt u mnie zaciągasz... ;)
Tak
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#12 Wiadomość | 2006-01-31, 19:14
 
Fa jnie brzmi niezłe podejście podejście mi się podobają comodorowe wstawki w The One I okey jes ten filterek na woxie ładnie wszysko brzmi i zaaranżowane jest tesz dobrze Kawałek wolny tesz jest okey Posłucham napewno tego jeszcze pare razy No i oczywiście jestem za TAKIEM!!! :D
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7151 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#13 Wiadomość | 2006-01-31, 19:21
 
Rafin napisał/a:nie napisałem, że amatorsko.


Wiekszosc (a moze Wszyscy) z Nas zajmuje sie muzyka amatorsko. Ale po trzech latach uzywania jakiegos programu to slychac jak program ten jest wykorzystywany...
Rafin napisał/a:W prowadzeniu lekcji naprzykład wfu można zastosować jakiś tam powiedzmy przepis, ale w muzyce chyba z tego co się orientuję to nie ma przepisów gdyby były przepisy w muzyce i każdy by ich się trzymał to by nie było większości gatunków muzycznych.


OK - na lekcji WF'u pewnie jest przepis w muzyce tez jest - poczatek/rozwiniecie- temat glowny (z refrenem) - zakonczenie (moze byc wyciszenie)- prawda? ok Mozesz skakac tu i uwdzie z nuty na nute ukladac swoje "przepisy" itd...
Jedno co moglo by pomoc zrozumiec (nie chce pisac "Musisz" bo moze nie wyjsc ladnie) to Postaw siebie z drugiej strony plotu. Czyli zapomnij ze to Ty skomponowales cos i Posluchaj jako sluchacz... Ale tak naprawde, nie na sile...
Moze Uslyszys cos czego do tej pory nie Slyszales, OK? i pisze to w formie nie nakazu - powtarzam - ale jako cos co pozwoli Ci spojrzec inaczej na swoje kompozycje, a moze i innych... (rada - zapomnialem ze tak sie to nazywa :))

Rafin napisał/a:P.S. a co z resztą utworów?? bo komentaż jest tylko do jednego.

W mojej wypowiedzi (odnioslem sie do wszystkich kawalkow. A co do "the one" wyszlo pare pytan... Jak na przyklad o ten vocal...
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
storm force 



Dołączył 6698 dni temu
Posty: 8
Skąd: z kątowni
Punkty: 5
#14 Wiadomość | 2006-01-31, 19:47
 
tak sie przysluchuje tym kawalkom i dla mnie bomba a pan panie Taurus Stratus chyba sobie żelazkiem przypazyl ucho.
łotewer, to nie jest muzyka klasyczna to raz
a dwa gdzie pan masz jakies swoje utwory?bo niemoge sie doszukac
pozdrawaiam aloha
 
 
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6829 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#15 Wiadomość | 2006-01-31, 19:51
 
storm force napisał/a:a dwa gdzie pan masz jakies swoje utwory?bo niemoge sie doszukac


w profilu na str.głównej :)
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7151 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#16 Wiadomość | 2006-01-31, 20:05
 
storm force napisał/a:pan panie Taurus Stratus chyba sobie żelazkiem przypazyl ucho.



Biedactwo - naprawde tak Cie boli to co ja pisze? Czyli mam w mojej ocenie utworow racje...
Mnie nie obrazisz...Ja Ciebie nie obrazilem... Nie ma znaczenia ile nick'ow bedziesz uzywal. A moja twarz tak Ci nie pasuje?
Well, Szczerze powiedziawszy, mnie to wisi... Widzisz to co tu zaprezentowales najbardziej psuje opinie o Tobie.... Biedactwo...
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6829 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#17 Wiadomość | 2006-01-31, 20:13
 
...jeśli faktycznie kolega używa 2 ników... i jeślistorm force i Rafin to ta sama osoba...proszę administację o zmianę głosu z Tak na Nie... :/ ...zaczyna robić się niemiło w tym zgłoszeniu...
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Rafin 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6703 dni temu
Posty: 47
Skąd: z internetu
Punkty: 8
#18 Wiadomość | 2006-01-31, 20:14
 
Przepraszam Cię bardzo drogi kolego po fachu. Nie jestem aż takim idiotą zeby się podszywać pod kogoś innego. hehe to jest dobry żart z twojej strony :D nie będę tego dalej komentował bo i poco. Jak to mówią tylko winni się tłumaczą :D

Cytat:Biedactwo - naprawde tak Cie boli to co ja pisze?


mnie nie bolą słowa krytyki jeżeli się komuś nie podoba no to trudno, zapamiętałem jedno, "w muzyce nie dogodzisz każdemu".

A ciebie "storm force" prosze o nie wtrącanie się w tym temacie bo to jest zgłoszenie a nie czat dla nastolatków.
 
 
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7004 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#19 Wiadomość | 2006-01-31, 21:35
 
Witam

Wolny - Dosc ciekawa kompozycja - smutna, nastrojowa :) Slucham, i nie mam zadnych zastrzezen. Brzmienia instrumentow sa przyzwoite. Jedynie podklad nie za bardzo mi podchodzi. Pod koniec calosc robi sie troche monotonna. Ogolnie wrazenia sa pozytywne. Orginalny kawalek ktory moze sie podobac :)

The One - No prosze... utworek z wokalem :) To Twoja druga produkcja ktora dzisiaj slucham i musze przyznac ze w dosc fajnych klimatach sie obracasz. Perka wg. mnie jest troszeczke zbyt uboga, ale pozatym utwor przypadl mi do gustu. Wokal hmmz... dobry, ale slaby jakosciowo. Ogolnie kawalek do mnie trafil. Nie ma w nim miejsca na nude i to jest najwazniejsze <ok>

I am - No i nadszedl czas na Twoj trzeci kawalek :) Poczatek mi sie nie podoba (te dzwieki sa strasznie piskliwe). Pozniej mamy przyjemny motyw z bongoskami. Nooooo i teraz jest to czego brakowalo mi w dwoch poprzednich produkcjach - czyli bardzoo dobra perka :D Przyjemny, rozbudowany, i dobrze zrealizowany kawalek

Z glosowaniem poczekam az Twoja sytuacja zostanie wyjasniona. W powyzszych postach padly dosc powazne zarzuty pod Twoim adresem. Poczekam na decyzje adminow. Mam nadzieje ze w krotce sytuacja sie wyjasni. Pozniej edytuje tego posta i oddam glos ;

Widze ze sytuacja zostala wyjasniona (Taurus dzieki za info na PW ;)) W takim razie z czystym sumieniem moge zaglosowac na TAK. Wg. mnie Twoje utwory stoja na przyzwoitym poziomie i bez dwoch zdan zaslugujesz na advanced :)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Not4uS 2006-02-01, 21:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6961 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#20 Wiadomość | 2006-01-31, 21:44
 
O ile Iam przelecial bez zadnego entuzjazmu z mojej strony (czytaj monotonny, ale w gruncie rzeczy nie az taki straszliwie zły), tak The One jest mocno monotonny i brzmienia commodorowskie mnie zabiły... wokal kreci sie w kółko i tak naprawde utwór nie ma wyrazu.... (może to tylko moje odczucie ale te 2 kawalki klasują Cie wyżej niż novice ale niżej niż advanced - w związku z tym, że zaokrąglam w takich sprawach w dół to proponuje status novice poki co... zawsze bedziesz mogl po jakims czasie ubiegac sie o advenced).

No i co do Wolny to dramaturgia skrzypiec troche mi tu nie pasuje do takiego bitu, choc połączenie dość udane jesli chodzi o harmonike dźwięku. Więcej w tym utworze nic nie znalazłem poza zmianami bitu na jeszcze bardziej nie pasujący (d'n'bassowy).

Poki co w tym starciu proponuje jak pisałem wyżej status Novice.

Pozdr.
Adix

PS.
A jeśli okaże sie, że miałeś coś wspólnego z wypowiedzią Storm Force'a to z miejsca dostaniesz psztyczka na dowidzenia (takie reguły) - oczywiście mówie to profilaktycznie. :)
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Rafin 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6703 dni temu
Posty: 47
Skąd: z internetu
Punkty: 8
#21 Wiadomość | 2006-01-31, 22:02
 
No przyznaję się bez bicia, nie spędziłęm dużo czasu nad tymi utworami są one skończone ale nie do końca. Niedawno straciłęm swoje wszystkie materiały z dysku nic nie zostało więc musiałem zaczynać od nowa.

Sprostowanie:
Nie pisałem żadnych obelg na Taurus Stratus nie mam nic do niego powiedział tylko to co myślał więc szanuje jego zdanie. Napisze tak jak we wcześniejszym temacie jak mnie zjechał :D ZLK
Cytat:"dzięki za słowa krytyki takie cenię najbardziej bo wiem co mam zrobione źle a co dobrze"


P.S. coś czuje, to całe nieporozumienie się bardziej odbije na mnie niż na storm force
 
 
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6779 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#22 Wiadomość | 2006-01-31, 22:45
 
Wolny
Chaiałbym zapytać jakie jest źródło skrzypiec..... bo jeśli to loop jakiegoś konkretnego utworu to jest to plagiat...... jeśli zagrałeś to sam to jest ok...... jeśli zagrała Ci to koleżanka skrzypaczka to tez jest ok :D
Podoba mi się kick, jest fajny mięsisty tylko za głośno, mógłby być gdyby był mocno przykryty innymi dzwiekami. Hat zbyt hip-hopowy i monotonny.
Ogólnie trochę flakoolejowatość.

The One
Po pierwsze jest cała masa utworów o takiej nazwie ;) no ale powiedzmy ze to nieistotne :P
Znów pytanie skąd wziąłeś części z tego utworu..... chodzi mi głównie o wokal.
Podoba mi się ten utwór ale głównie za sprawą wokalu, a sądzę że takich dzwiekow nie wydajesz :P
Dzwieki gierkowe fajne ale nie pasują zuuuuupeeeełnieeee do klimatu, może gdyby były inaczej ułożone.
Dziwnie wyczuwam sztucznosc tego utworu.

I am
rumbowaty początek zerżnięty z "girl on fire" grupy Pendulum (w oskarżeniach trzeba byc szczegółowym dlatego nie mowie ze na pewno, może się tylko inspirowales albo to czysty zbieg okolicznosci :P )
Wokal fajny, naprawdę te wycinki są fajne..... utwór bardzo mi się spodobał, perkusja jest naprawdę dobra


Generalnie uważam, że masz pojęcie o muzyce ale dla mnie oscylujesz trochę na granicy pomiedzy novice a advanced, dlatego nie zagłosuję jeszcze, muszę osłuchać się z tymi utworami i porównać je do innych. :)
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
storm force 



Dołączył 6698 dni temu
Posty: 8
Skąd: z kątowni
Punkty: 5
#23 Wiadomość | 2006-01-31, 22:54
 
Rafin jak na razie masz pozytywy wiec luz majkel

Taurus Stratus nie ma co sie spinać o żelazko 8) to był taki joke jak w 'candid camera' troche zle zostal odebrany jak widze :o :? no nic mysle ze bardzo sie to nie odbilo na psychice
pozdr
 
 
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6718 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#24 Wiadomość | 2006-01-31, 22:58
 
cZy ja przypadkiem nie slysze gotowych loopow z grinding bitsow ? :| "narazie chodzi mi o rhodes w "i am""
pierwszy natomiast.. no niestety podjezdza loopem skrzypek, do tego bas jest tragiczny :) ... ogolnie widac ze operujesz samplami.. nie bede pochopmnie nic osadzał .. ale sample wypadalo by pociąć :) jak sie z nich juz korzysta w hiphopie :)

a ja lece tego rhodesa poszukac :)

Take Care
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Rafin 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6703 dni temu
Posty: 47
Skąd: z internetu
Punkty: 8
#25 Wiadomość | 2006-01-31, 23:00
 
Thx.

no to jedziemy :D
Hip-hop kawałek "wolny" wyszedłem z założenia, żeby kawałek był smętny i smutny ofszem zainspirował mnie bardzo stary kawałek zciołem te skrzypce ale jaki to tam plagiat sztuka nie uznaje kompromisów. Pozatym hip-hop to czysta kradzież samli :D znam dużo polskich kawałków i zagranicznych na znanych samplach. Nie pamiętam co to był za kawałek, ale wspieram nasza miejską scene hip-hopową (undergrandową i na myśl mi nie przychodzi żeby sprzedawać swoje bity hip hopowe)

The one:
to był kawałek który zremiksowałem do konkursu dokłądnie "Saskia - The One" nie wygrał hehe i nie wiedziałem dlaczego a teraz już wiem :D


I am:
To raczej zbieg okoliczności :D nie wiedziałem ze coś takiego już jest poprostu znalazłem ten sampel (ale chodzi ci o ten vocal początkowy "all right"??)
 
 
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6718 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#26 Wiadomość | 2006-01-31, 23:13
 
eh ja robie hip -hop i sample jak uzywam to tne tak zeby nie bylo wiadomo z jakiego utowru to jest a mi chodzi o o sampel nie z Grinding Bitsow, sorry :) znalazlem go gdzie indziej a dokaldnie w "Pro Samples v22 Hip Hop From Ny Cutz" chodzi mi o ten sampel
(mam nadzieje ze bandwitch juz zrestartowany) http://pit.kgb84.net/rhodes.mp3

Nie wiem jeszcze co o tym myslec :)
Niestety wszystkich sampli swiata nie znam i nie wiem co tutaj jeszcze nie jest Twoje :)
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6779 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#27 Wiadomość | 2006-02-01, 00:28
 
jako, ze sam przyznales iz 2 z 3 kawalkow nie sa twoje
1.(cały motyw przewodni na skrzypcach)
2. remix
chciałbym nadmienić.... że do zgłoszenia musisz dać 2-5 własnych utworów od poczatku do konca.
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Rafin 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6703 dni temu
Posty: 47
Skąd: z internetu
Punkty: 8
#28 Wiadomość | 2006-02-01, 00:45
 
hehe czyli jednym słowem mam wałek :D
no dobra przyznaje że ten kawałek "wolny" jest na samplu ale "The One" jest całkowicie mój tylko wokal jest nei mój. ale bez wokalu to by zupełnie inaczej brzmiało.
 
 
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6779 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#29 Wiadomość | 2006-02-01, 13:48
 
[quote:fb6516135a="Rafin"]bez wokalu to by zupełnie inaczej brzmiało.
No właśnie... ;) ja sobie posłucham oryginału i zweryfikuje ile jest w tym Twojej pracy, ale nie zmienia to faktu, że to jest remix

[ Dodano: 2006-02-01, 13:49 ]
Zrobić remix to też sztuka, ale tu chodzi o zasady zgłoszenia, jak administratorzy przymkna na to oko to ja nie mam nic przeciwko
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Rafin 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6703 dni temu
Posty: 47
Skąd: z internetu
Punkty: 8
#30 Wiadomość | 2006-02-01, 15:33
 
"Niema tego złęgo co by na dobre nie wyszło"!!!

Całe to wczorajsze zajście nawet mnie zainspirowało i stwożyłem dziś rano chiloutowy kawałek z taką małą aluzją do wczorajszego zamieszania. Nie jest on jakiśsuper wymiatający ale podobno trzeba umieścić minimum 3 kawałki więc ten umieszczam jako bonusowy a tego kawałka "wolny" już nie oceniajcie bo nie warto :D

ZLK thx za komentaż.

(albo jestem cienki z matmy albo wczoraj naliczyłęm 3 taki :D)
 
 
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6961 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#31 Wiadomość | 2006-02-01, 19:33
 
Minimum 2 nie 3 :)
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Rafin 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6703 dni temu
Posty: 47
Skąd: z internetu
Punkty: 8
#32 Wiadomość | 2006-02-01, 20:44
 
"http://pit.kgb84.net/rhodes.mp3"

Jeżeli o ten sampel chodzi i pozostałe (ale nie wszystkie) to kupiłęm zestaw sampli w Empiku za złotówke :D na promocji:D a jeżeli kupiłem więc moge je wykożystać nawet w niezmieionej formie :D więc nie zmieniałęm bo i poc jak fajnie brzmiał.
<mrgreen>
 
 
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6829 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#33 Wiadomość | 2006-02-01, 21:03
 
Rafin napisał/a:eżeli o ten sampel chodzi i pozostałe (ale nie wszystkie) to kupiłęm zestaw sampli w Empiku za złotówke :D na promocji:D a jeżeli kupiłem więc moge je wykożystać nawet w niezmieionej formie :D więc nie zmieniałęm bo i poc jak fajnie brzmiał.


...to najlepiej idż na pchli targ kup winyle stare-na których są stare dawno zapomniane kawałki przez wszystkich posiekaj je poskładaj do kupy po swojemu dodaj od siebie 5 groszy i podpisz się pod tym jako autor...
...nie tędy droga Panie kolego...
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Rafin 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6703 dni temu
Posty: 47
Skąd: z internetu
Punkty: 8
#34 Wiadomość | 2006-02-01, 21:26
 
hehe dobre. a vinyli to ja mam coś koło 150 (dokładnie 153) ze starociami :D i fajne motywy na nich są czasem sobie słucham, moimulubieńcem jest polski jezz tam to dopiero fajnie grają ale niestety tylko 3-cia część chciałbym mieć wszystkie na vinylu (mam takie hobby zbieram stare vinyle). Nie odbiegając od tematu wiem co masz na myśli, też tak uważam wole sam twożyć muzykę, ale czasem nie mogę się powstrzymać żeby nie wykożystać sampla w kawałku hip hopowym :D ale te to raczej idą do szuflady, (zresztą wszystkie moje kawałki idą do szuflady :D).
no poprostu czasem używam gotowych sampli jak mi czegoś brakuje w kawałku a w miare czasu staram się zastąpić ten sampel czymś moim.

[ Dodano: 2006-02-02, 20:47 ]
Przepraszam was bardzo do 10 lutego nei będe miał dostępu do kompa bo jade na narty więc nie dowiem się 7 lutego jaką dostane nagrode. bo novice to nie jest taka straszna rzecz :D moge być novicem moge być advence przecież to nie zmiena faktu ze robię muzyke. więc teraz możecie się wyżywać i pisać co chcecie na mnie :D hehe bo i tak przeczytam to dopiero 10 lutego :D miłej zabawy życze przyrobieniu muzyki a ja jda sobie odpocząć od wszystkiego na nartkach :D

Pozdro 800
 
 
 
storm force 



Dołączył 6698 dni temu
Posty: 8
Skąd: z kątowni
Punkty: 5
#35 Wiadomość | 2006-02-02, 21:06
 
Rafin napisał/a:Jeżeli o ten sampel chodzi i pozostałe (ale nie wszystkie) to kupiłęm zestaw sampli w Empiku za złotówke :D na promocji:D


nie koloryzuj z tą historią :P ;)
 
 
 
Mirt 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6795 dni temu
Posty: 50
Skąd: stolyca
#36 Wiadomość | 2006-02-02, 22:09
 
po przesluchaniu Wolnego i Peace nie bylem przekonany co do Twojej muzyki..zupelnie to so mnie nie trafilo
jednak gdy doszedlem do The One i I Am zdecydowanie zmienilem zdanie!
naprawde kawal dobrej roboty wg mnie

uzywasz wlasnych sampli? czy moze nagrywasz na zywca?
skad ten wokal w Jedynce?

jestem na tak
pozdrawiam

[ Dodano: 2006-02-02, 22:11 ]
sorry nie zauwazylem ze juz pisalem o tych samplach <wstydnis>
 
 
 
 
 
yellow noise
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7143 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#37 Wiadomość | 2006-02-06, 14:56
 
masz w sumie pomysl na kawalki, ale technicznie slychac pewne braki. Brzmienia nie sa do konca na poziom advance, ale nie twierdze ze ci nie jest blisko do tego poziomu. Podszkolisz sie u nas i bedzie git. Narazie jestem na NIE
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6779 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#38 Wiadomość | 2006-02-07, 10:51
 
Przemyślałem sprawę, uważam, że remixy też trzeba umieć zrobić, wiekszosc z twoich utworow to czyjes klocki, ale hmmm utwór "I am" jest ponoć twój, to dobrze, bo to on mi się najbardziej podobał.
Przesłuchałem oryginał "the one" w wykonaniu Saskia... no cóż za dużo to się nie narobiłeś przy tym remixie. Wokal to chyba ucinałeś z mp3... jakość kurna to priorytet.

Dobra, jestem na TAK, bo za mało jest ludzi na BF, którzy tworzą taką muzykę, ja lubie d'n'b i Ty lubisz.... to fajnie, widze ze Ci super wychodzi, perkusja mnie wgniata w fotel :D Technicznie bardzo dobrze wszystko poskręcane.
DJ PAUL napisał/a: Brzmienia nie sa do konca na poziom advance
nie zgodzę się z tym, moim zdaniem brzmienie jest dość dobre, chociaz w tym hh przesadziłeś z beatem.

Dla mnie zasługujesz na rangę ADVANCED
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Piter 
Moderator


Dołączył 7141 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#39 Wiadomość | 2006-02-07, 21:01
 
I AM
No cóż... ten numer jest całkiem całkiem - najbardziej przekonująca jest perkusja i trąbka. Mam nadzieję, ze się nei nadziewam na "niewłasne" ukłądy dźwięków Rafin. Trochę powtarzalny jak na te 4 i pół minuty ale jest nieźle.
No i skaczkowana gitara..... trochę tu jest tych żywych instrumentów - które Twoje a które nei Twoje. Tak czy siak bardzo dobrze razem zgrane.

PEACE
Pady są bardzo przyjemne dla ucha ale już od niemal samego początku powstaje wrażenie, że utwór będzie się ciągnął nadmiernie. Brak jakichkolwiek smaczków - uboga aranżacja i nei ratują jej ani pady, ani naturalnei zagrana tabla (Ty układałeś?). Lubię też takie suche werble - wybrałeś bardzo ciekawy wariant ale odrobina reverbu by nie zaszkodziła.
Zbyt uboga aranżacja - zbyt......
Melodia na pianinie infantylna.
Monotonne.

THE ONE
Rhodesik - lubię to brzmienie ale.... znowu wyczytana wątpliwość co do Twojego w nim udziału.
Wokal odstawiam bo wiem, że to nei Twoja koleżanka ;-)
Fajna perka :-)
No i potem...... nuuudno niestety. Znowu aranżacja dosyć uboga a o urozmaiceniach marzę i nei dostrzegam ich.

Wydaje mi się, ze co do aranżowania utworów to masz jeszcze sporo do nauczenia się. Melodycznie jest róznie - raz ciekawiej (I AM), innym razem średnio (PEACE) no i również kiepsko i pospolicie (THE ONE).
Zbyt wiele też mam wątpliwości co do tego co jest zagrane przez Ciebie a co zapożyczone - szczególnie dotyczy to I AM, które podobało mi się najbardziej. Nie jest to sprawa, która przesądza o mojej decyzji ale wpływ pewien ma. Powinieneś był na przestrzeni tych wielu postów (a najlepiej na samym początku) konkretnie określić jakie partie są grane przez Ciebie a które nie.
Mastering u Ciebie to zagadka - czasem świetnie wszystko brzmi jak w I AM a czasem nie dostrzegasz (i nei dopracowujesz) rozwarstwienia scieżek jak np. w PEACE, gdzie perkusja jest blisko a pady i reszta daleko.
Na razie zapraszam do Novice.
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#40 Wiadomość | 2006-02-08, 09:51
 
Rafin stosunkiem głosów 5:4:1 zostaje Ci przyznany status "Advance". Zaraz zmienię co trzeba, a Ciebie, jak już wrócisz z tych nart :) , zachęcam do uzupełnienia profilu na stronie głównej BF (logujesz się tak samo jak na forum). Kiedy to zrobisz poinformuj mnie na pw lub w tym wątku żebym mógł go zamknąć.

Serdecznie gratuluję :!:
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [zgłoszenie] Rafin - Glosujemy do 7 Luty, 2006

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi