Woj7eK - Głosujemy do 27 styc...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Nieaktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [zgłoszenie] Woj7eK - Głosujemy do 27 stycznia

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (0) : Nov (5) : Średnia (2.0)

 
TranceQuall 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6724 dni temu
Posty: 112
Skąd: Kielce
Punkty: 6
#1 Wiadomość | 2006-01-20, 12:09
[zgłoszenie] Woj7eK - Głosujemy do 27 stycznia 
Siemanko:) Mam na imie Emil. Mam 17 lat Mieszkam w Kielcach. Interesuje sie muzyczką od bardzo dawna. Od wczesnego wieku gralem na keyboardzie, nigdy nie uzywalem nut grałem ze sluchu. Pewnie dlatego łatwiej mi jest zrobic piosenke niz wielu innym osobom. Robie muzyczkę na FL Studio 5 XXL. Najbardziej podoba mi sie Dance i Trance dlatego tego typu muzykę robie. Grałem wczesniej na dyskotekach szkolnych na komputerowych programach mikserskich. Zrobienie utworu ok 3 minutowego zajmuje mi ok. 4 godzin z masteringiem. Mysle ze spodoba wam sie moja muzyka. W sumie to dopiero zaczynam sie bawic w tworzenie muzyki na kompie, mysle ze po jakims czasie mozna dojsc do perfekcji. POZDRO!! Oto moje kawałki:



Woj7eK - FiddlE 2oo6
Ostatnio zmieniony przez TranceQuall 2006-01-24, 19:41, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
 
 
 
...::Music is a Record Feeling::...
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6843 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#2 Wiadomość | 2006-01-20, 16:44
 
nie wiem czy wiesz ale dając Betę nie możesz liczyć na sukces...daj Finały...
Pozdrawiam
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
TranceQuall 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6724 dni temu
Posty: 112
Skąd: Kielce
Punkty: 6
#3 Wiadomość | 2006-01-20, 16:58
Re: [zgłoszenie] Woj7eK - Głosujemy do 27 stycznia 
Woj7eK napisał/a:Siemanko:) Mam na imie Emil. Mam 17 lat Mieszkam w Kielcach. Interesuje sie muzyczką od bardzo dawna. Od wczesnego wieku gralem na keyboardzie, nigdy nie uzywalem nut grałem ze sluchu. Pewnie dlatego łatwiej mi jest zrobic piosenke niz wielu innym osobom. Robie muzyczkę na FL Studio 5 XXL. Najbardziej podoba mi sie Dance i Trance dlatego tego typu muzykę robie. Grałem wczesniej na dyskotekach szkolnych na komputerowych programach mikserskich. Zrobienie utworu ok 3 minutowego zajmuje mi ok. 4 godzin z masteringiem. Mysle ze spodoba wam sie moja muzyka. W sumie to dopiero zaczynam sie bawic w tworzenie muzyki na kompie, mysle ze po jakims czasie mozna dojsc do perfekcji. POZDRO!! Oto moje kawałki:



Woj7eK - FiddlE 2oo6

Woj7eK - Lightning Star
 
 
 
 
 
...::Music is a Record Feeling::...
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6746 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#4 Wiadomość | 2006-01-20, 17:07
 
W prawdzie nie slucham takiej muzyki ale sciaglem z ciekawosci.
Odrazu powiem z jestem na NIE poniewaz: tworzysz na jedno kopyto (zarowno w jedym i drugim utworku wykorzystales ten sam efekt szepczacego syntezatora mowy z fl) a ja nienawidze "powtorek w tworczosci", melodie brzmia tak jakby byly kuzynkami melodii disco polo, a samo ich brzmiewnie jest jakies takie plastikowe, w pewnym momencie uslyszalem falsz przez podejrzewam slaby sluch, gdyz jedna partia gra w innej tonacji niz druga (pierwszy utwor, podajze jedna czy dwie nuty sie nie zgadzaja czasie gry) a w dodatku wrzucasz bety.
Moja rada ,pracuj dalej i ucz sie muzyki takze teoretyczniei oraz zmien swoja liste ulubionych wykonawcow.
 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6843 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#5 Wiadomość | 2006-01-20, 20:05
 
Witaj...przesłuchałem z uwagą obydwa twoje kawałki,i niestety ale mój głos będzie na NIE,z prostej przyczyny technicznie jeszcze masz braki,aranżacyjnie także...kawałki są lekko monotonnne ten sam temat przewija się przez cały kawałek...niestety dla mnie to troszeczkę za mało...będąc jako Novice podszkolisz warsztat i dużo sie nauczysz od takich osób jak Adix czy Dj Paul...potencjał masz napewno....
Pozdrawiam...
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Gabriel 
~Urlopowicz~

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6950 dni temu
Posty: 171
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 5
#6 Wiadomość | 2006-01-20, 22:23
 
Bardzo oklepane i bardzo monotonne, brak iw aranzacji spore, glos trzeszczy w niektorych momentach, robisz na jedno kopyto. Wiecej melodii, ciekawiej dobieraj akordy i cwicz aranz. Jestem na NIE
 
 
 
 
TranceQuall 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6724 dni temu
Posty: 112
Skąd: Kielce
Punkty: 6
#7 Wiadomość | 2006-01-23, 22:00
Re: [zgłoszenie] Woj7eK - Głosujemy do 27 stycznia 
[quote="Woj7eK"]Siemanko:) Mam na imie Emil. Mam 17 lat Mieszkam w Kielcach. Interesuje sie muzyczką od bardzo dawna. Od wczesnego wieku gralem na keyboardzie, nigdy nie uzywalem nut grałem ze sluchu. Pewnie dlatego łatwiej mi jest zrobic piosenke niz wielu innym osobom. Robie muzyczkę na FL Studio 5 XXL. Najbardziej podoba mi sie Dance i Trance dlatego tego typu muzykę robie. Grałem wczesniej na dyskotekach szkolnych na komputerowych programach mikserskich. Zrobienie utworu ok 3 minutowego zajmuje mi ok. 4 godzin z masteringiem. Mysle ze spodoba wam sie moja muzyka. W sumie to dopiero zaczynam sie bawic w tworzenie muzyki na kompie, mysle ze po jakims czasie mozna dojsc do perfekcji. POZDRO!! Oto moje kawałki:



Woj7eK - FiddlE 2oo6
Ostatnio zmieniony przez TranceQuall 2006-01-24, 19:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
 
...::Music is a Record Feeling::...
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7154 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#8 Wiadomość | 2006-01-23, 22:35
 
Ty Stefan sobie jakieś jajca robisz tutaj czy co? 8)

No nic - w każdym razie dodatkowo nie udało mi się sciągnąć Twojej Orgii.

Co do Fiddle to jest to po prostu miałkie.
Z ciekawostek mogę powiedzieć, że wzięło mnie na śmiech jak wszedł kick bo wstęp zapowiadał coś mocniejszego a kick był taki jakbyś walił kijem w puchową poduchę ;-) Zdecydowanie za słaby - źle dobrany.
Melodycznie słabo - jeden krótki układ powtarzany przez cały utwór z małymi przerwami. Jest on wprawdzie okraszony całkiem niezłą melodyjką, pasującą do tego stylu ale ile można powtarzać jeden motyw. Po prostu zapętliłeś się i to mocno. Nie nadrabia tego zróżnicowanie w aranżacji. Trzeba czegoś więcej by nazwać to dobrym utworem.
Gdzieś tam się wkradły też jakieś neiścisłości harmoniczne zwane popularnie.... no? jak? fałszaaaamiiiii :P

Puki co jestem na NIE.
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
TranceQuall 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6724 dni temu
Posty: 112
Skąd: Kielce
Punkty: 6
#9 Wiadomość | 2006-01-24, 16:46
Re: [zgłoszenie] Woj7eK - Głosujemy do 27 stycznia 
[quote="Woj7eK"]Siemanko:) Mam na imie Emil. Mam 17 lat Mieszkam w Kielcach. Interesuje sie muzyczką od bardzo dawna. Od wczesnego wieku gralem na keyboardzie, nigdy nie uzywalem nut grałem ze sluchu. Pewnie dlatego łatwiej mi jest zrobic piosenke niz wielu innym osobom. Robie muzyczkę na FL Studio 5 XXL. Najbardziej podoba mi sie Dance i Trance dlatego tego typu muzykę robie. Grałem wczesniej na dyskotekach szkolnych na komputerowych programach mikserskich. Zrobienie utworu ok 3 minutowego zajmuje mi ok. 4 godzin z masteringiem. Mysle ze spodoba wam sie moja muzyka. W sumie to dopiero zaczynam sie bawic w tworzenie muzyki na kompie, mysle ze po jakims czasie mozna dojsc do perfekcji. POZDRO!! Oto moje kawałki:



Woj7eK - FiddlE 2oo6
Ostatnio zmieniony przez TranceQuall 2006-01-24, 19:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
 
...::Music is a Record Feeling::...
 
kovy 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6725 dni temu
Posty: 51
Skąd: Wieliczka
Punkty: 6
#10 Wiadomość | 2006-01-24, 17:05
 
No muszę jednak... <diabel>

<Czepianie MODE ON>

Wszystko fajnie, tylko PO CO się za każdym razem cytujesz w postach... wrrr...

<Czepianie MODE OFF>
 
 
 
 
 
KOVY
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6793 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#11 Wiadomość | 2006-01-26, 11:59
 
hej Dżordż.... my widzimy tego Twojego pierwszego posta, mamy z prawej strony taki pasek do przewijania (scrollbar dla zaawansowanych) a niektórzy posiadają tę funkcję bezpośrednio na myszce.

4 godziny z masteringiem.... no wow, ale gdzie ten mastering? poza tym..... nie ilość tylko jakość... pamiętaj

Dopiero zaczynasz, to słychać, ćwicz.... dużo ćwicz, to co nam zapodałeś kwalifikuje się pod novice
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7163 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#12 Wiadomość | 2006-01-29, 15:18
 
W wyniku głosowania zdobyłeś status Novice. Możesz zdecydować czy chcesz posiadać ten status czy też nie. Jeśli wyrazisz zainteresowanie będziesz mógł na stronie głownej utworzyc profil (zalogujesz się tam podobnie jak na forum) i dodatkowo pod Twoim nickiem (Wo7tek) bedzie widnial napis "novice" wskazujący na to, ze jestes poczatkujacym muzykiem. Czekam na odpowiedz. W razie watpliwosci pytaj :)
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
TranceQuall 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6724 dni temu
Posty: 112
Skąd: Kielce
Punkty: 6
#13 Wiadomość | 2006-01-29, 15:59
 
No wlasnie... takie male pytanko.. czy jak zgodze sie na status NOVICE to bede mogl za jakis czas zdobyc tytul advanced?????
 
 
 
 
 
...::Music is a Record Feeling::...
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7163 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#14 Wiadomość | 2006-01-29, 16:01
 
bedziesz mógł po pewnym czasie ponownie zgłosić swoja kandydaturę..najpierw jednak proponuję żebyś doszlifował swoje umiejętności
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7164 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#15 Wiadomość | 2006-01-29, 17:06
 
nie slyszycie ze to remixy? :|
Woj7eK tym samym twoje glosowanie jest niewazne. co za tym idzie nie otrzymujesz ZADNEGO statusu.
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [zgłoszenie] Woj7eK - Głosujemy do 27 stycznia

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi