Rafin - Glosujemy do 7 Luty, ...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Nieaktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [zgłoszenie] Rafin - Glosujemy do 7 Luty, 2006

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (7) : Nov (4) : Średnia (3,9)

 
kovy 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6744 dni temu
Posty: 51
Skąd: Wieliczka
Punkty: 6
#41 Wiadomość | 2006-02-08, 11:57
 
i am

beacik bardzo przyjemny - ja bym go jeszcze wyostrzył wysokimi tonami, bo jest trochę przytłumiony

ten synth basowy też bardzo fajnie się tam wbija - brzmieniowo mozna by go jeszcze poprawić, bo jest pod bębnami trochę za bardzo, przypuszczam, że przez to że jedzie środkiem pasma, zamiast dolnym środkiem - może należaóby go grać krótszymi dzwiękami, tak bardziej pod electro???

gitarka zmutowana - baardzo fajna

No generalnie taki breakbicik - to mnie bierze :) Tylko master lepszy i będzie energytyczny bardziej


peace

werbel do wyrzucenia stanowczo - psuje cały klimat
piano wydaje mi się grać trochę bez pomysłu, tak jakoś schematycznie i cicho...

bardzo fajna kontynuacja w kolejnym numerze tych brzmień perkusyjnych - to się nazywa marimba chyba ??

no ale przyznaję że na 03:50 już ziewnąłem lekko ;) powinien się skończyć wtedy ten kawałek, bo dalej jest tak naprawdę powtórzenie motywu wcześniejszego.

I ogólnie te instrumenty prowadzące schowane są za bardzo pod podkład...

i kawałek ucięty na końcu :/

the one

no no, początek zachęcający, ale wokal to chyba rypany z czegoś ??
Perka bardzo fajna, dynamiczna i z basikiem fajnie zlana...

dzwięki z Nintendo ;) też sprytnie wplecione.

Podoba mi się, ale mam znowu zarzut, że trochę za długo, w sumie przez ponad 4 minuty obrabiiasz jeden pomysł 0 dlatego trochę monotonne przz to...

Hmm... I nie wiem czy byłby taki fajny bez tego wokalu ;)

Wolny

Bębny strasznie kwadratowe, do tych smyków (świetnej jakości zresztą - już doczytałem, że cięte) to by jakaś bardziej fiznezyjna perka pasowała. A hihaty to w ogóle jak byś strzelał z Kałasznikowa ;)

Wejście basu fajne, ale znowu to co w pierwszym numerze, mi się prosi żeby tam grać krótszymi dźwiękami, a nie robić takich plam... I słyszę fałsze basu przy głównym motywie melodycznym (smykowym). Niektóre dźwięki sIę tam gryzą...

Znowu troszkę za długo całość, obracana prawie 5 minut na jednym w sumie motywie...

Podsumowując, technicznie jest całkiem przyzwoicie a muzycznie mi się podoba, czuję w tym zamysł i jakiś Twój charakter :)

Jestem na TAK
 
 
 
 
 
KOVY
 
Rafin 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6736 dni temu
Posty: 47
Skąd: z internetu
Punkty: 8
#42 Wiadomość | 2006-02-09, 15:06
 
THX wszystkim za oddane głosy. Zaskoczyliscie mnie tym statusem advance myślałem że się dużo zmieni pod moją nieobecność a tu taka niespodzianka :D zaraz poprawie profil THX jeszcze raz
 
 
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [zgłoszenie] Rafin - Glosujemy do 7 Luty, 2006

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi