Piter - UNIDENTIFIED
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [finał] Piter - UNIDENTIFIED
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7169 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#1 Wiadomość | 2006-01-11, 11:31
[finał] Piter - UNIDENTIFIED 
wyrób breakbeatopodobny ;-)

Skoro Adix zapoczątkował serię pt "Historyczne Zaśmiechawki" to ja w zgodzie z tą własnie serią prezentuję utwór, który popełniłem około 5 lat temu.
Zrobiony był w czasach, gdy nei miałem bladego pojęcia o tym, ze do Frutka można podłączać jakieś dodatkowe wtyczki i że w ogóle takowe istnieją ;-)
Dużo tu sampli - nawet pady są samplami ;-)

Takie to lekko densowe, lekko break beatowe i jeszcze nie wiem jakie ;-)

Piter - UNIDENTIFIED

Zapraszam do obśmiania ;-)
Ostatnio zmieniony przez Piter 2006-04-09, 08:16, w całości zmieniany 1 raz  
Średnia: 8,08 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Gabriel 
~Urlopowicz~

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6964 dni temu
Posty: 171
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2006-01-11, 12:43 | Ocenił na 9
 
Czlowieku RESPEKT :o super arpegia:) i to 5 lat temu robiles:) a wtedy zaczynales dopiero cala przygode? perka tez fajna taka jak lubie:) na ktorej wersji fl to bylo robione?


pozdrawiam
Gabriel
Ocenił na: 9 
 
 
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7031 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#3 Wiadomość | 2006-01-11, 12:56 | Ocenił na 9
 
Jezeli 5 lat temu robiles taka muzyke to ja nie mam zadnych pytan :) Kawalek brzmi dobrze i stoi na dosc wysokim poziomie. Dobry dobor sampli. Perka tez wymiata <ok>
Piter napisał/a:Zapraszam do obśmiania Wink

ekhmm.. chciales chyba napisac "do podziwiania" ;)

Przyjemny utworek :)

Pozdrawiam
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
maxus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6809 dni temu
Posty: 127
Skąd: małopolskie
Punkty: 19
#4 Wiadomość | 2006-01-11, 13:08 | Ocenił na 9
 
hehehe :), i co ty mi to tam kiedys mowiłeś ze te twoje stare boisz sie pokazywać, nawet jakość jest b.dobra: ), doskonały utworek do jakiejś giery o kosmicznych sciagałkach itp, troche tutaj goa, electro, transu , breakbitu, fajnie sie juz wtedy bawiłes tsem, logiczne to wszystko, muzyka tło, naprawde spoko, no i na nastepny raz nie wsydz sie pokazywac starych prodek, bo jest naprawde nieźle :D
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
:)
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6760 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#5 Wiadomość | 2006-01-11, 13:55 | Ocenił na 8
 
Arpieggio fajne, takie rasowe, zauwazylem ze kiedys bardzo lubiles kwasy, ale w nowszych produkcjach juz ich nie slychac:), slychac tez wiekrza dynamike, dzis juz sie troche uspokoiles:) sorka za porownania starego stylu do nowego ale jakos samo sie nasuwa:)
Fakt, jest densowo, ale dales tez szczypte jazzu.
Ogolnie rzecz biorac, tu jest wiecej elektroniki, mniej Twojej akustyki do ktorej przywyklem, ale utworek pokazuje ze 5 lat temu juz miales doswiadczenie w tym co robisz... a co dopiero dzisiaj :D
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6807 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#6 Wiadomość | 2006-01-11, 14:36 | Ocenił na 7
 
fajne to to... początek mi się podoba..., jak wchodzi perkusja to jest jeszcze lepiej, mimo prostoty sampli jakich uzyles, jest dobra jeśli chodzi o układ. Pozniej jak wchodzi perkusja dance'owa to sie troche rozczarowalem. Motyw przewodni.... całkiem całkiem - melodyjność tego kawałka jest na wysokim poziomie.
Później jest powrót break-beat'owej perkusji i chwala Ci za to......dalej znowu perkusja do bani... jakieś strzały z lasera (nie wiem o co chodzi). ten a'la snare ma brzmienie jak elektro z lat 80-tych. Nałożone pełno flangerow...
Melodyjek dużo, ale są takie samotne bym powiedzial. Jakieś kosmiczne strzały niczym z gwiezdnych wojen... mnie sie nie spodobaly. Bas jest brzmieniowo fajny, ale mało w nim urozmaicenia.
Utwor sie trochę ciagnie...

Ogólnie nawet pozytywny kawałek (kawał 10 minutowy) po tych 5 minutach mnie zaczął nudzić, bo nie zauważyłem żadnego powera, mało takich emocjonalnych przejść. Ogólnie wieje trochę golizną... czasem idzie tylko melodia z perką... czegoś brakuje,... są puste miejsca. Takie odniosłem wrażenie

p.s. Ja nadal wtyczek nie mam do FL :P ale ciiiiiiiii
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6997 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#7 Wiadomość | 2006-01-11, 18:38 | Ocenił na 8
 
nie wiem dlaczego, ale od samego początku słychać, że to Piter,
jednak jak na Pitera bardzo to monotonne (i kto to mówi?;)

ale fajne te synty, kiedy to wchodzi 4x4-takie trochę goa :) no i w ogóle się tak kwasowo porobiło..i to w takim starym klimacie..nasówa mi to myśl, że nieźle gustowałeś w tamtych czasach

mówisz, że tyle w tym sampli..ale takich pożyczanych??czy samplem nazywasz zaloopowany fragment wygenerowany przez siebie?

od 5:56 wchodzą kolejne kwachy - wymiatają..
jednak perka w żadnej ze swych "odsłon" do mnie nie trafia

z początku myslałem, że taka troszkę (sory za słowo)tandetna jest to produkcja, ale z czasem jej trwania(a trwa niezła chwilę)coraz bardziej mi się to podobać..w ciągu tych prawie 12stu minut ocena rosła..i dorosła do 7 ;)

no to tyle ode mnie
pzdr
Ocenił na: 8 
 
 
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6988 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#8 Wiadomość | 2006-01-11, 22:19 | Ocenił na 8
 
No, no ... Piter...
Całkiem przyjemny kawałek nuty... co prawda słychać niedoskonałości brzmień ale to przecież wczesny FL bez VST (zresztą ja też nigdy nie uzywałem VST pod FL). Słychać prócz tego ciutke niedociągnieńć na łączeniach... Troche monotonne ale i tak jak na tamten czas to klasa !!
Aha... i ciut za długie jak na tyle materiału ile jest tam.
:)

Pozdr.
Adix
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7169 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#9 Wiadomość | 2006-01-12, 08:04
 
Przyznam, że jestem mocno zaskoczony tak pozytywnym odbiorem :-) Przyznam się, ze spodziewałem się batów. Ze wszystkimi zarzutami zgadzam się i teraz widzę wiele tych neidociągnieć, których wtedy nie byłem w stanie dostrzec :-)
Średnia: 8,08 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7145 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#10 Wiadomość | 2006-01-13, 18:33 | Ocenił na 8
 
Sam początek niespecjalnie mi podchodzi... Perka super, ale te dźwięki co są na samym początku ją przygłuszają. Od momentu wejścia basu już lepiej, ale nie podoba mi sie na melodia grana na piskliwych organkach :/ Fajne filtry na perce :) 1:49 - ni z gruszki ni z pietruszki nowy motyw... A skzoda, tamten był fajny :P Haty mi się nie podobają...
A, dopiero teraz przeczytałem że to ma 5 lat... :|
Kurde, 5 lat temu to ja sie bawiłem w future beat 3d [gotowe wavki do posklejania w całość] :D
Jaaa, jak Ty te brzmienia porobiłeś? :D
7 :D
Ocenił na: 8 
 
 
 
lookup 
VIP


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7175 dni temu
Posty: 785
Skąd: Błonie
Punkty: 145
#11 Wiadomość | 2006-01-16, 18:21
 
link mi nie działa a chętnie bym posłuchał ;) :)
 
 
 
 
 
dobry house-ik nie jest zły:)))))
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7178 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#12 Wiadomość | 2006-01-16, 20:46
 
Do konca miesiaca nie bedzie dzialal bo konta z BF sa poblokowane.

I prosze nie pisac jezeli sa konta z BF, ze nie dziala. Poczekajcie do konca stycznia i bedzie smigac.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6627 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#13 Wiadomość | 2006-05-25, 13:39 | Ocenił na 8
ok. 
Ze wzgledu na to ze numer byl robiony 5 lat temu ,nie biore pod uwage tego jak jest wykonane technicznie a tylko sama wartosc muzyczna.Klimat odrazu mi sie spodobal ,kosmicznie fajnie ghdzies w przestrzeni lece statkiem ,DUUzy plusa za tb-303 a zeklbym ts-404:) uwielbiam tebcia i to od zawsze najlepszym wykonawca ktory produkuje (i produkowal hohoho lat ) jest Josh Wink nie wiem czy znasz.Numerek ogolnie jest mily poczatkowa faza troszke jest monotonna ale pozniej sie rozkreca,szkoda tylko ze zmieniles bit na bum bum bum bum zamiast tego fajnego brejka.Ale coz ,jak ja bym ci puscil co robilem 5 lat temu to nie wiem czy dal bys rade skonczyc to sluchac heheh.Pozdro i daje 8.
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6849 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#14 Wiadomość | 2006-05-27, 09:28 | Oceniła na 8
 
Rzeczywiście dużo tu kwasów i różnych motywów z modulacją efektów :D utwór dynamiczny. Moim zdaniem ten utwór podkreśla, jak oscylujesz wokół różnych gatunków i jak się rozwijasz. Chociaż utwór jak na "początki" jest naprawdę na wysokim poziomie :]
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
www.avell.net
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7170 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#15 Wiadomość | 2006-06-27, 23:13 | Ocenił na 7
 
Poczatek taki klubowy powiedzialbym. Potem fajny lamaniec. Troche dalbym wiecej wysokich czestotliwosci, ale sam nie wiem bo pewnie mysle trancowo hehe. Dosc kwasowe brzmienia uzyles. Dobry master. Niestandardowa perka tez daje klimat utworowi. W 5:57 jakies takie nie pasujace przejscie moim zdaniem troche inna dynamika motywu. Wogle utwor moim zdaniem za dlugi i troche wyglada jak zlepek kilku kawalkow.
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
zlot 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6606 dni temu
Posty: 73
Skąd: Kraków
Punkty: 41
#16 Wiadomość | 2006-06-28, 14:26 | Ocenił na 9
 
ja tez ocenie nie za nute a za madrosc rozmieszczania . kolejsnosc . zejscia. dynamike .

Artystyczna madrosc plynie z pod paliczkow od wlasnie Pana .

a nuta jak dla mnie ziew ;)
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
.: CMF :.
-----------
 
Franq 
Advanced


Dołączył 6829 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kraków
Punkty: 57
#17 Wiadomość | 2006-06-29, 19:33 | Ocenił na 7
 
no bez 2 zdan nie umywa sie to do Twoich obecnych dokonań. Monochromatyczne. W sumie jeden akord (drugi powstaje przez podniesienie kwinty na sekste, a na b zdaje sie, potem jeszcze ew na c.. Na tym tle ogrymasz multum zagrywek, mini temacików, arpeggios... Z tego wszystkiego najbardziej spodobał mi sie leadzik w 3ciej minucie, jakis taki "cwaniacki" ;)
Efekciki tandetne :) jak jakis stary star trek - mają jakis swój urok. Sporo pomysłow rytmicznych. zmiana harmoniczna przychodzi dopiero w 10 minucie i pozostaje do konca... Niesie ten kawałek ze sobą jakis trans, swobodę (te zagrywki po chromatyce ;) ) Ale, jak wspomniałem na wstępie...
Ocenił na: 7 
 
 
 
Im am the Passion..Im am the Warfare. Ill never stop; always constant, accurate and intense..
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6857 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#18 Wiadomość | 2006-08-22, 21:54
 
coś wp...dziś szwankuje <co?>
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [finał] Piter - UNIDENTIFIED

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi