Adix - Prism
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [Final] Adix - Prism
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7011 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#1 Wiadomość | 2006-01-29, 02:05
[Final] Adix - Prism 
W końcu 100% autorski Trance z pianinkiem :)

Autor - Adix
Tytul - Prism (Edit Version)
Waga - 4,19MB
Czas - 4:34
Jakosc - 128kbps CBR / 48000Hz / 2Ch. (Stereo)
Styl : Trance
Link - PRISM
(jesli link nie dziala, nalezy go przekopiowac w miejsce adresu i zatwierdzic).

Komentarz:
Po dłuższej przerwie, mój całkowicie autoriski twór. Mam nadzieje, że powoli wracam do formy :)

Pozdr.
Adix
Średnia: 8,71 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
lookup 
VIP


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7198 dni temu
Posty: 785
Skąd: Błonie
Punkty: 145
#2 Wiadomość | 2006-01-29, 20:38 | Ocenił na 10
 
witam

początek kapitalny Ci wyszedł :D ... zapowiadało się świetnie ... do momentu jak nie wszedł bass :( ... no bardziej kawałka to okaleczyć nie mogłeś :( .... po rozwinięciu mi już to tak nie przeszkadzało .. ale i tak czułem taki niesmak :P
technicznie jak zwykle wysoki poziom :D to pianinko naprawde świetne , padziki i arpy też nie ustępują poziomem .... no ale ten bass :(

no nic .... mimo to kawałek ma powerek i klimacik tak charakterystyczny w tym gatunku produkcja bardzo udana :)

pozdrówka
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
dobry house-ik nie jest zły:)))))
 
- user 240 - 


Dołączył 6874 dni temu
Posty: 320
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2006-01-29, 20:51 | Ocenił na 10
 
no poczatek fajniuski i potwierdzam to co napisal lookup - bass zniszczyl brzmienie jakos tak. Takie umc umc mi od razu przyszlo na glowe xD Pozniej trafilo do mnie cos co moglbym nazwac muzyczna ekstaza ;] Pozniej pianinko typowo w Twoim stylu :)

Kawalek chyba najlepszy :P

Wannabe Adix i nic wiecej :P
Ocenił na: 10 
 
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7192 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#4 Wiadomość | 2006-01-29, 22:05 | Ocenił na 10
 
Hmmm... mi dla odmiany bas nie przeszkadza. Wydaje mi się być świetnie dobrany a tym jest ciekawszy, że zagrany dosyć nietypowym brzmieniem (przynajmniej ja rzadko taki słyszę)
Sam oczątek owszem - neizły ale być może można by jeszcze bardziej uprzestrzennić pianino - uczynić je magiczniejszym.... a tak sobie gdybam ;-)
No! i tutaj jest to, czego brakuje baaaaardzo wielu z nas - jest melodia i to całkiem rozbudowana - fraza trwa DWADZIEŚCIA SIEDEM SEKUND !!!! Kto to pobije? ;-)
Chylę czoła Adix :-)

Wstawki break beatowe świetnie urozmaicają aranżację.

Od 01.20 zaczyna się mój ulubiony fragment tego utworu - świetne - jest i ziarenko i połamana perka i dobry motyw z przodu i dynamiczny zgateowany instrument jako solidne tło :-)

Mankamentem jest buildup - wg mnei zbyt mało ognia w nim - grasz melodię na pianinie i lecą smyczki dosyć z przodu ale neistety nie dają one takiego zrywu jaki byłby pożądany w takiej produkcji. Brakuje mi soczystnego dynamicznego motywu granego ostrym mięsistym leadem głośno z przodu - taki standard transowy ale przydałby się tu bardzo.
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7193 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#5 Wiadomość | 2006-01-29, 23:20 | Ocenił na 9
 
Fajne piano na poczatek. Spokojne i klimatyczne. Bass tez dobry. Pady takie ubogie na poczatku ale pasujace do klimatu. Mysle ze lepiej by bylo dac clapsa zamiast snare'a. Bardzo rozbudowane melodie stawiaja ten kawalek naprawde na wysokiej pozycji jezeli chodzi o kawalki na BF. Kurde ja mam wrazenie ze ty jeden kawalek to z jeden wieczor robiesz hehe. Spoko song, chodz nie powalil mnie na kolana.
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
newboy 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6761 dni temu
Posty: 31
Skąd: Oswiecim
Punkty: 5
#6 Wiadomość | 2006-01-30, 00:02 | Ocenił na 9
 
ello. Mi tam ten bass wcale nie przeszkadza. Spoko intro. Fajne wprowadzenie. Synths brzmia super. Strukturalnie kawalek wyglada nieco gorzej. Troche sie nudzi. Brakuje mi tu jakiegos breaku (pierwszy break jest trche za wczesnie zapodany), ktory troche by rozladowal napiecie. Pianinko w intrze lade brzmi. Snare mi sie nie podoba - jakis pusty. Ogolnie kawalek ma niezly mixdown. Ja moze dodalbym jakis solo synth w polowie tracku. To juz jednak rzecz gustu, w sumie jak kazda recenzja. Pozdro
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
muzyka to nasze mysli opisane w sposob ktory znany jest tylko nam - artystom
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6880 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#7 Wiadomość | 2006-01-30, 17:04 | Ocenił na 9
 
...początek faktycznie niezły...potem standartowo-Adixowo <ok>...ale faktycznie wszystko brzmi świetnie...co do basu to mnie nic nie przeszkadza,brzmi dobrze...generalnie kawałek zrobiony z pomysłem na wysokim poziomie.
Pozdrawiam
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6830 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#8 Wiadomość | 2006-01-31, 19:41 | Ocenił na 9
 
Fajny motywik, ładnie wchodzi cichutko breakbeatowa perkusja, Jest moc w utworze.... późniejszy snare mi się wydaje taki staromodny trochę i bardzo suchy, ale pasuje... Bas mi sie kompletnie nie podoba taki umcykowaty. Ogólne wybrzmienie utworu miłe, aranżacja ciekawa, melodyka dobra.

No cóż, bez zastanowienia wiem, że to Twoj kawałek, wyrobiłeś sobie jakąś tam oryginalność, co bardzo cenię.
Pozdrówka, obiektywne 8 :)
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6768 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#9 Wiadomość | 2006-01-31, 20:59 | Ocenił na 10
 
hmm kawałek bardzo mi sie podoba.. jedyne zastrzzenia jakie mam.. to te stringi na początku.. odstaja poziomem od kawlak totalnie .. maja za malo niskich tonow przez co gryza mine w uszy i nie zlewaja sie z kawalkiem momentami .. ale reszta bardzo mi sie podoba :) za piannko duzy plus :)

Take Care
Ocenił na: 10 
 
 
 
What dreams may come ...
 
BeReal 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6794 dni temu
Posty: 53
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#10 Wiadomość | 2006-02-01, 00:04 | Ocenił na 8
 
Ładne to nawet :) Ciekawe melo na pianinku rzuca przyjemny światełko na cały utwór, bardzo nastrojowe i niebanalne. Ogólnie mix znośny ale mam jednak sporo zastrzeżeń.. np strasznie schowana perka (wysokie tony) przez co wszystko wydaje sie bardzo płaskie. Bardzo nie podoba mi sie snare brzmieniowo, crash jak cala reszta perki powinien być bardziej wyizolowany jezeli chcesz zeby schodzi do środka, proponowałbym poszczególne haty i hity rozmieścić w panoramie.jedne na lewo drugie inne bardziej na prawo, zeby na siebie nie wchodzily. Brassowe arp ktore wchodzi około 1:34 jest stanowczo za głośne, przykrywa cały utwór a szczególnie ten bardzo fajny lekko przesterowany lead (arp na wyzszych tonach). Duze zastrzeżenie mam do basu. Linia jest wrecz trywialna oparta na ósemkach (kick bass kick bass... przez caly takt). Wiem, że tak sie często robi w muzyce trance i to już powinno być argumentem dlaczego tego nie robić :P Jedyny zabieg kiedy toleruje podobny rozklad basu, to taki kiedy bass idzie razem z kickiem przy pompowaniu, bo czasem nawet fajne efekty to daje. Jakby basik troche łamał linię perkusji byłoby o wiele ciekawiej, nawet jeżeli grać go na jedną nutę(to ze perka jest. Gra jak każda inna rurka srurka :P A ten fajny bass co brzmi jakby był robiony na 3xosc gdzies ucieka(słychać go w każdym razie początku:)).

Podsumowując: gdyby nie trywialne UMS UMS UMS(...) to by było na prawde dobrze, bo melo jest bardzo przyjemne... a szczegolnie to "schowa" w gdzieś głęboko w tle arp :)

PS. wiem że zmiksować utwór trancowy jest ciezko... zawsze jest masa wspolgrających ze sobą dźwięków... Od siebie moge polecić coś co jest we FL (musi być jakiś odpowiednik na Reason'ie), jest potężnym narzędziem i nazywa sie Multiband Compressor. Na kazdy instrument to i eq .... podwojna kompresja... przed i po zabawie eq... no i limiter... pewnie znasz tę teorię , ale moge powiedzieć, że działa ona dosyć niezawodnie. O ile ma sie cierpliwość i czas :/ W kazdym razie w tym kawałku to przede wszystkim inaczej poustawiałbym głośności + przesunąłbym perke troche bardziej na zewnątrz w panoramie.

Polecam posłuchać kawałków sCeleTona, on robi ZDECYDOWANIE dobry mastering :) Dla mnie praktycznie na PRO (ciekawe ile osob sie ze mna bedzie kłócić). Co najłatwiej u niego usłyszeć...
Po pierwsze: niskie Hz center -> stopniowo do wysokich HZ na "zewnątrz" (w zasadzie może być też "na odwrót", kwestia tego jak efekt chce sie uzyskać), kick: idzie równo w środku + wiodąca melodia też w środku. Oczywiście ta zasada nie jest w żaden sposób koniecz, po prostu takie uszeregowanie wymusza na twórcy poprawne rozmieszczenie instrumentów w panoramie, co jest drugim przykazaniem w mixie (pierwsze to głośności, a trzecie to kompresja :P) Nie wiem czy osobnik, którego wspomniałem w ogóle świadomie kierował sie tym co napisałem :D ale tak mu wyszło. Sztywne trzymanie sie takiej zasady też jest zupełnie bez sensowne. Wciąż wyczucie odrywa bardzo dużą rolę.
Po drugie: bardzo dobra(umiarkowana) kompresja poszczególnych dźwięków.
Ostatnio zmieniony przez BeReal 2006-02-01, 00:42, w całości zmieniany 1 raz  
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
"Logic is a systematic method of comming to the wrong conclusion with confidence."
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6830 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#11 Wiadomość | 2006-02-01, 00:40 | Ocenił na 9
 
BeReal napisał/a:przesunąłbym perke troche bardziej na zewnątrz w panoramie.

Chodzi Ci oczywiscie o pewne elementy perkusji, bo przeciez kick nie moze byc w panoramie, to samo snare... haty moga byc rozstrzelone po skrzyd;lach a crashe powinny byc obowiazkowo...... są ale tylko te od tyłu.

Zawsze słuchając w słuchawkach można się takich rzeczy dosłuchać ;)
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
BeReal 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6794 dni temu
Posty: 53
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#12 Wiadomość | 2006-02-01, 00:43 | Ocenił na 8
 
[quote:0cd4d52936="ZLK"][quote:0cd4d52936="BeReal"]przesunąłbym perke troche bardziej na zewnątrz w panoramie.
Chodzi Ci oczywiscie o pewne elementy perkusji, bo przeciez kick nie moze byc w panoramie, to samo snare... haty moga byc rozstrzelone po skrzyd;lach a crashe powinny byc obowiazkowo...... są ale tylko te od tyłu.

Zawsze słuchając w słuchawkach można się takich rzeczy dosłuchać ;)

W rzeczy samej :]

[ Dodano: 2006-02-01, 00:49 ]
Chociaż nie do końca sie z Tobą zgodzę, snare też moze być w panoramie, cofnięty do tyłu :) A co do tego kawałka to największe zastrzeżenia mam co do głośności poszczególnych intrumentów i co do kompresji/ czy tam recznego bawienia sie w EQ, bo kompresor prawdziwym masterom niepotrzebny :D + brak mi rozwinięcia panoramy wysokimi Hz co haty załatwiły by od ręki ;)

Nie jestem jakimś masterem w tych sprawach i w duzej mierze teoretyzuje, ale co je dobre to ja wiem :)

[ Dodano: 2006-02-01, 00:53 ]
aaaa .... i jeszcze jedno : zawsze słucham w słuchawkach :D:D
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
"Logic is a systematic method of comming to the wrong conclusion with confidence."
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7011 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#13 Wiadomość | 2006-02-01, 01:24
 
No tak .... wiedzialem ze tak bedzie :)
Jeszcze zanim wstapilem do BF robilem taka panorame, ze samego rozstawienia brzmien bylo fajnie sluchac.... tylko co z tego kiedy nie o to chodzi ... moze na sluchawki to i dobre ale jak takie cos rzucilem na Dolby Pro Logic to taka kashana sie zrobila, ze szkoda gadac... Swojego czasu po serwisach zamieszczalem kawalki robione w takim "bajerze" i ku mojemu zaskoczeniu dostawalem komenty, ze wszystko jakos dziwnie gra.... przyczyna byla prosta (sluchawki <-> kolumny). Wystarczylo abym ukrucil troche wlasnie panorame i wszystko wróciło do normy ... Nie twierdze, że w tym kawałku jest rozbujana panorama bo jej nie ma (celowo), zachowalem tu zasade "Nie słodzić bajerami tylko grać"... Wiesz, każdy ma swoje upodobania zwiazane z masteringiem i innymi rzeczami... Zreszta juz kiedys dawno temu w studiu przy okazji nagrywania kiegos tam numerku przewinoł sie Pan Soyka, posluchal i powiedzial mi... "Ty to robiłeś ? [...] Dużo tu udziwnień (chodziło o efekty stereo)... Musisz grać muzykę a nie zajmować sie takimi rzeczami... (po czym dodał) Stereo to w każdym studiu w przeciągu 5 minut Ci zrobią a jak będzie słychać tylko stereo to do żadnego studia Cie nie wpuszczą !" - Zaryło mi sie to w pamięć i do tej pory stanowi pewne motto w mojej twórczości... Prócz tego powiedział mi jeszcze pare słów które też w robieniu mojej muzyki do tej pory odnoszą skutek jak np. "Po co ten kawałek trwa 5 minut skoro materiału w nim jest tylko na dwie ?"... Dużo z tego staram sie przekazywać tym którzy zaczynają ale niestety nie wszyscy to rozumieją.... tak czy siak.... Oczywista szanuje twoją recenzje i napewno zwróce uwage na pewne rzeczy przy następnych produkcjach, ale pewne rzeczy robie z założenia i baaaaardzo niechętnie zmieniam co do nich nastawienie. W końcu ma to wyrażać w jakiś sposób mnie samego... Rady są dobre ale nie ze wszystkich można kożystać gdy ma sie pewien zamierzony cel w tym co sie robi....

dziękując jeszcze raz za soczystą krytykę pozdrawiam i czekam na następne...
Adix

:)
Średnia: 8,71 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
BeReal 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6794 dni temu
Posty: 53
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#14 Wiadomość | 2006-02-01, 02:30 | Ocenił na 8
 
Hehe , :) wiem o co Ci chodzi :) i wiem dlaczego wyszła wtedy ta kashana, dlugo z tym walczylem, ale sam doszedlem jak zrobić zeby ladnie gralo :), nie mowie oczywiscie o panoramie na 5.1 bo dla mnei jest bzdurą słuchać muzyki w tym systemie, ale o zwykłe stereo. Słowo kluczowe: umiar.
-Tak panie psorze, ale jak zachować umiar ? - powiedział BeReaL.
-Nie wiesz to sie dowiedz, palancie.
-Dobrze panie psorze. - odpowiedział z pokorą.
No i sie dowiedziałem a raczej empirycznie do tego doszedłem... mowie tu raczej o idei, a nie realizacji, bo do bycie dobrym mi jeszcze duzo brakuje. W kazdym razie jak rozwiązuje problem o ktorym wspomniałeś... a wiec nigdy nie zestawiam instrumentu zupełnie na boku, Zawsze robie równoległą ścieżkę w tą samą melo ktora gra cicho blisko centrum, po przeciwległej stronie niż ta na którą "zrzucam" tę właściwą ścieżkę ... wazne zeby była blisko centrum, a nie w samym centrum. Po prostu wprowadzam taki łopatologiczny balans, żeby za bardzo sie nie rozstrzelić z dźwiękami po panoramie, bo wtedy robi sie kupa, nic nie gra razem.. tylko, mimo ze w tempo, to kazde osobno. To taki tip ode mnie... ale nei jestem autorytetem, wiec sie mną w zasadzie nie przejmuj :D Ja to sobie sam wymysliłem :) Znam teorię: nagraj dobrze w mono, dopiero myśl o stereo. Uważam, że Ty juz możesz zacząć myśleć. W gruncie rzeczy faktem jest, że jak sie jest dobrym to ma sztab dźwiękowców za plecami :)

Ale nie ustąpie:) Powalcz jeszcze z tymi głośnościami, i rozważ zmianę snare'a na inny.

Pozdr. :)

Ps. Ja jeszcze nigdy nie byłem w studiu i tworze nieco ponad pol roku tak na prawde :)... aha, i lubie sie mądrzyć ;) <mrgreen>

[ Dodano: 2006-02-01, 02:37 ]
no i pomysl z tym bass'em :) co zrobić, a glosnosci nie moge zcieripieć , bo reszta mi to fajne piano zalewa :)
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
"Logic is a systematic method of comming to the wrong conclusion with confidence."
 
kovy 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6762 dni temu
Posty: 51
Skąd: Wieliczka
Punkty: 6
#15 Wiadomość | 2006-02-02, 15:47 | Ocenił na 8
 
Wstęp ciekawy, po wejsciu rytmu robi się pusto, po kolejnym mostku taki podzial bebnow moim zdaniem kompletnie nie pasuje, powinno tam od razu bic na cztery, a tak to łamie sie flow, nie płynie. W ogóle za cicho trochę ten prowadzący synth - gubi się ten motyw przewodni, to samo z pianem - za bardzo schowane...

acha - slucham teraz na sluchawkach - moze dlatego :)

Melodycznie natomiast bardzo fajnie rozbudowany motyw, może troszkę traci przez to rozbudowanie na melodyjności, ale za to jest ciekawiej :)

co do mixu i masteru to raczej nie mam więcej uwag, a tak głęboko nie będę wchodził jak przedmówcy ;)

Jak dla mnie 7

OFFTOPICZNIE: A co do studia, to rzeczywiście coś w tym jest - nagrywałem materiały w studio (z tym, że rockowe i metalowe, nie elektroniczne, więc zasada jest trochę inna) i rzeczywiście nie ma co porównywać z homerecordingiem i robieniem samodzielnego masteringu... Niestety... Jednak klocki po $1000 to nie wtyczki :(
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
KOVY
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7168 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#16 Wiadomość | 2006-02-02, 19:39 | Ocenił na 7
 
Początek cudowny :) Podoba mi się perka, ale basik - :roll: pozostawia wiele do życzenia.. 1:33 wchodzi jakieś takieś coś a'la arpegio, tylko za głosno i przygłusza resztę.. Jestem już koło 3:24 i nic nie piszę bo błędów jakichśtam nie ma, ale nudnawe to i bez mocy, której oczekiwałem po początku.. Tak średnio na jeża jak na mój gust
Ocenił na: 7 
 
 
 
surge0n 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 176
Skąd: Czerwieńsk(lubuskie)
Punkty: 5
#17 Wiadomość | 2006-02-03, 00:36
 
No dobra ADIX zobaczymy co tam wyczarowałes :P
ooo jakie pianinko:) no no -gratulacje-00:52 a co to? a czemu zrobiło sie z tego a'la DISCO POLO? łeee ale spi****** tą częśc:/ fajny motywik po 01:22 -lubie takie wkręty :P dobra to inaczej bo tak mam oceniac z minuty na minutę to mnie trafia- inaczej:
pianinko bardzo fajne ,padzik tez niczego sobie..basik...cholerka coś z tym basikiem jest nie tak...nie brzmi on idealnie do tego utworku,mimo iz technicznie nie jest zły.Może jest zbyt prosty? I dlatego psuje klimat tego utworku? ..kurka no nie wiem..ciezko mi okreslic..fajnie zakończyłeś perkusją:) -cięzka sprawa z oceną tego utworku,chociaz szczerze mówiac na 2,3 razy bym zarzucił na ucho-wiecej nie bo wkrecający nie jest utwór ,mimo iz ma ten motywik po 01:22.To chyba tyle...pozdrawiam serdecznie:)
 
 
 
 
 
___________________________________
DJ PLUM
http://www.djplum.prv.pl
http://www.soundclick.com/bands/7/djplum_music.htm
------------------------------------------------------
 
mare 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7161 dni temu
Posty: 196
Skąd: Łódź
Punkty: 25
#18 Wiadomość | 2006-02-03, 16:29 | Ocenił na 8
 
na początku przesraszyłem się że to kolejna wersja adagio for strings, po sekundzie się uspokoiłem. Bas chyba zbyt wyraźny na takie cykliczne uderzenia. Mógłbyś go troche zamaskować. Bas w okolicach 30'' za to spisuje się całkiem nieźle. Brzmienie snare'a troche mi się nie podoba: brakuje mi w nim średnio-niskich tonów (szczególnie w breaku)...
Melodia jest przyjemna, aranżacja niczego sobie. troche przewidywalny jest kawałek. Pozdrawiam <mrgreen>
Ocenił na: 8 
 
 
 
hope 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7201 dni temu
Posty: 926
Skąd: Lublin
Punkty: 47
#19 Wiadomość | 2006-02-04, 14:41 | Ocenił na 9
 
Początek fajniutki, jak zawsze nierozłączne pianinko, bass mi się podoba. Melo fajniutka, serio właściwie moje oceny i komentarze mógłbym wklejac do każdego tematu w którym zapodajesz swoją muzę. Praktycznie zawsze, utworek jest dynamiczny, pobudza i świetnie brzmi. w tym przypadku nie jest inaczej. Napewno jeszcze wiele razy będę słuchał Twoich utworków i między innymi tego. As usual, good job ;)
Ocenił na: 9 
 
 
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7201 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#20 Wiadomość | 2006-04-22, 21:52
 
powiem ze strony słuchacza, rzadko słyszę trance, który mnie zaciekawi (kiedyś tonami słuchałem i chyba mi się przejadł), ale tutaj jest ślicznie, pogrywasz na uczuciach, niby muzyka elektroniczna w stronę rozrywkowej a jednak tchnie od tego duszą, słucham od kiedy ściągnałem (czyli od dość dawna), ale nie chciałem nic pisac bo nie jestem w stanie napisać nic sensownego, jak dla mnie jeden z najlepszych kawałków na BF, zrobiony dobrze technicznie i świetnie jeśli chodzi o aspekty muzyczne :-)
 
 
 
 
nie mam czasu
 
CraQ 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6748 dni temu
Posty: 112
Skąd: Wrocław
#21 Wiadomość | 2006-04-26, 13:35 | Ocenił na 9
 
tak sobie zapuscilem i mysle... ja ten kawalek juz gdzies slyszalem :P
pozniej zerknalem na czas kiedy zostal post napisany :P

coz moge powiedziec poza tym ze nie moj klimat... idealnie dopieszczony (np. minuta i 19 sekund), dzwieki wywazone, brzmienia jakby czyms sterylnym pociagniete... ten kawalek blyszczy!

naucz mnie takiej kompresji...

poniewaz nie moj klimat to 8 ale poniewaz go pamietalem sprzed zamierzchlych czasow to 9 (kurde - lagodnieje normalnie...)
Ocenił na: 9 
 
 
 
Souls in Motion 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6676 dni temu
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Punkty: 16
#22 Wiadomość | 2006-05-11, 17:20 | Ocenił na 5
 
[SiM]

hmm... chyba coś jest z nami nie tak... Naprawde nie chcemy byc zlosliwi ale to co stworzyles nie moze byc nazwane pelnoprawnym trance'm... Nie chwyta za serce... nie ujmuje... nie wciaga... nie ma duszy... Aranzacja przypomina skoczne i wesolutkie utwory disco - polo z poczatku lat 90.

Jedynie co nam sie w sumie podoba to poczatek, ale kiedy pojawia sie bas i wchodzi kick robi sie zbyt cukierkowo...:)

Popracuj nad brzmieniem tak aby utwory mialy "to cos", nabraly dojrzalosci.
Ocenił na: 5 
 
 
 
 
www.SoulsInMotion.info
 
maxus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6832 dni temu
Posty: 127
Skąd: małopolskie
Punkty: 19
#23 Wiadomość | 2006-05-11, 18:46 | Ocenił na 9
 
nie no bez przesady disco polo ?:D, hehe jak dla mnie jest to trance z domieszką ravu, moze nie typowy ale napewno nie discopolo, a po drugie melodia nie jest taka banalna, jest ładna ale nie banalna, mi się podoba, po prostu adix potafi robic bardzo pozytywne i wesołe kawałki , ale nie oznacza to ze są dizecinne czy prymitywne, moja ocenka tego wałka to 9/10, oldschoolowy trance w w brdoz dorym wykonaniu ( a oldskul nie tak łątwo zrobić ;) ), pozdrawiam
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
:)
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7011 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#24 Wiadomość | 2006-05-11, 20:11
 
Souls In Motion napisał/a:Popracuj nad brzmieniem tak aby utwory mialy "to cos", nabraly dojrzalosci.

Cały czas pracuje...
Średnia: 8,71 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [Final] Adix - Prism

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi