Mane - Lonely Life
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał]Mane - Lonely Life
 
Mane 


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2004-12-07, 20:48
[finał]Mane - Lonely Life 
witam :)
kolejna moja produkcja :P wszyscy za pewne wiedza czego sie spodziewac, jak zwykle opinie mile widziane :)

http://www.torun.mm.pl/~t...nely%20life.mp3

pzdr.


nowy link

http://www.sitesled.com/m...nely%20life.mp3
Ostatnio zmieniony przez Mane 2004-12-09, 19:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7184 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#2 Wiadomość | 2004-12-07, 20:52
 
internal server error

---edit--- dapem nie sciaglem ale za to mozilla se poradzila

troche mnie mecza te Twoje dlugie produkcje 8 minut kurde ciut za wiele jak na mnie
stary jak dla mnie to zaczyna sie kawalek dopiero tak gdzies od 1:37 bo to co wczesniej to za bardzo nie mozna nazwac intro - bo ani sie kickiem nie zaczyna ani nie trwa 54 sec ani 27

na 2:33 plynie sobie piano - mam wrazenie ze za cicho bo pad zakrywa je a druga rzecz ze ono wchodzi wczesniej niz te 2:33 i slabo je slychac - jakbys czasem zaczerpnal jakis ton w tym piano z oktawy nizej to by napewno nie zaszkodzilo - kumasz o czym pisze?

mi sie tam ta mocna stopa podoba - co co jakis czas wystepuje w kawalku, wiec to kwestia gustu

pozniej wchodzi trance-melo moze jakis filtr i inne cuda by sie przydaly - -bo tak to troche mozna sie zanudzic

mysle ze w okolicach 5tej minuty utwor prosi o zakonczenie - chyba ze to tylko moje odczucie
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
Mane 


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2004-12-07, 21:09
 
u mnie działa dobrze :P
 
 
 
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2004-12-07, 21:58
 
Eloo
pardzo ciekawe tło juz od poczatku sie zuca to w uszy
klapsiki troszke za głoasne na poczatku
revers crashe mogły bybyc lepsze te sa do bani
1 43 bardzo fajne pady przypominają mi pvd :)
melodia za to mi srednio sie podoba
pianinko bardzo lubie pianinka ale mogło u ciebie by lepej pykac
mhhyy ogólnie mam wrazenie ze wszsytko ma za duzo reverba i ze stopka jest zdecydowanie za głosno lub za twardsa jest jak na taki styl
ogólnie całkiem przyjemna produkcja ale ma troszke niedociągnięc
aha i jak na mój guscik troszke za mało sie tu dzieje brakuje jakis ciekawych przejsc wiesz chwili uspokojenia w której jest tylko sam synth czycos przez cały kawałek sie przewija ten phasujący pad troszke nudzi sie ale pdooba mi sie :)

pozdro& best regards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7173 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#5 Wiadomość | 2004-12-07, 23:15
 
Gdyby nie ta stopka to nie miałbym nic do zarzucenia na razie - kończę pierwszą minutę słuchania.... czekam.... czekam.... czekam.... hmrffff..... łooooo 01.37 - świetny motyw wchodzi - mimo, że perka wycichła ja się podniosłem. Znowu ta stopka.... ten krótki motywik lekko się gryzie z całością - tak lekuśko - nie do końca dopasowany do tonacji....
Pianinko - no całkiem nieźle..... ale dosmażyć melodyę byś mógł - nie wierzę, że to wszystko na co Cię melodycznie stać....
03.02 - fajne ziarenko - to lubię - delayek i ta stopka - ciągle za mocna ale bawisz się nią - tak jest - to warto robić by zainteresować :-)
03.56 wchodzisz prosto ale tutaj tak to skonstruowałeś, że siedzi po prostu jak nóż w maśle - rozbudziłeś emocje a potem je nasycasz mocnym beatem wspomaganym właśnie tym ziarnistym leadem - git :-)
05.xx trochę za luźno - za mało się dzieje - jakiś powtórzony motywik z poprzednich minut.... warto byłoby skrócić lub wymyślić coś nowego.....
06.43 - prosty beat i coś w tle metalicznego - jest dobre na... wyciszenie? o ile w ogóle można mówić w trance o wyciszeniu ;-) - dobre ale powinno być poprzedzone bardziej energicznym motywem - ten, który jest przed jest zbyt... zwykły - brak kontrastu - poza tym ten motyw z tełkiem za długo się ciągnie - nie można tak obcować z samą stopą... to trochę nużące....

Myśl ogólna się nasuwająca jest taka - potrafisz zrobić dobre transowe mtywy ale za bardzo nimi szafujesz - zbyt wiele razy je powtarzasz. Umieszczasz też w utworze pewne fragmenty jakby... niedopełnione - takie, którym czegoś brakuje, które nic nie wnoszą do utworu. Zarzucić Ci mogę również zbyt wyeksponowaną stopę - pewnie powtórzę po kimś.

W sumie jednak, gdyby skrócić i wyrzucić dostalibyśmy świetną produkcję transową przy której nikt się nei zanudzi, nikt nie oprze głowy o ramię tylko będzi enią co najmniej bujał jeśli nie podskoczył na densy.

Pozdrawiam
Piter

P.s.
Skrócić i wyrzucić :mrgreen:
 
 
 
 
Mane 


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#6 Wiadomość | 2004-12-07, 23:52
 
heh dzieki za opinie, wyjasniaja sporo rzeczy no a o to w tym wszytskim chodzi, nastepnym razem postaram sie pozmienic rzeczy tak jak opisujecie :P 8)
 
 
 
 
mr_smok 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7171 dni temu
Posty: 140
Skąd: Poznań
Punkty: 7
#7 Wiadomość | 2004-12-08, 09:20
 
hehehe wracaja do stopy :mrgreen: byla brudna czy umyta ? :lol: :lol:
a tak szczerze to heh po przesluchaniu produkcji z twojej Mane'owej stronki netowej napisze bez sluchania -swietne;-)ale po przesluchaniu napisze wiecej 8)
pozdrawiam
p.s.robisz muze tasmowo ? ;-))
 
 
 
 
 
Mr Smok
Endorphin'owiec
 
VpR 



Dołączył 7183 dni temu
Posty: 139
Skąd: katowice
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2004-12-08, 20:46
 
troche za dlugo leci to cale intro faktycznie przynudza juz na starcie - wchodza pady ladne brzmiace - ich nutki chyba zaczerpniete z Pvd "nothing but you", faktycznie jak Pafcio pisze z piana przydaly by sie dziweki z okatwy nizej roztsawiac, jakos dla mnie za monotonne to mimo ze melodycznie przyjemne dla ucha - moze dlatego ze schematy maja podobne Twoje ostatnie produkcje.
pozdrawaim.
 
 
 
 
 
adult music
 
Mane 


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#9 Wiadomość | 2004-12-08, 21:10
 
ok musze powiedziec po 1 ze nuty nie sa zaczerpniete z NBY :P po 2 heh, co do długosci utwora, dziwi mnie własnie jedna rzecz, ze własnie duzo osób na forum robi kawałki 3/4 min ?? jak dlamnie troche bez sensu po co komu radio edity czy jak je tam nazwac, utwór powinien byc rozbudowany aby mógł zabrac w "pewna podróz " hehlol w 3min kawałkach to sienie uda bo bo wszytsko dzieje sie zbyt szybko, taka jest moja opinia na ten temat :) (i chodzi mi tu ogólnie a nie tylko o mój kawałek :) )
 
 
 
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7184 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#10 Wiadomość | 2004-12-08, 21:56
 
dobra stary, ale masz w tym kawalku tematow na 3 minuty a potem leci w kolko to co wczesniej, wiec po co dawac po 2 razy te same tematy albo robic intro na 1,5 minuty?
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
Mane 


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#11 Wiadomość | 2004-12-08, 22:35
 
no własnie w tym sek aby nie robic krótkich utworow a długie dlatego intro trwa tyle a po 2 własnie tak buduje sie trancowe utwory ;P (znowu mówie ogólnie bo mi jeszcze troche brakuje ale do tego własnie daze :P )
 
 
 
 
kenny 
~Urlopowicz~


Dołączył 7160 dni temu
Posty: 336
Skąd: Gorzów Wlkp
Punkty: 9
#12 Wiadomość | 2004-12-09, 08:17
 
Początek wypas....taki wjazd tłem...jednak poźniej już tego tła za dużo...w ogóle to na wszystkim za dużo deleya....i reverbu...pamiętaj że klubowe kawałki muszą być "suche"...tzn soczyste ale wolne od tych efektów ponieważ jak zarzucisz taki utwór w klubie to się zrobi kogiel mogiel.....reszta według mnie good.
 
 
 
 
 
www.endorphine.prv.pl
www.aazero.com
 
JTM 
VIP


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#13 Wiadomość | 2004-12-09, 15:21
 
Nie moge sciagnac tego kawałka. Bład mi wyskakuje caly czas :?
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
Mane 


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#14 Wiadomość | 2004-12-09, 19:14
 
ok wrzuciłem na drugi serwer nowy link w 1 poscie :)
 
 
 
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7183 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#15 Wiadomość | 2004-12-10, 16:53
 
powiem krotko bo niezbyt w stanie jestem - masz talent ale nie umiesz go wykorzystac :( brak "energetyczngo" rozkretu jesli w ogóle nie brak rozkretu
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
DjYork
[Usunięty]


Punkty: 5
#16 Wiadomość | 2004-12-11, 12:32
 
Teraz moja kolej.........Technicznie jestes OK, talent też masz.......Ale nie wkładasz w to serca.....Widać ze muzą sie zajmujesz ale nie az tak żeby czuć to co robisz. Co do kawałka....KICK zaje****, bass zle ztonowany, prawie nie słychać zmiany......Melo zaje****. Ogólnie technicznie i odsłuchowo poprawnie. Radze zacząc czuć to co robisz, bo jak juz tak bedzie to pobijesz nasz wszystkich w trance'owych kawałkach.
 
 
 
AleX Cee 


Dołączył 7183 dni temu
Posty: 97
Punkty: 5
#17 Wiadomość | 2004-12-12, 17:05
 
do techniki sie nie doczepie bo fajnie to wszystko smiga - moge cit za glosno kick , jak juz ktos pisal monotonne to jest troche moze przez to ze caly czas leca te same pady :| , niskich tonow w tym kawalku w ogóle nie slychac chyba ze tylko od kicka ;P

ogolnie dobra produkcja melo przyjazne technika dobra ale troche za bardzo monotonne..

pzdr.:)
 
 
 
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7182 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#18 Wiadomość | 2004-12-12, 20:29
 
kurde ja myle te twoje kawalki, normalnie wszystkie sa tak bardzo podobne..ten kawalek juz sporo razy przesluchalem i kompletnie nie wiem co napisac..nie dostrzegam błędów, no moze tylko ta stopa na 3:26 nie w breakbeat a tak to ok, choc mela slabe moim zdaniem
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#19 Wiadomość | 2004-12-20, 16:36
 
spokojny, troche monotonny transik. Łagodne brzmienia - trudno znalezc cos razacego. Sekcja melodyczna jest chyba troszeczke niedoceniona. Zbyt malo sie dzieje - i troche zbyt delikatnie..no ale trance taki jest. Slysze tez, ze chyba troszke przedobrzyles z kickiem - kolo 4 minuty wyraznie kontrastuje z reszta. Ladne to, ale czy nie wpadasz w jakas rutyne?
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
mr_smok 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7171 dni temu
Posty: 140
Skąd: Poznań
Punkty: 7
#20 Wiadomość | 2004-12-22, 10:36
 
Mane -sluchalem "lonely life" po heh Blank & Jones i w sumie gdyby nie to ze robilem sam playliste to bym se sluchal tego jako kolejny nr Blankoow .Brawo -jakosciowo nie ustepuje (chyba ze moje pierd*** glosniczki szwankuja )jest jedno ale....kude toz to tak samo zagrane jak "knabsi" ktoory jak dla mnie jest twoim lepszym utworem...;-)te same chwyty jesli chodzi o aranzacje baaa rzeklbym ze uzyles albo tej samej lopki perkusyjnej albo takiego samego aranzacyjnego lopika perkusyjnego masz opracowanego;-)jesli chodzi o "zwolnienie" bitu w srodku.ale moze to juz taki twoj styl wypracowany co by wynikalo z poprzednich twoich kawalkoow ktere sciagnlem ze stronki podanej w profilu.jesli tak to wszystko gra i buczy.pozdro.....
 
 
 
 
 
Mr Smok
Endorphin'owiec
 
Mane 


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#21 Wiadomość | 2004-12-23, 13:52
 
blank and jones sam nie wiem czy to dobrze czy ni;) hehe dzieki za opinie, co do schematycznosci hmmm ok a wiec staram sie (chociaz to moze bład) zrobic na tych dzwiekach które juz wypracowałem przez jakis czas stworzyc naprawde dobry utwór dlatego cały czas probuje ze taknapisze wycisnac z tych dzwieków jak najwiecej dlatego moze mało zmian w nich jednak do kazdego wałka staram sie dodac cos nwoego w tym jest np inny kick i bassline, i trochemelo heh zawsze cos ;) pracuje juz nad nowym utworem tam jest o wiele wiecej zmian (prawie wszytko od nowa) tak wiec uwazajcie heh :P :)
 
 
 
 
Cali Inc. 



Dołączył 7183 dni temu
Posty: 123
Skąd: Lubin/Chocianów
Punkty: 5
#22 Wiadomość | 2004-12-23, 15:20
 
ten kawałek tez jakoś ominałem:/ sorki Mane....
od jakiegos czasu prezsłuchuje Twoje piosenki i powiem ze jestes na prawde dobry w tym co robisz...tutaj mi sie jedynie beat nie podoba do końca....zawsze masz to czego mi przeważnie brakuje - świetna linie perkusyjną....jeśli wszystkie te piosenki sa robione w Reasonie a leady na substractorze i malsotrmie to respect 4You:) ogólnie ta piosenka jakoś jednak do mnie nie trafiła do końca...Knabsi jest zdecydowanie lepsza:) masz specyficzny styl....mozę to jest spowodowane tym ze w każdej Twojej piosence słysze chyba te same tylko inaczej ujęte, podrasowane leady...nie mówi eze sa złe - przeciwnie - wymiątają:)
po za tym to gratuluje masteringu w tej piosnce:) ogólnie mi sie podoba... pozdro
 
 
 
 
 
..::: Trance Music Is Still Alive :::..
 
hope 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7183 dni temu
Posty: 926
Skąd: Lublin
Punkty: 47
#23 Wiadomość | 2004-12-23, 15:26
 
Brzmienie jest poprostu miodzio, doslownie jak zachodnie produkcje. Dlugie intro, w ogóle niebardzo przepadam za tak dlugimi utworkami bo czesto zdarza mi sie znudzic zanim poslucham do konca. Niestety tak jest i tym razem, niby melo ladne i calkiem ciekawe a jednak za duzo tego, utworek jest poprostu za dlugi i zamiast byc naprawde fajny wychodzi z tego taka ciągutka. Wszystko jest okej tyle ze wg. mnie utworek moglby sie konczyc juz okolo 5-6 minuty.
 
 
 
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał]Mane - Lonely Life

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi