ZDV-12 - głosujemy do 27st
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Nieaktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [zgłoszenie] ZDV-12 - głosujemy do 27st

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (5) : Nov (5) : Średnia (3,5)

 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#1 Wiadomość | 2006-01-20, 22:28
[zgłoszenie] ZDV-12 - głosujemy do 27st 
tak więc nie wiem czy powinienem pisać coś o sobie, bo większość z Was mnie zna, więc skrobnę tylko zdziebko,

minęły 84 pory roku od kiedy się urodziłem i jakimś dziwnym trafem urodziłem sie w roku '84, kocham muzykę choć ostatnio tworzę tylko do szuflady i nic mi sie nie chce kończyć, cóż mogę jeszcze dodać, głównie tworzę w FL, ale te utwory poniżej zostały zrobione (zeby było śmieszniej) w Reasonie, żaden z nich nie jest skończony, ale kazdy z nich już częściowo oddaje to co czuję, pierwszy "Aggressive Nature" jest efektem zdenerwowania mnie, a jednocześnie próbą ilustracji dźwiękowej pościgu samochodowego, drugi "Dlaczego Odeszłaś" to chyba mówi dość wiele, jest to świeże uczucie i rozpisywać się nie będę, ma wyrażać smutek, żal i brak zrozumienia na to co się stało, obydwa utwory nie posiadają masteringu, nie posiadają efektów automatyzacji, i w ogóle nad brzmieniem siedziałem tyle co nad poranną herbatą bo i tak tymczasem na więcej mnie nie stać, obydwa kawałki są w formacie ogg,

Aggressive Nature - Mirror 1

Dlaczego Odeszłaś - Mirror 1

z góry dzięki za jakąkolwiek opinię i głos (czyt. to się teraz możecie wyżyć ;-))

PS. jak będę novice to chyba nie będę mógł głosować na nowe osoby mimo iz jestem założycielem, paradoks jakiś, idę pogłosować póki mogę :P
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6716 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#2 Wiadomość | 2006-01-20, 22:38
 
HEh ja przesluchalem wnikliwie dwa kawalki i kompletnie nie iwem co napisać.. jakbym mial prawo do głosowania to bym sie wstrzymał.. pierwszy troche przynudza :) niestety.. drug i jest ciekawy , w pamieci mi zostalo to wejscie basu.. bo taka pustka pustka.. i nagle pelne wyplenienie.. fajne.. ale naprawde nie wiem jak to obiektywnie ocenic . wiec nie bede juz nic pisal ;) :D

Take Care

P.S. nie jest zle :D
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6828 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#3 Wiadomość | 2006-01-20, 22:43
 
Aggressive Nature -powiem Ci bez zbędnego cukru że kawałek jest niezły,troszkę brakuje mi potężnego brzmienia...było by świetnie...jakiś ciężki synt...ale tak tez jest nieźle...jasne twoja emocja przelana na nutę...do mnie trafiła...
Dlaczego Odeszłaś-...sczerze mówiąc...po pierwszym przesłuchaniu miałem mieszane uczucia...tylko...kawałek osobisty mocno i w takich kategoriach ten utwór odebrałem...jeśli mam być szczery...to jest kawałek do dopracowania...ale materiał przyzwoity...
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#4 Wiadomość | 2006-01-21, 01:55
 
ZDV-12 zmien lepiej hosting :P server siadl hehe
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6919 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#5 Wiadomość | 2006-01-21, 09:42
 
Qbs ma racje

"Nie masz odpowiednich uprawnień by otworzyć plik."
:( :( :(
 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6778 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#6 Wiadomość | 2006-01-21, 10:21
 
1.
Połamany rytm.....Perkusja powiem szczerze ze mi się spodobała, taka niekonwencjonalna.
Temat utworu, to 3 dzwieki :P jak to sie mowi "3 akordy darcie mordy" :P, jeśli chodzi o "darcie mordy" w tym utworze, to całkiem pasuje bo jest agresywne.... ogólnie wydaje mi się, że przekazałeś to co chciałeś.
Mało tu różnorodności, utwór mnie trochę nudzi.
Warto trutaj masteringu trochę popełnić, będzie się tego przyjemniej słuchało, mopje zdanie jest takie, że brzmienie powinno się regulować na bierząco podczas dokładania kolejnych ścieżek, bo inaczej można się zniechęcic.

2.
bleee, sztuczne synthy, mogłeś je zlać ze sobą bo są sbyt kanciaste :P....... Perkusja ładnie chodzi, dopasowana do melodii dobrze, o to chodzi ;-) Melodyjka fajna, spodobała mi się, ale czemu jedziesz z nią aż do znudzenia>? Jakaś zwrotka by się przydała.... taki odpoczynek od melodii.
Ogólnie nie podoba mi się dobór sampli, te trąbki sztucznawe... pianino też sztuczne. Bas mi się spodobał. :)

Zanim zagłosuję chciałbym wiedzieć czy nadal tworzysz i zamierzasz tworzyć muzykę, bo jeśli się zatrzymałeś i Ci się nie chce, to bez sensu byłoby oddawanie głosu.
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#7 Wiadomość | 2006-01-21, 10:29
 
Qbs, Jafa: mieliście pecha, mnie tam wszystko działa, chwilowy pad i tyle,

ZLK: będę tworzył muzykę, ale raczej będę olewał stronę techniczną (nie będę przykładał do niej wiele uwagi)

[ Dodano: 2006-01-21, 10:50 ]
no dobra, jak ktoś ma problem z boo.pl, to dorzuciłem lustra plików, są w pierwszym poście
 
 
 
 
nie mam czasu
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6778 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#8 Wiadomość | 2006-01-21, 11:41
 
ZDV-12 napisał/a:będę tworzył muzykę, ale raczej będę olewał stronę techniczną (nie będę przykładał do niej wiele uwagi)

Trochę cieżko mi jest to zrozumieć..... to po co tworzyć muzykę jak z założenia ma być źle brzmiąca i niedopracowana technicznie?
Nie rozumiem tego podejscia ;) no ale jak chcesz.... ja będę oceniał efekt końcowy a nie to, że utwór mógłby być dobry gdyby Ci się chciało go dopracować....a właśnie tego najwięcej brakuje w Twoich kawałkach
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#9 Wiadomość | 2006-01-21, 11:45
 
ZDV nareszcie :D

Agressiv Nature - Perka supe, do hata mam zastrzezenia jakis takie niezbyt ciekawy. Za to super snare. Ok 1:40 ten lamaniec wyszedl sredni, brakuje tam czegos :P bass troche za slaby ale za to fajne ulozenie. Moze nie porywa ale dosc dorby walek.

Dlaczego Odeszlas - to samo pytanie zadaje sobie ;) Ten bass za bardzo sie wybija i te instrumenty troszke sztucznawe. Nie jest zle.

Hmmm.... A gdzie sa Niespelnione Sny ??

Te dwa kawalki zle nie sa, ale brakuje im czegos. Zeby byc uczciwym w stosunku do innych wstrzymuje sie od glosu. Podoba mi sie Twoje podejscie do muzyki i zawsze sie podobalo. Mogles dorzucic Niespelnione Sny a bylo by z czystytm sumieniem TAK.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7002 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#10 Wiadomość | 2006-01-21, 12:02
 
U mnie linki nie chca dzialac. Widze ze u innych dzialaja bez problemu. Po kliknieciu wychodzi cos takiego:
Cytat:Nie masz odpowiednich uprawnień by otworzyć plik.

Najwyzej sprobuje troche pozniej. Jak wszystko bedzie OK to edytuje tego posta i oddam swoj glos.

Juz wszystko dziala wiec zabieram sie za komentarz:

Aggressive Nature - bardzo dobra perka na poczatku (faktycznie mozna wyczuc sporo agresji w tym utworze ;)). Przydalo by sie troche wiecej melodii - bass wg. mnie powinien byc zdecydowanie mocniejszy. Ogolnie sam pomysl jest bardzo ciekawy.

PS: Ja bym jeszcze troche przy tym posiedzial, bo naprawde warto

Dlaczego odeszlas - juz od poczatku slychac ze utwor byl robiony pod wplywem glebokich przezyc i emocji. Te synthy na poczatku sa troche "surowe" (musisz jeszcze nad nimi popracowac). Pianinko proste, ale przyjemne. Ogolnie kawalek jest bardzo smutny, ale przeciez taki mial byc z zalozenia :)

Podsumowanie:

Przy glosowaniu nie biore pod uwage tylko i wylacznie Twoich kawalkow. Oceniam takze Twoja aktywnosc i wiedze muzyczna. Twoje komentarze, i wiedza w zakresie produkcji/obrobki muzyki jest naprawda ogromna. Uwazam ze zaslugujesz na Advance - TAK

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Not4uS 2006-01-21, 12:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
diora 


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 509
Skąd: z domu
Punkty: 9
#11 Wiadomość | 2006-01-21, 12:05
 
ocenie na szybko tylko "Dlaczego Odeszłaś" - tak samo jak Golem, zadam sobie to pytanie.. hehe, nie ważne.
Kawałek jest znośny, motywy są dobre, współgrają ze sobą.. jednak to co bardzo rzuca się w moją świadomość to nadmierna czystość tego numeru, bardzo brakuje przestrzeni.. bardzo midi.. potem jak wchodzi bas, to jest już lepiej.. dla mnie ten kawałek może być, kojarzy mi się z deszczowym świtem z jakiegoś francuskiego filmu.. kurka, trąbka/saksofon w tym numerze... szkoda, że tak bardzo slychac jego sztuczność.. jest dobrze, gdybym mogl byc na NIE to zapewne bym był!!!!!!!!!!! <ok>

[ Dodano: 2006-01-21, 12:09 ]
glowny motyw o niebo lepiej by brzmial zagrany na piano.. ta trabke dalbym w tle (na innych nutach) na duzym poglosie, wtedy jego sztucznosc mozna by troche ukryc

[ Dodano: 2006-01-21, 12:13 ]
albo rozpisac motyw na te dwa instrumenty
 
 
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#12 Wiadomość | 2006-01-21, 19:45
 
wiecie co jest śmieszne? że zwolennicy Reason'a mówią że to bardziej pro program od FL, bo jest droższy i jest dostarczana z nim baza dobrze brzmiacych sampli a nie takich jak z FL, no to w tym projekcie są sample z reasona niczym nie zmieniona, nałożony tylko pogłos, tracą na profesjonaliźmie? nigdy nie były profesjonalne? a może to kompresja do ogg nadaje im barwę midi? wydaje mi się że poprostu te smaple z reasonem odrazu sa cieniutkie, bo wszyscy mówią że trąbke trzeba by było wymienić bo brzmi źle, to w takim razie zwolennicy obrony dobrego brzmienia reasona przesadzają w tej opinii tylko po to aby to "ich" program okazał sie najlepszy... to taka mała "wstawka" ;-)
 
 
 
 
nie mam czasu
 
diora 


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 509
Skąd: z domu
Punkty: 9
#13 Wiadomość | 2006-01-21, 21:11
 
e ja nigdy nie twierdzilem, ze reason jest pro.. fabryczne brzmienia brzmia nie sa dobre.. musisz znalesc jakis swoj sposob na to brzmienie.. ja do dzis mam z tym problem... jedyne co moge doradzic to: zeby nie ograniczac sie tylko do reasona i wewnetrznego masteringu, o dupe rozbic.. renderujesz sciezki i dopiero ustalasz efekty (te ryskowe sa tandetne, nie wszystkie, ale ileż można?).. ten numer o ktorym pisalem trzeba poprostu czyms porzadnie wybrudzic
Ostatnio zmieniony przez Peter Mushroom 2006-01-24, 23:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#14 Wiadomość | 2006-01-21, 21:25
 
spox, akurat nie o Tobie pisałem, ale nieraz słyszałem takie opinie że Reason ma profesjonalne banki brzmień dlatego tyle kosztuje i dlatego jest lepszy od FL, to była tylko taka wzmianka, przypomniało mi się po Waszych komentarzach
 
 
 
 
nie mam czasu
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7141 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#15 Wiadomość | 2006-01-21, 21:28
 
ZDV-12 napisał/a:będę olewał stronę techniczną (nie będę przykładał do niej wiele uwagi)


Takie zdanie jest dla mnie kompletnie nie zrozumiale i takie podejscie do tematu moim zdaniem nawet nie zasluguje na range novic, bo novic to chodz chce poglebiac swoja wiedze, chce zeby muzyka brzmiala coraz lepiej. Dlatego jestem na NIE
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6731 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#16 Wiadomość | 2006-01-22, 11:40
 
Dlaczego odeszlas, w pierwszej chwili myslalem ze uslysze utworek orkiesrtowy a tu podklad hip hopowy sie zrobil, ogolnie to nie jest to mocno zaaranzowany utwor, malo partii, melodie proste, niewiem jak to ocenic, hh bez tekstu.
Agressive nature utwierdzil mnie w przekonaniu ze nie znasz harmonii, w szytko idzie w unisonie, zadnych akordow.
Powiem tak, zgodze sie z Toba co do zbyt mocnego zwracania uwagi na czesc techniczna a mniej na muzyke, juz pisalem moj przypadek, ale musisz zaczac wiecej pracowac nad sama muzyka, nie tylko ja robiac ale tez (wiem ze nikt ne lubi tego slowa) uczyc sie jej od czesci teoretycznej.
Narazie widze Cie w novice
 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6716 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#17 Wiadomość | 2006-01-22, 12:43
 
ZDV-12 napisał/a:wiecie co jest śmieszne? że zwolennicy Reason'a mówią że to bardziej pro program od FL, bo jest droższy i jest dostarczana z nim baza dobrze brzmiacych sampli a nie takich jak z FL, no to w tym projekcie są sample z reasona niczym nie zmieniona, nałożony tylko pogłos, tracą na profesjonaliźmie? nigdy nie były profesjonalne? a może to kompresja do ogg nadaje im barwę midi? wydaje mi się że poprostu te smaple z reasonem odrazu sa cieniutkie, bo wszyscy mówią że trąbke trzeba by było wymienić bo brzmi źle, to w takim razie zwolennicy obrony dobrego brzmienia reasona przesadzają w tej opinii tylko po to aby to "ich" program okazał sie najlepszy... to taka mała "wstawka"


a) kazdy robi w tym co lubi.. nie mozna powiedizec ze jeden program jest lepszy od drugiego.. bo dla kazdego bedzie to inny soft
b) prawda jest taka ze w reasonie w podstawowym pakiecie sampli polozyli nacisk na brzmienia syntetyczne.. nie ma instrumentu typu trabka saxofon, skrzypce.. itp, ktore brzmiały by dobrze.. dlatego trzeba sciagac dodatkowe refille ;) w ktorych te instrumenty brzmia juz calkiem przyzwoicie..

A fl ma fajny comprsorek :D
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7145 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#18 Wiadomość | 2006-01-23, 00:11
 
ZDV-12 napisał/a:wiecie co jest śmieszne? że zwolennicy Reason'a mówią że to bardziej pro program od FL, bo jest droższy i jest dostarczana z nim baza dobrze brzmiacych sampli a nie takich jak z FL, no to w tym projekcie są sample z reasona niczym nie zmieniona, nałożony tylko pogłos, tracą na profesjonaliźmie? nigdy nie były profesjonalne? a może to kompresja do ogg nadaje im barwę midi? wydaje mi się że poprostu te smaple z reasonem odrazu sa cieniutkie, bo wszyscy mówią że trąbke trzeba by było wymienić bo brzmi źle, to w takim razie zwolennicy obrony dobrego brzmienia reasona przesadzają w tej opinii tylko po to aby to "ich" program okazał sie najlepszy... to taka mała "wstawka"


Ja np wolę Reasona od FL głównie z powodu interfejsu. Ten z FL od początku mi się nie podobał i nie mogłem się w nim odnaleźć. Tylko dlatego uważam, że Reason jest lepszy od FL i jest to opinia całkowicie subiektywna. Myślę też, że Reason wydał mi się wygodniejszy również dzięki dostatecznie dobrze brzmiącym instrumentom. Przez cały czas tworząc na Reasonie tylko raz użyłem nie-fabrycznego refilla (i to jeszcze na dodatek w kawałku, przez który omal bym się nie dostał do BF :P), natomiast cała reszta późniejszych, bardzo pozytywnie ocenionych tu utworów, powstała wyłącznie na fabrycznych brzmieniach (nie licząc tych syntetycznych oczywiście) i wyłącznie na Reasonie (bez kożystania z dodatkowych programów). I chociaż nigdy nawet nie starałem się specjalnie uczyć jakichkolwiek technik poprawiających brzmienie, to każdy następny utwór brzmiał lepiej. Wydaje mi się więc, że na Reasonie wcale nie jest tak trudno stworzyć, może nie rewelacyjnie, ale przynajmniej poprawnie brzmiący utwór. Trzeba tylko robić muzykę, czytać komentarze i poprawiać w miarę możliwości wytknięte błędy. :) Reszta sama z czasem przyjdzie.

Powiem Ci szczerze, że te kawałki które zapodałeś masakrycznie przypominają mi moje pierwsze próby z Reasonem. :D Oba nie kłują w uszy i słucha się ich dość ciekawie, ale jednocześnie brak im choćby śladu profesjonalnego wykonania. Przede wszystkim to co w nich najbardziej boli, to brak rozbudowania. Ale wiem po sobie,że to też przychodzi z czasem. :) Dawniej zrobienie jednego utworu zajmowało mi od jednego do dwóch dni, późniejsza robota to była już tylko obróbka, poprawianie błędów. Teraz rozbudowuję utwory do tego stopnia, że muszę je częściami renderować i wstawiać jako pliki wave, żeby w ogóle komputer był w stanie to udźwignąć. Samo stworzenie kompletnej bazy utworu (takiej bety do poprawek) trwa u mnie co najmniej z miesiąc, wliczając w to dość długie, kilku(nasto)dniowe przerwy, podczas których przychodzi wena na nowe elementy utworu. Jednak moim zdaniem nie ma się co spieszyć z urozmaicaniem utworów. Owszem, należy do tego dążyć, ale stopniowo. Z każdym kolejnym utworem sam coraz lepiej będziesz słyszał jego pustość i (mam nadzieję :)) będziesz miał pomysły na zapełnienie tej pustki. Oczywiście tylko pod warunkiem, że rzeczywiście wracasz na dobre do robienia muzyki i nie jest to jedynie słomiany zapał. :)

Na koniec to co najważniejsze: bardzo się cieszę, że wracasz do swojej pierwszej miłości (a jak, pamiętam jeszcze podpis, który kiedyś miałeś na starym forum :D). Wiem, że jak się postarasz, to kiedyś będziesz robił świetną muzykę. :) Tylko więcej się już nie poddawaj.
 
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#19 Wiadomość | 2006-01-23, 14:09
 
panowie przypominam, że temat dotyczy głosowania

Agressive.. - podoba mi sie linia perkusyjna. Dobranie barw instrumentow juz trochę mniej. Poza tym w wiekszosci troche za szybko wybrzmiewają..mozna by im sustain podkrecic na obwiedni. Kawalek moze nie powala, ale trzyma poziom, 6/10

Dlaczego.. - to samo z wybrzmiewaniem. Dopiero okolo 1 minuty zaczyna mi sie podobac. Za dlugo sie rozkreca. Kiedy wchodzi podklad jest juz calkiem niezle. Lajtowy utworek - bardziej podchodzi mi od poprzedniego, ale ze wzgledu na poczatek nie dostanie duzo wyzszej oceny - 6,5/10 ..za dlugo sie konczy i zbyt monotonnie

razem 6,25/10 ;)
jestem na TAK
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7139 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#20 Wiadomość | 2006-01-23, 20:23
 
AGGRESSIVE NATURE
Utwór pełen skrajności: z jednej strony świetnie skonstruowana perkusja - bardzo dynamiczna i bogata w smaczki - spokojnie do wykorzystania w jakiejś profesjonalnej produkcji. Z drugiej zaś strony bardzo..... naiwne (wybacz ZDV) zestawy melodyjek - no i jest ich niewiele.
Generalnie aranżacja dosyć pusta no i melodycznie bardzo.... prosta. <wstydnis>

DLACZEGO ODESZŁAŚ
No i tu powiem od razu, że gdybyś odrobinę efektów nałożył to od razu efekt pierwszego wrażenia byłby zupełnie inny i zdecydowanie bardzej pozytywny.
Tu równeiż jest pewnego rodzaju pustka aranżacyjna ale można by ją przykryć delajkiem i reverbikiem - zrobiłoby się więcej przestrzeni - byłoby mniej sucho.
Melodycznie utwór jest bardziej przemyślany niż poprzedni choć neistety bazuje na podstawowych dźwiękach akordów - mało w nim finezji melodycznej.
Perkusja też woła wręcz o choćby małego reverbika.....

ZDV - nie potrafię inaczej zagłosować - jeśli rzeczywiście chcesz do muzyki wrócić to nei ma specjalnego wyboru: musi być Novice.

Co do spraw związanych z techniką. Myślę, ze nei ma sensu męczyć się sprawami, które komplikują życie. Można się w tej materii ograniczyć do podstawowych efektów typu delay, reverb i equalizer. Ja sam korzystam z presetów i nei zawracam sobie gitary jakimiś kombinacjami. Niemniej coś używać trzeba. Nie można zostawić tak wsyzstkiego na sucho bo to po prostu kłuje w ucho.
Zrymowało się? hmmmmmm
No to tak... chyba... byłoby na tyle.....
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6778 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#21 Wiadomość | 2006-01-23, 22:08
 
ZLK napisał/a:Zanim zagłosuję chciałbym wiedzieć czy nadal tworzysz i zamierzasz tworzyć muzykę


ZDV-12 napisał/a:ZLK: będę tworzył muzykę, ale raczej będę olewał stronę techniczną (nie będę przykładał do niej wiele uwagi)

Przyznam szczerze, że to podejście mnie zaskoczyło, po tej Twojej odpowiedzi głęboko się zastanowiłem czy zasługujesz na rangę advanced.... z przykrością muszę stwierdzić, że niebardzo, bo każdy muzyk powinien dążyć do perfekcji... a jak nie ma celu w tym co się robi, to trudno jest coś kreatywnego stworzyć. ;) Poziom niedopracowania utworów w połączeniu z niewielką ambicją i chęcią zmiany tego faktu, skłania mnie do zagłosowania za przyjęciem Cie do rangi NOVICE

Pozdrówka. :)
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#22 Wiadomość | 2006-01-23, 22:11
 
dzięki Piter - podobnie na to patrzę, prócz AN, tam uważam że (nie ma melodii) linie basu są i tak dobrze rozbudowane jak na sam bas

Nerious - dokładnie tak jak piszesz - nie mam zielonego pojęcia nt harmonii w muzyce, rozumiem że aby poznać harmonię trzeba by bylo chodzić do szkoły muzycznej i zapewne jest to proces długotrwały, ale może znasz w internecie jakieś kursy tego dot.? jak tak to byłbym wdzięczny za jakieś namiary na PM/PW
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Zet 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6961 dni temu
Posty: 332
Skąd: Iława
#23 Wiadomość | 2006-01-23, 22:18
 
Aggressive Nature
Perkusja fajna. Ale ogolnie malo sie dzieje, za monotonny utworek. Malo melodii i slaba aranzacja.

Dlaczego odeszlas
Poczatek slaby. Piano jakies sztuczne. Fajnie nawet brzmi odkad wchodzi perka. Ale tak jak w tamtym utworze duzo sie nie dzieje i to jest ten bol.

Jestem na NIE

Pozdrawiam
 
 
 
 
 
"Aby zdobywać wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtwarzać"
Antoine de Saint - Exupéry (1900 - 1944)
---------------------------------
www.zet.music.prv.pl
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#24 Wiadomość | 2006-01-29, 18:40
 
[adm]ZDV-12:
wynik głosowania to 5:4 na Novice, czy chesz otrzymać ten status?

[guest]ZDV-12:
nie no siuuuurrrr

[adm]ZDV-12:
za chwilę odpalę Ci profil i nadam status, profil możesz uzupełnić wchodząc na stronę główną beatsfactory.pl i logując się przy pomocy danych z forum,

[novice]ZDV-12:
dzięęęęki zioooom
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#25 Wiadomość | 2006-01-29, 18:41
 
buehehehehehehe

kurde ide po scierke chlapnalem se na monitor
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#26 Wiadomość | 2006-01-29, 18:53
 
dobra, zamykam topic, jako że profil jest uzupełniony, jakby co to nie mogę dodać utworu, ale w tej sprawie poskarżyłem sie już w krzykaczu ;-)
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#27 Wiadomość | 2006-01-29, 18:54
 
ok :]
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#28 Wiadomość | 2006-01-29, 18:58
 
aha, no i chciałbym jeszcze podziękować wszystkim za opinie i głosy :-)
 
 
 
 
nie mam czasu
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [zgłoszenie] ZDV-12 - głosujemy do 27st

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi