Franq - Głosujemy do 1 Luty, ...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Nieaktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [zgłoszenie] Franq - Głosujemy do 1 Luty, 2006

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (5) : Nov (6) : Średnia (3,4)

 
Franq 
Advanced


Dołączył 6833 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kraków
Punkty: 57
#1 Wiadomość | 2006-01-25, 19:14
[zgłoszenie] Franq - Głosujemy do 1 Luty, 2006 
Elo, wiekszosc z Was zapewne mnie kojarzy ponieważ pojawiam sie na tym forum od kilku miesiecy. mam 19 lat :) , gram na yamasze S90 a nagrywam na sofcie do tego instrumentu: SQ01.Przypuszczalnie lektura prawoznastwa i rzymu przed sesja sprawiła ze wykonałem ten krok i napsiałem zgloszenie :D Jak wiecie jestem raczej pianistą niz beatmakerem, no ale mam nadzieje ze to sie kiedys zmieni. I mean, ze bede w stanie stworzyc muzyke będącą fuzją pianistyki i nowoczesnych brzmień.

Owszem próbowałem już tego dokonac a oto rezultaty:

00utside
http://jacekpelczar.pl/00utside.mp3
Miniaturka. Utwór opowiada o tym jak pewnego ranka obudziłem sie w pewnym krakowskim klubie o godz 4 nad ranem. Własnie sprzatali po imprezie, a ja byłem pograzony w romantycznych myślach:]

Forbidden Fruit
http://jacekpelczar.pl/Forbidden%20Fruit.mp3
Na podstawie utworu Chopina(etiuda f-moll)

MemoryKiller
http://jacekpelczar.pl/MemoryKiller.mp3
Kolejna miniaturka, geneza podobna..tym razem domówka

Trance-Tableaux
http://jacekpelczar.pl/Trance-Tableaux.mp3
tym razem wziąłem na warsztat nuty Rachmaninowa...

Pleasure Suicide
http://jacekpelczar.pl/PleasureSuicide.mp3
Mix Rachmaninowa z chilloutownym beatem i atonalną wyjącą gitarą..chciałem osiągnąc efekt podobny do wycia jakiegos zwierzęcia :| daje po uszach ale odważe sie zamiescic...

No to kosci zostały rzucone

Franq napisał/a:wiekszosc z Was zapewne mnie kojarzy

Napisz, prosze, wiecej o sobie, uzyte programy
Links poprawione
Ostatnio zmieniony przez Franq 2006-01-25, 20:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
 
Im am the Passion..Im am the Warfare. Ill never stop; always constant, accurate and intense..
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6811 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#2 Wiadomość | 2006-01-25, 19:23
 
popraw ostatni link
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Franq 
Advanced


Dołączył 6833 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kraków
Punkty: 57
#3 Wiadomość | 2006-01-25, 19:39
 
Sprawdziłem i wszystkie działają...
 
 
 
 
Im am the Passion..Im am the Warfare. Ill never stop; always constant, accurate and intense..
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6811 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#4 Wiadomość | 2006-01-25, 19:44
 
moderator Ci poprawil ;-)
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6749 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#5 Wiadomość | 2006-01-25, 22:55
 
Poniewaz i tak nie moge głosować.. to przesluchalem tylko pierwszy.. a to czego mi w nim brakuje i nie wiem czemu tego nie zrobiłeś ze swoimi zdolnościami i talentem... to zilustruje tak http://pit.kgb84.net/U.mp3 sorka za niedociagniecia na klawiszach gram niecale dwa miesiace.., poza tym pozno i w paru iejscach z rytmu wylecialem chyba :), i sie jeszcze sporo musze nauczyc:) ale brakuje mi w tym utworze Towjego pianinka wlasnie.. slysze ze tam jest ale tak ciche.. ze szok ;) jeszcze gitarke mozna dodac i zaje**** utworek ;d

Take Care
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6811 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#6 Wiadomość | 2006-01-25, 23:32
 
1. Kawałek jest krzywy... rytm sie nie zgadza w niektórych momentach... jak to możliwe? Brzmienie mnie nie satysfakcjonuje.... temat taki sobie.... piana prawie nie słychać.

2. Ciekawy bicik, ale znów brzmi okropnie. Melodia taka sobie, nic szczególnego, lead niezły... mastering żaden

3. Ułożeie perkusji dobre, klawisze miodzio... brzmienie dno....elektroniczne dzwieki czasem fałszują

4. Czy to ciąg dalszy poprzedniego utworu? sympatyczne bity wykrecasz.... ale brzmienie do chrzanu.... przester na bicie jest. Partie klawiszowe zawodowe.... ale mało się doszukałem tutaj wiecej ciekawych aspektów.

5. Perkusja już słabsza niestety sample jak z syntezatorka weselnego. Gitara z wajchą.... tu trzeba umieć się tym posługiwać żeby nie fałszować... momentami naprawde niezle ci wyszlo... brzmienie tej gitary rowniez fajne.

===========================================================
Ogólnie powiem Ci, że podoba mi się to jak grasz na fortepianie, bo pewnie bardzo długo już w tym siedzisz masz spory warsztat, ale co do reszty dzwiekow w utworach mam bardzo nieprzyjemne uczucia. Nie będę owijał w bawełnę, nie podoba mi sie to co zaprezentowales.... natomiast bardzo, ale to bardzo podobaja mi sie twoje solowe zagrywki. I mam problem bo nie wiem jak w takiej sytuacji zagłosować. Masz opanowaną technikę gry, ale np. mastering leży i kwiczy u Ciebie.
Nie umiem zagłosować... wstrzymam się zatem
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
BeReal 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6775 dni temu
Posty: 53
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#7 Wiadomość | 2006-01-26, 21:14
 
Pomysł połączenia klasycznej z nowoczesnym beatem bardzo OK, wykonanie... no cóż. :/ Ciężko mi brać pod uwagę Twoje umiejetności gry na instrumentach klawiszowych w ramach mojej ogolnej oceny... Dlaczego ? Jak sam zaznaczyłeś opierasz swoje motywy na kompozycjach jednostek wybitnych.(nie jestem w stanie stwierdzić czy powielasz ich nuty czy też "opierasz sie" na nich , bo tych utworów nie znam :) I nie jest mi wstyd :) ) Jest to ok! O ile w dobry sposób zaznaczasz swój wkład przy przetwarzaniu owych utworów. CO mam na myśli? Układ tła, jakość dźwięku, jakość nagrania. W tym przypadku wszystko kuleje. Niestety... Jeżeli chodzi o tło to góruje w nim bezkonkurencyjnie monotonia... Ten sam zaloopowany beat. Tragiczne brzmienie. Tragiczny mix :/ Dwa ostatnie zdania, najbardziej weź do siebie. Wszystko nachodzi na siebie, a ładny fortepian jest tłumiony przez to co powinno mu tylko przygrywać. W dodatku przester na przesterze :( Wysokie Hz wiercą dziury w bębenkach... Często wkradają Ci się fałsze do utworów. Szum w tle -> w pierwszym utworze pomyślałem, że jest to celowa imitacja starego vinyla (cos a'la wtyczka izotope), ale przy następnych zacząłem w to wątpić. Podejrzewam, że to pozostałość po nagrywaniu fortepianu przez mikrofon... Nieważne czy był on za 15, 150, 1500 zł Można to było 1)obrobić 2)nagrać w programie, który zrobiłby to za Ciebie. Aż mi głupio tak krytykować, ale na prawde niewiele (nauki) trzeba, żeby to wszystko wyprostować to przyzwoitego poziomu. Teraz jest bardzo źle :/

Jestem niestety na NIE. Pracuj! Sam zamysł artystyczny bardzo mnie zaciekawił i myślę, że masz zadatki żeby go w pełni zrealizować. Niestety zniesmaczył mnie sposob podania. Zaznacze jeszcze, że dobór melodii i aranażancja (tutaj tylko do pewnego stopnia) są poprawne i gdyby nie bardzo ogólnie rozumiana jakość utwory zyskałyby dużo wiecej w moich uszych. Jeszcze raz zaznacze grunt swojej decyzji: Z zasady nie czepiam się niedociągnięć w masteringu i mixie, staram sie patrzeć na to co ważne czyli na grającą muzykę w duszy artysty ;), ale są granicze poniżej których schodzić nie można :).

Pozdrawiam.
 
 
 
 
 
"Logic is a systematic method of comming to the wrong conclusion with confidence."
 
kovy 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6743 dni temu
Posty: 51
Skąd: Wieliczka
Punkty: 6
#8 Wiadomość | 2006-01-27, 17:13
 
Ekhm... To moja pierwsza w ogóle ocena <wstydnis>

1. Outside

Mix mi sie nie podoba - nałożone wszystko na siebie. Jakby były lepsze sample, porządny mix i mastering, rozłożenie w panoramie (taki przestrzenny kawałek, a brakuje kompletnie przestrzeni + schowane piano strasznie ) No i kóncówka jakby zaczęło taśmę wciągać :(

01:51 - ucięty sampel

Czemu taki krótki?? ten fajny temat można by rozwijać i rozwijać... Takie mam wrażenie, że to wprawka, pomysł na kawałek nie rozwinięty w ogóle...

2. Forbidden Fruit

Temat nie Twój tylko Frycka ;) więc nie oceniam artystycznie ;)

Słyszę fałsze w padach!! I znów brzmienia i mix :( Jakoś tak wydaje mi się ten kawałek poklejony bez pomysłu - nie ma jakiejś logiki w tym... Nie, nie... Nie podoba mi się :(

3. Memory Killer

O zaczyna się fajnie :) A potem płasko - ja bardzo lubie takie miękkie pady, klimat, takie chilloutowo-ambientowe... Melodycznie super - ale kładziesz znowu brzmieniem i brakiem jakiej kolwiek panoramy, przestrzeni... Znowu starsznie krótko, ledwo się zaczęlo i już koniec...

4. Pleasure

Ponownie nie Twój temat, więc znów nie oceniam artystycznie ;) FAŁSZE NA GITARZE !!

5. Trance - Tableaux

Oj te bęby fatalne brzmieniowo... I znowu schowane piano, które IMHO powinno być na pierwszym planie...


Ogólnie podoba mi się klimat w jakim tworzysz, melodycznie jest bardzo ciekawie, nalepszy moim zdaniem jest "Memory Killer", ale technicznie jest źle, niestety źle. Już nawet nie chodzi o jakość brzmień, ale te ścieżki są moim zdaniem niechlujnie napisane i złożone - fałsze i zawahania w rytmice...

Od razu zatrzegam, że nie oceniam w żaden sposób Twojej gry na fortepianie, bo się na tym kompletnie nie znam...

Poza tym wydaje mi sie, że to właśnine fortepian powinieneś eksponować w tych kawałkach, bo uważam że to Twój wielki atut! + ciekawe melodie

Ale póki co jestem na NIE :(
 
 
 
 
 
KOVY
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7181 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#9 Wiadomość | 2006-01-29, 18:49
 
Twoja muzyka to na pewno znacznie wiecej niz novice, ale jednoczesnie za malo na advance.

ZLK trafnie wyszukal wszystkie niedociagniecia. Do tego ten szum..sprobuj go usunac..pobierasz probke szumu pod cool editem albo audacity a nastepnie zaznaczasz caly utwor i czyscisz go z brudow.
Przesterowania tez nie za ciekawe..
na tym SQ01 robisz tez podklady? Dziwie sie ze jako muzyk nie zauwazasz przesterowan.

Wstrzymuję się od głosu
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7174 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#10 Wiadomość | 2006-01-30, 00:31
 
Kawalki nastrojowe i podobajace sie w odbiorze. Maja niewielkie braki techniczne, ale mozna sie przeciez zawsze podszkolic. Dla mnie sie podobaja i zasluguja na advance, chociazby dlatego ze jest paru adv, ktorzy w moim mniemaniu sa gorsi od ciebie muzycznie.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
newboy 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6742 dni temu
Posty: 31
Skąd: Oswiecim
Punkty: 5
#11 Wiadomość | 2006-01-30, 00:51
 
Forbidden Fruit : Jak dla mnie kawalek totalnie messed up. Pianinko jest fajne i nawet fajne melodyjki tam sobie w nim grasz. Reszta no comments. Drums w ogóle nie sa Ci tutaj potrzebne. Przynajmniej te ktore Ty uzyles. Te fx`s totalna porazka.

Outside: juz lepiej brzmi. Perkusja kiepska. Proponuje Ci jakis program sequencyjny. Na klawiszach nie rob calej muzy.... to sie po prostu nie oplaca. Ogolnie przyjemne downtempo. Dobre na intro lub outro.


Memorykiller: Fajne intro. Niezle efekty. No i piano sliczne. Padsy rowniez mi sie podobaja. Fajny ambientowy kawaleczek snu. Podobalo mi sie to filtrowanie na drumsach. Dosyc ciekawe rozwiazanie. Spoko numerek

Trance-Tableaux : Nie bardzo mam ochote sluchac zje**** pod wzgledem masteringu trackow, ale daje Ci szanse. Zbyt chaotycznie to brzmi jak dla mnie. Ten jungle dnb beat nie pasuje tutaj w ogóle. Pianio jest tez przesterowane. Kawalek moglby wygladac zupelnie inaczej, no coz poszedles w inna strone - troche sie zawiodlem

Pleasure Suicide: Strasznie dziwny numer. Ta gitarka wyjaca jest delikatnie rzecz ujmujac przesadzona. Mogles miec szanse zrobienia czegos extra, a zje**** bo chciales jakiegos psa czyt. zwierza nasladowac gitarka. Gitarka mogla grac sobie nawet pierwsze skrzypce gdybys nia tak nie krecil. Staram sie sluchac jej po swojemu, i widze ze moglo by byc z tego fajne wydarzenie. Co za duzo to......

Ogolnie to podoba mi sie to co robisz i dam Ci moj glos na tak, ale postaraj sie next time.
 
 
 
 
 
muzyka to nasze mysli opisane w sposob ktory znany jest tylko nam - artystom
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7183 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#12 Wiadomość | 2006-01-30, 18:35
 
Franq napisał/a:00utside


Hmmm.... Jedyny rytm jaki tutaj jest to perkusja... Reszta dolozona tak na byle jak... byle by cos bylo...


Franq napisał/a:Forbidden Fruit


To pianko, to Ty grasz??? Jezeli tak to dlaczego Boisz sie dzwiekow w tym utworze, szczegolnie tego pianinka? Beat moze byc ale tylko na chwilke. nie ma zycia. No i mam wrazenie falszu tu i uwdzie.
Nie bardzo mi to oddaje tytul - nie widze nic forbidden a juz napewno zadnego owoca :)


Franq napisał/a:Pleasure Suicide


Hmmm. tutaj to juz raczej ktos inny gra na tym forteklapie :)
I znowu falsze - tez dzwiek, nie wiem czy to miala byc gitara czy jakis synth, nie pasuje albo rozstrojony
Beat znowu nie ma zycia. za bardzo w tyle... schowany gdzies....


Anyway - jestem na NIE - jeszcze , dla mnie, nie Jestes do konca przygotowany na Adv. Troszke pracy jeszcze trzeba... ale bedzie dobrze... Do nastepnego razu
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Franq 
Advanced


Dołączył 6833 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kraków
Punkty: 57
#13 Wiadomość | 2006-01-30, 18:51
 
Wszystkie partie fortepianu sa nagrane przeze mnie osobiscie. W ogóle WSZYSTKO tutaj pochodzi wprost spod moich palców (za wyjątkiem beatów ktore sa robione w trybie step)
Polecam kawałki ktore sa w dziale muzyka gosci, franq na slimp3 underground...
to "rozstrojenie" jest celowe, chociaz nie do konca dobrze wykonane.
 
 
 
 
Im am the Passion..Im am the Warfare. Ill never stop; always constant, accurate and intense..
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7183 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#14 Wiadomość | 2006-01-30, 18:58
 
Franq napisał/a:Wszystkie partie fortepianu sa nagrane przeze mnie osobiscie

No i ladnie - czyli bylem w bledzie co do pianinka :)

Franq napisał/a:to "rozstrojenie" jest celowe

Yeah Man, ale takich rzeczy nie daje sie do zgloszenia, right? do zgloszenia daje sie cos co ma powalic z nog, cos co ma mi zrobic: Oh, Shit Man, Ten Facet to gra! right?, wlasnie te rozstrojenia mnie odrzucily...

Franq napisał/a:...za wyjątkiem beatów ktore sa robione w trybie step...

Czyli kolejne miejsce do poprawy. Rytm to podstawa calego utworu... Moze miec super piano, zniewalajace gitary, vocal, itd itp ale jezeli drums sa uzyte w utworze - musza miec swoja wypowiedz....
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
- user 240 - 


Dołączył 6855 dni temu
Posty: 320
Punkty: 5
#15 Wiadomość | 2006-01-31, 14:13
 
Przesluchalem 4 Twoje utwory i powiem szczerze ze czesto sa jakies dziwne falsze, niedopasowania melodii do bitu itp. Jakos nie siedzi mi ta Twoja muzyka wiec i ja musze oddac glos na NIE. Dobrze kombinujesz z tym laczeniem klasyki z nowoczesnoscia, ale to wykonanie jednak pozostawia duzo do zyczenia.
 
 
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7172 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#16 Wiadomość | 2006-01-31, 19:43
 
OUTSIDE
Bardzo przyjemne pady, fajne brzmienia perkusyjne i delikatesowe wstawki na pianinie - wszystko to jako budulec ciekawej melodyki - podoba mi się :-)
Wszystko byłoby ok tylko ten master. Jakby nei patrzeć to jednak ranga Advanced zobowiązuje.....
Hmmm.... skończyło się.... a było naprawdę bardzo przyjazne dla ucha i umysłu :-)

FORBIDDEN FRUIT
Zapowiada się klasycznie a tu wchodzi ciężkawy bicior ;-) Jest mały zgrzyt z dopasowaniem rytmicznym wstępu i wejścia perki.
Potem piano jest jakieś takie bardzo biedne - jak nie Twoje ;-)
W tym przypadku bardzo słaba aranżacja. Bas kompletnie nieczytelny.
Pomysł na połączenie tej melodyki z cięzkim bitem jest jak najbardziej godny realizacji bo słychać w tym, co proponujesz iskrę ale jest to kompletnie spaprany pomysł jeśli chodzi o wykonanie.
Brzmienia perkusji są po prostu tragiczne. No i nei słyszałem tu chyba żadnej przejściówki.

MEMORY KILLER
Zbyt mocno używasz tego fxa - przesłania pady i robi niepotrzebny chaos.
Brzmienia padów świetne - ale spaprane jakością niestety.
Tutaj piano świetnie gra - myślę, że jeśli już takie umiejętności manualne posiadasz to powinieneś z nich korzystać - jak tutaj właśnie.
Melodyka bardzo ciekawa i rozbudowana - plus.
Brzmienia perkusji jakieś takie lepsiejsze niż w poprzednich utworach.
Ten utwór jest dużo lepszy choć znowu kuleje mastering i to na obie nogi ;-)

TRANCE TABLEAUX
James Bond? ;-) z ogonem ;-)
Uuuuuuu - weszła perka i wszystko popsuła - gra jedno, gra drugie i trzecie ale nei stanowią jednosci mimo tego, że nawet w miarę razem..... szkoda - bo znowu słychać, że melodyka ciekawa - lekko skrzywiona czyli pomysł przedni a wykonanie utworu jako całości słabe......
No i jakość "tradycyjnie" kiepskawa....
Od 01.52 muzyczna rewelacja - świetnei zagrane smyki do tej ostrej perki i to byłby atut utworu i nad tym właśnie charakterem warto popracować bo wg mnei to dosyć oryginalne podejście - z ogniem :-)
Z resztą w tym utworze dzieje się bardzo dużo - i melodycznie i aranżacyjnie - szkoda, że tylko ten jeden fragment pozwolił mi się rozentuzjazmować ;-)

PLEASURE SUICIDE
O jakości nei wspomnę :P
Z tą gitarą to jest tak, że pomysł jak najbardziej ok ale chyba gitarzysta powinien się bardziej przyłożyć by to wycie było gładsze a zdaje mi się, że zagrane to zostało dośc neipewnie..... jeśli się mylę to przepraszam z góry gitarzystę ;-)
Bicik fajny i brzmienia biciku fajne tylko konieczne są zmiany, przejściówki, pauzy...... i mam wrażenie, ze słyszałem łączenie loopów.....
Generalnie fajny numer.

Powiem tak: szkoda, że przy takim talencie muzycznym i takich umiejętnosciach gry na fortepianie jest tak ogromna przepaść w umiejętnościach reaizowania muzyki.
Sporo musisz się nauczyć i właściwie wyćwiczyć jeśli chodzi o mastering, dobór brzmień, pracę z perkusją no i basowanie - bo w tej sferze nei zauważyłem dosłownie nic ciekawego (a może w ogóle nic).
Nie mogę zagłosować na TAK ze względu na ogólne wrażenie i neistety nie może tego zmienić fakt, iż cenię Cię bardzo jako pianistę i chylę czoła przed Twymi umiejetnosciami gry na tym instrumencie.
Myślę, że przy odrobinei dobrej woli podszkolenie technikaliów nei będzie specjalnie bolesne.
Zatem na razie Novice.
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Franq 
Advanced


Dołączył 6833 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kraków
Punkty: 57
#17 Wiadomość | 2006-01-31, 21:14
 
hehe czytam to sobie...
jutro mam egzamn z rzymu własnie wróciłem z miasta zeby nieco odreagować wiec literki mi sie niekoniecznie kleją...
no dobra godze sie z losem novica... :(
ciesze sie ze memory kiler wam sie spodobałnajbardziej bo to jest najswiezszy numer i bardzo osobisty, a piano w pełni wyimprowizowane :]
potrzebuje nowej karty muzycznej posiedze nad masterem i tu POWRÓCĘ po egzaminach
mam juz pomysł na ciekawy set utworów, next time zapdoam quasi-concept albooom 8)
dziekuje za WAsze cenne uwagi, szczegołnei Piterowi BeREal i ZLK
BTW ZLK lookałem na slimp3 i chyba mamy 1 i 2 miejsce :D
 
 
 
 
Im am the Passion..Im am the Warfare. Ill never stop; always constant, accurate and intense..
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6811 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#18 Wiadomość | 2006-01-31, 22:12
 
Franq napisał/a:BTW ZLK lookałem na slimp3 i chyba mamy 1 i 2 miejsce

to sie zmienia jak w kalejdoskopie...... juz ktos zauwazyl ze mam wysokie noty i 2 razy dostalem po 1 punkt :/
jakie tam cyrki odchodzą.... podszywają się za siebie, nawzajem artysci sobie noty obnizaja... paranoja ! Jak nie wygrasz tego etapu to ja sie tam juz wiecej nie udzielam w tym durnym konkursie o gó*** mp3 swoja droga :P. Ale i tak decydujacy glos maja jurorzy :D a wiec mysle ze Twoja wygrana jest całkiem całkiem w zasiegu :D
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Franq 
Advanced


Dołączył 6833 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kraków
Punkty: 57
#19 Wiadomość | 2006-02-01, 14:35
 
ja juz mam ipoda wiec niespecjalnie mi zalezy ale wygrana faktycznie jest w zasiegu

a sondzie internetowej to raczej juz w garsci. Poprosiłem o support moich ziomków z prawa :D
 
 
 
 
Im am the Passion..Im am the Warfare. Ill never stop; always constant, accurate and intense..
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7181 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#20 Wiadomość | 2006-02-02, 09:44
 
Franq stosunkiem głosów 2:5:2 uzyskałeś status Novice. Dlatego też zapytuję: czy chcesz przyjąć tę rangę i nadal szlifować swoje muzyczne umiejętności?
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Franq 
Advanced


Dołączył 6833 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kraków
Punkty: 57
#21 Wiadomość | 2006-02-02, 11:03
 
Odpowiadam zatem: przyjmuję rangę novice i przyrzekam nadal szlifowac swoje umiejętnosci muzyczne. Spondeo! :]
 
 
 
 
Im am the Passion..Im am the Warfare. Ill never stop; always constant, accurate and intense..
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7181 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#22 Wiadomość | 2006-02-02, 11:33
 
zatem dokonalo się..mozesz uzupelnic profil logując się na stronie głównej BF :)
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6764 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#23 Wiadomość | 2006-02-02, 15:24
 
1.Fajnie wszystko ale w pewnym momencie jest falsz, niewiem czy zamierzony, kawalek troche monotonny.
2.Hehe tu grasz tak nierowno jak ja, ale fajna barwa fortepianu, jak wchodzi ta perka tpo robi sie ciekawie, chodz przydalo by sie wiecej przestrzeni tym bebnom, pozniej struktura robi sie nieco chaotyczna i czasem mam wrazenie ze ginie rytm nie tylko w pianie.
3.Memory killer te fx'y nie bardzo mi tu leza nawet bardzo nie bardzo:) haty troche za mocno daja mi po uszach, stanowczo za glosno, fajnie zmieniasz tu tonacje w pianie ,itrygujacy efekt.
4.Hm znowu tak jakos nierowno, perka git z phaserem, ale werbel bym zmienil na bardziej wyrazisty, dalej jak bebny znikaja to grasz to na zywo? bo jak tak to szacunek:) (mimo niedosciagniec rytmicznych) coz, w drugiej czesci jest ciekawiej za sprawa pewnie tych stringow, jak dla mnie dobry kawalek.
5.Szkoda ze ta gra nie jest twojego autorstwa, znowu bledy rytmiczne :P gitarka hm.. dziwna ,ale nie znowu taka zla.

Ogolnie rzecz biorac, mysle ze powinienes zwrucic bardziej uwage na czesc sekwencera, wsatawiania, technik nagrywania itd aby uniknac kilku niedociagniec no i miksowania aby mozna bylo lepiej jescze polaczyc fortepian z reszta elektrniczna, co do Twojej techniki gry (niewiem czy wstawiales gotowe midi czy to grales, chcialbym wiedziec) to radze pocwiczycz z metromonem.
Narazie daje novice, ale mysle ze szybko wybrniesz do advance . pozdro
 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
Franq 
Advanced


Dołączył 6833 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kraków
Punkty: 57
#24 Wiadomość | 2006-02-02, 16:07
 
WSZYSTKIE partie sa nagrywane na zywo
dlatego tez zdarzaja sie potkniecia..no i gram nierówno troche, to prawda, jak gra sie piano solo to nie trzba tak bardzo uwazac na metronomiczny rytm (przynajmniej w muzyce romantycznej i neoromantycznej)
mozna to łatwo poprawic wszystko ale dotychczas mi sie nie chciało :P czas wejsc na nowy poziom zaawansowania:]

a odnosnie "fałszy" to naprawde nie wszystko musi byc oparte na tercjach... jak poprawie jakosc nagrania to moze nie bedziecie tego tak odbierac
 
 
 
 
Im am the Passion..Im am the Warfare. Ill never stop; always constant, accurate and intense..
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6764 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#25 Wiadomość | 2006-02-02, 17:00
 
NO fakt, taka muze gra sie inaczej, ale jak chcerz dodac warstwe rytmiczna no to niestety:) wiadomo jakby wszystko bylo oparte na tercjach to bysmy sie zanudzili :)
 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
Mirt 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6827 dni temu
Posty: 50
Skąd: stolyca
#26 Wiadomość | 2006-02-02, 22:19
 
grasz inaczej niz wiekszosc tu obecnych, dlatego jestem na tak
jakosc rzeczywiscie nie jest najlepsza ,ale nie to wydaje mi sie najwazniejsze....
jesli bedziesz regularnie nagrywal taka muzyke w pewnym momencie wg mnie moze byc z tego cos przyjemnego <mrgreen>
 
 
 
 
 
yellow noise
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7181 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#27 Wiadomość | 2006-02-02, 22:44
 
termin miną a tu głosowanie sie rozkręca :P
temat zamykam
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [zgłoszenie] Franq - Głosujemy do 1 Luty, 2006

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi