DeRelict - głosujemy do 29 st...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Nieaktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [zgloszenie] DeRelict - głosujemy do 29 stycznia

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (11) : Nov (0) : Średnia (5.0)

 
DeRelict 
Advanced


Dołączył 6721 dni temu
Posty: 32
Skąd: Bydgoszcz
#1 Wiadomość | 2006-01-22, 15:12
[zgloszenie] DeRelict - głosujemy do 29 stycznia 
Witam wszystkich.Na imie mam Michal , jestem z Bydgoszczy.W tym roku koncze 22 lata.Muzyka zajmuje sie od ok. 3 latek.Moim priorytetowym gatunkiem jest trance.Glownie czysto melodyjny , klimatyczny czasem bardziej progresywny.Taka muzyke wlasnie tworze i nie sadze by sie to kiedys zmienilo.Ulubieni artysci : Armin van Buuren , Ron van den Buuken , Markus Shultz , Nu NRG , IIO i jeszcze paru innych.Muzyke tworze na FL 5 z "pomoca" zewnetrznych VST.Z instrumentow glownie sa to : z3ta+ , Vanguard , Sytrus , Albino , Blue , Toxic2 i kilka innych rzadziej uzywanych.Razem z mxs'em mam zaczety projekt pod nazwa Liquid Clouds.Narazie mamy 1 skonczony utwor , ktory odniosl juz duzy sukces.Chociazby zagrany byl w di.fm przez dj.precision'a :D - ale dosc tego :)
Ponizej przedstawie Wam 3 utwory , bardzo prosze o glosowanie :D



1. http://tiny.pl/xj85 [DeRelict - Equanimity]


2. http://tiny.pl/x9gb [Liquid Clouds (DeRelict feat. mxs) - It's Far Away]


3. http://tiny.pl/xzk8 [DeRelict - Tunnel's Tone]


ZAPRASZAM I POZDRAWIAM
 
 
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6746 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#2 Wiadomość | 2006-01-22, 16:32
 
Hm nie wiedzialem ze jestes bydzi, mam kumpla co tez transy robi i tez jest bydzi ,moze byscie zrobili cos wspolnego?:)
Znam twoja tworczosc, rasowy dobry trans, posiadam w swoim zasobie chbya 5 Twoich kawalkow, jak mam nastroj na posluchanie sobie beatu 4/4 z dobrymi melodiami (chociaz czasem zdarza sie troche gorsze) to sobie wlaczam.
Takze jestem na tak
 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7017 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#3 Wiadomość | 2006-01-22, 16:51
 
Witam

Dwa pierwsze kawalki (Equanimity, It's Far Away) sa naprawde dobre :) Przyzwoite brzmienia, ladne przejscia, umiejetnie dobrane efekty i wpadajace w ucho melodie - czyli dobry, efektowny, przyjemny dla ucha Trance :)

Utwor Tunnel's Tone wg. mnie jest troche slabszy. Pozmienial bym w nim kilka rzeczy. Dla mnie jest zbyt monotonny ;)

Ogolnie jednak przekonuje mnie Twoja muzyka - jest naprawde dobrze. Znasz sie na "rzeczy" wiec jestem na TAK :)

Pozdrawiam
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
DeRelict 
Advanced


Dołączył 6721 dni temu
Posty: 32
Skąd: Bydgoszcz
#4 Wiadomość | 2006-01-23, 01:47
 
Dzieki ;) Wiem ze Tunnel's To :[ ne jest najmniej dopracowany , to jest moj ostatni kawalek i jeszcze by wypadalo troszke przy nim przysiedziec ale jakos tym razem nie mialem juz cierpliwosci :)
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7163 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#5 Wiadomość | 2006-01-23, 18:37
 
reprezentujesz bardzo podobny styl jak Skeleton, ale w Twoim przypadku nie moge doszukac sie zadnych błędów..
Bardzo ladne, stylowe, nastrojowe produkcje. Nie wiem jak ja będę oceniał nowy nabór BF..no i wstyd pokazac sie ze swoja muzą. Moze lepiej zajme sie BF..nie bede sie "kwasil" ;)

oczywiscie TAK
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
maxus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6795 dni temu
Posty: 127
Skąd: małopolskie
Punkty: 19
#6 Wiadomość | 2006-01-24, 18:54
 
nom, ja tutaj nie mam zadnych watpliwosci, muzy DeRelicta słucham od dłuzzeszgo czasu i w 100% zasługuje na adv :)
 
 
 
 
 
:)
 
DeRelict 
Advanced


Dołączył 6721 dni temu
Posty: 32
Skąd: Bydgoszcz
#7 Wiadomość | 2006-01-24, 21:36
 
:) Dzieki...Ile musi byc glosow zeby sie "dostac"??
 
 
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7017 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#8 Wiadomość | 2006-01-25, 11:17
 
DeRelict napisał/a:Dzieki...Ile musi byc glosow zeby sie "dostac"??

Nie ma okreslonej liczby glosow. Musi byc poprostu przewaga glosow na TAK :)

Pozdrawiam
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
DeRelict 
Advanced


Dołączył 6721 dni temu
Posty: 32
Skąd: Bydgoszcz
#9 Wiadomość | 2006-01-26, 10:46
 
Aha to fajnie :D

Nerious skad dokladnie jestes? Jaki qmpel , moze sie znamy :P

pzdr z 4-donu ;)
 
 
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6843 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#10 Wiadomość | 2006-01-26, 11:28
 
bez zbędnego gadania(pisania ;) )...oczywiście TAK...Pozdrawiam
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6793 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#11 Wiadomość | 2006-01-26, 11:37
 
1. Bardzo ładnie z harmonią smakiem, polotem.... kawałek nie jest agresywny, bardziej nastrojowy mimo łupankowego rytmu. Brzmienie na piątkę :)

2. Fajny początek w stylu electro... bardzo ładne głębokie tło pełne pogłosu i przestrzeni :) ... melodia na synthcie całkiem przyjemna, później znów zmieniasz taktowanie perkusji, bardzo mi się to podoba.... i powrót do łupniakowego beatu :) fajny kawałek przyznam, że mi sie spodobal :) mastering cacy :D

3. Początek jak z soundtracku do Mortal Kombat :P melodia mniej mnie już zaciekawiła, znów dużo przestrzeni......mollowy charakter utworu, dużo emocji.

Twoje utwory płyną... ładnie się rozwijają... płynnie przechodzą poszczególne partie.
=========================================================

Nowicjuszem nie jesteś, znasz się na muzyce, ładne kompozycje....mam natomiast pewne zastrzeżenia.... tworzysz w tym gatunku, ale nie wybijasz się z niego, ja takie utwory wielokrotnie słyszałem, podobne dzwieki podobne brzmienia, szkoda, że nie zamieszczasz tutaj jakiegoś nowatorstwa, jakiejś charakterystycznej tylko dla Ciebie nutki/brzmienia/stylu....... żałuję aczkolwiek uważam, że umiejętności techniczne masz bardzo duże, słuch muzyczny posiadasz, więc jestem za przyjęciem Cie do grona muzyków z rangą Advanced

Zapraszam i zachęcam do aktywności, pozdrówka :)

[ Dodano: 2006-01-26, 11:39 ]
p.s. ale sie wkrecilem w tego twojego avatara.... ;P
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
DeRelict 
Advanced


Dołączył 6721 dni temu
Posty: 32
Skąd: Bydgoszcz
#12 Wiadomość | 2006-01-26, 14:48
 
Dzieki za opinie ;)
@ ZLK : Co do tego nowatorstwa to zgadzam sie w 100% :) Pewnie jest to trancowa papka jakich miliony.Napisales ze moje kawalki plyna...O to mi wlasnie chodzi , ale postaram sie byc teraz bardziej oryginalny , tylko zawsze jak cos takiego probuje zrobic to moje kawalki traca ten charakter , ciagnie mnie w tym wlasnie kierunku , zeby utwory plynely :) Bede walczyl :D

THX i pozdrawiam.

PS.Jak bede w waszy "gronie" to z aktywnoscia nie bedzie problemu ;)
 
 
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7154 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#13 Wiadomość | 2006-01-26, 22:59
 
Nerious napisał/a:rasowy dobry trans


I w tym zdaniu mógłby się zamknąc cały mój komentarz bo to jest bardzo dobry rasowy trance, w którym (właśnie słyszę ;-)) wtrącasz nawet elementy electro dla urozmaicenia ogranego przecież gatunku.

Transowa papka..... może i tak ale za to jak zrobiona - przecież jednego w zasadzie oczekujemy od transu: właśnie tego by nas porwał, by był mocny, soidny, by dawał kopa i przy tym by miał w sobie odrobinę melodi zagranej ostrym jak papier ścierny ziarnistym instrumentem. To wszystko tu właśnie jest i to zrealizowane na wysokim poziomie.
Uwielbiam słuchać Thrillseekers - może to i nie jest Thrilseekers ale na pewno gdzieś blisko i nieco bardziej agresywnie. Jeśli znajdziesz swój patent na bardziej oryginalną melodykę to będzie to doskonały trance.

Wedle mnie spokojnei Advanced.

Pytanie:
Czego właściwie oczekujesz od BF?
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
kovy 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6725 dni temu
Posty: 51
Skąd: Wieliczka
Punkty: 6
#14 Wiadomość | 2006-01-27, 17:28
 
Oooooo.... Brzmieniowo SUPER! Jakość naprawdę <ok>

Przyznam, że nie słucham tego rodzaju muzyki, więc nie wiem czy to co proponujesz jest oryginalne, czy jest to tylko kalka. W związku z tym walorów "artystycznych" nie będę oceniał...

Nie no kurczę, nie mam wątpliwości żadnych - technicznie pierwsza klasa, poza tym te kawałki mają swoją logikę...

Najbardziej podoba mi się trzeci - wydaje mi się najciekawszy melodycznie i brzmieniowo... Taki niepokojący...

Jestem na TAK, zdecydowanie!

Offtopicznie: powiem szczerze, że chyba muszę zacząć słuchać więcej transu, bo mi się zaczyna podobać ;)
 
 
 
 
 
KOVY
 
DeRelict 
Advanced


Dołączył 6721 dni temu
Posty: 32
Skąd: Bydgoszcz
#15 Wiadomość | 2006-01-27, 18:06
 
THX chlopaki.

Cytat:Pytanie:
Czego właściwie oczekujesz od BF?




Hmm...ciezkie pytanie.Wiadomo , ze najwazniejszy jest rozwoj.Chyba oczekuje tego samego co wszyscy tu zarejestrowani :D Takie komentzrze przy utworkach wiele daja :) .Wg mnie to jasne , pytanie troche retoryczne , chyba ze bardziej sprecyzujesz...

@ KOVY : Nie bylbys pierwsza osoba ktora sie trancem zarazila :D

Fajnie ze sie podobalo :D THX i pozdrawiam.
 
 
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7154 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#16 Wiadomość | 2006-01-27, 19:41
 
DeRelict napisał/a:Wiadomo , ze najwazniejszy jest rozwoj.Chyba oczekuje tego samego co wszyscy tu zarejestrowani :D Takie komentzrze przy utworkach wiele daja :) .Wg mnie to jasne , pytanie troche retoryczne , chyba ze bardziej sprecyzujesz...



Z tą jasnością wcale nie jest tak jasno. Ludziki przychodzą tu z różnych, często bardzo egoistycznych przyczyn. Dlatego odpowiedź na to pytanie jest dla mnei wazna.
Jeśli rozwój - OK
Jeśli chęc pomocy - jeszcze bardziej OK.

Dla mnie to istotne po prostu.
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
SceL 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6724 dni temu
Posty: 129
Skąd: Sieradz
Punkty: 5
#17 Wiadomość | 2006-01-29, 13:45
 
Loominator napisał/a:reprezentujesz bardzo podobny styl jak Skeleton


Owszem jest to trance , ale jest to inny klimat niż ten ktory ja tworze

Znam troche tworczosc DeRelict'a z innej stronki :) Chlop ma talent robi bardzo ladne kawalki chociaz mam pare zastrzezen:
1. Za duza jest przestrzen na perkusji i efektach.
Wyrozniasz ją za bardzo przez co melodia, bass, pady są w tyle a to one są najwazniejsze... kawalki brzmia przez to momentami sucho i bezbarwnie, a moglbys tą glebie wydobyc.
2. Jakosc nagran jest taka "brudna". W jednym kawalku dajesz za duzo basu w innym znowu treble sa tak podkresone ze w moich tweeterach wszystko syczy i tworzy jedna wielką syczącą papke
3. Slysze tutaj duzo znanych vst i presety... szkoda ze nie tworzysz wlasnych dzwiekow tylko korzystasz z gotowych presetow albo lekko przerobionych :(

Pomimo tych technicznych bledow napewno jakbym mogl glosowa byłbym na tak, bo na novice to napewno nie zasluzyles! <ok>
Zycze sukcesow

Ostatnio zmieniony przez Sceleton 2006-01-29, 14:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
 
 
:: ::
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6793 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#18 Wiadomość | 2006-01-29, 14:09
 
sCeleTon napisał/a:Owszem jest to trance , ale jest to inny klimat niż ten ktory ja tworze

Zgadza się, ale tutaj dochodzi jeszcze jedna kwestia....
Mianowicie, dla osób które mało znają się na danym gatunku i nie tworzą w nim, powiedzą Ci, że Twoj utwór jest taki sam jak kolegi trancowca obok...
To jest mniej więcej tak jak nam ludziom rasy białej wydaje się, że wszystkie "żóltki" są takie same... czyż nie jest tak? Z muzyką i jej gatunkami jest analogicznie. Dlatego moim zdaniem, by być oryginalnym dla wszystkich....... trzeba się wybijać, eksperymentować i wykraczać poza bariery gatunkowe. Nie zmienia to faktu, że możecie obaj zostać mistrzami gatunku.

p.s. nie jestem rasistą :P
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
DeRelict 
Advanced


Dołączył 6721 dni temu
Posty: 32
Skąd: Bydgoszcz
#19 Wiadomość | 2006-01-29, 20:09
 
sCeleton :) Pozwol ze cos wyjasnie.Nie nawidze surowych brzmien.Przestrzen w moich kawalkach jest celowo dodana , wtedy kawalek jest poplyniety.W Twoich produkcjach za to jest zbyt surowo wlasnie , zbyt oldschoolowo.Posluchaj sobie najnowszych releasow trancowych a przekonasz sie ze taka wlasnie przestrzen nie jest zadnym "bledem".Owszem Ty tez zaslugujesz na advence.Jakosc nagranie nie wydaje mi sie brudna :) Nie czas i miejsce by wytyczac sobie jakies bledy , ale z tym sie akurat nie zgodze.Co do presetow...jak mozesz slyszec gotowe presety z VST? Przeciez Ty na reasonie robisz muzyke wiec pewnie nie znasz za dobrze VSTkow ktore ja uzywam w FLu a tak na marginesie to nie uzylem jeszcze chyba zadnego gotowego preseta , wszystko generuje sam ;) Nie korzystam z "gotowych presetow" , moze pojedyncze efekty lekko zmieniam a tak to robie brzmienia sam.Nie wiem skad ten pomysl...Juz "wyroslem z tego" :) <mrgreen>
 
 
 
SceL 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6724 dni temu
Posty: 129
Skąd: Sieradz
Punkty: 5
#20 Wiadomość | 2006-01-29, 20:23
 
No własnie sam przez to powiedziales ze starasz sie nasladowac to co robią inni. Chyba nie zrozumialeś tego co napisalem. Przestrzen jest na perkusji a zapominasz o melodii i tle. Zreszta to jest twoja tworczosc. Sluchaj uzywam Reasona ale mialem okazje bawic sie roznymi wtykami i niektore dzwieki brzmia mi znajomo dlatego tak napisalem.
 
 
 
 
 
:: ::
 
DeRelict 
Advanced


Dołączył 6721 dni temu
Posty: 32
Skąd: Bydgoszcz
#21 Wiadomość | 2006-01-29, 21:08
 
Nie probuje nasladowac innych tylko dazyc do profesjonalizmu , a profesjonalisci tak wlasnie robia..W moich kawalkach nie ma zadnej przestrzeni na beacie , na bass nigdy nawet reverbu nie daje.Jesli ktos to jeszcze potwierdzi to moze uwierze , ale jak narazie to jestem pewien ze niczego takiego tam nie ma.Brzmien naprawde nie uzywam gotowych :) gdyby tak bylo to bym napisal bo to nic zlego , ale staram sie tworzyc wlasne brzmienia :) Czasami pojedyncze efekty sa i tak zmienione bardziej lub mniej ale sa.
Moje kawalki na pewno brzmia inaczej niz Twoje , ale nie bede sie wdawal w dyskusje czyje lepiej bo nie o to chodzi.Prezentujemy troche inny styl.Ty bardziej komercyjny z bardziej surowymi brzmieniami.Moze sluchamy troche innej muzyki , innych artystow i staramy sie uzyskac poziom swoich "idoli".Ja dalej bede szedl w tym kierunku i mysle ze Ty w twoim bo znasz moje zdanie na temat Twojej muzyki ;) Powtarzam.Na beacie i na basie nie ma zadnej przestrzeni , jest ona na melodii i tle.
 
 
 
- user 240 - 


Dołączył 6837 dni temu
Posty: 320
Punkty: 5
#22 Wiadomość | 2006-01-29, 21:12
 
Equanimity - kawalek jest dla mnie podobny do Energy Wave ;] +

Tunels Tone - ajk dla mnie to fajny kawalek majacy klimat. zastrzezen nie mam +

It's Far away - kolejny fajny :P Podjezdza mi to pod ATB normalnie :P Takie troszke bardziej hardkorowe.

Z wielka przyjemnoscia powiem ze jestem na TAK i ze Adix chyba dorobil sie dobrego konkurenta w byciu no1 BF Trance :)
 
 
 
SceL 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6724 dni temu
Posty: 129
Skąd: Sieradz
Punkty: 5
#23 Wiadomość | 2006-01-29, 21:21
 
DeRelict napisał/a:Moje kawalki na pewno brzmia inaczej niz Twoje , ale nie bede sie wdawal w dyskusje czyje lepiej bo nie o to chodzi.Prezentujemy troche inny styl.Ty bardziej komercyjny z bardziej surowymi brzmieniami.Moze sluchamy troche innej muzyki , innych artystow i staramy sie uzyskac poziom swoich "idoli"

no ale po co wszystko? czemu porownujesz ciagle moja muzyke i Twoja? nie wiem jak to jest ale mnie sie wydaje ze przestrzen stereo a reverb to jest co innego... napisalem tylko co sadze, a ty na mnie pojezdzasz. A tu zacytuje Ciebie :" troche pokory". Nie rozumiem jeszcze dlaczego porownujesz moja tworczosc do swojej? czy ja cos takiego wczesniej robilem? Zreszta nieważne...

PS.:Skoro moge juz oddac glos, jestem na TAK
 
 
 
 
 
:: ::
 
DeRelict 
Advanced


Dołączył 6721 dni temu
Posty: 32
Skąd: Bydgoszcz
#24 Wiadomość | 2006-01-29, 21:27
 
Ja na Ciebie nie pojezdzam.Jestem maxymalnie wyluzowany , nie zrozum mnie zle :P Nie chce porownywac , sorry moze za duzo pisalem o tym.Fakt.Zacytuj mnie jesli gdzies pokazalem :brak pokory" :PRozumiem , masz swoje zdanie.Ja mam swoje i jeszcze nikt mi tego nie napisal ze na bicie jest jakas przestrzen a na tle nie ma :P Zawsze bylo na odwrot , ale tak jak piszesz...niewazne.

THX i pozdro.
 
 
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7156 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#25 Wiadomość | 2006-01-30, 00:26
 
Moze troche po czasie, ale temat nie zamkniety wiec jeszcze chtba zdazylem. Bardzo dobra dynamika w kawalkach. Dobre barwy i brzmienia. Utwory naprawde trzymaja poziom i wydac w tym reke kogos kto zasluguje na status advance. Bardzo dobre pady i kawalki z dobrym pomyslem. Mi sie podoba bardzo. W sumie to az ciezko uwierzyc ze taka muze mozna na FL zrobic. Przesiadz sie na Reasona, on jest w prost stworzony do Trancu. Kawalki w 100% profesjonalne. It's far away normalnie nigdy bym nie powiedzial ze to polak stworzyl. Chyle czola.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
DeRelict 
Advanced


Dołączył 6721 dni temu
Posty: 32
Skąd: Bydgoszcz
#26 Wiadomość | 2006-01-30, 03:37
 
WOW THX dj Paul :D To mile przeczytac takie komentarze od kogos takiego jak Ty - znam Twoje produkcje :D - Reason powiadasz 8) Nigdy nawet nie probowalem go uzywac :P Nie znam nawet podstaw , ale zamierzam zobaczyc jakie ma mozliwosci i postaram sie zadecydowac trafnie :D

dzieki i pozdrawiam.
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7163 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#27 Wiadomość | 2006-01-30, 11:06
 
Stosunkiem glosow 10:0 + 1 po terminie, uroczyście ogłaszam, że zdobyłeś status Advance i tym samym dołączasz do rodziny BF :)
DeRelict za chwilę nadam Ci status a za chwile dwie będiesz mógł po zalogowaniu się na stronie głownej BF uzupełnić swój profil
Gratuluje
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
- user 240 - 


Dołączył 6837 dni temu
Posty: 320
Punkty: 5
#28 Wiadomość | 2006-01-30, 22:18
 
ja rowniez gratuluje :) nasza rodzina wiec powieksza sie o naprawde fantastycznie zapowiadajacego sie muzyka :)
 
 
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [zgloszenie] DeRelict - głosujemy do 29 stycznia

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi