D-Bass @ Netplay Radio - w każ...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Partnerzy » Partnerzy » Radio Netplay » D-Bass @ Netplay Radio - w każdy poniedziałek (21.00-23.00)
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#1 Wiadomość | 2006-01-22, 10:52
D-Bass @ Netplay Radio - w każdy poniedziałek (21.00-23.00) 
Mi również dane było dołączyć do grona prezenterów radia Netplay. Na razie jestem świeży, zagrałem 1 audycję. Mam nadzieję, że moje granie spodoba się kierownictwu radia i zostanę w radiu.

Tak czy owak, zapraszam do słuchania moich audycji. Będę glównie młócił sety na żywo (podobnie jak kiedyś w BF Radio), ale będą 3 podstawowe różnice między moim graniem w BFR a w Netplayu. Po pierwsze, stylem muzyczny audycji jest przede wszystkim club (hands-up trance, commercial) miksowany na żywo. Po drugie, dla potrzeb nowej stylistyki przyjąłem nowy pseudonim (D-Bass), pod którym prowadzę audycje w stylu club. Po trzecie, można teraz usłyszeć mój głos w radiu - pokonałem problemy sprzętowe, tak że zapowiadam kawałki oraz od czasu do czasu kogoś pozdrawiam ;)

Zapraszam zatem do sluchania. Info będę podawał na bieżąco.
Ostatnio zmieniony przez dj_vmc 2006-02-22, 14:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7173 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#2 Wiadomość | 2006-01-22, 13:10
 
To jest nas juz dwoch :D Jeszcze PTR niech sie dolaczy :)
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
diora 


Dołączył 7172 dni temu
Posty: 509
Skąd: z domu
Punkty: 9
#3 Wiadomość | 2006-01-22, 18:10
 
very good, ja bede sie wkrecal ale po sesji..

[ Dodano: 2006-01-22, 18:12 ]
moze tez sie spodobam kierownictwu, za mikrofonem nie mam wprawdzie duzego doswiadczenia (heheh), ale sproboje dac rade!
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7172 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#4 Wiadomość | 2006-01-22, 20:40
 
no miło, że współpraca idzie do przodu :)
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#5 Wiadomość | 2006-02-02, 22:16
 
Jeśli ktoś z BFM chciałby abym zagrał lub zrobił premierę jego kawałka w radiu - nie ma problemu. Warunki są następujące: rip 192kbps mp3, miksowalne intro i outro (co najmniej 27 sekund na jendo i drugie), a także odpowiedni styl kawałka - house, trance (hard lub komercyjny) lub club (dancecore). Kawałek musi jeszcze być taki aby była możliwość zagrania go w tempie 138-142 bpm (dla housu może być od ok. 135bpm). W razie czego proszę wpisywać się tutaj lub na PW.
 
 
 
 
CraQ 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6720 dni temu
Posty: 112
Skąd: Wrocław
#6 Wiadomość | 2006-02-03, 09:21
 
a wydawaloby sie ze dj potrafi duzo wiecej... uwierz w siebie i nie stawiaj wymagan, idz na zywiol a sety zyskaja wiecje nieprzewidywalnosci i energii. jako jedyne wymaganie proponowalbym tylko bitrate kawalka i nic wiecej.

ale to jest tylko MHO

pozdrowka :)
 
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7172 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#7 Wiadomość | 2006-02-03, 15:23
 
CraQ dj powinien rowniez utrzymywac klimat. Poniewaz sety vmc ostyluja wokół konkretnego stylu, którego bpm waha się we wspomnianych granicach, nie moze nagle bez psucia harmonii wyskoczyc z kawalkiem na 95 bpm. Takze tu nie chodzi o umiejętności..vmc zreszta doceniany był w wielu miejscach, nie tylko przez rodaków
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
CraQ 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6720 dni temu
Posty: 112
Skąd: Wrocław
#8 Wiadomość | 2006-02-03, 15:46
 
moze sie zle wyrazilem bo dzisiaj strasznie dynamiczny dzien jest :P

bron boze nie podwazam stylu czy umiejetrnosci, nie mam do tego prawa i sam nie jestem DJ, chcialem tylko nakrecic fazke na bardziej dynamiczne wjazdy itd (o ile ich nie ma:P).

to intro i outro mnie zastanmowilo tylko... mozesz vmc opisac o co tam chodzi? wjazd tylko z bitem czy lagodne struktury z lekko zaznaczana rytmika?

always learning :)
 
 
 
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#9 Wiadomość | 2006-02-05, 13:01
 
Nie da się ładnie wmiksowac kawałka w secie jeśli nie ma intra, np jeśli zaczyna się od breakdowna. Poza tym napisałem jakieś tam wymagania co do stylistyki bo trudno oczekiwać, że w secie komercyjnym nagle ni stąd ni z owąd wrzuce kawałek np drum'n'bassowy czy chilloutowy, po prostu nie pasuje. Dla pozostałych niewymienionych jednak mogę zrobić audycję bez miksowania, tylko zapodając kawałki, czasem tak robię zresztą w radiu że puszczam kawałki, także te z BF.

2006-02-22, 14:27 // Dodano
Zapraszam na Pure Energy, czyli klubowe poniedziałki w radiu Netplay, które prowadzę - w każdy poniedziałek 21-23.
 
 
 
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6622 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#10 Wiadomość | 2006-05-20, 05:51
yyy pytanko. 
A puszczacie cos z DNB w tym radyju :P czy nie ? a moze potrzebujecie jakichs pomyslow odnosnie dnb czy cos.Jesli tak chetnie sluze pomoca.
 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7173 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#11 Wiadomość | 2006-05-20, 10:25
 
D-Bass juz nie gra w NetPlay.

Parasite. Ja czasami gram moze nie czysty DnB ale od czasu do czasu jest. Tak jak pisalem w poscie w sasiednim temacie. Jezeli chcesz grac to zapraszam.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6622 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#12 Wiadomość | 2006-05-21, 20:54
 
D-Bass napisał/a:D-Bass juz nie gra w NetPlay.

Parasite. Ja czasami gram moze nie czysty DnB ale od czasu do czasu jest. Tak jak pisalem w poscie w sasiednim temacie. Jezeli chcesz grac to zapraszam.


Ale to musisz mi wszystko wyjasnic bo ja nic nie kumam.Czego ty uzywasz ,masz jakos deki podpiete czy uzywasz jakiegos dj odtwarzacza do mp3 co ?
 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7173 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#13 Wiadomość | 2006-05-23, 09:22
 
Zglos sie do mnie na gg to Ci wszystko powiem co i jak. Zazwyczaj siedze na chmurce ;)
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7172 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#14 Wiadomość | 2006-06-02, 07:33
 
jeśli dogadacie się, temat trzeba będzie zamknąć
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Partnerzy » Partnerzy » Radio Netplay » D-Bass @ Netplay Radio - w każdy poniedziałek (21.00-23.00)

Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi