Składanka BF - cd. rozmów o wy...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Składanki BF » Składanka BF - cd. rozmów o wydaniu.
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6986 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#1 Wiadomość | 2006-01-25, 18:07
Składanka BF - cd. rozmów o wydaniu. 
Media Graphx

Temat niejako umarł śmiercią naturalna (chodzi o naszą dyskusję nad możliwościami wydania czegoś).
Sponsora niestety nie mam, ale przeglądając sieć znalazłem takie coś...

http://allegro.pl/show_item.php?item=81713414

Powiem szczerze, że cena jest mocno konkurencyjna jeśli chodzi o tej klasy usługę.

Przyjżyjcie sie temu... Bo nawet jeśli ktoś znajdzie sponsora to trzeba będzie prędzej czy później poinformować go o ewentualnych kosztach takiej "zabawy".

Pozdr.
Adix
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7176 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#2 Wiadomość | 2006-01-25, 18:11
 
Hmmm... Wyglada to dosc ladnie... Nie wiem, naprawde nie wiem...
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7168 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#3 Wiadomość | 2006-01-25, 20:32
 
Ja pisalem maila do jednej firmy ktora wydaje rozne skladanki. Mija juz z 2 tydzien i dalej nie mam odpowiedzi. Pewnie juz nawet nie ma co liczyc ze sie odezwa. Nie wiem juz sam co zrobic z tymi skladankami. Ciezko bedzie nam znalesc wydawce i kogos co to nam zasponsoruje, a mysle tez ze jakbysmy juz mieli wydawce badz sponsora to uwazam ze kawalki powinne byc dobierane od nowa, bo te co sa teraz juz sa przestarzale i niektore nowsze poszczegolnych membersow sa o wiele lepsze.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6743 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#4 Wiadomość | 2006-01-25, 20:38
 
To ja tez sie rozejrze za jakas znajomą wytwórnią .. ewentualnie za możliwością wydania ładnie płyt
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7175 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#5 Wiadomość | 2006-01-26, 17:40
 
DJ PAUL napisał/a:Ja pisalem maila do jednej firmy ktora wydaje rozne skladanki. Mija juz z 2 tydzien i dalej nie mam odpowiedzi. Pewnie juz nawet nie ma co liczyc ze sie odezwa. Nie wiem juz sam co zrobic z tymi skladankami. Ciezko bedzie nam znalesc wydawce i kogos co to nam zasponsoruje, a mysle tez ze jakbysmy juz mieli wydawce badz sponsora to uwazam ze kawalki powinne byc dobierane od nowa, bo te co sa teraz juz sa przestarzale i niektore nowsze poszczegolnych membersow sa o wiele lepsze.


kurcze Paul wyslales JEDNEGO maila? To teraz dobranie kawalkow do nowej skladanki zajmie nam rok..nie no ja nie moge. W ogóle trzeba się na poważnie zająć katalogiem, z którego to bedziemy mieć materiały na składanki. Ktoś musi tego pilnować..nie wiem..jeśli nie masz czasu (a tak mi sie wydaje) to moze ktos inny.
no i trzeba poszukac sponsora..no nic..moze juz za 1,5 tygodnia bede mial wiecej czasu
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7176 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#6 Wiadomość | 2006-01-26, 22:08
 
ja bym radził aby kilka pierwszych składanek wydać tylko wirtualnie (pliki zip + okładki, od nas ze strony mozna by było ściagnąć cały album albo tylko link na sieć torrent jeśli obawiamy się o transfer), jesli nasze pierwsze składanki rozprowadzały by się jak ciepłe bułeczki to potem mieli bysmy w przyszłości dobry argument dla ewentualnego sponsora, będąc realistą - nikt nie zainwestuje w niepewny materiał, jesli nie może byc pewien że nie będzie z tego zysku
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6986 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#7 Wiadomość | 2006-01-27, 13:19
 
Dobra... zrobcie tak... (potrzebna jedna sumienna osoba która to złoży do kupy i przekaże to do mnie).
1. Skompletowanie CD (k.wa w końcu!) - Jakość minimum 192kbps (bo taką kompresje rzucę w zipie - nie ma sensu wyższej bo plik bedzie duzy a wiadomo, że im większe pliki tym niechętniej sie to ściąga)... 192kbps CBR starczy.
2. Okładki... Front i back ze spisem artystów i informacją o BF jako o promotorze i oczywiście logo BF... Dodatkowo wzmianka o prawie autorskim i o nie uzgodnionym z autorami przerabianiu kawałków oraz wykorzystywaniu ich na innych składankach bez zgody autora.
3. Nagrać na CD w postaci MP3 i w oddzielnym katalogu projekt okładki o rozmiarach standartowego pudełka CD
4. Wysłać do mnie pocztą (tą tradycyjną).
5. Ja to dodatkowo wykosmetykuje i umieszcze na serwerze 15Mbit dostępnym prawie cały czes 24/7 (prócz chwilowych przerw na konserwacje i zabiegi z tym związane).
6. Wstawie realase'y na najbardziej chodliwe fora P2P polskie i może Goldesel.

Tyle moge aktualnie zaproponować i zrobić w tym temacie.

Pozdr.
Adix
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7176 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#8 Wiadomość | 2006-01-28, 21:04
 
Ze skladankami tzn playlista i zlozenie w calosc zrobie ale jak mi sie skonczy szkola. Czyt za jakies 2 tygodnie. Teraz nie mam czasu.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7175 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#9 Wiadomość | 2006-01-28, 21:56
 
a co z Paulem?
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7168 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#10 Wiadomość | 2006-01-28, 22:36
 
Mysle ze chyba na poczatek trzeba wydac skladanke tak jak mowi ZDV i Adix w formie elektronicznej. Ja wyslalem 6 maili i nikt sie nie odezwal nawet. Wniosek jest taki ze ciezko bedzie nam wydac to w formie tradycyjnej. Ok ja sie zajme w pierwszej kolejnosci zamknieciem playlisty do skladanek Trance, klubb & others. Trzeba jak najszybciej zamknac playlisty i wtedy bedzie mozna prosic poszczegolnych artystow o wersje w kompresji 192 kbps. Jak juz wszystko sciagnel i skompletuje to zrobie tak z elektronika i przesle do Adixa. Wpierw zamkniecie playlisty. Troche zaspalem sorki :)
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6986 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#11 Wiadomość | 2006-01-29, 02:17
 
Oki, to ja czekam w pogotowiu na swoją kolej :)

Pozdr.
Adix
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7176 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#12 Wiadomość | 2006-01-29, 11:34
 
A co z elektronika. Zostaje to moje czy jak ??
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7175 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#13 Wiadomość | 2006-01-29, 11:37
 
moim zdaniem zostaje..playlista juz jest zatwierdzona

[ Dodano: 2006-01-29, 11:38 ]
zrsezta napisalem to juz w temacie z playlista elektroniki
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7168 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#14 Wiadomość | 2006-01-29, 12:44
 
Golem jak chcesz to sie zajmij Elektronika, a jak nie bedziesz mial czasu to moge sie tym zajac.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7176 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#15 Wiadomość | 2006-01-29, 12:47
 
No juz sie zajalem.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7175 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#16 Wiadomość | 2006-01-29, 12:50
 
Golem nie ma pospiechu..nie posiwecaj czasu, ktory przeznaczylbys na naukę, bo nie o to chodzi
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7176 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#17 Wiadomość | 2006-01-30, 21:07
 
Zajalem sie wczesniej. No teraz nie bede narazie w stanie dokonczyc, bo wiadomo co.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7168 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#18 Wiadomość | 2006-02-01, 15:39
 
Juz mam wszystko skompletowane w sumie. Czekam tylko jeszcze na zdjecia okladki od Qbs i bede mogl wysylac trancowa skladanke do Adixa.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
- user 240 - 


Dołączył 6849 dni temu
Posty: 320
Punkty: 5
#19 Wiadomość | 2006-02-04, 10:20
 
no to bomba ;] teraz tylko wydawca :P
 
 
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6986 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#20 Wiadomość | 2006-03-27, 23:19
 
HUH, niestety to sie musiało stać... :( albo i :)
Zwolnilem sie z pracy w ktorej notabene był serwer na który miałem wrzucić składankę... :/

W związku z powyższym będe zmuszony skorzystać z innego wolniejszego serwa... (niestety - takie życie)
Na otarcie łez dodam iż postaram się wrzucić to na jeszcze inne zaprzyjaźnione serwery - decyzji ich właścicieli nie znam, ale jestem dobrej myśli.

Pozdr.
Adix

PS.
Na jakim obecnie etapie stoimy ?
Rozumiem, że chodzi teraz o okładki ?
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6776 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#21 Wiadomość | 2006-03-28, 06:38
 
Z tym zadzwonię do wytwórnii BAZZE RECORDS i DJ PROMOTION i dowiem się więcej na ten temat....

2006-03-28, 07:43 // Dodano
Odezwę się za godzinę i wyjaśnię szczegóły... aktualnie spadam

2006-03-28, 09:17 // Dodano
OK... W wytwórnii BAZZE RECORDS utwory będą publikowane na ich składankach... Będą tam utwory wysyłane przez indywidualnych artystów...
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7175 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#22 Wiadomość | 2006-03-28, 09:31
 
LiquiPower! dzwoniles w imieniu BF? Rozmawiales o tym wczesniej z kims z administracji BF?
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
hope 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7176 dni temu
Posty: 926
Skąd: Lublin
Punkty: 47
#23 Wiadomość | 2006-03-28, 10:21
 
Loom weź nie sap wkońcu ktoś coś porządnego zrobił i wział się za coś. Ta składanka BF to ejden wielki żart - akurat Liquid zrobił dobrze moim zdaniem. Lepiej działać niz robić zeszyt z zapiskami kto co włożył do BF... W ogóle mnie ten serwis zaczyna wkur****... Wszedzie slychac/widać Twoje niewypalone i nietrafione pomysly... słabo mi sie robi... Jeszcze pare miesiecy i wszyscy stąd zaczną spi******...

2006-03-28, 11:26 // Dodano
Z racji że to jest off top można ostatnie 2 lub 3 posty przeniesc do innego tematu, zreszta ch** mnie to boli...
 
 
 
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6776 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#24 Wiadomość | 2006-03-28, 12:56
 
Cytat:LiquiPower! dzwoniles w imieniu BF? Rozmawiales o tym wczesniej z kims z administracji BF?

Nie.
Rozmawiałem na swój temat...
DJ HoPeLeSS napisał/a:Loom weź nie sap wkońcu ktoś coś porządnego zrobił i wział się za coś. Ta składanka BF to ejden wielki żart - akurat Liquid zrobił dobrze moim zdaniem. Lepiej działać niz robić zeszyt z zapiskami kto co włożył do BF... W ogóle mnie ten serwis zaczyna wkur****... Wszedzie slychac/widać Twoje niewypalone i nietrafione pomysly... słabo mi sie robi... Jeszcze pare miesiecy i wszyscy stąd zaczną spi******...

Dzięki za pomoc. I popieram...
Jeżeli chcecie oczywiście będę dzwonił częściej...
Pogadam z ludźmi i najlepsze kawałki ze składanki BF mogą zostać wydane... Jeżeli chodzi o BAZZE RECORDS

Co do DJ PROMOTION
Oni nie przesłuchują kawałków, tylko rozsyłają je do 500 najlepszych dyskotek w Polsce...
Jeżeli tam zostaną przyjęte to money money...

Staram sie pomóc bo mam możliwość, ale jeżeli nie to nie...

P.S.
Jeżeli niektóre kawałki nie zostaną wydane to mnie nie obwiniajcie, ponieważ oznacza to że są ch...
Pozdrawiam...

2006-03-28, 13:57 // Dodano
Aha!
Te wytwórnie promują Techno, Trance, Club itd...
Nie wiem po co to piszę ale może się przydać...
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
hope 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7176 dni temu
Posty: 926
Skąd: Lublin
Punkty: 47
#25 Wiadomość | 2006-03-28, 13:34
 
Dobra robota ;)
 
 
 
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6855 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#26 Wiadomość | 2006-03-28, 13:34
 
hehe..kilka mocnych zdanek Hop napisał...z jednym sie zgodzę skoro Liquid ma możliwość zrobienia czegoś dla Bf dlaczego nie pozwolić mu na to...a tak na marginesie to zgodze się z jednym są propozycje promowania... sa mozliwości wiec dlaczego nie spróbowac???...
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
hope 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7176 dni temu
Posty: 926
Skąd: Lublin
Punkty: 47
#27 Wiadomość | 2006-03-28, 13:51
 
LiquiPower! napisał/a:ytat:LiquiPower! dzwoniles w imieniu BF? Rozmawiales o tym wczesniej z kims z administracji BF?

Nie.
Rozmawiałem na swój temat...


Buahahahahaha .... :mrgreen: <mrgreen> <mrgreen> :mrgreen:



No bo taka jest prawda ix. Pomysl skladanki byl z pol roku temu jak nie wiecej. Troche to bezsens by dawać to co jest w necie za darmo na skladanke cuż, to nie byla moja decyzja. Temat padal caly czas ozywiany czasem jakims postem zeby nikt o nim nie zapomnial. Teraz gdy cos sie dzieje Liquid ma miec opierd*** za to ze wziol sprawe w swoje rece?
 
 
 
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6776 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#28 Wiadomość | 2006-03-28, 14:42
 
OK, to kto ma być na składance?
Czy może to wynika z ilości pozytywnych ocen członków BF?
Jeżeli się oczywiście zgodzicie, to zadzwonię do wytwórnii i pogadam w sprawie płyty...
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6855 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#29 Wiadomość | 2006-03-28, 15:04
 
taka...moja mała uwaga co do tego wszystkiego...zabieracie się do tego jak pies do jeża...każdy chce zaistnieć nie wkładając ani grosza...:)
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6776 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#30 Wiadomość | 2006-03-28, 15:09
 
Zaóważ ilu nas jest... Gdybyśmy się złożyli na "ewentualne" koszty, a zostali byśmy zapromowani to chyba by się opłacało...
Wcale tak drogo by nie było...
Otworzę może nowy temat, w którym można będzie głosować na ulubione kawałki z listy utworów Novice,Advenced i Professional...
Dam także linka do wytwórnii
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Składanki BF » Składanka BF - cd. rozmów o wydaniu.

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi